Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość po tygodniu diety
twarz wysmuklala,2-3 razy- wyproznienie na dzien godz 6-7 duza kawa z kostka cukru herbata ziołowa ok 15ej-salata z pomidorem albo jajko na twardo plus warzywa albo jakis stek grilowany do 18.30 np jogurt nat z ziarnami-ziarna sama dodaje:) albo 2-4plasterki szynki i jajko w miedzyczasie na glod-duzo herbat ziolowych,wody,chipsy bananowe-ale w nieduzej ilosci-dla smaku jakis twarozek chyba kryzys za mna oby do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj po tygodniu diety! Widzę kopenhaska z bananami? Który dzień na diecie jesteś i jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P wczoraj bylam w sałnie i na basenie ale fajnie bylo :) niemoge sie doczekac wazenia 1 marca czyje ze mu ubylo troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
no to po obiadku :)) dziś była rybka frosta (ze szpinakiem) i do tego surowka z marchwi oraz pieczrki w occie :) Myślę, że jedzenie rybek daje dobre efekty, bo ryby mają sporo białka i dobre tłuszcze omega-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po obiadku rosołek z makaronem orkiszowym (jednak) o 18 kilka brokułów i lodówkę zamykam na kłódkę, a klucz zanoszę do sąsiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola- biore insuline w zastrzykach. a ja zjadlam wlasnie jajecznice;P a teraz ide do sklepu po sok pomidorowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to z dniem 1 stycznia rzucilam papierosy i nie zapaliłam od tamtej pory ani jednego:) Wiec mysle,ze w diecie tez wytrwam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja palę mało, więc nie zamierzam rzucić, a to mało, to tak jedna paczka na 2-3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie, ale ja odkąd zaczęłam biegać to źle się czuję po papierosach. Poza tym chciałbym przebiec ten maraton, więc muszę poprawić wydolność płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z Krakowa zazdroszczę wam! Macie świetne trasy biegowe podobno. Korzystałyście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Ja kupiłam sobie rolki 4 lata temu i miałam je na nogach raz. Nie potrafię jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinę kładę mojego bąka spać i robię interwały na rowerku. Mam nadzieję że starczy mi sił na anaerobowy wycisk. A jak wasze plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zle sie czuje wypilam rano kefir na obiad zjadlam nuzke z kurczaka i to koniec na dzis glowa mnie strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucarach boli cię bo za mało zjadłaś. Nie ma sensu takie głodowanie. Wiesz przecież że to grozi niepochamowanym napadem głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
moje plany na wieczor, to niestety nauka do egzaminu ;] ale za to nic nie będę podjadać, ani żadnych drinków, a to już sukces jeśli o mnie chodzi. Powodzenia w 'stacjonarnym kolarstwie' Cosmopola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajakaja
Witam. Też przyłącze się do Waszego grona odchudzania :). Tak trochę łatwiej jak Cię coś korci. Może trochę poniewczasie (dziś 23 luty), ale zawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kajajakaja! nigdy nie jest za późno na początek lista ciągle otwarta :D ja właśnie wskakuję na rower zobaczymy gdzie dojadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajakaja
No ja zamierzam ćwiczyć jogę. Jak ćwiczę na rowerku itp. to bardzo szybko kształtują mi się mięśnie nóg, a nie chce mieć potężnych ud... Tylko zarysowane :). Jutro biegnę po matę, bo bez niej jednak niewygodnie - strasznie się ślizgasz przy bardziej "rozciągniętych" pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajakaja
cosmopola -> a stosujesz jeszcze dodatkowo jakąś dietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie wiem gdzie bym dojechała ale zrobiłam 15km trochę brzuchów i pompek. kajajakaja aktualnie stosuję dietę z przewagą białek ale nie typową proteinową, ograniczam węglowodany, smazone rzeczy i cukier zamieniłam na cukier z brzozy (smak identyczny ale połowę mniej kcal i o połowę niższe IG i bardzo zdrowy) Sporo się dowiedziałam tu od dziewczyn i tak np za radą Toss_and_Turn nie jem owoców ani soków owocowych po 15, a nade wszystko staram się nie jeść po 18. Ot cała moja dieta! no i Bio CLA do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjj laseczki a ja dzisiaj tylko o wodzie i o dziwo jest dobrze nie boli mnie glowa jak ostatnio chyba lepiej sie teraz do niej przygotowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozrostu mięśni to nie obawiaj się tego ćwiczenia kardio nie rozbudowują mięśni nawet wykonując ćwiczenia siłowe kobiecie nie jest łatwo wyrzeźbić mięśnie. Natomiast lekki obrzęk mięśni po wysiłku daje wrażenie ich rozbudowania i może trwać do 48 godzin. Zeby rozbudować mięśnie musiałabyś przyjmować w diecie ok 0,2-0,5gbiałka/kg masy ciała/dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nestee gratulacje!!! a co Cię tak na głodówkę wzięło? Jeżu! cały dzień tylko o wodzie ja bym nie dała rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie wogole nie odczuwam głodu czasami coś zaburczy pije bardzo dużo wody mam niesamowite pragnienie planuje 13 dni...bedzie ciezko zastanawiam sie ile schudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×