Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość monia1312
no wlasnie ja tez popatrze w sklepei za tym mlekiem a herbatki to napewno kupie, lakatora narazie nie kupowalam zobaczymy najwyzej maz wyskoczy i kupi Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki :) Nie odzywalam sie poniewaz moja mama bardzo zachorowala i nie zabardzo mialam ochote o tym pisac. Wciaz nie jest dobrze, ale sytuacja bardziej opanowana. Deseo, ja moge wyslac nr telefonu, tylko wolalabym np. przez nk - nie lubie podawac adresow e-mailowych na forach. Jezeli cos sie wydazy to dam znac Oli, ona na pewno was powiadomi :) Agulinia, Madzialinska76 i Olu - dziekuje za pamiec :) Olu - gdzie kupilas to mydlo Bialy Jelen? W aptece, czy jakiejs galerii? Czy jest to mydlo w kostce, czy w plynie - moj luby ma wieczne problemy z przesuszona skora :( Moze mu pomoze. Co do golenia, to nam polozna na sr powiedziala, ze w szpitalu preferowane bylo kiedys golenie krocza przed porodem. Teraz natomiast sie to zmienilo i lekarze oraz polozne wola aby pacjentki nie byly golone do porodu, gdyz wystepuja, dla nas niewidoczne, mini ranki. A jak wiadomo w szpitalach jest sporo bakterii, ktore moga sie przedostac do tych mikroranek. Stad tez taka zmiana co do tego tematu. Pozdrawiam was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po imieninach! właśnie oglądamy "mam talent" :D a przywieźli nam nasze łóżko :D więc dziś spię norma;nie :D Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, ja to mydło Biały Jeleń wynajduję tylko w Rossmannach (mydło w kostce Premium, z lnem i zwykłe oraz dwa rodzaje płynu do ciała, w tym jeden z kozim mlekiem), są na pólkach z mydłami do wymagającej skóry. Poza tym w hurtowniach z artykułami dla dzieci widziałam np płyny do płukania czy proszki Biały Jeleń (ale nie w pełnym asortymencie). A propos Rossmanów. Moja mama kupiła i poleciła mi taki żel antybakteryjny do mycia np rąk bez spłukiwania, polski. W tej sieci właśnie jest dostępny. Też kupiłam i wezmę ze sobą do szpitala bo jest praktyczniejszy w uzyciu niz nawilżane histeczki i może się przydać. Ponieważ wypróbowałam, mogę polecić. No i spakowałam się dzisiaj. Wyszła mi, niestety, spora torba. Ale w sumie spodziewałam się tego bo sam szlafrok zajął mi masę miejsca a musiałam wziąć nawet trochę pieluch i ubranek dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do akcesoriów do karmienia, to mam malutką butelkę ze smoczkiem na wszelki wypadek, ale to dlatego że dostałam w upominku za zakupy. Co do reszty (np laktatora), to kupię lub kupi tata małej, jeśli naprawdę będą potrzebne. Chciałam wprawdzie zrobić wyjątek na rzecz herbatki na laktację i pić profilaktycznie od początku ale gdzieś czytałam że to może przynieść odwrotny efekt, bo zioła zaszkodzą dziecku i będzie gorzej ssać czy jakoś tak (heh, w nawale informacji przyczyna wyleciała mi z głowy). W każdym razie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle o brzuch mi się obniżył. Mam jednak nadzieję że mała zaczeka, chociaż do początku listopada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie! My juz po imprezce. Nie było Rafaello, ale za to pyszny torcik czekoladowy. Też pysznisty! :-) Na ktg lezałam 35 min i wyniki dobre, ale mam się jeszcze jutro zjawić, tylko nie bardzo wiem po co znów, skoro już drugie badanie jest ok. Ale przez 40min, które spedziłam na oddziele gin-położ. jakas laska rodziła i pani doktor tylko na chwilke zajrzała do mnie, ale powiem Wam,że ta laska rodząca tak jeczała, że bym chetnie uciekła stamtąd. Dreszcze miałam. Kiki - Białego Jelenia w formie kostki owalnej i kwadratowej (takiej jak szare mydło) i płynnej kupiłam w Tesco, widziałam też w Rossmannie, sądzę,że w kazdym markecie jesteś w stanie dostać. Monia- ja mam jedną małą butelke - 150ml Lovi, kupiłam do ew. herbatek, bo jesli bedę musiała karmić dzidzię sztucznym mlekiem to i tak jedna to za mało. http://www.allegro.pl/item786021335_butelka_samosterylizujaca_150ml_lovi_smoczek.html Ale wtedy kupie i butelki i starylizator i mleko oczywiscie. Co do mleka to bym się jednak jeszcze na Waszym miejscu wstrzymała, myślę,ze to lekarz neonatolog lub pediatra podpowie lub zaleci odpowiednie dla Waszego dziecka. Nie ma sensu kupowac na zapas, czy wszelki wypadek :-) Podobnie z laktatorem. Monia - pamiętasz co o tym mówiła połozna na szkole rodzenia. Nie jest potrzebny od razu,a czasem w ogóle. Ja co prawda dostałam od siostry (kupiła i nie uzyła ani razu) i już mam,ale wcześniej znalazłam sobie laktator i w razie potrzeby, mój miał kupić. http://www.allegro.pl/item786001085_laktator_odciagacz_pokarmu_skuteczny_gratis.html Bardzo tani i prosty. Ejmi - prosze jak cudnie i efektywnie spedziłaś sobotę. I same plusy. Mnóstwo załatwionych rzeczy. Ja jeszcze po kozaczki nie wybrałam się,ale licze ,ze w przyszłym tygodniu dam rade. agulinka - Ty już się nie tłumacz,ze koła do siadania szukałaś... ;-) już my tam wiemy... hihih Ale mlecznik boski, na wieczór panieński jak znalazł, moja kumpela się lubuje w takich rzeczach. hihih. Obleśne, ale równocześnie śmieszne i pomysłowe :-) Madzialińska - wózek ekstra! Kolor super! Popieram opinie,że jak już masz mieć fotelik, to pasujący i rozwiązanie, które podpowiada Deseo jest najlepsze. W końcu ich wina i błąd, to niech go teraz naprawią. I pamiętaj, na drugi raz jedź na zakupy z listą! Zawsze coś tam z głowy ucieknie i potem człowiek się denerwuje,że o tym czy tamtym nie pamietał. Alex - ja taki malusi brzuszek to miałam chyba w 24-28 tyg. Ładnie upakowałaś swoją Małą -Dużą dziecinke,ze tak mało miejsca zajęła. hihi Jeśli moge wiedzieć czemu ma służyc takie przepajanie dziecka ta glukoza? Przecież to czysta energia, cukier, czy to zdrowe dla dziecka jest? Pytam, bo nie mam pojecia. :-) Moim zdaniem chyba najlepsza jest czyta woda, jeśli już trzeba dopajac dziecko, ale do 6 miesiąca to spokojnie sam cyc wystarcza podobno i nie trzeba nic więcej, no chyba ,ze upały są wielkie. Tak słyszałam. elunia - bądź dzielna jutro w tej szkole! Trzymam kciuki! ktoś taki - musisz ustalić rewguły i zasady, kto za co odpowiada i tak rozłozyc robotę, by każdy coś miał do wykonania, a nie jedynie kobieta w zaawansowanej ciązy. A młodszemu się znakomicie przyda nauka sprzątania i odrobina obowiązków, bo dziewczyny wola takich chłopów, a nie leniuszków. Na ambicje mu wejść trzeba,albo nie ruszać jego okolicy. Niech zarosnie! gawit - no wreszcie, w łózku, swoim! to bedzie super noc! Ola - nie widziałam nigdzie płynów do ciała , tylko mydło w płynie. Ale poszukam, bo to też fajna rzecz musi byc i trzeba wypróbować! Brzuch się może chyba do 3 tyg przed porodem obnizyc. Trzymam kciuki,by Młoda poczekała. :-) Ciekawe jak tam nasz Hanka, co z Nią i Małgosią? Mam nadzieję,zę je przebadają i porpawią te wyniki i wypuszczą do domku! Życzę miłej nocy! Dobranoc Dziewczęta! A i zaraz pośle ten przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - mi sie obnizyl brzuch 4 dni temu. To juz chyba ten czas - 9 mc. Dlaczego zmienilas termin na 18sty? O ile pamietam to chyba wczesniej mialysmy ten sam - 14sty. Moze zrobimy znowu tabelke jak na poczatku. Tym razem byloby mniej zamieszania, poniewaz mniej danych do uaktualniania. Pseudonim, miejscowosc, data porodu wg OM, data rzeczywistego porodu, plec dziecka i imie. Mozemy ulozyc tabelke wg kolejnosci - czyli wg daty porodu wg OM i dzieki temu bedziemy mogly obserwowac kto jest jescze z nami, a kto moze juz na porodowce ze swoja kruszynka :) Co wy na to dziewczynki? Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguliniu, ja płynem do ciała chyba właśnie mydło w płynie nazwałam. Heh, no co wy tak imprezujecie? Chyba wproszę się na urodziny do mamy (nie zawsze świętujemy ;P), bo aż nabrałam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, taki termin wyszedł mi z ostatniego USG. Ale ostatnio, jak wspominałam, mam powody obawiać się że jeszcze w październiku urodzę, więc wszystko mi jedno co wpisane. Co do tabelki, była fajna bo jak na dłoni widać było ile nas jest wciąż aktywnych, gdzie mieszkamy itd. Ale teraz aktualizować byłoby trudno. Ktoś musiałby kopać do ostatniej tabelki i wkleić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykopałam też jedną z ostatnich abelek, a może ostatnią, z 88 podstrony. Aktualizujemy, jak proponuje Kiki? nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........5kg.......20tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3.7kg.......20t c .............UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20t c ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32..........12.11......4.........19tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12...+1....16tc..chł opak?...Śląsk mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj zajął łazienke, zatem jeszcze posiedzę na necie. hihi Kiki,pomysł z powrotem tabelki jest ok. Wtedy łatwo szybko zobaczyc kto jest na jakim etapie. Chyba trzeba by ją znaleźc i uaktualnić. Albo stworzyć na nowo. Ola - moja mama tez ma dziś imprezke ,ale imieninową,ale do niej się nie wybierała, na to już za daleko dla mnie. A tesciowa na miejscu to czemu nie...:-) Ale długo nie siedzielismy, bo brzuchol mi się twardy strasznie zrobił i do tej pory się trzyma. Miete popijam i może pomoze,a jak nie to nospa zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Aguliniu, przypomniałaś mi że faktycznie na żadną imprezę już bym raczej nie dojechała, bo mam leżeć lub siedzieć". A mój to mnie czasem wkurza. Ze mną nie pójdzie na spacer bo za daleko, za długo, z psami mu się nie chce jeśli nawet ma czas bo a to pogoda nie taka, a to coś go boli, ale jak wieczorem na wyjściu z psami "na krótko" spotka kumpli, to mogą gadać godzinami i popijać piwo, choćby był ziąb. Tylko że psy wtedy niewiele mają korzyści a ja siedzę w domu. W każdym razie nie ma go już chyba z półtorej godziny a przed wyjściem narzekał że przeziębienie go łapie, że nie wspomnę o jednej suni która musi być na smyczy (bo inaczej zwiedza podwórka i wraca kiedy chce) więc marznie. No dobra, to ja odświeżę swoje dane, bo w poście wyżej zostawiłam jakie byly, z sentymentu. :D nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........5kg.......20tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3.7kg.......20t c .............UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20t c ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37 tc.....córka.....Iwa.....Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12...+1....16tc..chł opak?...Śląsk mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola skąd ja to znam :D Moj tez wraca z pracy to jest taki zmęczony i zamotany, że się z nim dogadać nie da... Ale jak zadzwoni jakiś kumpel, żeby wyskoczyć na piwo to jakoś siły mu wracają ;) Ostatnio zaczynamy mieć o to lekkie scysje... Bo on ma ochotę wypić piwko, a ja chyba zaczynam się lekko stresować czasem :O Staje mi przed oczami wizja, ze u mnie zaczyna się akcja, a on po piwku... i kto mnie wtedy do szpitala do Lublina zawiezie?? Pewnie jestem przewrażliwiona, ale wkurza mnie z tym :( Jutro też nas zaprosili znajomi, ale chyba nie pójdziemy... Bo panowie jak zaczynają się raczyć to nie mogę chłopa do domu wyciągnąć :O A poza tym jakoś nie mam ochoty na nasiadówy w czyimś domu, wole być u siebie i jakby co to się położyć, poleżeć... Chyba zaczynam marudzić ;) Czas spać :D Ale jeszcze zaktualizuje tabelkę nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........5kg.......20tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3.7kg.......20t c .............UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20t c ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11......4........36tc...córa .....Zuzka.....Puławy Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37 tc.....córka.....Iwa.....Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12...+1....16tc..chł opak?...Śląsk mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska, no jakbym o tym moim czytała. A teraz nie mogłam go wykopać do łazienki - wolał zasypiać na tapczanie, uparcie twierdząc w chwilach gdy go budziłam, że nie śpi. Ale nic, przyda mi się wprawa do bojów z dzieckiem bo ten mój jest czasem jak dziecko (no, ale i ja też ;P). No nic, spadam, oczy mi się zamykają. Jeśli ktoraś tu zajrzy tej nocy, to jeszcze raz się żegnam i słodkich snów życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczynki to moja jedna z najgorszych nocy jakie dotychczas miałam :( Dość, że w ogóle nie mogę zasnąć to jeszcze co chwila biegam do WC i jakoś wszystko mnie swędzi :/ To swędzenie to na pewno z nerw, że nie mogę zasnąć ale to sikanie to mnie dobija :( Mam wrażenie, że ciągle mam pełny pęcherz :( W dodatku mąż mnie olał i śpi sobie w jak najlepsze :( A widział, że się tłukę i nie mogę zasnąć :( madzialinska co do laktatora to mam identyczne zdanie jak Ty :) Uważam, że to za drogi "nabytek" aby go kupować teraz zwłaszcza jak może się z niego w ogóle nie skorzystać :/ Agulinia cieszę się, że ktg dobrze wyszło :) Nie martw się innymi laskami, każda z nas będzie miała inny poród :) Co do przepajania to nawet w szpitalu położne przepajają bobasy jak są bardzo "żarłe" a matka nie nadąża "robić" pokarmu. To takie zasycenie na chwilkę aby maluch nie krzyczał, a sama woda nie blokuje tak jak woda+glukoza:) Co do zakupu mleka modyfikowanego to zgadzam się z Agulinią - warto poczekać. Kiki ja jestem ZA taką tabelką :) Chociaż z tego co widzę to niektóre dziewczyny już leżą w szpitalu i nie wiadomo co i jak :( To ja się dopiszę do tabelki :) nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........5kg.......20tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3.7kg.......20t c .............UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20t c ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11......4........36tc...cór a .....Zuzka.....Puławy Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37 tc.....córka.....Iwa.....Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12...+1....16tc..chł opak?...Śląsk mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc.....Dąbrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki super pomysl z ta tabelka. teraz bedzie latwiej obserwowac nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........5kg.......20tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia thekasia.........29.........5.11........13,2.......37tc...chlopiec......UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20t c ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11......4........36tc...cór a .....Zuzka.....Puławy Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37 tc.....córka.....Iwa.....Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12...+1....16tc..chł opak?...Śląsk mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :( Niestety tej nocy nawet na minutę nie zmrużyłam oka :( To jakiś koszmar :((( Wszyscy smacznie śpią, a ja? Nie mogę :( Miałam już załamanie z pękającym bólem głowy ale to i tak nie spowodowało, żeby zachciało mi się spać :( Teraz siedzę i popijam melisę :( Może ona mnie troszkę wyciszy i uda mi się chociaż troszkę zdrzemnąć :( A na dodatek dziś na obiad do teściów, a tam zawsze jest głośno zwłaszcza, że będzie tam siostra męża z 1,5 roczną córką :( A ja teraz to taki cichacz się zrobiłam i lubię ciszę i spokój, a dziś jak jestem jeszcze nie wyspana to może być źle :/ Trzymajcie się 🌻 Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie, Alex widze ze dzis Ciebie dopadla kiepska noc - ja powoli sie juz przyzwyczailam ze spie na raty i wstaje ok 7-8. A co do glukozy z woda to ja mam troche inne zdanie - uwazam ze piers jest duzo bardziej pozywna - wole odciagnac poczatkowa partie mleka ktora jest wodnista i mniej kaloryczna niz nastepna i taka porcje podawac maluchowi. Glukoza jest cukrem ktory tylko dodaje energii a nie odzywia, wiec tylko zapycha brzuszek malucha a nie daje mu wartosci odzywczych. Ale kazda z nas zapewne bedzie miala rozne zdania na rozne tematy. Musze sie Wam pochwalic moja mezowinka - wczoraj zrobil mi niespodzianke - ja z racji kiepskiej nocy poszlam spac, zreszta sam mnie polozyl do lozeczka i glaskal poki nie usnelam, a potem zrobil pyszna kolacje, nalal soczku do kieliszkow, zapalil swieczki i zaprosil na - cytuje - "celebrowanie jednej z ostatnich chwil we dwoje". Bylo bardzo milo :), a jedzonko tez ekstra. Och kocham tego mojego mezusia. A dzis 18.10 wiec moj termin z usg ostatniego, ale poki co nic sie nie dzieje :). Takze dzis koniec 38tyg wg OM i 40tyg wg ostatniego usg. A nastepny typowany dzien - 20.10 z usg z 12tyg. Ciesze sie ze dobrnelam do tego momentu bo moj klusek jest juz donoszony wg kazdej teorii i kazdego lekarza - bo jak wiemy zdania sa podzielone. Co do tabelki to mnie w niej nie ma ale widze ze jest tam sporo dziewczyn ktorych ja przynajmniej nie kojarze by sie odzywaly wiec wydaje mi sie ze warto byloby ja porzadnie zaktualizowac. To moja propozycja: nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto deseo.....25......1.11....8,5kg....38tc....chlopiec...Adaś....Warszawa mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19tc........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice thekasia.........29.........5.11........13,2.......37tc. ..chlopiec......UK Agulinia..........34..........5.11.......4kg.........20tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11......4........36tc...córa .....Zuzka.....Puławy agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37tc....córka.....Iwa......Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz Wepchalam sie na 1sze miejsce :P jesli ktoras wykasowalam a nie powinnam to przepraszam i nie chcialam :) Sroczka dziekuje - zdjecia dotarly :) brzuszek fajny - pokazny :) Agulinia - dziekuje za przepis :) Kiki w takim razie jesli bedziesz miala dla nas wiesci to przekazuj przez Ole :) A my dzis idziemy na imieniny do tesciowej, fajnie bo bedzie dobre jedzonko i mniej fajnie bo beda chcieli macac brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Powiem Wam, że ja od 3 dni też jakoś gorzej śpię :O Jak się przebudza na siusiu to potem ze 2h się przekładam... Wczoraj w ogóle jak się położyłam o 23 to usnąć nie mogłam :( No i zaczyna mi brzuszek przeszkadzać przy przekręcaniu się ;) Ale jeszcze troszkę się pomęczymy ;) Pogoda u mnie nadal do pipla, nie nastraja optymistycznie... Chyba jednak nie będę taka i pójdziemy do tych znajomych... Zapowiedziałam jednak chłopinie, ze nie będzie siedzenia niewiadomo do której. Jak powiem, że idziemy to grzecznie wstaje i się zbieramy do domku, a nie żebym go prosiła 15 razy. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) W sumie będę miała okazje podpytać koleżankę o kilka rzeczy, np o wybór przychodni... bo nie wiem która wybrać i czy to trzeba wcześniej tam zgłosić, czy wystarczy tylko szpital powiadomić i on już wszystko załatwia... Każda taka placówka się rządzi swoimi prawami :) Ola, ja już przestałam z nim walczyć jak zasypia w salonie na kanapie. Po tym jak go raz zostawiałam tam w samych gatkach po 3 próbach przeprowadzki. Powiedziałam, że mam go w nosie i nie przykryłam nawet kocem. przyszedł do łóżeczka kolo 4 nad ranem cały zmarznięty, ale nawet nie kwęknął :D Byłam wredna, ale teraz juz wie co go czeka jak się zaraz grzecznie nie położy hihihi Deseo, no niestety przez to forum przewinęło sie sporo dziewczyn i o niektórych słuch zaginął :( nawet nie wiadomo czy u nich OK... No ale miejmy nadzieję, że jednak tak :) A mężulkowi należą się pochwały :) Myślę, że spokojnie tu z nami jeszcze troszkę posiedzisz w dwupaku, Adaś najwyraźniej zmienił zdanie i stwierdził, że na w brzydka pogodę to on się nie wybiera na ten świat :D Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na poprawę humoru z rana :) Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki... Pani niebezpiecznie zwężały się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko: ...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają ..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach ... :) co do chłopa to uzgodniłam z nim przed wprowadzeniem się do niego, że to my będziemy sprzątać. A teraz wielce problem robi ehh. Ja też miałam ciężką noc... dobrze, że już się skończyła. A dzisiaj niedziela i pyszny rosołek teściowej :) mniam. Dzisiaj 18sty!! brak rozwarcia, jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
kurcze dziewczyny ale wy jestescie ranne ptaszki, ja dzis w nocy znowu wstawalam co 2 godziny, juz mam dosyc. Powiem wam ze moja mala w brzuszku juz sie mniej kreci , wczoraj taka ospala byla, miala tylko czkawke :), az sie zmartwilam ze sie tak malo kreci w brzuszku. Agulinia pamietam jak mowila na szkole rodzenia ze nie potrzeba narazie laktatora, wiec tez nie kupowalam. Dobrze ze wyniki z ktg wwyszly ci dobre. Dziewczynki tak duzo piszecie ze ja mam problemy z zapamietaniem co ktora napisala zeby wam odpisac :) Fajnie ze jezdzicie do tesciow, rodzicow na obiadki, ja niestety nie moge, bo i tesciowie i rodzice moi mieszkaja 600km od gorzowa w swietokrzyskim, wiec jestesmy u nich bardzo zadko, oni zreszta u nas tez. Po porodzie jestesmy skazani na siebie :) 🌼 Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌼 Niby wyspałam się, ale ssenna jestem. hihi. Patrze przez okno i nie ma słońca nawet drobiny...to chyba wyjasnienie. Deseo - ja już wczoraj , jak Ola wrzuciła tableke to chciałam ją zaktualizować i wyrzucić osoby, o których nawet nie pamiętam lub których nigdy nie poznałam. Ale moj zwolnił łazienkę i skrzętnie to wykorzystałam, bo oczy mi się już zamykały. ;-) Ktoś taki - fajny żarcik! :-) Kobieta miała zdrowie! hihi A może chłop, zapomniał co było w ustaleniach i należy mu delikatnie, przy spokojnej atmosferze, przypomnieć? Madzialińska - jak tylko się czujesz na siłach to idź do znajomych, bo wiadomo,ze niedługo to tylko dom Wam zostanie. A jak maż nie ruszy się, to wychodź sama bez skrupułów. Może to zadziała. O mnie wczoraj ciocia mojego wlaczyła... mnie się jeszcze całkiem dobrze siedziało, a ona co 10min, ale może Agnieszka już jest zmęczona, chcesz do domu? Hihi. Podejrzewam,ze ona była zmęczona... bo zabrała się z powrotem z nami i to dość wcześnie! Zwyczajnie wykorzystała sytuacje. Ale to starsza już bardzo pani. :-) Moj często zasypia na łóżku, na kapie i też już mnie to przestało ruszać. CHoć czasem jak mam dobry dzień to go lekko budzę i każę się przeturlać na moją połowę, wyciągam wtedy narzutę spod niego i każe mu wrócić na swoje miejsce i go nią nakrywam. I potem się biedak w nocy budzi i jest lekko oszołomiony. Ale najlepsze jak rano wstaje i widzi,ze spał w ubraniach, to mnie budzi i mówi...co się tak guzdrzesz..ja już jestem gotowy! Możemy wychodzić. hihih. Alex - no to rzeczywi.ście niefajną nioc miałaś! Do obiadu sporo czasu to może jeszcze się odrobinkę choć zdrzemniesz! Weź ciepłą kąpiel, mleka z miodem wypij i może pomoże. No to uzupełniam tabelke - Monia - też się tam dopisz! W odpowiednim miejscu.I uciekam, bo chcę dziś szybciej na to ktg dojechac, wczoraj na obiad trafiłam. A jak wychodziłam to nie mogłam się przepchać przez poczekalnię, bo wizyty się zaczęły. Koszmar, zeby tam mezowie byli to ok..ale całe rodziny z dziećmi małymi nawet. Sądze,że rodzice, ciotki, kuzyni i bracia. Mniej połoznic niż ich gości. I po co ich tam tyle? Powinien być nakaz - max 2 osoby równocześnie do jednej kobiety. Niektóre z nich to ledwie nogami powłóczyły takie zmęczone były. Miłego dnia Wam życze! I jak nie pada to ruszajcie ( kto może) na mały spacer. :-) Papapa. nick.........wiek.......termin......kg+.....tc.......płeć.....imię.........miasto deseo..........25........1.11......8,5kg.....38tc...chlopiec..Adaś....Warszawa mycha881.......26.........1.11......3,5kg.....19t c........Otwock tasia1985........24........2.11......6kg........ 20tc...........Łódź natalie82........27..........2.11.....5,5kg......20tc ........Katowice thekasia.........29.........5.11......13,2.......37tc. ..chlopiec......UK Agulinia..........34..........5.11......15kg......37tc ..córka.......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11......2 kg........... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11.....4........36tc...cór a .....Zuzka.....Puławy agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37tc....córk a.....Iwa......Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz Chciałam w niej trochę poprzestawiać i chyba jeszcze gorzej to wyjdzie... No nic. zobaczymy.. w razie czego się naprawi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
to i ja sie wpisuje nick.........wiek.......termin......kg+.....tc.......płe ć.....imię.........miasto deseo..........25........1.11......8,5kg.....38tc...chlo piec..Adaś....Warszawa mycha881.......26.........1.11......3,5kg.....19t c........Otwock tasia1985........24........2.11......6kg........ 20tc...........Łódź natalie82........27..........2.11.....5,5kg......20tc ........Katowice thekasia.........29.........5.11......13,2.......37tc. ..chlopiec......UK Agulinia..........34..........5.11......15kg......37tc ..córka.......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11......2 kg........... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11.....4........36tc...cór a .....Zuzka.....Puławy monia1312.......28.........08.11.....23kg........córka......Gorzów Wlkp agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76..........32.....18.11.....12.....35-37tc....córk a.....Iwa......Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopisuję : nick.........wiek.......termin......kg+.....tc.......płeć.....imię.........miasto deseo..........25........1.11......8,5kg.....38tc...chlopiec..Adaś....Warszawa mycha881.......26.........1.11......3,5kg.....19t c........Otwock tasia1985........24........2.11......6kg........ 20tc...........Łódź natalie82........27..........2.11.....5,5kg......20tc ........Katowice thekasia.........29.........5.11......13,2.......37tc. ..chlopiec......UK Agulinia..........34.........5.11......15kg......37tc..córka.......GorzówWlkp. Iwusia_25........26.........6.11......2 kg........... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11.....4........36tc...córka.....Zuzka.....Puławy monia1312.......28.........08.11.....23kg........córka.. ....Gorzów Wlkp agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76......32.....18.11.....12.....35-37tc....córka.....Iwa......Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz ktoś taki jak ja...23.......18.11......14.........35tc....Maja...J-bie Zdr. Agulinia dziś rano mu przypomniałam :D i tak jest zły, że bronimy młodszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pisanie idzie w najlepsze jak zaczniemy się rozpakowywać to trochę zrobi się pusto. deseo dzięki za listę widzę że robicie ktg moja pani ginekolog powiedziała ze zrobimy po 6.11 czyli jakies 2 tygodnie przed cc. i jedno wystarczy muszę jej wierzyć w końcu to lekarz jest. piszecie o mężowinach to i ja coś dodam moje kochanie poszło na imprezę firmową i tak kobiety mu nagadały ze łóżeczka wózka itp nie kupuje się przed rozwiązaniem i wiecie co on uwierzył. więc sytuacja wygląda tak: jedziemy do hurtowni ja mówie co mi się podoba a jak będe w szpitalu to on to kupuje. i nie ma siły żeby go przekonać że te przesądy to głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek.......termin......kg+.....tc.......płe ć.....imię.........miasto deseo..........25........1.11......8,5kg.....38tc...chlo piec..Adaś....Warszawa mycha881.......26.........1.11......3,5kg.....19t c........Otwock tasia1985........24........2.11......6kg........ 20tc...........Łódź natalie82........27..........2.11.....5,5kg......20tc ........Katowice thekasia.........29.........5.11......13,2.......37tc. ..chlopiec......UK Agulinia..........34.........5.11......15kg......37tc..c órka.......GorzówWlkp. Iwusia_25........26.........6.11......2 kg........... .synek.........Gdańsk madzialinska76..33........07.11.....4........36tc...córk a.....Zuzka.....Puławy monia1312.......28.........08.11.....23kg........córka.. ....Gorzów Wlkp agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź OlaGd76......32.....18.11.....12.....35-37tc....córka... ..Iwa......Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk AlexandruniaK.....23.......15.11......10.........35tc... ..Dąbrowa Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........25.11......12..........35t c .....córa...Lublin mili_23.............23.........03.12.......?.........16t c....TomaszowMaz ktoś taki jak ja...23.......18.11......14.........35tc....Maja...J-bie Zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×