Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość asiok78
hej ale ciiiiisza...:( Madziaczek jak ci się nie uda to zaraz po okresie idź do gina Ale od 10dc zacznij starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) madziaczek nie musisz przyjmowac lekow zeby isc na monitoring.Jak Ci sie nie uda to umow sie do gin.:)Niech zobaczy jak dojrzewaja pecherzyki:) KArmelku co tam u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
A co tu tak pusto??? Dziewczyny, mam nadzieję, że wasza nieobecność na forum spowodowana jest tylko i wyłącznie intensywnym staraniem się... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) co tam slychac u Was kobietki?:)gdzie sie podziewacie? Asiok kiedy powinnas dostac@?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
hello ja mam dostać ok 18.03 to jest dramat to czekanie. Naprawdę wiążę z tym ogromne nadzieję i boje się czy się nie rozczaruje :( Wy działajcie ile możecie chociaż nie jest to romantyczne ani trochę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok ja tez sie boje ze @ nadejdzie.W ktorym dc. mialas owulacje?mi lekarz powiedzial ze po clo powiina byc 14,15dc.Wiesz czego sie najbardziej boje?ze pecherzyk nie peknie.Dzisiaj robilam test owulacyjny i jedna krecha.Asiok jak to jest,jak pecherzyk nie peknie to czy test wyjdzie pozytywnie?tak sie wlasnie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok wiem ze takie czekanie to dramat.:oSama nie moge sie doczekac nastepnej wizyty.A ide w poniedzialek.Wszystko sie okaze czy byla owulacja czy jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia p.
Nie jest romantyczne, jeśli stara się o dziecko, "bo trzeba" w tej godzinie, tego dnia... Ale jeśli robi sie to spontanicznie, z namiętnością i pasją, bo kocha się drugiego człowieka, tego jedynego, ukochanego mężczyznę i chce się z nim spędzić życie - to jest romantyczne! :D :D :D :D Czego Wam życzę! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:):) dawno tu nie bylam:) co tam u was slychac??paczusiu jak tam starania?? owulka byla?? trzymam za was kciuki:) celowniku , lady love a co tam u was?? ale rzadko tutaj ktokolwiek pisze...u mnie to tak chyba po staremu siedze sobie w domku i czekam na nastepna wizte czyli za tydzien:) to bedzie juz 10 tydzien ciazy a 11 wg OM ciekawe jak tam moja kruszynka i ile urosla:):) ostatniomiala 1,5 cm:) kochane pozdrawiam was cieplutko i trzymam kciukasy:):*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!:) Karmelku jeszcze nie mialam owulacji:(Robilam sobie testy owul.we wtorek,srode,czwartek i lipa:(:oWiec poszlam dzisiaj do gin.zeby zobaczyc jak wygladaja pecherzyki:)Najwieksze to 20mm w prawym jajniczku i 19mm w lewym:)Lada dzien powinna byc owulacja:)Dzisiaj mam zrobic sobie jeszcze test owul.:)Mam nadzieje ze ladnie pekna:)Karmelku duzo odpoczywaj:):)mua:* Dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia p. jesli ktos ma problemy z poczeciem np.brak jajeczkowania badz slabe plemniki to niestety trzeba sie leczyc,przyjmowac leki i wspolzyc wtedy kiedy lekarz zaleci.Najlepiej wieczorekm badz rano.W te najbardzie plodne dni.Poza dniami plodnymi zapewne wszyscy kochaja sie wtedy kiedy maja ochotke:)i jest pieeeknie i romantycznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :):) dziewczyny a wy co tak zaniklyscie?? tylko paczus moj tu zaglada?? mam nadzieje ze nie wchodziccie tu tylko z tego powodu ze sie intensywnie staracie o dzidzie:) paczusiu napisz mi jak juz bedzie po owulce...kurcze z calego serduszka tobie zycze jak i wszystkim tutaj kobietkom zeby sie udalo:) paczusiu w tym m-cu musi poprostu musi sie wam udac....caluski:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
czesc dziewczyny rzeczywiscie topik zamarl szkoda ja dzis mam 11 dc wczoraj sie staralam to fakt dzis tez mam zamiar nie wiem czy sa jakies szanse jak sadzicie dziewczyny? zupelnie nie wiem kiedy mam owulacje i dni plodne organizm chyba zwariowal nie mam zadnego sluzu temp nie mierze wiec dzialam troche na slepo ale moze sie uda paczus w którym dniu wypadla u ciebie owualacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hejka:) dziewczyny wczoraj robilam test owul. o 19 i wyszly dwie kreski:)Ale sie ucieszylam:)ta pierwsza nawet ciemniejsza:):)Wczoraj rano byly staranka i dzisiaj:)Dzisiaj to moj 17dc i mialam skok temp.W srode ide do gin zobaczyc pecherzyki.Podobno po owulacji sie zapadaja. Karmelku tak bardzo bym chciala zeby nam sie w tym miesiaczku udalo:)Jak Twoj brzusio? :* Madziaczku kup sobie moze testy owul.Ja mialam w 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
wlasnie je kupilam i robie dzis trzeci dzien ale na razie nic ja mam cykle ok 29 wiec moze jeszcze za wczesnie paczus jak dlugie cykle ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie roznie to bywa.Ale najczesciej co 30 dni.Owulacja powinna byc 14 dni przed @.Ja juz myslalam ze bedzie lipa.Ale udalo sie:)Madziaczek mowilas ze nie widac u CIebie sluzu plodnego.Moze kup sobie wiesioek.Mi lekarz kazal lykac 3tabletki dziennie i powiem Ci,ze sluz mi sie poprawil.Mialam go duzo:)jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
jezeli w tym miesiacu nic nie wyjdzie to kupuje wiesiolek w przyszlym i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
hello :):) Ale widzę że za mną nie tęsknicie:( u mnie to już sama nie wiem o co chodzi do tego chyba dostałam jakiejś grzybicy i piersi mam jakieś dziwne od dwóch dni. Nie wiem czy ten duphaston może mieć jakiś wpływ na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Idę też zaglądnąć na tą nową stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Jak Twoje samopoczucie paczus bo dla mnie to się strasznie ciągnie czas a tu jeszcze z tydzień muszę czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Jestem przeciwnikiem testu ale nie wiem czy wytrzymam i czy nie zrobię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok ja sie super czuje:)wczoraj test owul.byl pozytywny:)staranka byly:)i teraz czekamy.Napewno bede caly czas myslec.A testow ciazowych nie robie.Chyba ze @ spozni mi sie o 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
ja dostałam początkiem tyg dostałam jakiś upławów i swędzi mnie do tego :( I jeszcze prawą pierś mam jakąś większą i boli mnie . brodawki bolą mnie w oby dwóch nie wiem co mam myśleć @ powinnam dostać ok 16 to trochę za wcześnie na objawy@ chociaż nigdy takich nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to grzybek asiok.Jesli swedzi i masz uplawy...Moze idz do gin.Ja staram sie nie uzywac zeli zapachowych do higieny intymnej.Moga tez podrazniac.Asiok a bylas u gin sprawdzic czy pecherzyk pekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×