Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

A jak tam ze szkołą rodzenia w Gdańsku? Któraś się już rozglądała? Moja koleżanka chodziła na Morenie i mówi że ok było. Pewnie też się tam wybiorę, bo u mnie na Osowej nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
O, a ja na Osowej pracuję... No, szkołę sprawdzam w tym szpitalu na Zaspie (a ściślej, wybiorę się tam przy jakiejś okazji). Ale wiesz, Zenek, ranking szkół rodzenia jest chyba też na stronie internetowej fundacji "Rodzić po Ludzku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Witam w tym deszczowym dniu :) Ja także czekam na wizytę u gina i zapewne poprawię swoją wagę w tabelce :) Dziś znowu poczułam się słabo w sklepie :O ale szybko wyszłam i zaczerpnęłam świeżego powietrza i moment przeszło. Nie wiem dlaczego ale dopada mnie to tylko w sklepach mięsnych :O Może ten zapach? ehhh Odebrałam też wyniki i mocz mam w porządku natomiast morfologia poszła mi w dół. kilka wskaźników mam poniżej normy - ale spodziewałam się tego przy tych moich staniach osłabienia. Ciekawe co lekarz powie. Witaminy biorę, może wprowadzi mi jeszcze coś dla poprawienia tej morfologii. No nic czekam do czwartku na wizytę. Poza tym ja ruchów jeszcze nie czuję, ale wyraźnie czuje że już coś mi w środku przeszkadza- odczuwam dyskomfort jak się schylam czy podnoszę kolana do góry, po prostu czuję że coś w brzuchu mam :) Zacznie się niedługo problem z zakładaniem skarpetek :) Nie mogę się doczekać tej wizyty u gina bo chcę usłyszeć serduszko i upewnić się że jest wszystko ok :) Pozdrowionkla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Hej dziewczynki :) wpadłam na chwilę się przywitać :) jakoś zaganiana jestem ostatnio i nie mam czasu napisać. u mnie z wagą to tak różnie - najpierw było 2,5 kg na plusie, później zaczęły się wymioty i zjechałam z kilogram. A wczoraj ważyłam się w domu to wygląda, że od ostatniej wizyty u lekarza (czyli jakieś 2 tyg temu) przybrałam na wadze 2,5 kg. Ale jak wiadomo każda waga ma jakieś odchyły, także zobaczymy na kolejnej wizycie u lekarza za 2 tyg czy faktycznie jest mnie więcej ;) Ja to w zasadzie dużo nie jem - przez pierwsze 3,5 miesiąca męczyły mnie wymioty, teraz wszystko wraca do normy i na nowo przyzwyczajam się do jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Ejmi powiem Ci, że na mnie mięso też tak dziwnie działa. Jak robie kanapki z wędliną to momentami aż mnie rwie na wymioty. Tak samo nie znoszę zapachu ryb blee. Ja też ruchów nie czuję. Ale mam to samo, że jak się schylam to jakoś tak jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaaa- ja długi czas w ogóle nie jadłam wędliny ani mięsa bo miałam wstręt, ale od jakiś 3 tygodni smak mi wrócił na mięsko- chociaż też nie pod każdą postacią, kanapkę z wędliną zjem. Ja po prostu myślę, że tak działają na mnie pomieszczenia gdzie jest duszno i muszę dłuższą chwile stać :O i to tez zależy od nia, no jednego dnia wcale nie czuje że jestem w ciąży, latam jak kot z pęcherzem, a na drugi dzień jestem dętka - nic mi się nie chcę i czuję się jakaś taka rozbita. Chyba taki urok mojej ciąży :O Wczoraj wieczorem zaliczyłam znowu wymioty- ot tak, nagle mnie strasznie zemdliło no i wolałam sobie ulżyć. Zaraz potem czułam się super. Widać nie mogę niczego przewidzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Ejmi ja mam to samo. Jednego dnia biegam i wszystko jest ok, a drugiego najchętniej wogóle bym się z łóżka nie ruszała. Ja całe szczęście (odpukać) od jakiś 2 tyg zero wymiotów :) czasami mdli mnie lekko rano, ale zjadam sobie drożdzówkę albo chałkę z masełkiem i wszystko wraca do normy :) mam nadzieję, że już wszystko się ustabilizowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja też czekam aż mały lokator zacznie się ruszać. pewnie jeszcze z 2 tygodnie poczekam. jeśli chodzi o wagę to nie wiem bo nie posiadam a do lekarza za 2 tygodnie ale już w swoje spodnie nie wchodzę zapiąć zapnę i nawet mogę stać ale usiąść już nie da rady :) albo zaraz boli na pogodę się obraziłam każdy dzień deszczu oznacza dzień dłużej mieszkania z rodzicami i bez chłopaka. jak umiecie czarować to zaczarujcie pogodę nie muszą być upały wystarczy żeby nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile nowości na forum :) zacznę od tabelki: nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. .... ...........miasto Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ....................Płock mycha881.........26.........1.11.........2.........18tc. ............Otwock tasia1985.........24..........2.11........6kg......17tc. ................Łódź natalie82..........27..........2.11........4kg.......17/ 18........Katowice pindilindi...........32.........4.11.........0.......... . ...............Gdynia jakasia*............29.........5.11.........???........1 7tc................UK Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ..................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......16tc. .........Warszawa agusiaradom......30.........10.11......1,5.......17tc... ............Radom Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......17tc.. ........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......2.........16tc. ................Łódż _nowa_............32..........12.11......2.........17tc. .............Gdańsk Kiki1980...........29.........14.11.......5.5......17tc. .............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi................27.........15.11.......2........16tc .........Ostrów Maz kropcia............25.........15.11......0.........16tc. ................Kielce madzialinska76...33..........15.11....1,5........16tc... ............Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ........................... hanka83...........26...........16.11......2.........15tc ................Łódź Mathea............26...........16.11......2.........15tc . ..............Grecja zenek897.........27...........16.11......1..........17tc ..............Gdańsk natalia86..........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11t c...............Śląsk Martushia.........23..........23.11......3..........15tc................Lublin tyllkaaa...........19...........26.11......0.........10t c.......Dzierżoniów Hamuda...........32..........30.11........2........13tc. ....Oatrowiec Św michaaa...........28..........30.11......1..........13tc ...............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....13tc..... ............Śląsk mili_23............23...........05.12.......?........13t c......TomaszowMaz ja dziewczyny wyszłam w środę ze szpitala, 2tyg temu w niedzielę dostałam krwawienia, trzymali mnie w szpitalu 10dni, ale już wszytsko jest okej i nie mogę doczekać się czucia ruchów maleństwa... byłabym spokojniejsza... muszę cały czas leżeć, ale dzidziuś jest najważniejszy, więc grzecznie leżę. musiałam darować sobie uczelnię i pisanie pracy inż, szkołę skończę za rok. pozdrawiam i całuję was bardzo :) będę zaglądała co jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
ja to w swoje spodnie nie wchodzę. Nawet ich nie dopnę ;) ja to wogóle nie czuje żebym jakoś szczególnie przytyła - poprosty wyskoczył mi brzuszek :) ostatnio jedynymi spodniami, w które się mieściłam były dresy ;) dlatego kupiłam sobie ciążowe lniane i teraz czuję się super, nic nie uciska i przynajmniej jest mi wygodnie :D oj michaaa ja też bym chciała, żeby była ładniejsza pogoda i z wielką przyjemnością bym ją zaczarowała gdybym tylko potrafiła ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! a ja tez jeszcze wchodze w spodnie ale tylko w dwoch parach czuje sie swobodnie bo nie upijaja ale juz pewnie nie za dlugo... brzuszek robi mi sie coraz twardszy i taki jakis wrazliwy wlasnie przy jakims zginaniu czy siadaniu w ciasniejszych jeansach tak jakbym czula wszystko w srodku a szczegolnie pecherz... Martushia dobrze ze juz wyszlas ze szpitala i wszystko jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a taki troszke intymniejszy temat porusze:o macie ochote na sex bo mi nawet myslec sie nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martushia - a co sie w ogóle stało? skąd to krwawienie? Całe szczęście z dzieckiem wszystko ok i dobrze, że już jesteś w domu. Ale 10 dni to sporo... Mili - u mnie w tym temacie renesans :) bardzo mi libido ostatnio skoczyło i mam dużą ochotę :) mąż przeszczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na odwrot ciekawe kiedy mi to minie a slyszalam ze w ciazy z tymi sprawami to tak w kratke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martushia, cieszę się, że już jesteś w domku i że wszystko OK z maluszkiem :) Oby tak dalej i już bez problemów! Co do ubrań, to ja jeszcze się mieszczę prawie we wszystko, ale myślę, ze już niedługo ;) Na konferencję trzeba będzie juz chyba jakieś spodnie zakupić :D Mili... nie przejmuj się, też tak mam :O W sumie to mi trochę nawet szkoda tego moje chłopka, ale jakoś tak nie mogę się zebrać.... Na początku to lekarz zabronił mi uprawiać sex, ale teraz już nic nie mówił.. a ja nie pytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie nie wiadomo skąd... bo na usg krwi nie było widać. lekarz powiedział, że to mogło być z szyjki lub macicy, która się rozciąga... ale jak dostałam krwawień to wypadało w terminie mojej @, więc może to jakieś resztki @ były, nie wiem... ważne, że maluszek żwawo w brzuszku sobie poczyna :) mam nadzieję, że już nie będę miała takich sytuacji- miesiąc temu podejrzenie odklejenie trofoblastu, 2tyg później krwawienie... ale dobrze, że chociaż przy tym wszystkim nie miałam skurczy... ale co się człowiek napatrzy w szpitalu, to coś strasznego... cieszyłam się, jak mnie wypuszczali do domu... a co do moich spodni to mieszczę się we wszystkie materiałowe, ale w domu siedzę w krótkich i nie zapiętych , bo mi tak wygodniej :) i czekam na te wyczuwalne ruchy malca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny narescie moge z wami troche popisac normalnie brakowało mi was przez te dni:). Ja jeszcze ruchów nie czuje czasami słychac w nocy takie bulgotanie tak jakby sie cos przelewało. Jesli chodzi o sex to raczej nie mam ochoty szkoda mi tylko mojego narzeczonego ale w koncu raz na jakis czas mozna isc na kompromis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. .... ...........miasto Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ....................Płock mycha881.........26.........1.11.........2.........18tc. ............Otwock tasia1985.........24..........2.11........6kg......18tc. ................Łódź natalie82..........27..........2.11........4kg.......17/ 18........Katowice pindilindi...........32.........4.11.........0.......... . ...............Gdynia jakasia*............29.........5.11.........???........1 7tc................UK Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ..................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......16tc. .........Warszawa agusiaradom......30.........10.11......1,5.......17tc... ............Radom Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......17tc.. ........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......2.........16tc. ................Łódż _nowa_............32..........12.11......2.........17tc. .............Gdańsk Kiki1980...........29.........14.11.......5.5......17tc. .............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi................27.........15.11.......2........16tc .........Ostrów Maz kropcia............25.........15.11......0.........16tc. ................Kielce madzialinska76...33..........15.11....1,5........16tc... ............Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ........................... hanka83...........26...........16.11......2.........15tc ................Łódź Mathea............26...........16.11......2.........15tc . ..............Grecja zenek897.........27...........16.11......1..........17tc ..............Gdańsk natalia86..........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11t c...............Śląsk Martushia.........23..........23.11......3..........15tc ................Lublin tyllkaaa...........19...........26.11......0.........10t c.......Dzierżoniów Hamuda...........32..........30.11........2........13tc. ....Oatrowiec Św michaaa...........28..........30.11......1..........13tc ...............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....13tc..... ............Śląsk mili_23............23...........05.12.......?........13t c......TomaszowMaz no tabelka uaktualniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ten czas szybko leci pamietam jak niedawno dowiedziałam sie że jestem w ciązy to był 6 tydzien a teraz już 18 tc za nim sie obejrzymy to bedziemy trzymac nasze maluchy w rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
Jak rany... teraz po wiadomości od Martusi zacznę pewnie nerwowo sprawdzać obecność, czy wszystkie regularnie się odzywamy! Dobrze że jesteś z nami z powrotem, Martushia i że to nie było nic poważnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
"jak ten czas szybko leci pamietam jak niedawno dowiedziałam sie że jestem w ciązy to był 6 tydzien a teraz już 18 tc za nim sie obejrzymy to bedziemy trzymac nasze maluchy w rekach" Ano... dopiero co wkurzałam się że objawy przedmiesiączkowe tak się przeciągają i jeszcze nie krwawię. A to było już czwarty/piąty tydzień. No i co? Przed nami wakacje a potem kawałek jesieni i już święta z dziećmi. A mi jeszcze zwrot "moje dziecko" wydaje się kompletnie dziwaczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
Martushia bardzo się ciesze że jesteś z nami i że wszystko w porządku Jeżeli chodzi o sex to ja nie miałam ochoty przez 3 miesiące a trza mam i to non stop. Niestety mój mąż ma mniejszą ochotę niż ja:( Czy któraś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam fajny topik pt smieszne, wstydliwe ale nie tragiczne wpadki na porodówce poczytajcie sobie poprosty bomba uśmiałam sie do łez wszystkiego nie przeczytałam ale przy pierwszych 2 stronach sie popłakałam ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Martushia cieszę się że już wszystko oki i już jesteś w domku,ale najważniejsze jest zdrowie maleństwa. Ja 3 tyg.temu też miałam krwawienia i to nie pierwszy raz, ale nie zostałam w szpitalu, tylko dostawałam zastrzyki z kaprogestu. Ale współczuje leżenia, wiem co mówię, bo sama muszę leżeć, ale czego się nie robi dla maleństwa:) Co do seksu w ciąży, to ja odkąd dowiedziałam się o ciąży to nie współżyłam. Mąż ubolewa, ale lekarz mi zakazał, bo ciąża zagrożona, no i było krwawienie. Teraz lekarz niby na ten temat nic nie mówi, a ja głupia wstydzę mu się zapytać czy możemy z mężem współżyć :) Ja dziś jak co tydzień byłam u gina na kontroli, niby wszystko oki, dostałam skierowania na podstawowe badanka. Moja dzidzia tak wystrzeliła, że termin porodu przesunął mi się o tydzień. Wg miesiączki to 20 listopad, a wg dzisiejszego usg 13 listopad. Który termin jest \"Bardziej trafiony\" i który brać bardziej pod uwagę? Pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. .... ...........miasto Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ....................Płock mycha881.........26.........1.11.........2.........18tc. ............Otwock tasia1985.........24..........2.11........6kg......18tc. ................Łódź natalie82..........27..........2.11........4kg......18tc........Katowice pindilindi...........32.........4.11.........0.......... . ...............Gdynia jakasia*............29.........5.11.........???........1 7tc................UK Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ..................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......16tc. .........Warszawa agusiaradom......30.........10.11......1,5.......17tc... ............Radom Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......17tc.. ........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......2.........16tc. ................Łódż _nowa_............32..........12.11......2.........17tc. .............Gdańsk Kiki1980...........29.........14.11.......5.5......17tc. .............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi................27.........15.11.......2........16tc .........Ostrów Maz kropcia............25.........15.11......0.........16tc. ................Kielce madzialinska76...33..........15.11....1,5........16tc... ............Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ........................... hanka83...........26...........16.11......2.........15tc ................Łódź Mathea............26...........16.11......2.........15tc . ..............Grecja zenek897.........27...........16.11......1..........17tc ..............Gdańsk natalia86..........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11t c...............Śląsk Martushia.........23..........23.11......3..........15tc ................Lublin tyllkaaa...........19...........26.11......0.........10t c.......Dzierżoniów Hamuda...........32..........30.11........2........13tc. ....Oatrowiec Św michaaa...........28..........30.11......1..........13tc ...............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....13tc..... ............Śląsk mili_23............23...........05.12.......?........13t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście ten czas leci jak szalony. Tyle co sie dowiedziałam, że w ciąży jestem a tu już 18 tydzien, zaraz półmetek, a potem już z górki. Choć wszyscy mi mówią , że najgorszy jest ostatni trymestr.Brzuch już wielki, człowiek zaczyna puchnąć, czuje sie ociężale. Oczywiście nie dotyczy to każdego , bo jak widzę jak co niektóre tu na razie malutko przytyły to ja przy was dosyc sporo.Chociaz mi wszytko w brzuch i piersi poszlo, bo nogi to mi chyba nawet póki co zeszczuplały:)Brzuszek mam już taki naprawde ciążowy:) A co do sexu to u mnie libido spadło do 0.Szkoda mi narzeczonego,ale ciezko mi sie zmusic, a tez bez sensu robic to na sile. Choc on tez mowi ,ze tak jakos dziwnie jak sie kochalismy jak juz bylam w ciazy, ze ta swiadomosc ,ze tam u mnie w srodku mieszka dzidzius troszke go hamuje. Nic na sile, wiec nie wspolzyjemy. Moze pozniej nam sie zachce:)To nadrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Martushia, że już u ciebie dobrze i tak trzymaj. Co do współżycia, to u mnie ogromna chęć, ale strach nie pozwala, bo na początku ciąża była zagrożona i teraz choć można to ja się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-). Ja wpisalam w tabelke ze przytylam 2kg bo tyle wyszlo na ostatniej wixycie. A poniewaz od czasu minely 3 tygodnie to obawiam sie ze tych kg bedzie wiecej :-(. Dzis robilam porzadek w szafie, wyciagajac wszystkie letnie ciuchy (u mnie upaly, dzis bylo ponad 35 stopni i duchota straszna). No i okazalo sie ze 3/4 tych ciuchow powedruje znow na gorne polki bo po prostu przyciasne sa... Jeszcze w nie wchodze ale uwydatniaja wszystkie faldki i waleczki wiec lepiej niech poczekaja do przyszlego roku ;-). Na szczescie mialam kilka par luznych krotkich spodenek (takich zawiazywanych na sznurek) i teraz sa idealne. Jesli chodzi o seks to nam lekarz zabronil w 10 tc z powodu krwawien. Teraz niby wszystko dobrze ale moj maz nie chce - boi sie i jak sam stwierdzil woli zaczekac az urodze (haha nie wie ze po porodzie trzeba odczekac jeszcze jakies 6 tygodni). Mam nadzieje ze mu przejdzie a jak nie to mimo wszystko jestesmy bardzo blisko, takze w sensie fizycznym- duzo sie przytulamy,calujemy i jakos nam na razie wystarcza...:-) Natalia86 - mnie lekarz powiedzial zeby nie sugerowac sie tygodniem ciazy ani data porodu z kazdego usg bo te beda sie caly zmieniac. Mialam porownanie bo kiedy pojawily sie u mnie kkrwawienia to robilam usg co tydzien i na kazdym wychodzilo co innego.Podobno najblizsza prawdy jest data porodu wg tylko i wylacznie pierwszego usg i tego sie trzymam. Ewentualnie wg daty OM. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............wiek.......termin......kg+.......tc.. .... ..........miasto Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.........26.........1.11.........2.........18tc. ..........Otwock tasia1985.........24..........2.11........6kg......18tc. ..............Łódź natalie82..........27..........2.11........4kg......18tc ........Katowice pindilindi...........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*............29.........5.11.........???........1 7tc...............UK Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......16tc. ........Warszawa agusiaradom......30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......2.........16tc. ..............Łódż _nowa_............32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980...........29.........14.11.......5.5......17tc. ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi................27.........15.11.......2........16tc .......Ostrów Maz kropcia............25.........15.11......0.........16tc. .............Kielce madzialinska76...33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja............29..........15.11......2.......... ........................ hanka83...........26...........16.11......2.........15tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........16tc...............Grecja zenek897.........27...........16.11......1..........17tc ...........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia.........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin tyllkaaa...........19...........26.11......0.........10t c.....Dzierżoniów Hamuda..........32..........30.11........2........13tc. ....Ostrowiec Św michaaa...........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0......13tc...............Śląsk mili_23..........23...........05.12.......?........13t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×