Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Spa_cja fajnie, że tatuś Twojego Kacperka poczuwa się do roli. Może jednak i między Wami będzie tylko lepiej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie troszke szokuje. Dzwonił przed chwilą i poprosił, bym poszła z nim po pracy do naszego centrum hadlowego i wybrała sobie płaszczyk na zimę:o Nie bardzo nadążam za jego zmianami nastroju... Co on knuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Już wróciłam. Zaliczyłam przy okazji mini wizytę u kosmetyczki. hihi Zakupy zrobione, choć połowy nie kupiłam, bo jakiś goły ten sklep był dzisiaj. Mam do centrum 5 min i sobie chetnie wyjdę na małe zakupy. TYm bardziej,ze idę jak zółw ocieżale i wolno i nie meczę się nadto,a poza tym mój na mnie nie krzyczy,bo siedzi w pracy. On by mnie już zamknął profilaktycznie w domu i już. A w marketach nie spedzam nawet godziny, robię sobie listę i staram się w 30min max się zmieścić.Moj dostaje polecenia co potrzeba i się uwija,a ja sobie wrzucam do kosza co mam po drodze. W dodatku moj nienawidzi zakupów wszelakich i po 10min już ma nerwy. hihi. Dlatego precyzyjne informowanie co i ile ma przynieść ułatwia i przyspiesza robote. Potem kasa uprzywilejowana i szybko hops do autka. I jeszcze mi mama dzwoni,ze ona na 100% wie ,że w tym tyg urodze. Ociepieję tu. hihi Ale spotkałam kumpele z pracy - mame 17miesięcznej Malwinki i jest ona jedną z nielicznych osób, które są miłe dla ciężarnej kobiety o wygladzie hippopotama, czyli mnie. Zawsze mi mówi,Aga jak Ty slicznie wygladasz.. i ty jeszcze chodziśz...podziwiam ..hihih. Inni tylko widzą nadmiar kg,i plamy na twarzy.A ona zawsze milusia. hihi. Miodzio na moje serce. tym bardziej,że każda z nas ma świadomość,ze kg przybyło i wiotka rusałką nie jest. hihi. (znaczy się jak mam taką świadomość) Ejmi - chetnie bym pokazała nasz pokoik,ale my nie mamy dla dzidzi osobnego, ma swoje miejsce obok naszego łoza w sypialni i juz. A teraz łożeczko jest zawalone rzeczami dla dziecka i przykryte prześcieradłem. A Pepco znam i gdzies w moim mieście widziałam. Dzieki za info, sprawdziłam już na ich stronie internetowej,ze są w posiadaniu takich rzeczy. Wielkie dzieki! I nic się nie martw, na usg będzie bardzo dobrze. Też się zastanawiam nad jakimiś zakupami odziezowymi na zimę i na ten chłodny okres. Wiadomo,ze nie wejdę w normalne rzeczy do wiosny przynajmniej,a zimę trzeba przezyć. :-) I jak już się rozkręcisz z tymi kwiatkami to wpadnij do mnie też się przyda niektórym przesadzenie, ja to robię już drugi miesiac, a Ty się uwiniesz szybciutko. ;-) W zamian podzielę się obiadem - klopsiki w pomidorowym sosie bedą. Co TY na taką wymiane? Spacja - brawo - ton ma być urzędowy i relacje oschłe. Niech pocierpi ta Twoja połowka - cholera! Ale czuje w kościach,że mu się coś przestawiło w głowie i pomału komórki zaczynają prawidłowo pracowac. Jednak nie chwalmy dnia przed zachodem. Zasłużyć się musi i to bardzo, bardzo! A nawet bardziej. Monia - witaj rodaczko! Zaraz Ci wleje,że się tak póxno pojawiłas. Ja tu biedna samotna mama w prawie obcym miescie, a TY się pojawiasz.. juz wiem z kim bedę na spacery chodzić. hihi. Hurra! I termin mamy zblizony. Jesteś Gorzowianka? Chodziłaś może do szkoły rodzenia ? Chyba się musimy na @ zgadać. :-) Ale się cieszę. Ja tu dopiero 2-gi rok mieszkam i nie znam wielu ludzi. Gdzie mieszkasz?bo ja 5 min od katedry, czyli prawie w centrum. Usg ponoć jeszcze przed porodem robią. Pępowiną się nie martw, wtedy mogła Maja być owinięta, godzine poźniej juz nie. To się cały czas zmienia i jesem pewna,ze już dawno się z niej wywinęła. Bądz dobrej mysli. Rodzisz u nas w mieście? madzialińska - jak rzeczy zblizone kolorystycznie to ja bym nie robiła segregacji, chyba,ze masz tak duzo rzeczy,ze np 2 - 3 prania wyjdą to bym podzieliła na białe i zabarwione. hihi nie pamiętam czy to dziś w biedronce były ubranka czy 22.10,bo tam pamiętam 2 daty widniały. Ale ciuszki słodziutkie były. agulinka czekamy na wieści po wizycie. Wyczytałam ,ze przynajmniej badania na zółtaczkę i paciorkowca warto mieć przed porodem. Ale sama mam sobie je zrobić? Wizytę u ginki mam za tydzien dopiero. i mam nadzieje,ze mi takie zleci. mili - ja żartowałam z tą pogoda na depresje! ;-) Ale rozumiem,bo tez mi się takie ponure i smutne dni zdarzają, jednak moj wraca z pracy i mi humor poprawia tekstem..a Ty co taka cicha, co znów spsociłas? co zbiłas i co urwałas? hihi A ja ostatnio taka grzeczna, nic nie psuje. ;-) gawit - co do macierzyńskiego to pytałam w jednej pracy i pani mi powiedziała,ze po porodzie musze ich jak najszybciej powiadomić,ze już urodziłam (zapewne najlepiej z fotela podczas szycia, hihi) i oni szybko przygotuja dokumenty do ZUSu, które potem odbieram i zawoże już sama,co do drugiej to myślę,ze tak samo jest. U nas dwa dni po wypisaniu ze szpitala dopiero dają dokumentacje i zaświadczenie o urodzeniu dziecka i dopiero wtedy mozna załatwiac rejestrację dziecka, becikowe i ZuS i pieniązki z ubezpieczenia. Ale moj to bedzie załatwiac, bo jakoś nie widze siebie 5 dni po porodzie zasuwającej po urzedach. No nic zmykam. Znalazłam w skrzynce awizo. Super, bo juz chyba 3tyg czekam na ubranka dla dziecka. Skandal. Może jutro się wybiorę na pocztę i odbiore. Czy uzywałyscie proszku Bobas? Chciałam wczoraj Dzidziusia kupoic,ale był tylko Jelp i Bobas. Jelp jest super, sprawdzony, ale chciałam inny wypróbowac. Zatem jak bede mieć ubranka to wypiorę w tym Bobasie. Zobaczymy. Miłego Dziewczęta! Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Czytam co piszecie, od rana. No ale nie miałam co sama wpisać więc w końcu postanowiłam tylko się przywitać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja idz po ten płaszczyk i wybierz jakiś drogi - niech kurde gosciu płaci. Trzeba szybko korzystac, by mu się nie zdążyło odwidzieć. Ale rzeczywiście coś knuję... tylko co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyprałam ciuszki w Jelp, ale tylko dlatego, że taki akurat miałam. Trudno mi jeszcze o recenzje najlepszego, bo mam za soba 4 prania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja przyjaciółka kiedys była z facetem, który jej kupił buty, gdy byli razem. Po chyba roku od rozstania napisał jej, że teraz nie ma jej kto pewnie bucików kupować i musi sie puszczac za piwo na miescie, więc ja jestem bardzo ostrozna jesli chodzi o prezenty od facetow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olunia -dzień dobry! :-) Jak robicie takie ładne kwiatki niebieskie? Spacja - ale to własnie jest super, zawsze potem możesz mu ten płaszcz rzucic w twarz i powiedzieć ,by się nim wypchał. hihi.. Ale co do prezentów to masz racje, ja wole sobie sama wszystko kupic, ale jak facet tak się prosi to nie mozna mu odmówic. hihih A jakby tak mi powiedział ty bym w twarz dała. I orzekła,ze owszem puszczam się ale na szczęscie juz nie z nim . I wreszcie jest miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa_cja ja mysle ze on w ten sposob chce Cie przeprosic, jak kupowal rzeczy dla dzieciaczka to myslalam ze moze doszlo do niego ze bedzie mial maluszka, a jesli teraz chce i Tobie cos kupic to mysle ze zdal sobie sprawe jaki z niego .... Niby powinien najpierw z Toba pogadac, przeprosic Cie a nie wyciagac na zakupy ale niestety to tylko facet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulino kwiatki i serduszka robi się tak, że w nawiasy kwadratowe wpisuje sie [ kwiatek ] tylko bez spacji;) omen nomen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy;) Umówiłam się z nim do tego centrum po pracy, ale z zakupami pomyslę, najpierw wolałabym pogadać. Ja to się obawiam, że on czuje wyrzuty sumienia i to nie ma za duzego zwiazku z uczuciami...po prostu ma wyrzuty, ze jestem w trudnej sytuacji )ciaza, brak pracy, uziemienie) i stad takie podchody, ale zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się wykąpałam, podgrzewam sobie teraz rosołek, czekam na mojego i jedziemy do lekarza. Agulinia ja prałam ostatnio pościel w Bobasie bo tylko takowy był w markecie i jak dla mnie wrażenia dość pozytywne. Spacja tak trzymaj, nie dawaj się kobieto!!! A jak chce kupić Ci ten płaszczyk to niech kupuje najładniejszy i najdroższy sobie wybierz. A facet to tylko facet oni chyba nie umieją przepraszać tak jak my.... Dobra uciekam. Odezwę się popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
agulina super ze ty tez jestes z gorzowa, ja mieszkam na KEN to jest kolo jana pawla niedaleko malego tesko na gorczynskiej, kolo kosciola na jana pawla, niedaleko watrala.( tam jest taka fontanna). Tezx niedlugo mieszkam w gorzowie, w grudniu bedzie dwa lata. Rodze tutaj w miescie. A Ty jka sie czujesz??/, rodzisz tutaj?? Do szkoly rodzenia chodzilam prowadzila ja wioletta gebicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witam Cie na naszym forum :) Co do boli to chyba juz taki czas ze raz boli raz kluje. Mi ginka mowila ze jesli boli podbrzusze jak na @ to sa skurcze - delikatniejsze lub mocniejsze, a jesli kluje to maluch naciska na szyjke i stad odczuwamy takie uklucia bo szyjka juz nie jest taka twarda i reaguje na ruchy naszych kluseczek. Co do usg to napewno zrobia nam usg na porodowce, wiec nie martw sie ta pepowina. Mili prosze tu w zadna depresje nie wpadac, to juz niestety taki czas ze nie mozemy spac - mi dretwieje biodro od spania na boku, wiec tez lekko nie jest, ale poprostu to zaakceptowalam. Co do wagi to nie przejmuj sie, jestem pewna ze damy rade wcisnac sie w ciuchy sprzed ciazy i takiej mysli prosze sie trzymac. Zamierzasz karmic piersia, bedziesz opiekowac sie maluchem, chodzic na spacery a to wszystko bedzie wplywac na spadek wagi - zobaczysz. Co do siostry i kuzyna to wspolczuje. Trzymaj sie kochana i prosze o usmiech :) Ejmi widze ze dalej jestem Twoim typem :). Plan jest taki - jesli nie urodze do 23 to mam isc do ginki na wizyte i bedziemy myslec co zrobic, bo ja mam niby cukrzyce (tylko w karcie ciazy) a z cukrzyca pacjentki przyjmowane sa w 40tc do szpitala, tylko nie bardzo wiemy kiedy ten moj 40tc jest :). I nie denerwuj sie tak przed tym usg, bo napewno wszystko bedzie super :). Agulinka czekamy na relacje po wizycie. Agulinia - ach te mamy :), moja juz tez dzis dzwonila i pyta czy nie mam znow jakis boli jak tydzien temu bo ona nie wie czy ma juz urlop wypisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo - co ja mogę myśleć inaczej jak szyjkę masz 10 mm i skurcze :) tylko patrzeć aż wszystko trzaśnie :) Jesteś mój number one :D Agulinia - no to o której mogę wpaść? Moje kwiaty już przesadzone więc mogę swobodnie zająć się Twoimi ;) A jeszcze klopsiki mmmmmmm :D Fajnie że znalazłaś Pepco - fajny sklep w sumie, ja u siebie w mieście odkryłam przypadkowo i byłam zaskoczona że mają takie fajnie rzeczy w ofercie :) Spacja - ja tam bym nie dała się zwieść takimi humorkami faceta, ale płaszczyk wybrałabym najdroższy hehe :) A no i witam nową forumowiczkę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj dziewczyny wy juz tak dlugo tu rozmawiacie pewnie zzylyscie sie juz na forum :) Moja mama z kolei jak zadzwoni do mnie to ciagle mnie straszy ze jak bedzie duze dziecko to moge nie urodzic bo jestem waska w biodrach, ze bedzie bolalo i takie tam rozne rzeczy, ciezko sie z nia dogadac ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
oj dziewczyny wy juz tak dlugo tu rozmawiacie pewnie zzylyscie sie juz na forum :) Moja mama z kolei jak zadzwoni do mnie to ciagle mnie straszy ze jak bedzie duze dziecko to moge nie urodzic bo jestem waska w biodrach, ze bedzie bolalo i takie tam rozne rzeczy, ciezko sie z nia dogadac ostatnio. Ni i chyba z was wszystkich to najwiecej przytylam, przed ciaza wazylam 48kg :/ Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 36 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja kochana korzystaj i idz na te zakupy, ale pierwsze wyciagnij go na jakas herbatke tak na neutralnym gruncie i porozmawiajcie, zadawaj trudne pytania bez krepacji i zobaczysz co ci powie. u mnie tez nie bylo kolorowo , przynajmniej na poczatku, ale tez postawilam sprawe jasno albo jestes facetem albo wyjazd z mojego zycia i w momencie jak mu sie grunt zaczal usuwac spod nog to wszystko sie zmienilo, po prostu musial stanac na wysokosci zadania. bo w momencie kiedy na horyzoncie pojawia sie dziecko to ono jest najwazniejsze i nic poza nim, a jego humory lub ich brak moze sobie wstadzic w d........ na pierwszym miejscu masz byc ty i dziecko, pozniej dlugo dlugo nic i dopiero on, bo tyle nerwow co ty zjazdlas prze niego i te jego jazdy to teraz do konca zycia powinien cie na rekach nosic. wiec trzymam kciuki za was, byscie w koncu byli taka normalna rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Znów długo się nie odzywałam, ale powiem wam jak nie urok to .... W nocy z czwartku na piątek byłam na pogotowiu, bo wieczorem miłam tylko kaszel, ból gardła i gorączke najwyżej 38,3 i brałam apap. A w nocy dostałam takich dreszczy, że aż pojawił się ostry ból w klatce piersiowej jakby ktoś mnie z pięści uderzył, no i temp. 39,2st/ Pojechałam i zbadali, zrobili ekg i nawet miałam konsultacje ginekologiczną. Śmiałam się że ja tu z gorączką a lekarz mi zagląda do...:) Mam antybiotyk, kaszel schodzi, ale teraz od tego brzuch mi się napina wiecznie jak kaszel. Jutro wizyta u gina i zobaczymy co powie. Ostatnio powiedział mi że prężenia mojej małej też przy mojej szyjce mogą być niebezpieczne, bo ona jest nisko i jak się napręży to aż boli, ale tylko w tym miejscu jak ona jest ułożona. Mam dozwolone 4 takie mocne prężenia na godzine, chociaż przez ten kaszel jest ich więcej zależy kiedy. Muszę uważać bo moja szyjka ma od jakiegoś czasu 1 cm (miała 1,5cm) i mam 1,5cm rozwarcia i mój lekarz powiedział że mam bardzo ciężką ciąże i już i tak długo wytrzymałam 34 t. i jak wytrzymam do 36 to będzie dobrze, a 37 to już super, więc odpoczywam ile wlezie. Zobaczymy co po wizycie :) Teraz musze nadrobić zaległości w czytaniu, bo jakoś przez tą chorobę nie włączałam nawet kompa:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tyle piszecie ze przeczytac sie nie da :( u mnie ciagle leje lekarz mowil ze boli rozchodzace spojenie łonowe auuu ja ciagle coraz gorzej sie czuje ... moj ma 3 dni zwolnienia lekarskiego to sie opiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 - też skorzystam z kwiatka... Ja już obiadek naszykowałam, ale miałam takie wyrzuty sumienia, bo z wczorajszego rosołu zrobiłam pomidorową, makaron też został i całe moje gotowanie trwało 20 minut, więc piekę jeszcze kruche ciacho - mojego ulubione - i już mi lepiej. Za pół godzinki wyciągam i jak wróci z pracy to będą piękne zapachy... monia1312 ja przyznam, że jak wstanę zjem śniadanko to lecę na forum zobaczyć co tam u dziewczynek słychać. Przywiązałam się, bo tu tak miło jest i można się poradzić i pożalić i zawsze każda każdej miłe słówko skrabnie :) :) :) Zobaczysz sama Tych kg to sporo Ci przybyło przyznam, ale jak przed ciążą tylko 48 ważyłaś, to moim zdaniem przynajmniej 5 powinnaś sobie "zostawić". Chyba, że jesteś niziutka... natalia86 witaj kochana, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. No i odpoczywaj dalej, niech Malutka pomieszka jeszcze u mamusi w brzuszku :* NaDiA1987PL wypoczywaj jak najwięcej bo to jedyne co pomaga na bolące spojenie, no i opiekujcie się sobą nawzajem z Twoim :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam znów na chwilke. Naczynia pomyte i dom ogarnełam odrobine i czas zabrać się za obiad. Ejmi - już możesz przyjeżdżać, Ty się zajmiesz kwiatami a ja obiadkiem. hihihAle mówić szczerze, to mi się ten Pepco tylko z ubraniami dla dzieci kojarzyła tam rózne rzeczy i ubrania dla dorosłych tez. Muszę tam podjechać. Może mojego jutra namówię lub w środę. natalia - TY biedaczku, Ty masz rzeczywiscie pod górkę. Ale kuruj się Kochana. Dziś nawet miałam pytać co u Ciebie, bo już się dawno nie odzywałas i hanka też chyba nie. Taki koszmarny okres przejściowy i wirusy jakieś panoszą się i atakują. Kumpeli coś na oczy wlazło. Powieki jej spuchły i zmieniły kolor na fioletowy, lekarz mówił: wirus. Uważam,ze wystarczy do 36 tc wytrzymać i możesz juz Alunię rodzic. hihi Trzymam kciuki! Dawaj znać jak samopoczucie. Monia - nie martw się, też się wciągniesz i szybko poznasz dziewczyny. To jest szczęśliwe forum i tu tylko dobre historie się dzieja,zatem cudnie,ze tu wreszcie trafiłas. Ale fakt, moim zdaniem jestesmy bardzo żżyte, bo jestesmy bardzo fajne! hihi I dzieki temu,że nas tu sporo jest, to dzielimy się radościami i smutkami i zawsze którąs poradzi innej. Kilogramami się nie przejmuj, chudzinki często znacznie więcej tyją niż osoby o normalnej wadze. Ale szybko to zrzucimy! Wiem, gdzie jest ul. KEN, mam kumpelę na Janochockiego (chyba tak się nazywa ta ulica) i czasem tam bywam na osiedlu. Do p Wioletty też chodzilismy z moim. Grupa wt o 10 a potem pt na 11. Skończylismy zajęcia na koniec wrzesnia. Tu chyba bedę rodzic, choć moja ginka pracuje w Barlinku i moze tam było by lepiej? Najchetniej to bym do Niemiec skoczyła, bo tam już raj! :-) Ale nie bardzo wiem jak to się załatwia. Czuje się super. Dzieki. Na szczęście mam taką szczęśliwą i łagodną dla mnie ciąże - choc jak widać wiekowa juz ze mnie kobieta, że nic mi praktycznie nie dolega. A Twój maluszek na dużego się zapowiada,ze mama takCię straszy? Moja siostra - rozmiar 32/34 chudzinka - anorektyczka, bez tyłka normalnie! urodziła sn cudne dziecie i trwało to moment dosłownie. Zatem nie słuchaj mamy. hihih No nic, zmykam, wpadne wieczorkiem. A teraz pedze robić obiad, bo ejmi zaraz przyjedzie. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Pół dnia człowiek nie wchodzi na form , a wy tu sie rozpisalyscie , ze nie wiadomo komu odpisywac:) Ja mam za soba znowu cięzką noc, obudzilam sie w nocy z bolem brzucha jak na okres i tak mnie to meczylo ,ze z godzine nie moglam usnac, wczesniej snilo mi sie ze mi czop odszedl:) i jak sie obudzilam z tym bolem to myslalam ze ja zaczelam chyba rodzic:) I wiecie co w tym najsmieszniejsze, ze nie martwilam sie jakos ze to moze juz, ale ze ja od piatku glowy nie mylam i jak ja z takimi tlustymi wlosami pojade na porodowke;) Czy j a jestem normalna? Jak rano wstalam to oczywiscie pierwsze co do lazienki polecialam glowe umyc. No i dzisiaj od rana tez ten brzuch caly czas czuje. Pojechalam na chwile do centrum handlowego ,bo potrzebowalam pare rzeczy kupic, ale szybko stamtad wracalam bo jednak ten brzuch caly czas mnie bolal i niezbyt dobrze sie czulam. No a dzisiaj jedziemy jeszcze do mojej mamy na urodziny, ale pewnie na godzinke czy dwie wpadniemy, bo ja to sie dzisiaj nie nadaje do niczego.Chcialam jeszcze podjechac do media markt zobaczyc kamere, bo chcemy kupic jeszcze przed porodem zeby uwiecznic pierwsze dni naszego malenstwa ,ale chyba odpuszcze sobie juz dzisiaj i pojade w inny dzien jak sie bede lepiej czuc. Chyba sie powoli sypie:) Witam Cie monia, szkoda ,ze tak pozno do nas dolaczasz, ale w sumie lepiej pozno niz wcale:) Witam serdecznie. Basiu ja tez poprosze o zdjecia twojego pokoiku : klaudi82@interia.pl Gawit gratulacje z zakupu autka, oby sie wam dobrze sprawowalo:) No my tez zmusimy kupic autko dla mnie ale poki co nie mozemy sie do tego zebrac. Pieniadze na koncie na auto odlozone , a nam sie nie chce szukac:) Przepraszam dziewczynki ,ze nie odpisze wam wszystkim ale nie mam sily dzisiaj, chyba ta pogoda tez do tego wszystkiego dolujaco dziala. Mili rozumiem Cie, bo ja tez sie okropnie czuje z moimi 14 kg na plus, choc ostatnio z ciekawosci przymierzylam pare par spodni sprzed ciazy i o dziwo ,we wszystkie weszlam tylko wiadomo troche ciasniejsze i w brzuszku nie dopiete, ale myslalam ,ze bedzie gorzej. U Ciebie na pewno tez nie jest tak zle, po porodzie szybko zgubimy co mamy na plus. Milego dnia dziewczynki wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
agulinia tak to jest janockiego. Ja skonczylam szkole w polowie wrzesnia , chodfzxilam na 11 w poniedzialki. Ja wole rodzic na miejscu niz jezdzic nie wiadomo gdzie. Ja nie mam lekarza prowadzacego ktory pracuje w szpitalu, wiec mi wszystko jedno. Dziewczyny naprawde tak duzo piszecie ze ciezko kazdej odpisac. Bar2basia3 rzeczywiscie tak planuje zostawic sobie troche kg, tylko trzeba pojsc na jakas silownie pocwiczyc zeby to byly miesnie a nie taki flak na nogach :) heheheh. Mam pytanie czy wy robicie w ciazy male zabiegi kosmetyczne typu maseczka i takie tam samodzielnie w domu?????, Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 36 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monia na forum :) Co do "zbędnych" kg to nie przejmujmy się tak nimi. Też mam dni kiedy uważam się za wielką słonicę, która ledwo się rusza, mimo ze aż tak dużo mi nie przybyło gdzieś tak już teraz 10 kg, ale ogólnie to nie jest źle. Dziś rozmawiałam z moją sąsiadką - przytyła w ciąży 20 kg. Ważyła przed ciążą 53 kg, a teraz zostało jej do zrzucenia niecałe 5 kg. Rodziła 8 września więc miesiąc temu. Powiem Wam, że wygląda bardzo ładnie, nóżki znów szczuplutkie, brzuch nie zwisa, tylko został jej taki ciemny brązowy. Śmiesznie to wygląda, bo ona blondynka więc karnację ma taką jasną a brzuch normalnie prawie mahoń :) Poza tym brzuch jak na okres boli mnie praktycznie co noc, czasem nawet w dzień i mam wrażenie że brzuch mi się obniżył, bo jeszcze nie tak dawno ciężko mi się oddychało jak siedziałam bądź chodziłam a teraz o niebo lepiej. Też tak macie? Poza tym wkładkę muszę 2 razy dziennie zmieniać bo kurcze non stop mokro, ale nie są to żadne upławy bo mnie nic nie swędzi. Nie jest to też żaden czop śluzowy bo galaretowaty nie jest (sorki za opisy). No i też moje pytanie czy to normalne? :) Poza tym co 2 dni mam sny na temat porodu. Najlepsze jest to, że mi się cały czas chłopczyk śni że będzie. Tzn. na początku nie wiadomo, a potem się okazuje, że dzidzia siusiaka ma :) O tyle to dziwne, że ja tak naprawdę do końca nie wiem czy będzie chłopak czy dziewczynka bo moja dzidzia nóżki razem ma złączone i nie chce cały czas pokazać. Trochę to jest irytujące, bo ciężko z ubrankami. Większość mam takich neutralnych i na razie już nic nie kupuję. Dopiero po porodzie zamierzam wyskoczyć na szybkie zakupy :)) Alem się rozpisała :) Znów mnie brzuch trochę pobolewa i plecy, a tu jeszcze do szkoły rodzenia należałoby się wybrać - dziś ma być kąpiel i wyprawka. No nic mam nadzieję, ze jakoś się zwlekę z kanapy :) BUZIAKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
zenek ja tez mam takie sny a to mi sie snia dzieci a to porod, to chyba noormalne. Tez mam nadzieje ze mi zejda te kg. Plec dziecka poznalam dopiero w 31 tygodniu bo wczesniej nie chciala nam nic pokazac dopiero w 31 tc ladnie rozchylila nozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przynajmniej wiesz że to dziewczynka. A ja tak mam 50/50 :) Kolejne usg 29 października więc już 38 tydzień będzie, ale tak sobie myślę że skoro nic nie pokazała w trakcie tych 3 usg to teraz też nie pokaże i zrobi rodzicom niespodziankę. Mój mąż się śmieje, że to chłopak będzie jak nic - tyle, że już się przyzwyczailiśmy że to dziewczynka i tak też do brzucha mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×