Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Dziewczyny...będąc na rynku dwóch dziadków stało i sobie gadali i akurat jak przechodziłam to oni do siebie "No na taka pogodę to tylko ciepłe piwko i telewizor" śmieszne to było ale w ułamku sekundy zachciało mi się tzw.grzańca :/ Piwko z cukrem i to najlepiej jak by mój tato zrobił, bo on robi rewelacyjnego grzańca ja z natury nigdy nie pijałam alkoholu samego w sobie tylko właśnie raz na rok grzańca lub drinki i to też od święta. Ale wiem, że teraz nie mogę i muszę obejść się smakiem :( monia1312 ja uważam, że dla świętego spokoju zrób to USG. Nadia ja też całą ciążę chodzę do przychodni na NFZ ale nie mogę porównać Twojej gin do mojego, bo z Twoich opisów to po prostu dzień do nocy :/ Jakaś głupia ta baba i tyle...nie denerwuj się ja też mam na 27.11 :) agusiaradom Ty w czasie tego "ustawiania" to tylko masz dyrygować i NIC więcej! Oszczędzaj się Kochana i dbaj o siebie :) Agulinia to dobrze, że ktg wyszło dobrze :) spa_cja ja noszę kartę ciąży wraz z zaświadczeniem o grupie krwi i to od początku jej założenia, bo tak mi gin kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka nie dostalam jeszcze Twojego maila :(, moze sprobuj jeszcze raz Spa_cja taka karte ciazy powinnas miec zawsze przy tylku na wypadek jakby cos sie stalo, tfu tfu. Tam jest wpisywane wszystko po to by wlasnie miec tylko taka malutka biblioteczke naszych wynikow. Nadia - tak jak pisze Madzia - jesli Twoj maz dodatkowo sie ubezpieczyl w pracy to dostanie kasiorke. Alex - kusisz tym grzancem :) Ejmi :) ja tez kiedys wykorzystalam brzuszek - stalam w miejscu gdzie nie mozna parkowac, czekalam na meza i przyczepili sie do mnie policjanci ze mandacik bedzie, wiec wykorzystalam Adasia - powiedzialam ze czekam na meza i nie moge odjechac bo bardzo zle sie czuje i chyba na porodowke bedziemy jechac - chcieli czekac ze mna by mi sie nic nie stalo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec wlasnie po kilku godzinach dzwonienia do syndyka w koncu mi sie udalo, w nast tyg dostane wypowiedzenie wraz ze swidectwem pracy, pozniej wszystkie moje papiery ida do zusu wiec przynajmniej dostane kase normalnie juz pewnie w grudniu. a z firmy z funduszu gwarancyjnego maja mi wyplacic pensje za wrzesien ktorej dalej nie mam:( i zalegly urlop z 2 lat. przynajmniej juz wiem na czym stoje, tyle dobrego. jedynie co mnie dobija ze nie bede miala macierynskiego ale no coz tzreba bedzie po macierynskim isc do up i zarejstrowac sie jako bezrobotna. ja pierdziele masakara. i kurwa nie dostane kuronia bo podniesli ostatnio podstawe a moj prezesik stwierdzil ze on sie w zadne aneksy nie bedzie bawil i zamiast tego obcial nam etaty wiec po kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo ale sama powiedz czy nie napiłabyś się takie grzańca w taką pogodę? chociaż pół małej szklaneczki co nie? Idę ogarnąć mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuugiej nieobecnosci....:/ mam nadzieje ze jeszcze mnie troszke kojarzycie...bo bardzo dawno mnie nie było.... zaraz postaram sie nadrobic choc tak mniej więcej... dzidzius dalej w brzuszku i czasem tak daje popalic że szok:P pierwsze ktg za nami a on akurat spał....położne starały sie go obudzic i przebudził sie na jakies 20 min po czym spowrotem zaczął zasypiac:)smieję sie że ja na ktg to powinnam chodzic ok 22 bo wtedy najbardziej bryka:) dziś wizyta u lekarza na szczescie bo troszke sie martwię....od 2 tygodni nic nie przytyłam ani grama...i niewiem jak to jest...mam nadzieję ze to nie znaczy ze maluszek nie tyje....jak to jest?? pozdrawiam cieplutko i zmykam nadrobic zaległosci:)może sie uda...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny wiec pojde na to usg, macie racje przynajmniej zobacze ile mniej wiecej urosla mala. Spacja powinien dac ci lekarz karte ciazy koniecznie, to jest taka mala ksiazeczka skladana i w niej wpisuje sie wyniki badan, sprawdz koniecznie, bo to jest potrzebne do szpitala. agulinia wyslalam juz numer deseo na maila, powiedz mi na usg chodzisz do hipokratesa???, bo ja tak. Pewnie ze fajnie by bylo sie spotkac na kawke itp, na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki piszecie jak szalone:) ja zrobilam prasowanko, a nalepsze ze tak sie przedtem rozpisalam ze sroczka ze zapomnialam ze zelazko mi stoi wlaczone:) a teraz pasowaloby isc cos skrobnac na obiad ale niestety moi rodzice w kuchni wiec odechciewa mi sie nawet tam isc, ale co zrobic cos jesc trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ja tez ide obiadek robic, maz pojechal zmienic opony na zimowe i znowu siedze sama a pogoda koszmarna ciagle pada. Co do tego ubezpieczenia grupowiego to maz jest ubezpieczony grupowo i to on dostanie kase ja nie bo nie jestem, poza tym umowe mam tylko do porodu pozniej tylko zus i macierzynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale kusicie tym grzańcem, może sobie z zrobię z bezalkoholowego?? Dziś nic nie boli, ale małą czuję niziutko, brzuch mi chyba jeszcze nie opadł. DZiewczyny mieszkające w domkach (lub w niedalekiej przyszłości) - super sprawa, ale sprzątaniem można się załamć. U nas razie góra nie wykończona i dobrze bo nie spieszy mi się do sprzątania 2x większej powierzchni. I weź tu babie dogódź:) Martasek nie ma co się martwić to wagą, ja przez ostanie dwa miesiące przytyłam tylko kilo, na pociechę będzie nam łatwiej po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
dziewczyny a ile wasze maluchy wazyly gdzies w 31 tyg????? Bo moja wazyla 1650 Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 36 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
ciekawe ile do tej pory przybraly na wadze :) 🌼 Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moj w 31tyg wazyl 2097, ale ja mam w brzuszku dorodna kluseczke :). To byl moj 31tydzien wg OM natomiast wymiary malucha wskazywaly 33tydzien. Ela ja juz nic nie rozumiem - zus bedzie Ci placil macierzynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martasek odzywaj sie czesciej i daj znac co po wizycie. Waga sie nie przejmuj, ja wczesniej malo tylam, a w ciagu ostatnich 3-4 tyg przytylam z 2,5kg, czuje ze moj organizm magazynuje wode w organizmie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
deseo to spora kluseczke masz, ale dobrze. Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
deseo to ja tej wody chyba mam mnostwo w organizmie , hehehehehe :)))) Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, teraz syndyk przekaze wszystkie papiery do zusu i od nich dostane kase za te ostatnie 2 mce chorobowego i macierzynskie, ale wypoeidzenie tak czy tak dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kruszynka w 32 tyg wazyla 1896g a teraz bede miec USG 27 to sie dowiem bo z NFZ nie podaje mi wagi i wymiarow za wizyte prywatnie place 65zl wraz z USG zwyklym 4D czasem badaniem krwi poprostu komplet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja dzidzia w 31 tyg ważyła tyle samo co Twoja :) więc nasze szkraby takie przeciętne wagowo są , wręcz ksiażkowe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ela, to niezbyt fajnie wyszło z ta Twoja firmą i kasą... :( No ale chociaż wiesz teraz na czym stoisz.... Monia, moja Mała w 31 tyg. ważyła niecałe 1600gram, a w 35 już 2500 :) Tak więc dzieciątko teraz sporo przybiera. W przyszłym tygodniu dowiem się ile waży i to już będą takie końcowe pomiary przed porodem :) A wodą w organizmie się nie przejmujcie. Niestety jest to norma na ten okres ciąży i może być jej bardzo dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, spora klucha z mojego synka. Ostatnie usg mialam w 35tyg i wazyl 2900 takze teraz mysle ze wazy ok 3400. Mam nadzieje ze w ciagu 2tyg wyjdzie z brzuszka bo przeraza mnie porod ponad 4kg dziecka. Choc biore jeszcze pod uwage zakres bledu usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wlasnie slyszalam ze teraz najwiecej przybieraja na wadze, ale powiem wam ze teraz jestem mniej glodna niz w poprzednich miesiacach ciazy. Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nia to ci zazdroszcze bo ja bym konia z kopytami zzarla:( taki mam apetyt ale moze to minie nie?? kurka musi minac bo jeszcze 6 tyg to ja sie w futryne nie zmieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
deseo mnie tez by przerazal taki porod 4kg dziecka, ja jestem jeszce na dodatek waska w biodrach. Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki damy rade:) bo jak nie my to kto?? przeciez nasi za nas (niestety) nie urodza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
no wlasnie powinni nam jeszce kupic jakis prezent za to ze sie tak meczylysmy :) hehehehheh Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
czytalam gdzies ze jak juz ma sie termin porodu a dziecko nadal nie chce wyjsc to seks jest dobry na przyspieszenie :)) Wiek: 28 lat Termin porodu: 8.11.2009 r. Tydzień ciąży: 37 tc Waga: + 23kg Płeć: dziewczynka - Maja Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Moja w tygodniu 31-33 (cholera wie który to tak naprawdę) ważyła 2355 gramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatniego dnia 33 tc ważyła 1950 g sex podobno pomaga, kumpela się przyznała że po południu się kochali a w nocy urodziła :) nawet mi nie mówcie o sex bo już nie pamiętam jak to się robi. najpierw był zakaz a teraz mój ma opory.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×