Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Hej mamusie:) Ja znów zaglądam wieczorkiem widzę że wena do pisania was nie opuszcza i jest zaś co czytać :) Ja wczoraj i dziś z mężem układałam w szafach robiąc miejsce w komodzie na ciuszki maleńkiej :) Katar nadal męczy, ale od godziny jakby mniej, a sposób z miodem który podała boadajże Alex to nie dla mnie bo ja nie lubie miodu ani jego zapachu:) Dziś kuzynka kupiła mi w rossmanie większość kosmetyków dla dziecka i zdecydowałam się na Nivea Baby, bo w rodzinie już 4 mamy używały kosmetyków z tej serii i są zadowolone. Mam oliwkę, mydełko, krem pielęgnacyjny, krem przeciw odparzeniom, krem na każdą pogodę oraz żel sensitive i szampon łagodzący ale to dopiero po 1 miesiącu, ale już kupione. W aptece zakupiony fiolecik i spirytus, oraz aspirator do noska. Natalie82 to właśnie ty pisałaś o tych aspiratorach i właśnie kuzynka mi poleciła i ciocia z apteki:) że jest lepszy od gruszki:) i kosztował około 15zł. A co do zdjęć to widziałaś mnie pewnie na naszej klasie bo mam umieszczone aktualne zdjątka :) Co do smaków, to bardziej wolę słone niż słodkie, ale zawsze tak miałam. Chociaż teraz prawie codziennie muszę wypić kakao na zimno:) Agulina życzę udanego wypoczynku na fotelu i w testowaniu tego jak to nazwałaś "banana" śmiesznie to wyszło :D No i gratuluje odwagi w sklepie, brawo korzystaj ze swoich przywilejów puki jeszcze możesz:) No i dziękuje za opinie dotyczące imion i niani :) Którą chyba na 90 % kupię :) Tasia no jak piszą dziewczyny to cukier nie za ciekawy wyszedł więc pewnie czeka cię dieta. Ja o dziwo nie dostałam od mojego lekarza żadnego skierowania na obciążenie glukozą, a tu prawie każda z was ma to za sobą. Gawit przykra ta sprawa z twoim bratem, ale są ludzie i parapety jak to się mówi i nie wiem co bym zrobiła jakbym coś takiego usłyszała! Wariatka jakaś! A co do termometrów to jak mam elektroniczny... ale chciałabym dokupić taki do ucha zależy jak wyrobię z kasą. Thekasia dziękuje za miłe słowa co do zdjęć :) i czekam na twoje :) Michaa nie denerwuj się napewno się ze wszystkim wyrobisz, ja teraz dopiero powoli powoli zaczynam coś tworzyć w tym kierunku:) No i przede wszystkim chciałam powitać Hamudę po dłuugiej nieobecności, mam nadzieje że u ciebie wszystko dobrze, z tego co czytam to tak:) I dziękuje za komentarz na naszej klasie :) Jutro mąż jedzie jeszcze z "pomocą" doświadczonej mamy kupić co nieco dla maleńkiej typu nożyczki , szczotkę, butelki, smoczek itp. No i proszek dla niemowląt bo w sobotę mam otrzymać od siostry ciuszki:) I wybrałam często polecany proszek Lovela :) To chyba na tyle... chociaż pewnie o czymś zapomniałam ale życzę miłego wieczoru i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda - 🌻 że tak powiem - no wreszcie :D Cieszę się że jesteś i najważniejsze, że z Mamą jest dobrze :) nadrabiaj pisanie :) Deseo - chyba Ty pisałaś o bólach okresowych - mam na myśli te SILNE ja takie miałam przed tym szpitalem i właśnie po tych bólach zaczęło się to moje twardnienie brzuszka - to na pewno oznaczało że wszystko rosło, ale jesli jest ból to trzeba sprawdzić szyjkę. Pisałam już że nie w każdym przypadku te skurcze wpływają na szyjkę...ale to trzeba sprawdzić. U mnie nic się nie rozwarło ani nie skróciło, ale mam zamiar tego pilnować bo cholera wie :O Ja dziewczynki na pewno muszę kupić nawilżać powietrza bo u mnie zimą tak grzeją że są tropiki, tak więc na 100% dla dziecka bede musiała nawilżać powietrze i od razu zaopatrzyć się w coś do nawilżania noska dzidzi, sól morska jest podobno skuteczna. i dlatego też nie bede przesadzała z kupowaniem zimowych ciuszków dla dziecka bo jest gorąco więc u mnie pewnie body najbardziej będą się sprawdzać i lekkie śpioszki. Dziś dzień minął mi błyskawicznie, zanim się obejrzałam to już jest noc i trzeba szykować się do spanka :) A jutro już piątek :) weekendu początek :) Dobrej nocki wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rankiem nie potrafie spac juz 2 noce mamy may kryzys z mezem i bardzo sie denerwoje eh nawet pisac sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ejmi ja mam bole okresowe ale nie sa silne, a brzuszek mi nie twardnieje przy tym wiec poki co sie nie martwie. Agulinka sprawdze Twoje rady - kocie grzbiety moze bedzie lepiej, bo czasem juz wyrobic nie moge, lapie mnie jakby taki przykurcz :( Michaaa nie martw sie, czujesz sie dobrze, wiec odpedzaj te czarne mysli, a co do wyprawki to nie patrz na innych, kazda z nas kupuje rzeczy w czasie kiedy moze sobie na to pozwolic. Bierz przyklad z podejscia Agulinki - ogladaj, wybieraj, zapisuj a potem bedzie Ci latwiej :). Ja np sporo rzeczy kupilam na allegro i tym sposobem np. za kombinezon zaplacilam 30 zl a nie 130zl. Natalia moze jeszcze lekarz da Ci skierowanie na glukoze, bo robi sie ja po 28tyg, a jesli nie to moze sie upomnij, bo warto miec spokojna glowe :) A dzis jade do sklepu z przyjaciolka i mama, kupie akcesoria dla malucha o ktorych mam blade pojecie, a wieksze rzeczy tez beda musialy poczekac, bo zaplanowalismy z mezem ze zrobimy jeszcze porzadna garderobe przed urodzeniem malucha. Nadia jesli masz ochote to mozesz sie nam tu wyzalic, ale najwazniejsze jest teraz bys sie nie denerwowala, jestesmy z Toba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia kochana ty sie niczym nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak nie daj boze maz cie deneruje to zrob mu szlaban na lozko i gary i bedzie jak z zegarku chodziil:) a ja mam ostatnio problem ze spaniem, nie spie w dzie, klade sie spac dopiero kolo 23 i cholera dalej spac nie moge, tluke sie po lozku i zeby bylo mieszniej caly dzien nie mam zgagi a wieczorem pali mnie jakbym jakis kwas wypila. mialam dzis zrobic pranie wyprac sobie posciel, przescieradla i podkaldy do przewijania dla Michasia i jak na zlosc cala noc u nas lalo, a dzis pogoda taka ze szkoda gadac, domu u sasiada nie widac taka mgla a juz przeciez 9.40. no i jak juz zapal zlapalam to pogoda przeciwko mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Mamuśki! Wróciłam z krzywej cukrowej i zajadam właśnie śniadanko :) Nie było tak najgorzej, nawet jakoś to wypiłam i mnie nie zemdliło. Ale za to naszła mnie potworna zgaga :O Wyniki dziś po 15. Nie chce mi się już tam lecieć więc odbiorę sobie jutro, albo w poniedziałek. Mężu był twardy i czekał ze mną całe 2h i to większość na stojąco, bo akurat dziś duży ruch był... do tego 3 babeczki na krzywą ;) Dobrze, że napisałyście o tym nawilżaniu powietrza, bo nie wiedziałam, że trzeba to robić. My wcześnie nie grzaliśmy jakoś w domu mocno... myślę, że max mieliśmy ze 22 - 23 stopnie, i suche powietrze nam nie dokuczało. Jednak teraz temperaturka bezie musiała byc chyba ciut wyższa :) Michaa nie stresuj się, na pewno ze wszytskim zdążycie :) Albo przyciśnij tego swojego chłopinę i koniec. Ja muszę się chyba zacząć rozglądać za kosmetykami, ale to na spokojnie :) Nadia zawsze możesz się tu wygadać, a raczej wypisać. Ale oczywiście to twoja decyzja. Z chłopami tak już jest, nie może być cały czas dobrze chociaż by się chciało. Ja z moim miałam spore spięcie w sobotę, ale w niedziele już był do rany przyłóż i śniadanko prawie do łózka przynosił. Ela, u mnie tez dziś mglisto od rana :( A teraz jak wracałam to coś mżyło... bardzo nie lubię takiej pogody. Jak ma padać to niech pada porządnie, a takie nie wiadomo co... Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Alem pospała dzisiaj słodko! Banan - a dokładnie snake w kolorze "krowa" działa! hihih Hanulka - a dlaczego się chcesz wyprowadzic? Wspólny urlop nie przyniósł pozytywnych efektów? Kochana dbaj o Siebie i dzidziulka! Nadia - Ty również mysl pozytywnie i porozmawiaj na spokojnie z mezem. Po co się nakrecac przez kilka dni, trzeba sprawę wyjasniec od razu i oczyscic atmosfere! Nerwy w naszym stanie nie są wskazane. natalia też sądze,ze lekarz powinien Tobie na najblizszej wizycie dać skierowanie na cukier. Jak, to spytaj. :-) madzialińska - no zobacz jak sobie swietnie poradziłas w tym ulepkiem. Ale myśle,ze obecnośc bliskiej osoby działa pozytywniej niż śleczenie samotne w pełnej ludzi przychodni. Słoneczko wychodzi, wybiorę się do apteki i rossmanna. Macie dobre sposoby na pekajace piety? mojemu zrobiły się dwa pekniecia w jednej piecie. Kupiłam maść z wit A i smaruje tym, a na noc robię mu na grubą warstwę kremu okład z gazy . Ale moze coś jeszcze da się zrobić? Na szczęscie nie jest to bolesne. Miłego dnia Dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj byłam u lekarza na kontrolnej wizycie i po zwolnienie. Odebrałam od razu wyniki tej krzywej cukrowej i się okazało, że super są. Na czczo miałam 85, a po 2 h 92. Obciążenie miałam od razu 75 g. Poza tym wyniki moczu super, morfologia znów spadła, no i babka mi żelazo zapisała jakiś Tardyferon Fol w tabletkach. Poza tym mam brać magnez na skurcze łydek, które mi się trafiają od czasu do czasu (ale taki zwykły magnez), mogę się wspomóc czekoladą, zwłaszcza że cukrzycy nie mam :) Ciśnienie dobre, żadnej infekcji nie mam i super, bo teraz jak tak ciepło jest to mi się tam poci wszystko :) Posłuchałam serduszka mojej niuni - ładnie biło 150 razy na minutę bodajże (nie znam się, w każdym razie coś tam 150 :) ), pani się śmiała bo mała przy okazji kopała :) i tak śmiesznie było słychać. Poza tym poskarżyłam się na ból kręgosłupa, ale w sumie to z mojej winy, bo jak dłuzej postoję lub sprzątam to mnie boli. Ostatnio to przez 2 dni robiłam pierogi (raz ruskie, a raz z mięsem i jeszcze sprzątałam więc ból duży), wczoraj też mnie bolało a to dlatego że kurier przywiózł wózek i go składałam :) Co do wózka to zakupiłam go na allegro w sklepie internetowym, i tak jak mówiłam wcześniej jest to Quinny z 2009 r. kolor fudge z fotelikiem roasted brown http://allegro.pl/item720044570_quinny_speedi_sx_2009_gondola_fotelik_torba_inne.html o taki :) wiem, że drogi, ale tak mi się ten wózek podobał, zresztą zbierałam na niego od marca (jak się dowiedziałam o ciąży, tzn nie konkretnie na niego ale na wózek) no więc pozwoliłam sobie na jego zakup. Ogólnie jestem zadowolona wizualnie a jak się sprawdzi w terenie to zobaczymy :) P.S. Od ostatniej wizyty przytyło mi się 1,5 kg więc nie jest źle :) no ale już 8,5 kg na plusie :) Pozdrawiam Mamusie, również te nowe Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was U mnie nadal ukrop na dworze niemiłosierny, termometr pokazuje mi 32 stopnie. Masakra. Nadia głowa do góry, jakoś się wwszystko na pewno poukłada, a Ty przecież nie powinnaś się teraz denerwować ze względu na dzidziusia. Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki żeby się sytuacja poprawiła:) Deseo udanych zakupów życzę, ja od jakigoś czsu znoszę do domu rzeczy dla dzidziusia i moj tylko sie śmieje, ze kolejną reklamówke przytargałam:)Ale wolę sobie to na spokojnie i po trochu kupować niż potem wszystko na ostatnią chwilę. Ela 25 a rennie Ci nie pomaga?Mnie tez ostatnio straszna zgaga zlapala, wiec od razu pobieglam do apteki lyknelam rennie i ulga przyszla niemal od razu.Polecam.A to smialo w ciazy mozna zazywac, nawet na ulotce jest napisane , ze mozan stosowac w ciazy, tak wiec polecam.A co do prania to zapraszam do mnie:) u mnie slonce od rana grzeje na calego,wiec mozesz sobie rozwiescic posciel dla maluszka na moim ogrodzie;)Moja pościel wlasnie sie pierze:) Madzialinsak zazdroszcze, ze ty juz po badaniu,, mnie to czeka zdaje sie w pzryszlym tygodniu. Ide w srode do lekarza i ma mi skierowanie wypisac na 75 g od razu. Bleeee. Ja nie wiem jak ja to wypije???? Agulinka ja stopy smaruje regul;arnie kremem z zdaje sie neutrogeny jest bardzo fajny, jak sie go systematycznie stosuje to stopki po nim piekne:) Ale nie wiem co jest dobre na pekajace piety, widzialam reklame zdaje sie z sholla, ze maja jakis preparat wlasnie na problemy z pietami , a z tego co wiem ich produkty tez sa dobre. Ja zmykam robic rosolek:) Dawno juz nie jadlam a osobiscie uwielbiam:) Milego dnia wam zycze Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek wozek śliczny , tez sie swojego czasu nad nim zastanawialam, ale jak na moj gust jednak gondolka troche za mala, biorac pod uwage, ze maly klcuszek mi rosnie w brzuszku:) Ale wozio pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja dziś od rana na wysokich obrotach :) Pogoda śliczna więc już 2 raz pralka chodzi, a poza tym wysprzątałam sobie całe mieszkanie i wszystko się błyszczy :) Lubię takie dni kiedy mam dużo energii :) Nadia - przede wszystkim spokój....a z mężem się dogadacie, nie zawsze przecież jest różowo... Zenek - super że wszystko jest super :) wózek fajny i mam nadzieję że będziesz zadowolona :) Natalie82- wpraszam się do Ciebie na rosołek ;) ja też uwielbiam :) skrobnę jeszcze potem, teraz idę robić porządki w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 ja sobie dzis pospałam bo dopiero sie obudziłam,chyba odsypiam tą Polskę,pogoda paskudna to i spac sie chce a w domu cichutko bo mężuś w pracy... piszecie o wózeczkach to ja pochwle sie swoimhttp://allegro.pl/item714948158_0981_wozek_gleboko_spacerowy_tako_jumper_gratis.html to wersja nr5 w koła:) łożeczko mam takie z szufladą i na biegunach,które można też blokowac-zawsze takie chciałam:):):) Kurcze moja dzidzia tutaj taka spokojna że aż sie martwic zaczynam w Polsce tak skakala mi w brzuchu że usiedziec sie nie dalao a tutaj takie delikatne kopniaczki że prawie ich nie czuje:( Co do tej krzywej cukrowej to ja tez nie robilam ,moja pani doktor kazała zmierzyc cukier na czczo i po śniadaniu i był taki niski że stwierdziła że cukrzycy to ja nie mam napewno... Pozdrowienia dla wszystkich brzuchatek "starych"i tych nowych bo widze że sporo nas przybylo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek wózek super! Ja jednak jestem za czterokołwcami ;) No i super wyniki krzywej, pozazdrościć :) Agulina, na pękające piety bardzo dobry jest krem z Sholla tylko nie pamiętam konkretnej nazwy. Jak powiesz w aptece czy drogerii ze na popękane piety to pani na pewno będzie wiedziała który. Nie jest jednak tani... myślę ze coś kolo 20 zl. Natalie, jakoś ta glukozę przełkniesz. Tylko weź sobie cytrynkę i wciśnij, chyba jest ciut lepsze. Faktem, ze ja wszystko słodzę i ogólnie słodkie mi nie przeszkadza... Dziś była kobitka, która nie słodzi i ciężko jej szło :) A w ogóle to dziś jak byłam w tym laboratorium przyszli rodzice z takim małym szkrabem.. może półrocznym... na pobieranie krwi. Ale się maluch rozdarł jak go ukłuli, aż mi się go szkoda zrobiło :( Ale szybko się uspokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Koleżanki :) Ja dziś zabiegana od samego rana :/ Noc nie za ciekawa ale nawet znośnie się czuję :) Pogoda u mnie fatalna-straszny ukrop :( Dziś po raz pierwszy poczułam smak bycia w ciąży jak byłam w biurze Polsatu Cyfrowego :) Pani chciała odemnie starą umowę której nie miałam :/ zobaczyła na brzuszek i powiedziała "dobra obejdziemy się bez tej umowy, nie będę Pani fatygować":) michaaa dziękuję za miłe słowa :) hania dziękuję za ćwiczenia :) Co do proszku to ja mam zamiar prać w Dzidziusiu i płyn do płukania też jest z Dzidziusia-jest tani i podobno bardzo dobry i ślicznie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) jestem tu nowa tzn.pisalam chyba gdzies na poczatku......a pozniej jakos tak wyszlo......za bardzo sie nie cofne w czytaniu bo nie dam rady.....ale widze ze tez mialyscie badania na cukier....mi wlasnie wczoraj lekarz zlecil i mam nadzieje ze wyjdzie ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia....badanie w poniedzialek,mam nadziej ze wyjdzie dobrze:( niby nie ma wskazan ale maly bardzo szybko przybiera na wadze i lekarz chce to sprawdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAdia ochana co sie dzieje??????????? uspokoj sie i mysl o dziecku, ja wiem ze jak sie wali to ciezko sobie wylaczyc myslenie i olewac wszystko ale postaraj sie troszku chociaz. tzrymam za ciebie kciuki zeby sie wszystko uspokoilo:) Hamuda a ty Kochana mi powiedz czy masz juz ten wozeczek w domku??????? i jak on sie prezentuje, bo my chcemy zamowic ale ten tako jumper x i od razu z fotelikiem bo i tak musimy kupic. no a kolorek wybralam ten braz z kolkami turkusowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te próby glukozowe robi się profilaktycznie, z tego co wiem. Spoko, kat.ka, na pewno wyjdzie dobrze a jak nawet będzie cukier podwyższony, to mała dieta tylko wyjdzie na dobre. Ja na przykład od czasu gdy zmieścilam się w normie, jem chyba zbyt wiele słodyczy. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, faktycznie, co się dzieje? Na zmęczeniu też da się jechać dalej i każde prędzej czy później mija. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje:) ja nie mieszkam w Polsce i tu wlasnie tego tak nie robia, przy pierwszym dziecku tego nie mialam......dlatego szukam na ten temat.....a dieta.....to fakt wyjdzie na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dziekuje za mile slowa wozek z Tako Jumper X jest swietny juz dawno go wymacalam teraz czekam na przyplyw gotowki ale powiem ci ze wyszedl ten nowy model co wam przesylalam linka TAKO JUMPER GT i jest tylko minimalna roznica ale za to ma wieksze przednie kola co mi lepiej pasuje bo mieszkam na wsi ... ale szczerze polecam te maszyny no i wychaczylam jeszcze TAKO JUMPER GTX widzialam na necie tylko kolor czarno z ciemno rozowym ale fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELA ja ten wózeczek kupowalam w sklepie,tam dokładnie mu się przyjżałam i bardzo mi się podobal a teraz już mam go w domu i podoba mi się jeszcze bardziej🌻 jeszcze raz dziękuje Wam za przemiłe przywitanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - wysłałam Tobie @. :-) Witamy kat .ka! Jak masz mozliwość wyboru to proś od razu o 75g tej glukozy. Bardziej wiarygodnie bedzie. Zwłaszcza w Twoim tc. Zenek - no pieknie.Takich super wiesci tutaj chcemy! Tardyferon fol ja też mam od 4 miesiąca, ale kupuje zwykły, bo moim zdaniem ilość kwasu foliowego w moim wypadku i tak ponad norme jest - mam do 400% w Feminatalu DHA. Magnez tez dostałam na skurcze. A i jak już narobiłas tyle tych pierogów to podrzuc mi troche (ruskich). Uwielbiam! Hihi Wózek fajny i ma się przede wszystkim Tobie podobac. (bo ja jestem za 4-kołowcem, choć moj wolałby 3-kołowca) Nawet nie wspominaj o kg, bo mi się wydaje,ze ja na tydzien do 0,5 kg mam wiecej. Puchne w oczach. Jak mnie moja po 5 tyg na wagę wsadzi to na zawał zejdzie. hihi. Ale co tam., licze ,ze połowa schodzi po porodzie z z reszta sobie poradzę - mam zamiar zaangazowac tu mojego też, bo się i jemu przyda oponke zrzucic.:-) Co do piet to byłam a aptece i pani dała Neutrogene. Zachwalała najbardziej. Zobaczymy. Widziałam też scholla w Rossmanie i jak ten nie pomoże do kupię Scholla. dzieki za pomoc!!! Hamuda - wózek też fajny - koła pompowane! Dla mnie to wazne! Omal nie padłam w mieście - duchota straszna! Idę polezeć z moim bananem. hihi i szklana wody! Choc nie ukrywam,ze zamieniłabym wodę na dobrego Tokaja, który snił mi się dziś! hihihI jeszcze sniła mi się kumpela z podstawówki - przedstawiła mi swojego rocznego synka - Kleofasa. Olaboga, ona nawet w planach dziecka nie ma - może to przepowiednia taka. i imie nieziemskie, chyba do niej zadzwonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia no to masz sny;) Mi to np dzisiaj sie snilo, ze rodzilam, juz 2 raz sni mi sie porod, ale za kazdym razem inaczej on wyglada.Ostatnio mi sie snilo ,ze moje dziecko zaraz po porodzie bylo cale we wlosach, lacznie z twarza i cale cialko mialo zarosniete:) Ale wczesniej ogladalam na canal plus taki film wlasnie o gosciu co caly byl we wlosach, no wiec nie ma sie co dziwic ze ja potem takie durne sny mam:) Ejmi zapraszam na rosołek;) Ja tez uwielbiam.Mniam, mniam:)I mimo, ze dzisiaj u mnie ukrop niesamowity to zjem całą michę:) Kat.ka witaj, napisz cos wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyjechałam sobie z domku od rana, a tu awizo w skrytce :( Boziu nienawidzę jeździć na pocztę i to jeszcze na główną :( Do dziewczyn, które już mają dzieci :) Mam pytanko... Czy można samemu zlokalizować jak dziecko jest ułożone? Jakoś leżałam sobie niedawno i dotykałam brzuch i czuję coś twardego z prawej strony tak pod żebrami lecz nie mogę zlokalizować czy to głowa czy pupa :/ Rusza się na boki i wypycha ale czy takie maleństwo może się tak wypiąć główką? Może macie jakieś sposoby? Po za tym jak ma czkawkę to czuję tak bardzo nisko poniżej podbrzusza :/ A po za tym czy Wasze bobaski też mają tak często czkawki? Moja niunia to prawie codziennie :/ kat.ka witam Cię :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×