Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
Grats diet :) Ja się dziś nie ważyłam, nie ćwiczylam, ale zjadlam dość mało, więc w sumie in plus :D Aha no i w środę sprzyja nam wielki post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w taki sliczny wieczor :-) Po pierwsze diet coke gratulacje, super postawa, od razu czlowiekowi sie lzej robi na sercu. Moze tez zaserwuje sobie jakies kosmetyczne cudo na twarz :-) Ja niestety nie mam dzisiaj zadnych jedzeniowych osiagniec, same grzeszki - a taka pelna optymizmu bylam jeszcze wczoraj hmmm . Jedno czym moge sie pochwalic to to, ze znalazlam moj najwiekszy problem. Nie jest nim jedzenie duzych, kalorycznych posilkow jak dotad sadzilam (chodz to oczywiscie tez ma swoj duuuzy udzial w mojej otylosci). Przeanalizowalam swoje nawyki i najwieksza moja zmora jest ciagle PODJADANIE miedzy posilkami!!! Bardzo trudno jest mi z tym walczyc, gdyz pracuje w tzw. cateringu i caly dzien pyszne ale kaloryczne jedzenie mam na wyciagnieci reki. Po pracy jade do domu, gotuje obiad i w trakcie tego wiecznie czegos probuje- a to sos a to mieso, jednym slowem koszmar. Macie moze pomysly jak z tym walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Hej dziewczyny! diet coke GRATULACJE!!! Tak bym chciała ważyć 54 kg ale dziś zjadłam prince polo więc nie mam co liczyć jutro na spadek wagi (wszystko przez mojego męża- taki domowy katering :D i wierz mi neptune ja też nie wiem jak z tym walczyć) może chrom? Próbowałyście? Toss_and_Turn dzięki na pewno spróbuję tenisa. Ogólnie bardzo mi się podoba wysportowane ciało więc tym bardziej ubolewam nad dzisiejszym L4 od treningu. DZIEWCZYNY SPRĘŻMY SIĘ NASTĘPNE WAŻENIE 1 MARCA - JUŻ ZA TYDZIEŃ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się, przez ostatnie 2 tygodnie schudłam ok 5kg.Startowałam z wagi 65kg.Bardzo fajnie u Was na topicu :) W kupie raźniej nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cucarach ....175.........63 ........59kg .............4kg nestee........164.........75,7........67kg............8k g diet coke.....165.........54.5.........52kg...........2.5kg Toss_and_Turn.....164.........72........62kg...........1 0kg Cosmopola.......160........57,4........54kg..........3,4 kg Nefi................170......60-61.........55kg..........6kg Toss_and_Turn też jestem z Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej Nefi :) Witam ziomka z miasta :) Na wiosnę może jakiś wspólny rowerek albo jogging?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj Nefi! Miło że dołączasz :) świetne osiągnięcie jak na dwa tygodnie! Powiedz .coś więcej o twojej diecie. Ja jestem ze Śląska z Tychów tak więc dziouchy do boju!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dobranoc dziewczyny! Życzę szybkiego spalania tkanki tłuszczowej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dziewczynki przechodze na glodowke oczyszczajaca od dzis a pozniej soki i warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej :) jak tam nowy tydzień rozpoczęty? Ja dziś na śniadanko zjadlam Danonka i mleczną kanapkę Danona, na lunch zaś jajko gotowane na twardo z kilkoma listkami sałaty i odrobiną libańskiego sosu paprykowego ultrapikantnego harisa. Polecam Wam jedzenie ostrych przypraw, bo polepszają metabolizm. No, a teraz pora poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
nestee mam pytanie? Jak dlugo nie spada waga. Ja jush prawie 10 dni cwicze codzinnie (od pon do piatku ) mam DVD z cwiczeniami . !0 dni nie jem tesh slodyczy i stanelam wczoraj rano na wage i zero , nawet kilograma mniej a dieta tesh trzymam. Jush nie wiem co robic, ciezko mi wytrwac jak nie widze efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
nestee powodzenia! Ja dziś na śniadanie musli z odtłuszczonym mlekiem. Musli robię sama z płatków owsianych, orkiszowych otrębów rodzynek orzechów nasion słonecznika i dyni. W ten sposób mam kontrolę nad tym czy te płatki śą faktycznie fit i zapewniam sobie odpowiednią dawkę nienasyconych kwasów tłuszczowych z nasion. Na drugie kromka pełnoziarnista z indykiem i jabłko. Najgorsze przede mną-wieczór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmopola to nie jesz obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aat a jak z dieta co jesz??moze po prostu nabierasz miesni ...spr sobie obwody napewno coś poleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
jem ale gdzieś ok 16 dzisiaj rosołek jak mi starczy sił to zjem go bez makaronu a na drugie brokuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ laski wiecie wydaje mi sie ze pomaga nie jedzenie conajmniej po godz 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Potem już nic chyba że kokteil z jagód. Dziewczyny jest taki moment w diecie kiedy waga przestaje spadać gdy przetrzymacie ten moment potem będzie tylko lepiej! spróbujcie tych ziół o których wcześniej pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo masz racje ja przetrzymalam i jakkis kg w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja nie jem po 19, nie mogłabym wcześniej bo kładę się ok 1-2, czyli mam długą przerwę w niejedzeniu, a do tego pracuję dość ciężko umysłowo wieczorami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke\ nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cucarach ....175.........63 ........59kg .............4kg nestee........164.........74,7........67kg............7k g diet coke.....165.........54.5.........52kg...........2.5kg Toss_and_Turn.....164.........72........62kg...........1 0kg Cosmopola.......160........57,4........54kg..........3,4 kg Nefi................170......60-61.........55kg......... .6kg Toss_and_Turn też jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski patrze na ta tabelke i masakra jaki WIELORYB JEDEN ze mnie fuckk!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dobrym sposobem na przebrnięcie przez moment zastoju wagi jest też taki wysiłek na maksa ale raczej aerobowy a nawet anaerobowy niż siłowy czyli godzina porządnego wycisku na granicy wytrzymałości. Spróbujcie. W końcu po to odchudzamy się razem żeby sobie coś poradzić w chwilach kryzysu tak? Jednocześnie chciałam ponowić pytanie czy znacię jakiś sposób na skórę na brzuchu po ciąży? dla mnie to dramat!!! Jastem skłonna podjąć się wszystkiego poza operacją plastyczną, ją traktuję jako ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
:D nestee no proszę Cię!!! już niedługo będziesz jak gazela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wieloryba na orke:Pcosmo nie znam za bardzo sposobow ale gdybys robila brzuszki skora jakos sie nie zmniejszy wraz z przyrostem miesni nie wiem tak mysle w sumie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dziewczyny słyszałyście coś o diecie francuskiej proteinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja z chęcią się przyłącze do Was:] Niestety mam odwieczny problem.Od kilku lat choruje na cukrzyce i z moim odchudzaniem róznie bywa.Nie wolno mi stosowac drastycznych diet itp., a ćwiczenia musze dopasowywac do pozimu mojego cukru w organizmie ( nie wolno mi ćwiczyc przy wysokim cukrze-bo sie jeszcze bardziej podnosi i przy niskim bo za bardzo spada).Tak,ze mam troche przeszkód. Niestety nie mam wagi i nie moge sie wazyc:( Nie moge tez jej kupic bo zostanie wyrzucona na smietnik jak poprzednia.Kiedys przesadzilam z dieta i gdy juz mi bylo widac żebra w moim domu mamy zakaz uzywania wagi(wazylam sie 10 razy dziennie). Obecnie doprowadzilam sie do wagi 60 kg przy 167 wzrostu( przytylam tak bardzo w ciagu 3 ostatnich miesiecy). Wiosna i latem jeżdże codziennie na rolkach a zima na łyżwach(ale nie tak czesto jak na rolkach:) Niestety nie moge biegac. Tez jestem z Krakowa jak niektóre dziewczyny:) Chce schudnac 8-9 kg:) Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,tabelka:) Aktualizuje tabelke nick ..........wzrost.... waga..... cel 20 marca ...do zrzucenia cucarach ....175.........63 ........59kg .............4kg nestee........164.........74,7........67kg............7k g diet coke.....165.........54.5.........52kg...........2.5kg Toss_and_Turn.....164.........72........62kg...........1 0kg Cosmopola.......160........57,4........54kg..........3,4 kg Nefi................170......60-61.........55kg......... .6kg to tylko ja000 167.......60...........51-52...........8-9 kg Ps.waze sie jedynie u lekarza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki dlaczego niektórzy mają czarny kolor i jak się najedzie na nich myszką to pojawia się łapka a na czerwonych się nie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo bo sa zarejstrowani ja tez jestem zeby nikt sie podemnie nie podszywal ze tak powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
to tylko Ja000 witaj! Myślę że to AŻ TY001 :D Miło mi powitać Cię w naszym gronie. Przyznam że przed tobą nie lada wyzwanie nie ze względu na nadmiar wagi ale przez wzgląd na ograniczenia. Jaką masz cukrzycę? Bierzesz tabletki czy insulinę? Jeśli mogę spytać. Jeśli nie masz ochoty to nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×