Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość monia1312
no tak, ale powiem ci ze ja wiedzialam od poczatku ze bedzie dziewczynka od poczatku ciazy. Przyszla do mnie zmarla babcia i powiedziala zebym dbala o siebie i bedzie dziewczynka, potwierdzilo sie to w 31 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sprawe do Bar2basia3 albo do dziewczyn z UK mam do wykorzystania dlug u znajomej i chce zeby za te pieniadze kupila mi cos do dziecka nie ma tego wiele ale zawsze cos myslalam nad duzym sudocremem bo w UK oplaca sie na na angielsjie zarobki kupic ale nie mam pojecia co jeszcze zeby sie dzidziusiowi przydalo a w polsce jest drogie naprawde chce rozsadnie wykorzystac te pare funtow doradzcie co moze mi kupic :* ja naprawde juz nie pamietam coo tam bylo fajnego w sklepach ... teraz przestawilam sie na Polske :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) poczytałam, standardowo nie pamiętam wszystkiego ale już postaram się coś napisać. Mili- witaj w klubie- niby wszyscy uważają, że ładnie wyglądam - tylko brzuszek mam i że lepiej niż z amelką- ale mnie też już męczą te kg- tym bardziej, że teraz waga mi skacze z dnia na dzień- już jej się boje.... ale wiesz co to dość normalne na tym etapie- też tak miałam w pierwszej ciąży. No co doszłam do siebie więc teraz też tak musi być. Ejmi i madzialińska - dzięki za fotki- pokoiki przytulne :) ja będę miała kołyskę w sypialni na poczatku bo nie wyobrażam sobie nocnego wędrowania. Tm bardziej tameten pokój bardzo mały jest i zajmuje go córeczka, a jak mały skończy 6 miesięcy to go tam przeniesiemy do łóżeczka siostry a jej kupimy łóżko dla starszaka :) toteż zdjęć nie będę robić :P mogę zrobić zdjęcia z Amelcią :) monia - witaj :) spacja- widze że ci sie chłop naprawia- uuu jaki ciekawski się zrobił :P - tak trzymaj może jeszcze mu się odmieni i zostanie taki na zawsze. ktoś taki jak ja ... ja mam takie kłucia w pochwie- ale chyba moje spojenie się rozchodzi i do tego mały mi uciska jakiś nerw i boli mnie z tyłu tak od pupy do nogi z lewej strony- ale tylko czasem- taki prąd, jednak to wszystko da się wytrzymać i staram się nie narzekać :) Gawit :) gratulacje :) hmm ja mam odnośnie auta jeden problem mój super służbowy wóz - w sumie ma rok i jest dobrej klasy ale... no właśnie robiony pod korporacje i skubany isofixów nie ma... a do tego nie ma wy łączanej poduszki z przodu więc mały będzie musiał z tyłu jeździć. :(. troszkę się zmartwiłam bo gdyby to był mój priv to by mi w serwisie ją wyłączyli (tak jak w naszym ) ale w związku z tym że to flota i leasing .... to nie ma szans... no cóż jakoś będe musiała dać radę- z przodu epiej wieźć maluszka bo zawsze się ma go pod okiem. kto mi fotek nie wysłał niech wysyła chętnie obejrzę iwusia25@wp.pl ela współczuję- u mnie trochę podobnie... w sumie to się rodzice nie interesują ... ot tyle, za to rodzice męża- są bardzo rodzinni i lubię tam jeździć a moi... ach brak słów. Zresztą moja młodsza siostra np woli do znajomych jechać niż np mnie odwiedzić. :(. smutne ale cóż. deseo- zazdroszczę, że u ciebie już tutż tuż- a u mnie kurka wodna dupa jeża.... byłam w sobotę na wizycie i co... tydzień po odstawieniu feno nic się nie dzieje, nadal tak samo i gin powiedział, że szybki poród się nie zapowiada i abym szykowałą się na powtórkę z rozywki... już mnie ciarki przechodzą, ale teraz nie ma co muszę urodzić w terminie najpóźniej bo potem mama ma szkolenie a uwaga uwaga zadeklarowała się że przez tydzień mi pomoże więc musze to wykorzystać!!!! agulinia :) no to zakupy prawie udane ;) co tam jutro wybierzesz się na drugi spacer :P Ola :) a to napisz do mnie- masz tą pościel z milpola?? tą taką zieloną mocno?? Jak tak to daj cynk i powiedz jak w realu wygląda :) natalia- chętnie bym się z Tobą zamieniła ale tylko na te rozwarcia i szyjki :) ja już mogę rodZIć i co i nic a i zapomiałam napisać, ze m ój amły waży prawie 2900 więc w sam raz:) choroby nie zazdroszczę- sama trochę zaziębiona jestem... monia kg zlecą- przy dziecku jest fulll pracy zenek- upławy norma- przynajmniej u mnie :) a sprawdzałaś czy to nie wody?? są takie wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie. Wszystko ok. Pan dr stwierdził, ze ciąża jest już w pełni rozwinięta tak, ze możemy rodzić ale póki co nic porodu nie zapowiada... Wszystko ładnie pozamykane. Mały ułożony główka w dół, główka już dość nisko i waży 2600 wiec już raczej się nie odwróci i taki średniaczek tak ze fajnie. Wszystkie narządy ładnie rozwinięte, po raz kolejny potwierdzona płeć. Kolejna i ostatnia już wizyta 2 listopada, wtedy dostanę też skierowanie do szpitala i Pan dr zrobi mi wymaz. Wyniki wszystkie mam dobre wiec teraz żadnych dodatkowych badań mam nie robić. Co do ZZO mój Pan dr jest jak najbardziej za. Powiedział, że mamy XXI wiek i kobiety powinny z tego korzystać. Zdarza się co prawda odsetek porodów, które kończą się przez znieczulenie cesarką ale to bardzo rzadkie tak samo jak ból głowy. Poza tym mój dr widzi tego same plusy. Pozostawił mi temat do przemyślenia. Zaraz czytam co tam naskrobałyście bo przyznaję, że bardzo dużo tego dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie i tak... niestety mój cukier jest o wiele za niski jak na kobietę w ciąży i to w III trym. wg mojego lekarza :/ Dostałam skierowanie na powtórzenie badań i jeśli znów wyjdzie tak niski to dostanę znów obciążenie :/ czyli glukozę do picia :/ Do tego krew jest OK, "w środku" też jest OK, chociaż Pan doktor stwierdził, że wg niego już wszystko się szykuje do porodu ale szyjka jest dobrze i ogólnie jeszcze wszystko zamknięte :) Waga na +9,5kg Dał mi zwolnienie na 4 tyg. ale za 2 tyg. mam iść się pokazać, a potem od początku listopada kazał mi już się szykować, bo jednak u mnie termin z miesiączki może być złudny gdyż wg gina termin podany z USG u mnie może być terminem faktycznym :) A to dlatego, bo nie mam nic zaniżone na USG tylko wszystko mam zawyżone tzn. mała ma zawyżone :) Dobrze, że torba tak mniej/więcej zapakowana :) Pakując się dzisiaj stwierdziłam, że te podkłady, podpaski i pampersy to wezmę sobie w dużą reklamówkę i tak właśnie zrobiłam dzięki temu mogę wziąć mniejszą torbę podróżną z resztą rzeczy :) A Wy widzę od samego poniedziałku jakieś zagadane tyle postów :) monia1312 witam na forum :) Jeśli chodzi o USG to mam podobnie :) miałam w 31tc i lekarz stwierdził, że mała jest głową do dołu i jest wszystko OK, więc nie ma potrzeby już robienia. mili tak gdzieś czytałam czy ktoś mi mówił, że krótko przed porodem się chudnie i często się lata do kibelka na coś grubszego :) Jutro do południa Ci napiszę te rzeczy do szpitala :) Chyba musimy się spotkać i sobie pogadać, jak się wyżalisz to od razu się lepiej poczujesz :) basia już piszę piszę co u lekarza :))) spa_cja cieszę się, że chłop się nawrócił ale żeby to nie było chwilowe :/ OK z grubego grubsza Was przeczytałam a teraz lecę coś przekąsić i obejrzeć BrzydUlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
a dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, termin z miesiaczki mam na 9 listopada a z usg w 12 tygodniu na 8 listopada, pozniejsze usg daja rozne terminy porodu. Jak pytalam sie lekarza to mowil mi ze bierze sie pod uwage usg z 1 trymestru, czyli ten z 12 tygodnia, tez tak macie rozne terminy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia ja mam pościel z Milpola - serce seledyn. Posłałam Ci maila ze zdjęciami. W rzeczywistości zieleń jest nieco jaśniejsza niż na zdjęciach pokazanych na aukcji ale nie wiem czy nie ładniejsza, a gatunkowo jest super. Wykonanie też bez zarzutu. Ja polecam i pościel i tego sprzedawcę. Natalie82 Ty nie szalej z tymi zakupami tylko troszkę sobie odpocznij jak Cię ten brzuszek tak boli. A kamerkę zdążycie jeszcze kupić. Najwyżej swojego wyślesz. My już ten zakup mamy za sobą i kamera i aparat nowy kupiony. Nataie86 dla Ciebie 🌼 oj Ty to naprawdę masz pod górkę ale wytrzymaj jeszcze trochę. Jak pisałam wyżej mój lekarz dzisiaj stwierdził ze na tym etapie to już ciąża jest w pełni rozwinięta wiec co by się nie działo dzieciątko może przyjść już na świat, ale mam nadzieję że jeszcze trochę wytrzymacie. Oby życzę Ci tego kochana. Mili uśmiech proszę i głowa go góry. Każdą z nas dopada czasem depresja większa lub mniejsza. Ja też tak mam. Mój wtedy gada sobie pod nosem albo do naszej suni, ze Pani ma burze hormonów ale już nie długo.... i śmieć mi się wtedy chce strasznie. Zenek co do upławów to ja też je mam. Dzisiaj pytałam o nie lekarza bo posiew jałowy, pochwa ponoć czysta a ja wkładkę non stop zmieniam ale ponoć taki nasz urok teraz i to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też witam Cię serdecznie, bo nie miałam jeszcze okazji. Nigdy nie jest za późno. Bywaj z nami częściej to na pewno się szybko wciągniesz. Co do usg to tez gdzieś czytałam, ze liczą się te pierwsze pomiary. Choć u mnie to strasznie skacze. Na początku było dzieciątko niby tydzień starsze, później się to wyrównało a dziś mi z usg wyszło, ze niby później urodzę. Mnie się jednak wydaje że termin tak naprawdę lekarze biorą ten z miesiączki bo wiadomo jak jest z usg zalezy jak się co pomierzy. Alex dobrze, że po wizycie wszytko ok tz z szyjką i dzidzią. A miałaś usg??? Jaka duża Marcelinka??? A z tym cukrem to przyznam się że nie bardzo wiem o co chodzi. Nie słyszałam żeby ktoś miał za niski. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ja miałam sporo usg bo chyba z 5 razy i tylko jeden raz wyszedł mi termin inny a tak to ten sam 15 listopad, tak więc mój gin raczej sugeruje się terminem z usg- akurat u mnie tak wychodziło ale wiem, że dziewczynom skaczą te terminy a podobno najbardziej trafiony jest termin z usg z 12 tygodnia. Alex - faktycznie dziwne z tym cukrem...żeby był za niski? No ciekawe co się pod tym kryje. Co do wilgoci w gatkach to u mnie to norma właściwie od początku ciąży :) Mnie dziś coś plecy dokuczają ale nie w okolicy lędźwiowej tylko w okolicach łopatek :O dziwny ćmiący ból, no i dziś parę razy zakręciło mi się w głowie - no tak wiec same uroki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ejmi mnie na usg prenatalnym w 12 tyg wyszło 6 listopad czyli tydzień wcześniej (z miesiączki 11.11) i tak wychodziło długo. Później coś po 22tyg się wyrównało, myślałam ze na chwile a dzisiaj zaskoczenie bo mi wyszło 17.11 wiec nic już nie rozumie. Lekarz skwitował to tak,żeby się terminem usg nie sugerować bo jest w przybliżeniu. Nas interesuje termin wg ostatniej miesiączki. I być tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach i jestem ogólnie niezadowolona... W PEPCO nie mieli tych powłoczek na poduszki co chciałam, bo rzekomo jeszcze ich nie dostali (gazetka ważna od dziś), ale mam wrażenie, że dziewczyny byłam mało zorientowane :O No i w Biedronce te ciuszki dzieciowe dopiero od 22 października.. ale to akurat moja wina bo nie doczytałam daty :) Trzeba będzie zajrzeć kiedy indziej :) Faktycznie dzis to macie Kobietki wenę do pisania ;) Ale to bardzo dobrze, jest co poczytać. Agulinka79 i Alex cieszę się, że z mamami i Maluszkami wszystko OK :) Tak mi się wydawało Alex, że ten twój cukier było trochę za niski, ale w te stronę to się nie znam, dlatego nic nie pisałam. Mam nadzieję, że po powtórce wyjdzie poprawny :) Natalia86, pilnuj tej swojej Malutkiej niech się jeszcze na świat nie pcha ;) chociaż przy tym rozwarciu to nie znasz dnia ani godziny... No i zdrowiej nam szybciutko! Natalie82, miłego wieczorka u mamy i odpoczywaj jak najwięcej. Kurcze Dziewczyny ja to Was w sumie podziwiam za odwagę ;) narzekacie, że brzuszki dokuczają i ciągną i bolą, a same do sklepów latacie :D Ja chyba jakaś strachliwa jestem i nie dopuszczam myśli, że małe mi się urodzi wcześniej niż na koniec miesiąca ;) A poza tym chłop by mi chyba tyłek złoił, jakbym tak sama biegała po sklepach hihihi Bardzo się chłopina przejmuje. Zenek, co do upławów, to też mi dokuczają. Ale stwierdziła, że taka moja uroda w ciąży i już się tak nimi nie przejmuję. Co jakiś czas stosuje Lactovaginal tak zapobiegawczo :) Iwusia, my pokoik zrobiliśmy dla Zuzki, ale tez będzie z nami w sypialni mieszkać przez jakiś czas ;) Myślę, że tak z pół roku, a dopiero później ją przeniesiemy z łóżeczkiem. Tez mi się nie uśmiecha bieganie kilka razy w nocy do drugiego pokoju :D No chyba, że będzie straszny rozdarciuszek to wtedy ewentualnie (jak piszę ewentualnie, bo to nie tylko ja mam odczuć uroki macierzyństwa ;) ) wyprowadzę się z nią do małego pokoiku. Jest tam sofa, na której mogę spokojnie spać :) Bo z dzieckiem w łózku nie zamierzam... Ale oczywiście zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka - a mój termin z usg zgadza się idealnie z dniem zapłodnienia, a zapłodnienie nastąpiło dokładnie w 21 d.c czyli średnio tydzień później niż zazwyczaj ma to miejsce w naturalnym cyklu. Tak więc my jednak sugerujemy się tym terminem z usg - no bo wszystko się zgadza. Poza tym ja zawsze miałam długie cykle 31-34 dniowe i gin mówił że zazwyczaj wtedy też rodzi się po terminie bo jednak oni wszystko liczą pod 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ja z kolei miałam na odwrót po 2 poronieniu bardzo krótkie cykle 25-26dni i tez znam dokładnie dzień zapłodnienia(wtedy miałam wizytę u lekarza i dostaliśmy pozwolenie na działanie i z tej radości... były świece, wino, paliło się w kominku i ... będzie dzidziuś) i byłam przekonana do dzisiaj że ten termin 6 listopad jest najbardziej prawdopodobny a po dzisiejszym usg to już nic nie wiem... A niech będzie kiedy chce byle było całe i zdrowe. Madzia ja tez od pewnego czasu nie ruszam się już nigdzie sama. Mój musi być obok bo ja raczej też przezorna jestem i mój też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez całą drogę powrotną z zajęć w szkole rodzenia męczyły mnie mdłości. Zastanawialam się dlaczego i martwiłam żeteraz tak już będzie. I wiecie co? Dopiero na klatce schodowej, rozpiąłszy kurtkę odkryłam, że to dlatego że ściskała mi za bardzo brzuch. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu rece opadaj, dzis dowiedzilam sie ze w piatek moja firma oglosila upadlosc no i normalnie nikt nic nie wie, przekazuja papiery do syndyka jutro i umywaja rece, ja wyplaty nie dostalam , nie wiadomo kiey dostane, no i wogole co dalej??????????? po prostu oplakalam sie okropnie bo mnie dobija ta bezsilnosc!!!!!!!! jutro normalnie wszystkie urzedy obdzwonie zeby sie tylko dowiedziec co i jak. a u mnie termin z miesiaczki 27 list, a z usg 23 wiec w sumie jakijs duzej rozbieznosci nie ma, w kazdym razie listopad:) nasz spacja nic nie pisze, cos ostro tego chlopa magluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola być może. Małej było nie wygodnie i już... dawała mamie znać... Madzia ja też byłym przekonana że ta oferta Biedronki to od dzisiaj a to faktycznie od 22.10. też sama dopiero zajrzałam do tej gazetki, na początku jest 12.10 i to pewnie nas zmyliło. Trzeba będzie w przyszłym tyg. podjechać. A ja muszę się Wam pochwalić że mam dzisiaj mężusia w kuchni i będzie pyszna kolacyjna. Już się dusi cebulka. Będzie z kiełbaską. Mniam. Mnie na samą myśl o surowej cebuli oczy szczypią ale mój jest wytrwały wiec uciekam... może herbatkę chociaż zrobię. Miłego wieczorku i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ręce opadły jak zobaczyłam prognozę pogody...dziewczyny w tym tygodniu ma przyjść do nas zima :( No ja pierdziu!!! ma sypać do końca tygodnia! Agulinka - ja zobaczę jaki termin mi wyjdzie w środę na usg jestem ciekawa czy się coś rozjedzie czy zostanie ten sam? Ela - no to się pochrzaniło z tą pracą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1312 ja mam termin wg m-czki na 27.11, a wg usg na 15.11 i właśnie lekarz dziś mi powiedział, żebym się od 15.11 szykowała a nawet wcześniej. To zależy jak bobas się rozwija. agulinka79 miałam USG 23.09 i wtedy byłam w 30tc wg miesiączki, zaś profesor od USG po wymiarach i dojrzałości małej stwierdził, że to 32tc i 5 dzień :/ Mój gin się tylko intensywnie zastanawia skąd taka duża różnica między terminem wg OM a USG :/ Ale torbę już mam spakowaną i jestem gotowa :) Mała jest już "dojrzała" więc o nic się nie boję :) Chociaż nie ukrywam, że tak do początku listopada mogłabym ją donosić :) Ela współczuję odnośnie pracy :/ Jeśli firma ogłosiła upadłość to w takim momencie może zwalniać każdego nawet kobietę w ciąży :/ Uciekam zaraz się wykąpać i może poczytam cosik :) Pogoda u mnie deszczowa i cholernie senna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą 🌼 Ja cierpię na mega zgagę, nie wiem skąd. Ale jest straszna, pomagają łyczki mleka, wody ale na chwilę. Już zjadłam kilka rennie, ale nic... Nadia1987PL tak szczerze nie wiem co Ci doradzić. Nie za bardzo się orientuję w cenach co tańsze w UK a co droższe. Teraz mają w asdzie fajną promocję - chusteczki nawilżane pampers sensitive 8 paczek za 8 funtów, może to. Albo jak coś ze sprzętów to wejdź na http://www.toysrus.co.uk/index.jsf?fh_location=%2f%2fbrus%2fen_GB%2fcategories%3C{brus_brus}%2fitemtype%3dproduct&fh_reftheme=promo_27&fh_refview=lister. Albo może ciuszki na późniejszy okres - niedługo przed świętami są fajne wyprzedaże. Zabawki też są tanie moim zdaniem - grzechotki do 2F pokupowałam takie fajne i gryzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wiesz ja nie przeliczam teraz co tam tansze a co nie ale chodzi o to ze za przeszlo 50 f co ma mi oddac to moze kupic cos wiec wiem o sudocremie ze sie oplaca bo kosztuja ok 3 f takie jak chce wiec ze 3 mogla by kupic ale nie wiem co jeszcze te chusteczki i grzechotki sie przydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka79 dzięki za foteczki- Twoja jest seledynowa- a wydawało mi się że olagd kupiła tą o bardziej intensywniejszym kolorze zieleni- mi się taka upatrzyła, z osiołkiem z kubusia puchatka bo moja córcia go uwielbia :) ale ten seledyn też sliczny i chyba lepiej wygląda niż ten mocny zielony. Łóżeczko cudnie przystrojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) Natalia86 zycze bys wytrzymala jak najdluzej ale z rozwarciem to juz ciezko i zdrowiej szybciutko. Basia ja poprosze przepis na to pyszne kruche ciasto :) Natalie jestes jak najbardziej normalna :), ja mialam podobnie - jak w zeszlym tygodniu bolal mnie brzuszek to polecialam pod prysznic by sobie troche ulzyc ale tez by umyc glowe i sie ogolic, co by nie wstydzic sie na porodowce :). Monia ja juz dawno nie mialam zadnej maseczki na twarzy a chyba by sie przydala :) Zenek jesli Ci lzej oddychac to bardzo mozliwe ze brzuszek sie obnizyl, a co do wkladki to poki co biore globulki wiec zmieniam wkladke jeszcze czesciej. Agulinka super wiesci, a co do zzo to musisz sama zadecydowac, przychyl sie do argumentow ktore Tobie bardziej leza. Alex co do cukru to mozliwe ze poprostu to byla kwestia konkretnego dnia - moze dzien wczesniej nie zjadlas kolacji i maluszek wyssal z Ciebie wszystko :), napewno wyjdzie wszystko jak powtorzysz badania. Monia co do terminu, to ja chyba jestem jedna z najbardziej rozjechanych na tym forum :). Z usg wychodzil mi termin w zakresie 18.10-25.10 a mialam 9usg, z czego 4 byly robione tylko we wrzesniu bo maly mial podejrzenie pielektazji nerki. A z OM mam termin na 01.11. Z usg z 12tyg mam termin na 20.10. Moj synek to juz niezla kluseczka, no i w srodku tez wszystko szykuje sie na porod. Ejmi niech maz zrobi Ci masaz :) Madzia widze ze nasi mezowie sa podobni w kwestii samotnego wychodzenia z domu w naszym stanie. Moj by mi klucze najchetniej zabral zebym nigdzie sie nie ruszala :). A ja sie smieje ze zalezy mu na tym bym urodzila mu syna na urodziny czyli 26.10. Ola nie zapinaj juz tej kurtki :) Ela wspolczuje co do firmy, ale nie denerwuj sie bo to niestety nie od Ciebie zalezy, nie masz na to wplywu, szkoda zeby malutkie sie razem z Toba denerwowalo, a jutro dowiesz sie wiecej wiec dzis juz pelen luz. Ejmi ja jak zobaczylam ta prognoze pogody to ucieszylam sie ze kupilam ostatnio kozaki :). Niestety zima idzie, ale slyszalam ze jeszcze ma sie zrobic zlota jesien, poczekamy zobaczymy. Milego wieczora i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Powidzcie mi czy Was też bolą pachwiny?? Normalnie chodzę jak pingwin, jeszze jak sie rozchodze to ni jest tak źle ale jak muszę podnieść się z łózka, z krzesła, przekręcić na bok czy ogólnie zmenić pozycję i biorą w tym udział nogi to jest tragedia. i tak mniej więcej od 2 tygodni z małą przerwą przez może 3 dni :( wyczytałam na necie że to normalny objaw bo się tam rozłazi wszystko i przygotowuje poza oczywiście jakimiś rzadkimi skrajnymi przypadkami kiedy to rozłazi się za bardzo i trzeba rodzić przez CC bo potem można na wózku skończyć. Mam nadzieje że ten mój przypadek to taki nieskajny i nieszczególny jest. Wizyta dopiero 31.10 ale jak tak dalej się będe "rozłazić" to pójdę na kontrole wcześniej. Do tego wstaję do kibelka z 5 razy w ciągu nocy. Mały chhyba w nocy buszuje najbardziej i skacze po pęcherzu mamusi. Skacze na głowie, nietoperz mały, o ile się nie przekręcil :) Zbieram się do pakowania (walizki w końcu) i tak się zevbrać nie mogę. W sumie zostały mi równe 4 tygodnie od dzisiaj ale może lepiej być juz gotową :) Pierwsze stworzenie robi się już chyba zazdrosne o nowego lokatora domu :) Moja kotka nie odstepuje mnie na krok, najchętniej leżała by ze mną non sto, śpi tylko ze mną teraz po protu oszalała. Wcześniej miała innych przyjaciół wśród domowników. Cwane stwrzenie czuje że na drugi plan odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia1987PL to fajna kwota, możesz za to kupić jakąś porządną rzecz, albo pełno drobnych rzeczy. W argosie jest kołderka z boczkami za 30F http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0985462/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|cat_14417537|Cots%2C+nursery+furniture+and+bedding|14417580/c_3/3|cat_14417580|Nursery+bedding|14417589.htm moim zdaniem tanio. Fajnie, że masz taki bonus :) Deseo, kruche ciacho bardzo łatwe: 3 szkl mąki, 1 szkl cukru, kostka margaryny, 4 żółtka, łyżeczka proszku do piecz, 1 cukier waniliowy, Wyrabiasz z tego ciacho i wykładasz na blachę posmarowaną i posypaną, kawałek odłóż do zamrażalnika na okruchy. Ciacho posmaruj czekoladą i dżemem, na to wyłóż ubite białko na sztywno z połową szkl cukru i na koniec zetrzyj na tarce zamrożone ciacho. Pycha i szybko się robi :) 200 stopni 50 min. Ja mam jeszcze do zrobienia kuleczki ryżowe od Agulinii przepis. Ale potrzebuję kupić kleik ryżowy... kropcia. ja cierpię na te bóle, najgorzej jest w nocy, jak muszę się rozciągnąć zanim wyjdę do toalety, ile przy tym jęków ach och ech. Bardzo mnie boli :) Jak dłużej leżę albo siedzę w dzień to dokładnie jak pingwin idę hihihi Śmiesznie to wygląda pewnie, ale wrócimy do formy, spokojnie :) Życzę laseczki dobrej nocy 🌼 Zjem kolacyjkę i relaks z moim przed tv :) Do jutra - tylko śpijcie w nocy, bo jak jutro zajrzę to już będzie 250 strona... Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja tez mam bóle w pachwinach i tez najgorzej jest w nocy jak sie przekrecam z boku na bok i ze wstawaniem. mialam sobie dzis kupic maseczki do twarzy i zapomnialam, a mialam ochote na kosmetyczny wieczor , ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie i ciebie monia. jak zwykle weekend minął a tutaj od razu tyle stron. bar2basia3 dzięki za fotki. ejmi to nie wesoło z pracą człowiek chciałby mieć spokojniejszą głowę a tutaj takie rzeczy. ja też już wysiadam psychicznie, musimy znaleźć bank który udzieli nam kredytu i im więcej pytam tym mam mniejszą ochotę na ten kredyt ale bez niego czeka nas mieszkanie z rodzicami a to jest jak koszmar z ulicy wiązów. miłej nocy życzę i wyspania się bo to nasze ostatnie chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie i ciebie monia. jak zwykle weekend minął a tutaj od razu tyle stron. bar2basia3 dzięki za fotki. ejmi to nie wesoło z pracą człowiek chciałby mieć spokojniejszą głowę a tutaj takie rzeczy. ja też już wysiadam psychicznie, musimy znaleźć bank który udzieli nam kredytu i im więcej pytam tym mam mniejszą ochotę na ten kredyt ale bez niego czeka nas mieszkanie z rodzicami a to jest jak koszmar z ulicy wiązów. miłej nocy życzę i wyspania się bo to nasze ostatnie chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia86 mając rozwarcie wcale nie musisz szybciutko urodzić, ja w ciaży z synem miałam rozwarcie na 2 palce od początku 8 m-ca i dotrwałam do 40 tygodnia; cały 8 leżałam w szpitalu ale 9 chodziłam normalnie, więc nie ma na nic reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×