Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fua

kwiecień 2010

Polecane posty

pierwszy dzień zapraszania gości mamy za sobą i jestem opita kawką, herbatą i... jak nie wiem co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! na szczescie juz po swietach :D u mnie stresik slubny zaczyna sie goscic... w przyszlym tygodniu mam plan robic zaproszenia :) w koncu :D tuz przed swietami zamowilam w koncu buty i bielizne :) nie jestem pewna, czy beda pasowac rozmiarowo - okaze sie, jak towar dojdzie, ale pokaze wam, co kupilam :D buty: http://www.butyk.pl/zdjecia/Bronx/83016-2670-755/foto15_c.jpg inne foto butkow: http://www.butyk.pl/zdjecia/Bronx/83016-2670-755/foto16_c.jpg bielizna: http://www.karoline.pl/galerie/b/biustonosz-hestia-4540-i_10070.jpg a wy jakie macie dodatki tego typu w planach? 15 stycznia ide na druga miare sukni, nie moge sie doczekac :) :) :) dajcie znac, co u was! potrzebuje wsparcia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! na szczescie juz po swietach :D u mnie stresik slubny zaczyna sie goscic... w przyszlym tygodniu mam plan robic zaproszenia :) w koncu :D tuz przed swietami zamowilam w koncu buty i bielizne :) nie jestem pewna, czy beda pasowac rozmiarowo - okaze sie, jak towar dojdzie, ale pokaze wam, co kupilam :D buty: http://www.butyk.pl/zdjecia/Bronx/83016-2670-755/foto15_c.jpg inne foto butkow: http://www.butyk.pl/zdjecia/Bronx/83016-2670-755/foto16_c.jpg bielizna: http://www.karoline.pl/galerie/b/biustonosz-hestia-4540-i_10070.jpg a wy jakie macie dodatki tego typu w planach? 15 stycznia ide na druga miare sukni, nie moge sie doczekac :) :) :) dajcie znac, co u was! potrzebuje wsparcia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila zazdroszczę ci tempa przygotowań! buty extra , bielizna woooooooooow a ja nic nie mam :/ ehssssssss u mnie nawał zajec w pracy spowodowal opoznienia, ale zamierzam zaczac to nadrabiac po sylwestrze :P aktualnie szukam sklepu w ktorym stworze liste aktualnych prezezntow bo wiem ze sie takie szykuja i chce zeby nie byly niewypalami.......... w dodatku wkrotce remont w mieszkaniu i trzeba kupic materialy, zamowic agd i zabudowe..no koment a najwaspanialsze jest to, ze 2 moje kolezanki zareczyly sie w swieta wiec ciagle wisze z nimi na sluchawce i sluze dobra rada:/ DZIEWCZYNY PISZCIE COS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiamy sie nad ta piosenka - troszke chcemy ja skrocic :) poza tym nie bedziemy cwiczyc 1-go tanca, to ma byc spontaniczne i niewymuszone. Moj N swietnie tanczy i mu ufam :) na parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!Moje przygotowania na razie również stanęły w miejscu. Jedyne co zrobiliśmy to w końcu wybraliśmy fotografa. W końcu...bo było nerwów co niemiara z tym związanymi. No i odbyły się zmówiny. Chyba było dobrze, bo "zebranie" trwało bite 6 godzin. Ale w ogóle nie był poruszany temat wesela. Oboje z M stwierdziliśmy, że ten temat omówimy szczegółowo podczas re-wizyty.Od jutra mam tydzień wolnego i wtedy chcemy polatać po drukarniach i wybrać zaproszenia. A i po nowym roku jadę zamówić krawcową. Buty upatrzone od miesiąca...mam nadzieję, że wciąż czekają;) Czeka nas jeszcze poradnia...tu może być pewny problem, bo M wyjeżdża na 2 m-ce.Ale co...do kwietnia się wyrobimy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!Moje przygotowania na razie również stanęły w miejscu. Jedyne co zrobiliśmy to w końcu wybraliśmy fotografa. W końcu...bo było nerwów co niemiara z tym związanymi. No i odbyły się zmówiny. Chyba było dobrze, bo "zebranie" trwało bite 6 godzin. Ale w ogóle nie był poruszany temat wesela. Oboje z M stwierdziliśmy, że ten temat omówimy szczegółowo podczas re-wizyty.Od jutra mam tydzień wolnego i wtedy chcemy polatać po drukarniach i wybrać zaproszenia. A i po nowym roku jadę zamówić krawcową. Buty upatrzone od miesiąca...mam nadzieję, że wciąż czekają;) Czeka nas jeszcze poradnia...tu może być pewny problem, bo M wyjeżdża na 2 m-ce.Ale co...do kwietnia się wyrobimy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!Moje przygotowania na razie również stanęły w miejscu. Jedyne co zrobiliśmy to w końcu wybraliśmy fotografa. W końcu...bo było nerwów co niemiara z tym związanymi. No i odbyły się zmówiny. Chyba było dobrze, bo "zebranie" trwało bite 6 godzin. Ale w ogóle nie był poruszany temat wesela. Oboje z M stwierdziliśmy, że ten temat omówimy szczegółowo podczas re-wizyty.Od jutra mam tydzień wolnego i wtedy chcemy polatać po drukarniach i wybrać zaproszenia. A i po nowym roku jadę zamówić krawcową. Buty upatrzone od miesiąca...mam nadzieję, że wciąż czekają;) Czeka nas jeszcze poradnia...tu może być pewny problem, bo M wyjeżdża na 2 m-ce.Ale co...do kwietnia się wyrobimy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u Nas troche sie ruch zaczyna. byliśmy juz na jednym spotkaniu z kamerzysta, po nowym roku spotkamy sie jeszcze z drugim i fotografem. I wtedy bedziemy sie decydowac, bo czas najwyzszy! Tequila- bielizna przesliczna!! wrzuc linka do strony z ktorej zamawialas prosze.. Najgorzej z tymi naukami, bo nie mam nic na oku:-( chciałabym w weekend, ale cieżko znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dostaliśmy w prezencie obrączki, tylko moja jest za duża i nie da się zmniejszyć bo się wzór zniszczy... i teraz nie wiem czy odsprzedać czy wymieniać na inne i zapłacić za robociznę między 600-750zł. Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) no i wróciłam z "wygnania" :). U nas było sporo nerwów, komplikacji i niepewności. Odwoływałam ślub to znów chciałam i tak w kółko, aż wreszcie coś się zmieniło i do niego coś dotarło-powoli spokojnie zaczeliśmy się dogadywać i wszystko wróciło do normy. Nie chciałam wcześniej pisać, bo po co zapeszać, ale teraz czuję się już spokojniejsza. Sprawy w jego firmie wróciły do normy, między nami też jest super i oby tak dalej, oczywiście czasem się kłócimy, ale teraz to on przeprasza-zazwyczaj to jego wina. Piszę znów dość chaotycznie, więc mi wybaczcie. Niedawno moje Kochanie dało mi pierścionek, więc oficjalnie jestem już narzeczoną. Teściowa dowiedziała się w święta, więc się popłakała z radości i wyściskała nas :). Zaproszonka mamy już zamówione-zaraz wkleję Wam linka Skarby moje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=820790797 O proszę bardzo to moje zaproszonka-jak dla mnie bomba :), ponieważ nie chcieliśmy ani gołabków ani innych rzeczy-proste, delikatne eleganckie i niedrogie. Suknię jadę dopiero zamówić, ale mają się podobno wyrobić. Fotograf i kamerzysta biorą łącznie 1600 zł- tylko dlatego, że to mój znajomy i brat cioteczny mojej chrzestnej, to zszedł dużo z ceny. Plan na najbliższe dwa miesiące jest następujący-załatwić w kościele sprawy, zaprosić gości, zacząć szyć suknię ślubna i schudnąć :). A jak tam wasze przygotowania kobitki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moja teściowa mi mówiła, że koniecznie trzeba mieć zakryte buty w kościele, tzn palce. To jeden z wielu przesądów, ale ja tam wolę nie ryzykować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje, że wszystko wróciło do normy!!! Śliczne te zaproszonka! My już po stresach i nawet znaleźliśmy żródło naszych nerwów, niestety jest niereformowalne:-( U nas też sprawy i bitwy kościelne czas zacząć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Ja mam białe buciki z przykrytymi palcami, zawiązywane na łydce, korek 7 cm delikatnie zdobione. Zależało mi na ladnych butach, poniewaz nasz fotograf robi ekstra zdjecia i czesto widac na nich buty! To kaze pani młodej położyć nogę na zderzaku auta, to kaze mlodemu "dobierac sie" do podwiazki mlodej, no i lubi robić zdjęc iaw pozycji lezacej:) z chęcią bym Wam je pokazała, ale sklep w którym je kupowalam nie ma strony internetowej. Tequila a Ty jaki masz kolor sukni? Bo jeżeli biały to nie boisz się ze jak bedziesz tanczyc to bedzie widac buty? No chyba ze nie doczytalam, i kupilas biale buciki:) Tak się pytam z ciekawości, bo bylam na weselu, gdzie panna mloda miala ciemne buty i to było bardzo widac przy obkrecaniu się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Agar a te zaproszenia zamówiłaś już? Bo mi one też się podobają, ale waham się czy gramatura 140 nie oznacza ze beda cienkie, takie wiotkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agar wybrałam dokładnie te same zaproszenia, tym bardziej, że do sprzedawcy mam dosłownie kilka km;)Też cenię sobie proste zaproszenia, bez przesadnych zdobień. Faktycznie tych przesądów jest sporo: przykryte palce i pięty w bucikach (żeby szczęście nie uciekało), coś pożyczonego, niebieskiego, starego, nowego, etc. Również to wykładanie bucików w nocy przed-ślubnej na parapet, żeby była piękna pogoda:)Ale przecież my i tak będziemy miały piękną pogodę;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, ale pojechalyscie :D cisza, cisza, az tu nagle... ;) 🌻 blankini, takich sklepow jest chyba dosc sporo, ale zdaje sie, ze sa dosc drogie... myslalas o tym, zeby zrobic liste prezentow taka on-line? na portalu www.lista-osobista.pl mozna zalozyc calkiem zgrabna liste prezentow - my co prawda takowej nie planujemy, ale dla zainteresowanych zalozylam probny profil: http://z-okazji-slubu.podaruj-nam.pl/lista/1546/slubna.html . haslo: tequila :) tam mozecie zobaczyc, jak wyglada przykladowa pozycja - wpisalam pierwsze lepsze z brzegu - zelazko i zestaw obiadowy :D. mozna dodac do 3 linkow (np. do sklepow internetowych), opis (jaki model konkretnie) oraz 2 zdjecia. moim zdaniem to niezly pomysl w sumie. 🌻 kwietniowka :), my fotografa nadal nie mamy. z tymi moimi wymarzonymi mam spotkanie zaplanowane na 8 stycznia, ale nie wiadomo, co sie z tego ukroi... koniecznie daj znac, jakie zaproszenia wybralas! :) buty tez pokaz, jak juz kupisz. 🌻maanda, zamawialam ze strony www.karoline.pl (http://www.karoline.pl/index.php?p6346,biustonosz-hestia-4540-ivory-masquerade) tylko powiem od razu: nie wiem, jaki rozmiar nosisz, ale zaloze sie, ze nie 75 B/C ;) mam na mysli to, ze wiele z nas nosi za male staniki, nawet o tym nie wiedzac. ja do niedawna nosilam 75 B/C, potem przerzucilam sie na 70...E! a w koncu okazalo sie, po zmierzeniu przez pania zwana bra-fitterka, ze najodpowiedniejszy rozmiar dla mnie to 65F/FF. troszke szok, nie? wchodze tez w 60FF. w kazdym badz razie, jesli masz mozliwosc, to daj sie zmierzyc specjalistce - gwarantuje, ze bedziesz zadowolona. wszystkim dziewczynom polecam strone www.stanikomania.blox.pl oraz forum malo- i duzobiusciastych na gazeta.pl (wygooglac prosze :D). jesli chodzi o te obraczki, to - gdyby mi sie podobaly te, ktore dostalam, to bym dala te 700 za zmniejszenie. a jesli nie bylabym na 100% do nich przekonana, to bym wykorzystala niewlasciwy rozmiar jako pretekst do przetopienia na moje wymarzone ;) ps. a co to was tak stresuje, jelsi to nie tajemnica? 🌻agar, dobrze, ze juz u was oki. zaproszenia bardzo fajne - ja tez nie lubie golabeczkow, nadmiaru serduszek i obraczek we wzorkach :D co do butow i palcow, to nie slyszalam takiego przesadu :) slyszalam natomiast, ze buty bez palcow sa rzekomo malo eleganckie, i ze elegancka kobieta nigdy by takich "na okazje" nie zalozyla. mnie natomiast wydaja sie po prostu ladne i seksowne :D zawsze mi sie podobaly - jeszcze z szafy mojej babci takowe pamietam :) - wiec nie zamierzam sie tym przejmowac. zwlaszcza, ze koscielnego nie biore :D 🌻 Aga_86, ja bede miala sukienke ecru, i buty beda na pewno od niej ciemniejsze. ale to sie okaze dopiero, jak przyjda, bo jeszcze paczka nie doszla ;) na razie w ogole sie tym nie martwie, zwlaszcza ze w planie mam miec je na nogach tylko na weselu, a na dworze miec buty zielone z ktoregos z poprzednich linkow :D wiem, ze to malo popularne, ale ja jestem dosc... malo tradycyjna pod pewnymi wzgledami ;) gramatura 140 to dosc przyzwoicie. zwykla kartka do xero ma gramature 80, wiec mozesz sobie porownac - to prawie tak, jak dwie zlozone kartki do xero ;) a z nowosci: my dzis wybralismy obraczki :) http://www.chatonglamour.pl/obrazek.php?img=images/91732474349b3add231a40.jpg kolor na zywo jest bardziej taki jak w tych: http://www.pracownia-zlotnicza.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/Inspiration_x24_49803f8ae4140.jpg i nie chce diamencika. ciekawe, jakie beda, jak juz je dostaniemy.. jeszcze zamowienia nie zlozylismy, ale sie mocno przymierzamy :D pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode z kwietnia (i nie tylko, oczywiscie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniówka- jeśli do Kalisza masz kilka km to jesteśmy z tych samych stron:-) tylko ja wybyłam daleko:-) tequila- nie co tylko kto:-) a z tym stanikiem to czarna magia, zazwyczaj jeden drugiemu nierówny.... niby na stroonie triumpfa sobie kiedys mierzylam... Co do butów też słyszałam o tym uciekającym szczęściu, ale i tak bierzemy ślub w miesiącu bez r, więc z góry mamy przechlapane:-) hihi A i pamiętajcie, zę do buta koniecznie pieniążek trzeba wsadzić:-) z tymi obrączkami jest tak, ze te w sumie mogly by byc, ale z racje ze złoto jest mieszane z bialym, to nie da sie zmniejszyc wcale. A zadna z Was nie robila moze obraczek??m Bo mi sie wydaje, ze cos duzo za ta robocizne zawolali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maandziu, moj brat i bratowa robili obraczki i o ile dobrze pamietam (slub brali w lipcu w tym roku) zaplacili 300 zl, ale to zalezy od trudnosci wzoru. oni chcieli prosty ale z zewnetrznym grawerem (takimi "kwiatkami" ;) ) i za ten grawer im doliczyl cos, ale z kolei tez cos odliczyl, bo mieli za duzo zlota i cos tam cos tam. takze w sumie trudno powiedziec ile to kosztuje - pewnie tez jeszcze zalezy w jakim miejscu - w wawie drozej na bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest małe miasteczko i prywatny jubiler, i nie wiem dlaczego za samą robociznę chcą aż tyle..??!!! Też mi się to drogo wydaje!! Poszukam dalej po prostu. Z tego co obczaiłam na necie to te obrączki, które dostaliśmy są warte ok. 1200 zł przy rozmiarach wyjściowych. Więc jeśli on dostaje nowe obrączki tyle warte i chce jeszcze ok. 700 za zupełnie proste obrączki to chyba coś dużo!!! Nie zostaje mi nic innego jak szukać tańszego złotnika... A co porabiacie dziewczyneczki jutro?? Szaleństwo czy biała sala?? Ja dla poprawienia humoru zakupiłam sobie trochę kosmetyków pielęgnacyjnych i teraz mam małe domowe spa:-) ehh jak to się trzeba namęczyć, żeby jakoś wyglądać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jutro mam dwa wyjścia na spędzenie sylwestrowej nocy: 1) biała sala-jeśli mi się zdrowie nie polepszy-ale w samotności, bo M ma dyżur:(....2)nasiadówka u znajomych-lepsza, ale bez alkoholowa, bo muszę wrócić do domu...Tak czy inaczej spotkam się z M o 4 rano jak skończy pracę.Czyli tak czy inaczej czeka mnie ciekawa noc sylwestrowa:) Tak przy okazji: życzę Wam przyszłorocznym Pannom Młodym cudnego roku, wspaniałych mężów i udanych wesel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
U mnie jutro szykuje się super zabawa, bo wybieramy się ze znajomymi na zabawę sylwestrową:) W dodatku idziemy do restauracji w której będziemy robić wesele! Także będę obserwowała (póki mi forma dopisze:)) wystrój, obsługę i degustowała jedzonko i myślała, co by ewentualnie udoskonalić na przyszłość. Idę teraz sprawdzić stan mojej kreacji sylwestrowej i zrobić sobie jakąs maseczkę :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
U mnie jutro szykuje się super zabawa, bo wybieramy się ze znajomymi na zabawę sylwestrową:) W dodatku idziemy do restauracji w której będziemy robić wesele! Także będę obserwowała (póki mi forma dopisze:)) wystrój, obsługę i degustowała jedzonko i myślała, co by ewentualnie udoskonalić na przyszłość. Idę teraz sprawdzić stan mojej kreacji sylwestrowej i zrobić sobie jakąs maseczkę :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi__
Hej dziewczyny. Jeśli nie macie jeszcze fotografa ślubnego to zapraszam serdecznie na stronę http://fotoadam.eu pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Szczęśliwego Nowego Zamężnego Roku! chciałam dopisać się do listy: nick_________________________ data slubu Fua__________________________10.04.2010 dołączam się vel kwietniówka____10.04.2010 pola4000_____________________10.04.2010 maanda______________________10.04.2010 wiewiorakasia_________________10.04.2010 bieedronaa___________________17.04.2010 tequila sunrise forever_________17.04.2010 kwietniowa PM________________17.04.2010 asia0706_____________________17.04.2010 blankini______________________24.04.2010 Aga_86_______________________24.04.2010 agar3166_____________________24.04.2010 i razem z Wami przebrnąć przez najbliższe 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka słów o mnie, w kwietniu skończę 27 lat, od połowy września jestem zaręczona, w sumie jakoś tydzień później zdecydowaliśmy, że nie chcemy czekać do ślubu 2 lat... stąd nasz 10 kwietnia ;) z postępów, mamy salę z cateringiem, zespół, kamerę i fotografa (jedna spółka, wiec było latwiej), godzinę w kościele, nauki przedmałżeńskie, suknię, gajerek, właśnie myślimy nad obrączkami :P i w sumie tyle... ślub i wesele w podlaskim organizujemy będąc zagranicą... więc najłatwiej nie jest, ale co tam, damy radę... co do rzeczy, które mnie trapią to takie mniejsze rzeczy jak podziękowanie-prezent rodzicom i teściom, myślałyście już o tym dziewczyny? no i bardzo fajnie znaleźć tak bliski i konkretny temat na forum :) pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×