Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Agaradom - oczywiście że masz spory brzuszek :) jeden z większych na forum. Porównałabym go wielkościowo do brzuszka Deseo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deseo alez masz pepuszek! ja tez chce taki. myslalam ze takie pepeuszki robia sie pozniej. moj jest nadal gleboko w dziurce. ale ja juz mam gleboki bardzo z natury, a raczej tak zrobiony. wiem ze teraz juz sie nie robi glebokich. ajakie sa wasze pepuszki??? nadal gleboko czy jak u deseo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam też zawsze głęboki pępek i teraz to on mi się mocno rozciągnął i trochę jest napompowany od środka ale nie wiem czy w ogóle wyjdzie na wierzch - chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi mialam nadzieje ze kazdemu wychodzi wczesniej czy pozniej :(((( ja tez tak chce :((( Ejmi jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pepek mi sie wydaje ze juz chyba tez nie wyjdzie na wierzch, jest taki delikatny do srodka, taki troche wyprasowany jakby,chyba nawet nie ma co wyskoczyc...a nie umiem wytlumaczyc, moze zrobie mu fotke nago:)to sobie ocenicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thekasia - dzięki że pytasz...no boli nadal, jak siedzę i leżę to nic nie czuje jak tylko ruszę nogą to czuje ból. Aczkolwiek jak trochę pochodziłam to miałam wrażenie że trochę to rozchodziłam. Centralnie czuje że to kość łonowa, czasem ten ból promieniuje w pachwiny....jezu mam tylko nadzieję że to przejdzie bo inaczej to kaleka ze mnie będzie :O Nie dzwoniłam do lekarza poczekam do wtorku na wizytę, mam już dość żalenia się na te moje bolączki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za zaproszenia i zdjecia, ale jestescie super!! :) piekne kobitki z brzuszkami, kazdej brzuszek jest inny ale za to ile ma w sobie uroku :) ekstra :) Co do wielkosci to kwestia indywidualna, moj brzus poszedl totalnie do przodu, nie na boki dlatego wydaje sie byc spory, jednak najwazniesze jest by naszym istotkom bylo w nim dobrze. Co do pepka to ja mam taki od kiedy urosl mi brzuszek, poprostu wyskoczyl sobie na wierzch :) smieje sie ze mam w srodku malego dziubka bo tak mi pepek odstaje :) na meza od zawsze mowilam dziubek wiec teraz rosnie we mnie dziubek junior :) Mam jeszcze zdjecia golego brzuszka - zdjecia sa z plazy i widac smiesznie taka pilke z wentylkiem - pepkiem :), ale na nk nie chce umieszczac, wiec moge tylko na maila przeslac :) Tak sobie pomyslalam ze szkoda ze dziela nas kilometry bo moglybysmy sobie zrobic fajne spotkanko, poplotkowalybysmy, ponarzekaly :), objadly sie czyms dobrym jak ciastem z malinami :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi opoczywaj i nie ruszaj sie lepiej :( i idz do lekarza jak juz bnedziesz mogla :) zbieraj sily. mam nadzieje ze ci przejdzie niedlugo deseo na prawde fajny dziubek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom tak jak pisałam Ci kiedyś kom. na naszej klasie że brzusio piękny, to piękny:) A Ty sama mi pisałaś że masz podobny do mojego, ale mnie trudno to ocenić, co innego jakbym miała zrobione zdjęcie z oddali. A tak poza tym twój brzuszek do najmniejszych nie należy i super! Byśmy musiały ustalić jakąś skale hihi i ustalić gdzie Cię wcisnąć :D Co do pępka, to ja miałam zawsze dość głęboko i teraz tylko trochę się "uniósł" do góry, ale nie wyszedł na wierzch :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom w porownaniu ze mna to masz spory brzuszek ja to taki malutki ale pępek to mi wyszedl caly na wieszch masakra pod ubraniem to tylko taki smieszny dzyndzel widac a nie brzuch heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Z nudów wyciągnęłam męża do teściów i dopiero wróciliśmy :) Z teściową to zawsze jak się rozgadam to łoj matko :) Mówi, że nareszcie mi zaczyna brzuszek widać :) Nadia mam nadzieję, że z mamą w porządku?! natalia86 przepraszam za to jajeczko ale moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłam brzunio:) Tak to jest jak się jest tyle lat z takim figlarzem jak mój mąż, zawsze wszystko z czymś kojarzy i tak się od niego zaraziłam :) Dziękuję za pieska :)Mała rozpuszczona istotka :) Agulinia dziękuje za zdjęcia-śliczne :) Brzusio w sam raz :) mili yorki są antyalergiczne, bo mają włosy a NIE sierść :) agusiaradom ja uważam, że brzusio masz bardzo ładny i jest w należytej wielkości :) To tylko mój taki nie wyrośnięty ;) thekasia mój pępuszek w porównaniu do przed ciąży jest w połowie swojej głębokości :) Palca jeszcze można włożyć ;) deseo bardzo dobry pomysł z tym spotkaniem ale właśnie wielkim minusem są kilometry :/ Jeśli chodzi o wielkość brzuszka to chyba mam najmniejszy :/ Jak myślicie? szczerze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Ja już po grilu, po gościach i wkońcu przy komputerku. Uzależniam się od Was :) . Natalia, mili, ejmi, AlexandruniaK - dzięki za fotki. Śliczne przyszłe mamusie. Każda wygląda kwitnąco. Ja jutro powysyłam swoje. Kazdej brzuszek jest inny ale za to każdy niepowtarzalny i piękny. Ejmi super te zdjęcia w plenerze. AlexandruniaK ale Ty to szczuplunia jesteś. Fajne te Wasze brzuszki aż miło popatrzeć. Co do wielkości to tak jak pisze deseo to kwestia indywidualna, mojego brzusia długo nie było widać a teraz śmignął i jest dość duży :) . gawit ja myślę że tako to dobry wybór. Gdyby nie to ze mamy SOJANa blisko i gondola jest trochę większa od tako, tez byśmy go kupili, bo właściwie są bardzo ale to bardzo podobne a sojan też 1200zł kosztuje. Napisałam to wszystko o coneco bo wiem że o nim myślałaś, my też ale dziś na 100% się przekonałam że on odpada. thekasia mój pępuszek zawsze był głęboko. Teraz trochę go wypchało, ale myślę, ze tak do końca to nie wyjdzie, a też bym chciała. Tez mi się podobają jak to sobie fajnie odstają :) . Ejmi kochana leż i się nie martw. Pooglądaj tv, poczytaj. Odpręż się. Mąż sobie poradzi. Mój do 4mc wszystko robił bo ja miałam zakaz wstawania przez te wcześniejsze poronienia. Czasem dopadały mnie czarne myśli ale dałam radę. Nasze dzidzie są już duże i silne. Nawet jak urodziłyby się wcześniej dzisiejsze możliwości są naprawdę ogromne. Syn mojej Pani dyrektor urodził się w 26 tygodniu i dziś ma 3 lata i prawie dogania rówieśników. Tak ze głowa do góry. Będzie dobrze. Dla Ciebie 🌼 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlexandruniaK z tego co widziałam na foto Ty ogólnie jesteś szczuplusia i pewnie dlatego brzuszka tak bardzo jeszcze nie widać. U mnie też długo nic nie było widać a teraz z dnia na dzień coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widzę, że smęcenie idzie pełną parą ;) spokojnie kochane te wszytskie bóle są normalne. Ejmi głowa do góry ja tak miałam ja Ty w pierwszej ciąży- bolało w krczu jak nie wiem co i to właśnie było rozchodzące się spojenie łonowe- na szczęście nie szyjka, więc myślę, że masz tak jak ja wtedy. w Tej ciązy tego nie czuję, ale może jeszcze przyjdzie... chociaż może jestem zahartowanac ;) byłam dziś u gina- mały super rośnie prawie 1500 g :) z wymiarów 31 tc :) więc jeszce 5 tyg szczędzania a potem hulaj dusza :). ale póki co z szyjką tak jak było no i ten lej wciąż jest... paskudny. Mały ma położenie poprzeczne... ale ma jeszcze czas z usg termin mam na październik- kolejny raz :) więc coraz bliżej. szkoda, że nie mogę pełną parą do pracy wrócić... no ale cóż mały wazniejszy na wadze +7 z delikatną górką. w pasie mam 93 cm, więc mój brzuch taki sobie jest. ale dlamnie jest olbrzymi. pępek mi nie wyszedł i pewnie nie wyjdzie bo tak miałam w pierwszej ciąży. czarnej lini też nie mam i nigdy nie miałam więc c konieta i ciąża to inaczej. musze sobie te wasze maile zapisac i jak będę miała aktualną fotęo zapodam :) a i jeszcze jedno moja córa to mega niejadek już nie mam na nią sposobów... wiecied co ma 17 miesięcy 84 cm i kurde waży 9700 g... sporo za mało :( nie chce jesć i tylko lata jak szalona. nie wiem co jej wymyslac do jedzenia :(. Dziewczyny te objawy bolesne i te związane ze strachem są całkiem normalne. Ja też się ciągle boję... ale modlę się i mówię, że wszytsko bęzie dobrze i nc złego się nie wydarzy i dzisiaj jak pierwszy raz gin zmierzył mi szyjkę to mia,l,a 25 mm i mówi tak jest kiepsko leżymy a stajemy tylko do toalety, a a mówię, że nie i ma ją jeszcze raz zmierzyć bo napewno się pomylił on mierzy i mówi a faktycznie 28 czyli ciutek lepiej niż ostatni :) hura ale i tak musze się oszczędzać. OlaGd super że masz tą umowę - lepszą :) co do spotkania to ja si ę piszę no chyba, że będzie źle... ale tego nie zakładam !!!!!! musi być dobrze bo kupiłam już małemu super ogrodniczki :) i parę innych fajnych ciuszków. kurcze nie pamiętam co tam pisałyście ale jak sobie przypomnę to będę odopowiadać i wyślę brzuszki :). ja mam książkę ebooka o samodzielnym zasypianiu dzieci- jak je tego nauczyć jak ją wygrzebię to chętnym mogę wysłać ale to raczej za dobrych kilka miesięcy się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, mili, ejmi, AlexandruniaK - fotki wysłane... Odnoście pupili to my też mamy w domu pieska i jest tak przez nas kochany i rozpieszczany, ze niewiem co to będzie jak przyjdzie dzidzia. Lusi miała być ratlerkiem. Przynajmniej jej matka była ale teraz przypomina raczej kundelka. Maż cały czas się śmieje że to eskimoski ratlerek bo tyle ma futra. Zimą to super piecyk. Fajnie grzeje nóżki pod kołderką. Tym laseczkom co posłałam fotki na jednej jestem właśnie z Lusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze odnoście pieska to nasz miał w marcu wypadek. Wpadł pod samochód i 6 tygodni miał obie tylne nogi w gipsie. Mój m dość, ze miał na głowie cały dom (bo ja leżałam od marca do maja) to jeszcze ją musiał na dwór znosić, myć bo robiła pod siebie. Normalnie szok. Ja już gotowa ją byłam uśpić a on był wytrwały i teraz jak Lusi już biega on mi to wypomina ale to jak się nią zajmował, jak o nią dbał daje mi wiele do myślenia. Mam nadzieję, że dzidzia będzie miała w nim tak cudownego ojca jak Lusi miała Pana w tych trudnych chwilach. Ale sobie popisałam. Wybiła 22 i padam na twarz. Do jutra kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Ja bym nie uśpiła psa tak jak człowieka nie poddała eutanazji... No, chyba że naprawdę by cierpiał, bez lepszych chwil i nie byłoby nadziei. A z zabawniejszych tematów to co do pępka, zawsze miałam całkowicie schowany a teraz w ciąży został wypchnięy... już dawno (co najmniej ze dwa miesiące temu). I ogólnie brzuch urósł mi ostatnio sporo. Ale ta moja skacze... Kupiłam jej dziś dwie pary śpioszków, body i rajstopki (ten ostatni zakup był kompletnie absurdalny ale pocieszam się że te słodkie choć maciupeńkie rajstopki "Hello Kitty" w najgorszym razie przydadzą się kiedyś... jakiejś lalce mojej córeczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fakt że jakoś tak nabrałam przekonania do macierzyństwa patrząc jak mój narzeczony zajmuje się psami, w tym właśnie wtedy gdy któryś jest chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGd haha dobrre to bylo z rajstopkami hahaaha dziewczyny czy jesli dziecko bylo duze w 24 tyg 880 gram to czy oznacza to ze bedzoe nadal roslo wieksze jak iine dzieci? zakladajac ze matka je tak samo i taki sam tryb zycia prowadzi??? czy jednak malec nie musi wcale ciagle tak duzo rosnac do konca ?????? mierzylam swoje wymiary i wyglada ze rece, nogi, uda bez zmian sprzed ciazy, pupa 2 cm wiecej a wszystko w brzuch i piersi idzie. ale brzuch nie jest wcale duzy...wiec skad ten duzy klusek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moj maly dzis mnie nie obudzil jak zwykle seria kopow wiec juz sie przestraszylam ale ledwo wstalam to juz dal do wiwatu :), eh te liczenie ruchow :/ Alexandrunia nie porownuj swojego brzuszka do innych, bo to bez sensu. Czy brzuszek jest maly czy duzy nie jest wazne, wazne by dzieciatko ktore w nim rosnie dobrze sie rozwijalo :) Wielkosci brzuszkow to kwestie indywidualne, poza tym moze nadejsc taki czas ze jak Ci brzuszek wystrzeli do przodu to bedzie mega duzy :) Iwusia rosnie Ci to malenstwo ladnie, super :) A co do namowienia coreczki do jedzenia to ja jak kiedys zajmowalam sie synkiem mojego chrzestnego to zamienialam jedzenie w zabawe, angazowalam go w robienie np robilismy kanapki na ktorych robilismy z warzyw, majonezu czy ketczupu buzki i wtedy zjadal ze az milo :) Ja na poczatku ciazy musialam uspic swojego psa i przezylam to strasznie. Moj maz krzyczal na mnie ze denerwuje sie a przeciez mam w sobie naszego dziubka, wiec powinnam sie nie stresowac. Najgorsze bylo to ze bylam sama w lecznicy i musialam podpisac zgode na uspienie i pies dostal pierwszy zastrzyk przy mnie... Thekasia wydaje mi sie ze dzieci rosna w miare regularnie szczegolnie w 3 trymestrze, jednak bywa tak ze maja takie skoki wagi, stad jesli wczesniej dzieciatko bylo duze to teraz moze tak byc ale nie musi. Teraz nasze maluchy podrosna jeszcze kilka cm, natomiast zaczna nabierac tluszczyku, moga tyc nawet 150g na tydzien ale to juz blizej rozwiazania wiec koniec 8 miesiaca czy w 9. Ja dzis mialam jechac do rodzicow na dzialke ale pogoda poki co nie zacheca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia i Kasia dziekuje za zaproszenia na nk, fajne te Wasze brzuszki :) milo patrzec na szczesliwe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka niedzielnie :) Ja dziś sobie pospałam i nawet dobrze się czuję, chociaż niunia mi od wczoraj strasznie ciśnie na pęcherz :/ Dziś mogę nie być bardzo aktywna, bo mam napięty dzień :) Troszkę jeżdżący ale i odpoczywający po za domem :) Mam tylko nadzieję, że się nie rozpada, bo u mnie pogoda bardzo dziwna :/ agulinka79 dziękuję za opinię :) Nio fakt do grubych nie należę :) Dziękuję za fotki-doszły :) Masz super brzuszek i jak na Twoją budowę ciała to wg mnie jest on odpowiedni :) Sunia też wygląda na kochaną :) Iwusia_25 z wymiarów które podałaś to Ty chudzinka jesteś :) thekasia bobaski rosną w łonie równie. Jedne z początku są chudziutkie, a na sam koniec ciąży podskakują, a inne od początku rosną szybko, a potem ich waga się stabilizuje. Jeśli Twoje maleństwo urosło wcześniej i jest w skali tych "grubciów" to dobrze, bo po porodzie nie spadnie mu waga i wyjdziesz szybko do domku :) Nie martw się i jedz normalnie :) Ja ostatnio słyszałam, że w dzisiejszych czasach jest tak, że kobieta drobna rodzi duże dziecko, a kobieta dorodna rodzi małe bądź średnie dziecko. Nie wiem czy się sprawdza - zobaczymy:) deseo współczuję co do pieska :( Ja bym chyba umarła jak bym miała uśpić moją sunię :( Uciekam się szykować, bo zaraz wybywam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas w nocy zaczęło padać i tak sobie pada cały czas... Niby się wyspałam, ale wstałam z bólem głowy. Wiec nastrój podobny do atmosfery za oknem :O Wczoraj ze znajomymi było fajnie. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się :) Ale po siedzeniu 5h w jednym miejscu to myślałam, że mi tyłek odpadnie. Nie nadaję się na takie nasiadówki :) A dziś siedzę grzecznie w domku i będę pichcić marmoladkę z renklod (czy jak tam się te śliwki nazywają). Wczoraj mnie znajomi całym wiadrem obdarowali ;) Widzę, że porównywanie brzuszków idzie tu pełną parą :D Nie dołączę się, bo po prostu nie mam żadnych zdjęć... To znaczy mam jakieś sprzed 4 tygodni, ale nie zrzuciłam ich sobie od tesciówki i w zasadzie ich nie posiadam :O Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę. U nas w nocy też lało a teraz zimno jest strasznie. Brryy... Mnie o 5 rano złapał taki skurcz w łydkę, że myślałam że oszaleję :(. Obudziłam męża, masował ale było jeszcze gorzej, później zasnąć nie mogłam bo małe zaczęło nieźle kopać. Rano na nogę stanąć nie mogłam i jakoś taka nie dożycia dziś jestem :( . Ola ja już jednego psa musiał uśpić bo miał nowotwór i strasznie to przeżyłam. Lusi kocham nad życie ale psiątko bardzo się męczyła po tym wypadku. Cały czas piszczała, robiła pod siebie, z tym gipsem ruszyć się nie mogła, a ja siedziałam (już w ciąży) i ryczałam nad nią, ale wyszła z tego i to jest najważniejsze. Teraz coraz lepiej chodzi i wraca do siebie choć kosztowało nas to sporo kasy i nerwów ale co tam... Co do wielkości dzidzi i rozmiarów mamy ja myślę, że to jest różnie. Moja mama nie jest małą kobieta, w ciąży przytyła ze mną ponad 20 kg a ja urodziłam się 2900 wiec byłam malutka (choć teraz nic mi nie brakuje). Mam natomiast koleżankę która w 9 mc ważyła 55kg (szczuplusieńka bardzo) a dzidzi urodziło się 3900 i 60cm długie wiec wg mnie wielkie, wiec może w tym co piszę AlexandruniaK jest trochę prawdy. Uciekam na rosołek. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:) dziekuje za zaproszenia na nkl. foteczki macie superowe) Ola moja córcia jak oglądała ze mna twoje zdjecia to mi malo w monitor nie weszla:0 piesiu superowy, a brzunio masz sliczniutki , taki malutki.. ja taki mialam pewnie w 16 tyg:) Karolinka strasznie mi sie spodobala ta fotka gdzie luby sie do brzuszka przytula:0 takie mu szczescie bije z patrzalek ze az sie cieplutko na serduchu robi:) a ta kobitka na koniu to no no:) a ja jak zobaczylam jakie wy macie sliczniutkie malutkie brzuszki to sie zalamalam:( moje to brzuszysko po prostu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie w plenerze i spacerku :/ Nałaziłam się i najadłam za dwoje :) Pogoda u mnie bardzo zdradliwa słoneczko czasami wycholdzi za chmurek ale zimno jak diabli :/ Moja mam właśnie pojechała do Selgrosu i już dzwoniłam, że wzięła mi 3 szt.body dla niuni na 62, bo są po 6,50zł i podobno z bardzo dobrej bawełny wg mojej mamuni :) Po za tym szuka mi tetrówek, bo w katalogu są za 1,66 za szt. to bardzo tanio :) Po za tym zapomniałam Wam po narzekać jaki ból mnie wczoraj wieczorem złapał :/ Leżałam sobie już prawie do spania ale oczywiście przed zaśnięciem musiałam wstać do wuceta :/ i słuchajcie jaki ból fatalny mnie złapał w dolnej części pleców jak stąpałam na lewą nogę:( Nie mogłam stanąć na nogę :( Mąż posmarował mnie Naproxenem i przeszło na szczęście ale powiem Wam, że ból bym niemiłosierny :( ela 25 masz śliczną córeczkę Olunię :) Masz piękny pokaźny brzuszek :) Po za tym widzę, że masz termin prawie taki jak ja :) Różnimy się tylko 1 dniem :) Ale ja i tak myślę, że urodzę w 37-38tc:) Zajrzę do Was troszkę później :) Bo jak to na niedzielę przystało zawsze jest mało postów :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane znalazlam taka fajna stronke www.cokupic.pl i warto tam zajrzec bo mozna poczytac opinie o wybranych wozkach. no ja akuratnie w chwili obecnej zastanawiam sie nad TAKO JUMPER, ktoras z was zamiescila link o tym wozku i mojemu lubemu sie bardzo spodobal, a jesli ktoras z was wie cos o nim to bede wdzieczna za wyrazenie zdania. bo niestety nie widzialam go na zywo a na zdjeciu to same wiecie, wszystko ladne:) hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dziekuje za komentarze :) Moj maz juz nie moze doczekac sie maluszka i czesto wisi na moim brzuszku :) A co do konia to jezdze od 15 lat konno, skacze przez przeszkody wyczynowo, jest to moja kolejna milosc :) oprocz meza i dziubka ktory we mnie rosnie :) :) A Ty masz super coreczke, bardzo slodka, ja mam nadzieje ze nastepnym razem bede nosic w sobie malutka Hanie :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela haha, jakie znowu brzuszysko! to twoj kochany brzuszeczek :))) wyslij mi fotke to ci ocenie czy az taki wielki :)))) jak chcesz to wysle moje :)) jaksia1980@go2.pl pamietacie jak pytalam was czy cos podkladacie pod przescieradlo w razie niespodziewanego wylewu wod?? znalazlam cos takiego http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000MES1W8/ref=ox_ya_oh_product. chyba powinno byc oki. no i absorbuje 1.8 litra plynow ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×