Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Mi się dziś robota pali w rękach :) Prasowanie tetry poszło jak po maśle - bez problemów :) Nie wiem może to zależy od producenta? Zrobiłam też obiad i nawet ciasto upiekłam - biszkopt z jabłkami :) Natalie82 - pokoik miodzio, mebelki śliczne no i tak czyściutko :) ślicznie :) No sama jestem ciekawa czy to moje gadanie się sprawdzi :) Może już przestanę krakać bo potem będziecie na mnie obrażone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie dostalam tych pampersow:( nie dosc ze boli mnie cala szczeka od tego lekarstwa to jeszcze wszyscy maja jakis problem do mnie .... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbasia :) mebelki cudne- kurcze a może Twój zdolny mąż chce więcej takich zrobić :) moja mała by oszalała z zachwytu gdyby na jej mebelkach zagościł "OKA" to jej ulubiona zabawka osiołek- wogóle kocha wszytskie osiołki :) mały bąk jeden. A Ty wyglądasz kwitnąco :) Natalia- tobie nie napiszę bo mi nie wysłałaś więc nie wiem jak Twój pokoik wygląda :( ale jak chcesz to możesz posłac :) iwusia25@wp.pl kurcze mnie już ucho od dzwonienia boli... auuu. ale dzisiaj wykonałam telefonów... szok... a jeszcze sporo mi zostało :(. no cóż wracam do pracy oko nacieszyłam i dzwonię dalej. Ejmi Czarownico :) weź mi napisz kiedy ja będę rodzić :) ja się nie obrażę może być nawet jutro :P. odnośnie tetry to... mi tam prasowanie też nie sprawia trudności bo wiecie co generalnie chodzi o to aby zarazki wypalić a nie aby było pięknie uprasowane :) przynajmniej ja mam taką teorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z wulkanizacji i mam już oponki zimowe :) A jutro mam zamiar wybyć z moją mam na miasto wydać trochę kaski :) Może jakieś kozaczki sobie walnę ;) Jesteście niemożliwe z tym pisaniem, nie można za wami nadążyć :/ Aha i dostałam dziś paczkę od Pampersa tzn. 2 szt.pieluszki, a wypełniłam też na męża ale nic nie przyszło :/ natalie82 dziękuję za fotki pokoiku jest baaardzo ładny, a ten dywanik to po prostu rewelacja :) Wymienić opon nie zaszkodzi, a niestety zima już bliżej niż dalej i wole potem nie mieć problemu z powrotem do domu ze szpitala, bo akurat śnieg spadnie a auto ma letnie ogumienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal szaro, buro i ponuro :( Humoru ta pogoda na pewno nie jest w stanie poprawić ;) Ja tych pampersiaków jeszcze nie dostałam... 2 tygodnie spokojnie minęły, mam nadzieje, że niedługo je znajdę w skrzynce :) Natalie82, dziękuje za foteczki. Pokój słodki i baaaardzo ładne mebelki. Tapeta też słodziutka :) I niestety z ta zima to nie przelewki :O mam tylko nadzieję, ze do nas się nie doczłapie, ze zostanie tam w górach ;) Ejmi na pewno po wizycie będzie OK. Trzymamy kciuki 🌼 Ja tez nie mam jeszcze torby spakowanej i jakoś mi to ciągle wylatuje z głowy :) Potem będę się pakować na biegu i połowe rzeczy zapomnę... Sroczka no to miałaś przejścia... Ale na szczęście, że wszystko jest na dobrej drodze, żebyś jeszcze troszkę córę potrzymała w brzuszku. Co prawda te 2 tygodnie więcej mogą wywołać wcześniejszy poród, ale może doktor źle wymiar złapał :) Jest jednak plus... masz już cała wyprawkę :D My się nadal jakoś nie możemy za ten wózek zabrać, ale jutro już jedziemy popołudniu do sklepów. A jak jutro nic tutaj nie wybierzemy to sobota Lublin i tam już musimy się na coś zdecydować :) Spacja no widocznie tak musiało być. Dobrze, że to wszystko z siebie wyrzuciłaś, może chłop przemyśli, może w końcu do niego dotrze... Mam taka nadzieje i nadal trzymam kciuki, żeby to wszystko skończyło sie pozytywnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weszłam na moment do siebie do domku, posprzątałam kuchnię, czekam na męża, żeby popodłaczał wszystklie sprzęty, bo przestawialiśmy w sobotę meble i w domu jest syf :o łózka dalej nie ma :( mąż ma mi jeszcze parę obrazków przybić, a ja od jutra powolutku będę sprzątać resztę! łóżeczko jeszcze nie zamówione! czekam aż wrócimy do siebie i dopiero zamówię. szybko poczytałam co u Was, a miałam 4 strony, więc na odpisywanie każdej czasu już mi brak :( Pozdrowionka brzuchatki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Ciężarna
Dziewczyny, jakich rozmiarów macie łóżeczka, a jakich pościel do nich? Bo na Allegro widzę łóżeczka 120X60, a pościele głównie 140X70. Nie będzie taka pościel za duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Ciężarna
czyli szukać do skutku 120/60? Nie ma ich za wiele na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ejmi pytałaś o markę :) to mercedes E 240 kolor biały :) ja chciałam kombi, mąż wolał sedan i jest w sedanie ;) a niech chłop ma :) Bardzo ciężarna ja mam zamiar zamówić łóżeczko 120x60, a pościel mam 120x90 kupioną na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - no teraz Ci napiszę- boski a dywanik nadaje uroku i wyrazu :) śliczny akcent i gdybym miała większe mieszkanie to też bym moim maluszkom taki sprawiła :) no i moja AMelka zachwycona bo znowu zobaczyła osiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - już dawno nie byłam w Panoramie, pamiętam,ze kiedyś tam byl sklep dzieciowy. Może tam zajrzymy. Choć my wózek u producenta zamawiamy - Mikado. Tylko go sobie w Watralu obejrzeliśmy. A WY jaki kupiliście? Agulinka - było by super, gdybym trafiła tam fajne kozaki. też spróbuję podjechać. A co do przedszkola i znajomości w oświacie - to niestety w tym mieście jestem nowa. Ale w moim gimnazjum własnie rozpoczął prace syn samego naczelnika oswiaty - szkoda,ze nie było dane mi go poznać, bo plecy bym miała nieziemskie. hihi. Sroczka - też cały czas mam niepokój co do płci, niby było widać pieknie,ale cuda sie zdarzają. Dobrze,ze już wróciłaś do nas. Ejmi - ja wiedziałam,że to Ty tu przepowiadałaś,ale nie martw się, mi też się tak wydaje,ze na koniec trochę tu się przetasuje i to inaczej niż wygląda to z terminów, bo tak jest zawsze z ciażą. Data rozwiązania to wielka niewiadoma. hihi Na biszkopcik to ja się dziś wpraszam. Uciekam, lecę na pocztę.Moj autko przyprowadził,bym chodzić nie musiała. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
agulinia ja mam z abc design

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że wszyscy oglądali Brzydule, bo taka cisza sie na naszym wątku zrobiła:):) Wkurza mnie juz ten serial, mogliby sie wkoncu dogadac:) Dziękuję dziewczynki za przemiłe komentarze o naszym pokoiku.Kochane jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja BrzydUli nie oglądam ;) nadal czekam na chłopa! miał być o 18 a tu 19 i go nie ma! i jak tu się nie złościć! tyle roboty jeszcze jest do zrobienia, ale zapowiedziałam mu przez telefon, a raczej wykrzyczałam, że nie ruszymy się stąd póki wszystkiego nie zrobi! gówno mnie obchodzi, że jest zmęczony! niech się cieszy, że mu obiad ugotowałam ;) normalnie już mam na niego nerwa 😡 i jak tylko przekroczy próg, to chyba go szmatą naleję, bo nie mam do niego słów czasami 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie to ja tez się dołączam do komentarzy - cudny ten pokoik. Urządzony naprawdę z gustem. Piękna tapeta, super mebelki, dywanik i żyrandol bardzo mi się podoba. Ja to chyba muszę się do Ciebie wprosić na kawkę i zobaczyć to na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku spokojnie - złość piękności szkodzi. Z chłopami tak bywa. Mój też miał być dzisiaj w domu o 15 a miał poślizg i był na 16 i jadł odgrzewane ziemniaki, sam sobie grzał w mikrofali za karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wkurza mnie to, że musze dopominac się o swoje pieniądze! pożyczyliśmy kiedyś pewnym ludziom kasę na parę dni , a do dziś jej nie dostaliśmy 😠! i mam wrażenie, że oni udają, że o niczym nie pamiętają :( no cholera jasna, a co ja jestem instytucja charytatywna, żeby komuś darować wcale nie małe pieniądze? nie no! idę coś porobić, bo mnie dziś ze złości rozniesie ;) jakiś taki hugowy humor mam :( i nie będę Was już tu "truć" swoimi problemami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit ale z ciebie bojowa dziewczyna:D oj ty to ganiasz tego meza, tylko mu tam za bardzo ta szmata nie nalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam czary czarami a i tak pewnie będziemy zaskoczone, która pierwsza poleci na porodówkę :) Na biszkopcik zapraszam wszystkie Panie - ale by było miło mmm ;) Powiem Wam że ja nie potrafię piec ciast i nie bardzo lubię, ale odkąd jestem w ciąży to mi wszystko wychodzi, zero zakalca pięknie ciasto wyrasta aż jestem pod wrażeniem :) Madzialińska - ja mam zrobioną listę rzeczy do spakowania na wypadek właśnie ekspresowego tempa. Nie wiem czy jest sens żeby to wszystko w torbie leżało, no ale tak jak pisałam spakuję się po skończonym 36 tygodniu czyli gdzieś za tydzień. No chyba że po jutrzejszym usg będzie zmiana decyzji :O Co do opon zimowych to co roku to była moja broszka - jakoś zawsze ja jeździłam do wulkanizacji ze zmianą bo mój mąż nie miał jak, no ale w tym roku odpada, nie mam ochoty ;) i przekonałam męża że jest jeszcze za wcześnie na zmianę bo wahania pogody zapowiadają na ten tydzień a już w przyszłym ma być kilkanaście stopni ciepła, a jednak zimówki jakby nie było niszczą się gdy używa się ich nie w sezonie. ehh cały dzień czułam się fajnie a przyszedł wieczór i brakuje mi tchu, mam ściśnięty i ociężały żołądek i w ogóle blee jestem zmęczona :O Ale zaraz maraton serialowy a potem spać :) A Brzudula też mnie wkurza bo takie rozlane jaja tam teraz pokazują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit - łoooo ale wieje grozą od Ciebie ;) wyszalej się kochana opierdol kogoś to Ci ulży :) a nie ma to jak opierdolić męża ;) Mój czasami mówi, że czuje się jak w pruskim wojsku bo tylko rozkazy lecą i zero czułości :) hehe, a ja uważam że dobry opierdol od czasu do czasu nigdy nie jest zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi mam podobnie, rzadko piekłam a teraz bardzo często. Mój m nawet stwierdził, że za często. Dzisiaj zrobiłam ciasto z gruszkami, kremem i polewą. Pychotka. Zapraszam jak ktoś ma ochotę. Ja Brzydulę oglądam ale straszne nudy ostatnio. Mogłaby już nastąpić jej przemiana, na to czekam a to jeszcze ponoś trochę i ostatnio bratowa mi mówiła, ze ona wyjdzie za mąż za tego kolesia co tam niby go na tym wyjeździe poznała. Pewnie za 100odcinków. Jak zaczął się ten serial czekałam na każdy odcinek a teraz oglądam jak mi się przypomni, ale barwy i m jak miłość oglądam dalej. Jak się w domu siedzi 7 miesiąc pod rząd to tv i komputer to jedne z głównych rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chcę robić jakiejkolwiek reklamy ale polecam kupcie nową Przyjaciółkę z kalendarzem "Przytul bobasa" :) Kalendarz jest fajny, a opowieści w środku aż łapią za serce :/ Szkoda tych dzieciaczków. To taka akcja charytatywna, bo gdyby nie to, że kasa idzie na chore dzieci to pewnie bym nie kupiła jej za 14,99zł :/ Bardzo ciężarna ja mam łóżeczko 120x60, a pościel do niego 135x100 :) natalie82 mnie też już denerwuje ten serial :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie mam niestety weny do pisania,wpadlam tylko na moment poczytac,co tam u was i dopisze tez pare slow. Dzis porobilam ostatnie zakupy dla melgo-kupilam 2 bawelniane czapeczki,bo te ktore posiadam sa z grubszego materialu,niedrapki i 2 pary spodenek bawelnianych. Brakuje mi jeszcze tylko pieluch,ale z tym poradzi sobie juz maz. Dzis tlumaczylam mu ze pielucha pielusze nierowna i ze na opakowaniach jest podana waga malucha i na tym powinien sie skupic. No i ma szukac napisu NewBorn ;-). Wszystko mam juz poprane i poprasowane,lezy na komodzie,ale jakos nie mam sily,zeby powkladac,co potrzebne,do walizki,a reszte do szuflad. Nie spakowalam tez mojej walizki,bo chce jeszcze kupic jeden recznik w ciemnym kolorze i kilka kosmetykow. Jesli chodzi o Brzydule to ogladalam jej grecka wersje,a kilka lat temu argentynska ;-). nie bede wam streszczac co sie stanie,ale powiem,ze na koniec wyjdzie za maz za swojego szefa. Ale to chyba jest do przewidzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka zapraszam serdecznie:) Michaa zdjecia wyslane. Ejmi ja chetnie wpadne na ciacho;)Szkoda, ze troche daleko mam do ciebie:) Gawit Ty nerwusku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski, ale mi robicie smaka na te ciasta... a ja nie mogę :O Ale pocieszam się tym, że jeszcze niecały miesiąc i na coś tam będę mogła sobie pozwolić ;) A dziś na pocieszenie kupiłam sobie ciasteczka maślane Solidarności, ale bez dodatku cukru. Oczywiście objeść się nimi nie mogę, ale jak zjem jedno do kawki to się nic nie stanie :D Ejmi, powiem Ci, że mam dziś podobne odczucia ociężałości i parcia na żołądek... Niby dużo nie zjadłam, ale mam wrażenie, jakbym się strasznie obżarła :O Chyba mi Malutka pcha się do góry :) W sumie to dobrze, lepiej do góry niż do dołu hihihi Gawit nie wściekaj się tak. Chłopy już tak maja, że dla nich jakoś czas się nie liczy... godzina w tą czy w tamtą, a my się czepiamy nie wiadomo czego ;)No chyba, że to oni czekaja to wtedy inna sprawa hahahha Opitol jak przyjdzie i już. Brdzo cięzarna, ja będę miała łóżeczko 120 x 60 i do tego mam pościel 90 x120. Ta większa wydaje mi się za duża... ale to wszystko kwestia wyboru i upodobań ;) I wcale nie jest aż tak ciężko kupić, jak w sklepie przeglądałam to był spory wybór kolorów i materiałów. Oczywiście mówię o normalnym sklepie nie internetowym ;) A oponki wymieniamy w sobotę, bo musimy z tym interesem jechać do Lublina :O Piotrek załatwiał to w ich serwisie samochodowym i zostawił na przechowanie. Tak to jest jak się siedzi w firmie motoryzacyjnej a potem Cie przeniosą ;) Ale będzie okazja zajrzeć do jakichś sklepów dla Maluchów i wydać parę złoty na Zuzkę :D Kolorowych snów życzę i znikam, bo Mała straszne harce w brzuchu odstawia... normalnie nie da się siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja już na posterunku :O Wstałam o 5 na siku no i po spaniu, jakoś się wybiłam :O Za oknem porażka, strasznie wieje i do tego faktycznie pruszy śnieg, ale w śladowych ilościach. No ale w górach to dowaliło :O Madzialińska - z tym ciężkim żołądkiem to ja mam często :O zjem obiad i cały wieczór go czuję i potem kolacji nie mogę zjeść, tylko coś lekkiego i np jakiś owoc, a potem potrafię obudzić się w nocy z ssaniem w żołądku :O No ale małego czuję ciągle wysoko więc pewnie uciska mi na ten żołądek i w ciągu dnia kiedy się ruszam to pewnie ucisk jest mniejszy natomiast wieczorem kiedy już mało się ruszam to wszystko zalega :O blee nieprzyjemne uczucie :O Wczoraj mąż nagrał film jak mi mały rozrabia w brzuchu :) kosmos normalnie, żałuje że wcześniej nie wpadliśmy na ten pomysł :) Potem będzie fajna pamiątka :) Dziś o 16.15 mamy to usg- lampka awaryjna nadal miga, ale postaram się tym nie nakręcać. Dziś zaczęłam 36 tydzień więc do końca tuż tuż! Opatulę się i lecę do sklepu po bułeczki :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie już dziś przywitam :) Pogoda jest oooookropniasta :( Normalnie zima za oknem i nie to że śnieg sobie pruszy ale po prostu wali... wszystkie drzewa bialutkie :O Piotrek jak wychodził z domu to od razu powiedział "Tylko się dziś nigdzie sama nie wybieraj" ;) nawet by mi to przez myśl nie przeszło :D Przed 17 wybieram się do niego do pracy i jedziemy obejrzeć w końcu karoce dla Zuzi :) Miłego dnia życzę, pomimo tej pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×