Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Kajair Gratuluję wyniku, zazdroszczę i nie tracę optymizmu. W końcu 2 tygodnie to dosyć krótko. A dzielna wcale nie jestem, po prostu nie chce mi się prawie wcale jeść. Oczami to jadłam prawie wszystko (zwłaszcza jak jest ładny dressing.......ot takie skrzywienie), ale jak tylko \"mlasnęłam\" to poczułam jak żołądek podchodzi mi do gardła. Mam małe pytanko. Robiłam niedawno próby wątrobowe i wyszły mi na górnej granicy normy (w takiej sytuacji moja ginekolożka nie przepisze mi antykoncepcji doustnej). Czy mogę równolegle z zelą brać coś na wątrobę i czy to poprawi wyniki badań, powiedzmy za miesiąc lub dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie cisza....... Może rozpiszecie się później. Kładę się już do łóżka, Jasiek ma 39 stopni i co chwila popłakuje. Wolę trochę poczuwać.... Życzę wszystkim miłych snów. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj :) 🌼 U mnie dzisiaj jakoś zimno. W pracy cisza, praktycznie nikogo nie było. A jak nikogo nie ma, to się chce spać. I tak zamiast pracować, pozwoliłam sobie na małe lenistwo, za to jutro nie będę wiedziała gdzie włożyć ręce :( Kasiek 😘 hehehe Muszę przejść jeszcze kilka takich chrztów :) Dobrze, że byłam zajęta. Bynajmniej na weekend minęło mnie jedno ze spotkań. a gdzie nasza Renatte :P kajair 🌼 hihihi tak to jest, jak blondynka blondynce wysyła maila :) A z tą kawą zwolnij, bo przełożę przez kolano. Kup sobie zbożową i pij do woli :P viola fajnie czuć takie spojrzenie, niech ta chwila trwa :) caterpillar i nasz nocny marek się przebudził :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahaha nie ma jak cenzurka :) napisałam A H O J, a coś mnie wygwiazdkowało :P No i ładnie, później będzie, że nie potrafię się ładnie przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Jak mężczyżni tracą kalorie... 1. Rozbierając partnerkę: a) z jej przyzwoleniem 12 kal b) bez jej zgody 187 kal 2. Zdejmując partnerce stanik: a) obydwiema rękami 8 kal b) jedną ręką 12 kal c) jedną ręką, jednocześnie dostając w pysk od partnerki 37 kal d) ustami 85 kal 3. Nakładając prezerwatywę: a) na członka w czasie erekcji 6 kal b) bez erekcji 315 kal 4. W czasie gry wstępnej: a) próbując odnaleźć łechtaczkę 8 kal b) próbując odnaleźć punkt G 92 kal c) bez gry wstępnej 0 kal 5. W czasie stosunku właściwego: a) podnosząc partnerkę 12 kal b) robiąc to na podłodze 8 kal 6. Kaloryczna wartość poszczególnych pozycji: a) misjonarska 12 kal b) 69 leżąc 8 kal c) 69 stojąc 112 kal d) na taczkę 216 kal e) na gondoliera 912 kal 7. Przeżywając orgazm: a) prawdziwy 112 kal b) udawany 315 kal 8. Tuż po orgazmie: a) pozostając w łóżku 18 kal b) wyskakując z łóżka 36 kal c) próbując wyjaśnić, dlaczego partnerka tak szybko wyskoczyła z łóżka 816 kal 9. Osiągając drugą erekcję: a) w wieku 16 - 19 - 12 kal b) 20 - 29 lat 36 kal c) 30 - 39 lat 108 kal d) 40 - 49 lat 324 kal e) 50 - 59 lat 972 kal f) po sześćdziesiątce 2916 kal 10. Ubierając się po wszystkim: a) bez pośpiechu 32 kal b) szybko 98 kal c) gdy mąż partnerki otwiera drzwi do sypialni 1218 kal Oczywiście szczytem marzeń byłby podwójny gondolier z Eskimoską w przynajmniej dwóch stanikach, z towarzyszeniem pełnej gry wstępnej, podczas gdy mąż Eskimos wali do drzwi igloo. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ortografię mi poprawiło :) hihi viola chyba jednak musisz poczekać na resztę dziewczynek. Dla chociażby małego zaspokojenia ciekawości możesz zadzwonić do apteki (może masz jakąś taką, w której wiesz, że pracuję osoba znająca się na swojej robocie), ja jednak skonsultowałabym to jeszcze z lekarzem. Dobra dziewczynki mykam spać. Muszę nieco wypocząć, a papa rozdziera już mi się od godziny :) Milutkich snów i do jutra :) 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):)dobra ,dobra Agixa🌻nie tłumacz się hihi czy tam było achoj czy achuj ciekawe czy mnie chwyci cenzura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha-tylko sprawdzałam...ale fakt wywala cenzura.... to dla Ciebie Agixa 🌻🌻🌻 na przeprosiny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ---> renatka3355 plaga komarów dopiero się zaczyna a najgorsze przed nami :( --->rzenka 1973 ja mieszkam niedaleko Poznania :) --->kajair afty to paskudztwo ,ale już miał w gardle dostał nystatynę i syrop (nazwę zapomniałam ,sprawdzę jutro) ale widzę że odżył!! zaraz mykam do wyrka jak byłam z małym u lekarza to zapisałam się na bezpłatny program pod nadzorem kardiologi(jakoś tak) ,co tydzień będą mnie mierzyć, ważyć , badać cholesterol(zawsze miałam wysoki), ekg i ciśnienie. jutro mam też jakieś badanie krwi -bo gdy byłam u lekarki to mówiłam jej tych moich nieszczęsnych rękach :( i zobaczymy co z tego wyniknie? lecę naprawdę już ! jutro po południu przychodzi pan do komputera mam nadzieję że mi go nie zabierze do naprawy tylko sprawdzi go na miejscu. KOCHAM WAS 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola270🌻-dziękuję,tutaj są takie ,,wspieraczki,,,że nie da rady nie chudnąć!!!OCZAMI możesz jeść wszystko i w każdej ilości violka,co do twoich pytan na temat wątroby to nie wiem,jest tu z nami jedna farmaceutka,ale coś ostatnio się nie odzywa,wiec najlepiej zapytaj sie Twojego lekarza,aaa ja tez nie mogłam stosować pigułek...teraz stosowałam plastry,i jest ok:)Twój mały wysoko gorączkuje:(może daj mu czopek... joasia2105🌻ja zaczynam jeść wapno od momentu jak sie pojawi słoneczko,czyli jakaś połowa marca,przez pierwszy miesiąc łykam 2 tabletki wapna,a po miesiącu jedną,zawsze rano i tak do jesieni(kiedy słoneczko nie jest tak intensywne)...kurcze nie mam pojęcia ile Ty byś miała tego łykać :(joasia,a te Twoje policzki czerwone to może ciśnienie?mierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa-widzę ,że śpicie więc dobrej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana Az wierzyć mi się nie chce, że jako pierwsza dzisiaj się odmeldowuję. Na razie mam chwilę spokoju. Jasiek śpi (cały czas jest gorący - jak wstanie dam mu znowu paracetamol), Antek w łóżeczku coś postękuje więc ten spokój chyba nie potrwa długo. Agixa i Kajair dzięki dziewczyny. na razie jestem uziemiona (Jasiek) ale spróbuje się inaczej dowiedzieć. lekarka teraz tez przepisała mi plastry ale z użyciem muszę zaczekać na 1wszy dzień m . Nie mam co do nich przekonania, jeszcze ich nie używałam ale słyszałam, że dziewczyny które je stosują są zadowolone. muszę kończyć, Antek się rozbujał. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ze mnie blondynka- wycięłam sobie cały post- hihihi, zamiast zapisać...:-P ----> viola270❤️ - no to tak: albo zawijaj swoje dziecię w mokry zimny ręcznik i połaź z nim po mieszkaniu około 10-15minut., bo dzieci tego nie lubią-zresztą, kto lubi??? Lub wsadź dziciątko do wanny, początkowo puść taką cieplejszą wodę a później jak już w tej wannie mały będzie siedział puszczaj letnią. Albo okłady na czoło oraz łydki zimnymi ręcznikami, ale które dziecko z tym \"uleży\" w jednym miejscu??? Tak dręczyłam swoje dzieci jak miały wysoka temperaturę. Jak mniejsze to łażenie po domu z ręcznikiem, ja już rozumniejsze to zabawa z dolewaniem letniej wody do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) :-);-):-);-):-)'1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Wiek Dnia cm kg kg kg kg kg kg kg kg kg kg kg Agixa❤️❤️ :-P 18.02.2009 177 128,6 🌼 🌼 124,5 122 121 120 118,1 :-P :-P :-P anabel49 49 17.04.2009 157 74,1 71,6 🌼 🌼 anula tg 30 1 tydzień 71,6 165 91 🌼 🌼 85 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ashtraygirl❤️ 21 20.03.2009 170 91 88 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ata26❤️❤️❤️❤️ 26 15.03.2009 165 73 69,5 68 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Bambooshek ❤️❤️ 26 24.03.2009 160 67,2 66,3 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Blanka_27 27 01.03.2009 78,7 🌼 73,6 73,4 73 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 caterpillar :-( 11.03.2009 172 74,1 🌼 70,5 🌼 69,5 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Goplanka❤️❤️❤️ 22 13.03.2009 170 88 86 84 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Gosik39❤️❤️❤️ 40 12.03.2009 156 93 90,4 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Gucia77❤️❤️❤️❤️ 32 29.03.2009 168 109 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Iwcia73 ❤️❤️❤️ 36 05.02.2009 157 73,8 🌼 🌼 🌼 68,8 68,3 67,7 66,7 65,5 64,9 64,5 🌼 Joasia2106 ❤️❤️❤️❤️❤️ 23 14.03.2009 156 76 74 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Joasia27❤️❤️❤️❤️ 27 18.03.2009 165 70 65 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Julia Agnieszka :-( 01.03.2009 :-( :-( 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Kajar ❤️❤️[serce 34 01.02 BZ 156 91 89 87 85,4 84 82,5 81 81,6BZ 79,6 🌼 76 75,2 Kasiek30❤️❤️❤️❤️❤️ 38 15.03.2009 168 73 🌼 BZ 🌼 🌼 🌼 69 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Lenka203 ❤️❤️❤️❤️ 34 10.03.2009 165 85 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Lucia12❤️❤️❤️❤️❤️ 38 06.03.2009 164 95 93 90 86 85 84 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 MONIUSIA35 ❤️❤️❤️ 35 16.02.2009 155 80 78 🌼 🌼 72 BZ 70 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nadiia ❤️❤️❤️❤️❤️ 31 02.01.2009 170 90 90 90 90 87 85 78 78 BZ 🌼 🌼 Nowa ala ❤️❤️❤️ 31 17.03.2009 171 74 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 nutella pr ze sło❤️ 25 26.02.2009 173 93,5 89,5 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Olus23 ❤️❤️❤️ 25 13.03.2009 160 69 68 67 66 65 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Paczulek ❤️❤️❤️ 24 20.02.2009 173 88 🌼 🌼 🌼 78,2 78 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pączuszek84 ❤️❤️❤️ 25 27.03.2009 165 73,5 72,7 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Renatka3355 ❤️❤️❤️❤️ 34 16.02.2009 165 76 🌼 🌼 🌼 74 BZ 🌼 74 🌼 🌼 🌼 🌼 Ruda102 ❤️❤️❤️ 43 10.03.2009 166 78,9 75,4 75,4 74,3 73,8 🌼 72 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Sylwia1203 ❤️❤️❤️ 25 19.03.2009 162 75 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Winiolka ❤️❤️ 32 13.02.2009 170 95 94 93 91 90 87 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 viola270 ❤️❤️❤️ 32 17.04.2009 164 91,5 89,5 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Zielonooka27 ❤️❤️ 27 01.03.2009 170 79 BZ 75,5 🌼 74,5 73,8 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 *92kg170cm ❤️❤️❤️ 25 26.03.2009 170 92 90 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Legenda: 1. Nick 2. Wiek 3. Data rozpoczęcia odchudzania 4. Wzrost 5. Waga 6. 1 tydzień z zelą 7. 2 tydzień z zelą 8. 3 tydzień z zelą 9. 4 tydzień z zelą 10. 5 tydzień z zelą 11. 6 tydzień z zelą 12. 7 tydzień z zelą 13. 2 m-c 14. 2 m-c i 1tydzień 15. 2 m-c i 2 tydzień 16. 2 m-c i 3 tydzień 17. 3 m-c 18. 3 m-c 1 tydzień 19. 3 m-c i 2 tydzień 20. 3 m-c i 3 tydzień BZ- bez zeli :-( Brak informacji 🌼 Puste pola( tygodnie -miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo brakuje to niech napisze te swoje spadające kilogramki ;) Pewnie mi coś umknęło-ale truuuudno. Buziaki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka:) heh dlla mnie to juz jak poludnie, od 5 na nogach;) kajair, cisnienie mam ksiazkowe mierze codzinnie wiec tez nie;) wlasnie wziełam dwie tab po sniadanku wczoraj i dzis, i chyba tak zostanie.. troche wyblakly ale dalej sa takie suche i szorstkie.. kiedys tez tak miałam wysuszone ale po kremie z Kolastyny, ale od tamtej pory trzymam sie od tej firmy z daleka;]moze mi to minie... oby bo zaraz w czerwcu weselicho;) pozdrowki i milego dzionka! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dzień piękny, pogodny ... Słońce świeci na niebie ... A ja wraz z tym słoneczkiem ... Ślę uśmiechy dla Ciebie, bo (\(\........................../)/) (='.')...DZIEŃ......('.'=) o( (")(")...............('')('') )o (\(\..................../)/) (='.')BEZ..('.'=) o( (")(")...........('')('') )o (\(\............................./)/) (='.')..UŚMIECHU ('.'=) o( (")(").................('')(''))o (\(\................../)/) (='.')..TO..('.'=) o( (")(")..........('')('') )o (\(\......................../)/) (='.')...DZIEŃ.....('.'=) o( (")(")..............('')('') )o (\(\........................./)/) (='.')..STRACONY...('.'=) o( (")(")..............('')('') )o ... Milusiego dzionka ..... i dużo słonka!! ...... Całuski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Witam:) moniusia35 można powiedzieć, że ja też mieszkam niedaleko Poznania (50km.). :) biuralistka40, czy ja też mogę znależć sie na tej tabelce? 35/27.04.2009/156/79,4/76,9 Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofffffffaniutkie kobietki🌼 biuralistko❤️ jak egzaminy dojrzałości córki? i Twoje? kajair🌼❤️ ja ostatnio prawie mieszkam w parku-jak nie konie,to plac zabaw a ostatnio najstarsza moja panienka testowała mamusie jak mamusia sobie z piłką radzi i na trawce pograłyśmy trochę. Tak myślę że rolki Niki byłyby pewnie na mnie dobre bo już kiedys na nich jeździłam ale tymczasowo jestem uziemiona w domciu-mała pół nocki wymiotowała-teraz się bawi jakgdyby nigdy nic,nawet sie o śniadanie upomniała-zero dolegliwości-mojego M jakieś grypsko łapie,zamknęliśmy go w innym pokoju i kuruje się(może do południa wytrzyma w łóżku-potem go zacznie nosić).Szpital mały sie zrobił-mam nadzieje że szybciutko wyzdrowieją. Przy autostradzie A-4 ,jakieś 20 minut drogi ode mnie jest ok.7mio kilometrowy odcinek dla rowerów,rolkowców itp,tak sie zastanawiałam nad wtpróbowaniem swoich umiejetności rolkowca;-) ale myślę że to za długi odcinek na początek,i troche mało zachęcający-sam beton,nie ma gdzie odpocząć po drodze ani choc na chwile schronic sie przed słońcem,myślę że jak rodzinka się lepiej poczuje to wybierzemy się do Skayd Parku(nie wiem jak to się pisze) z Zabrzu,świetne miejsce do aktywnego spędzenia dnia. kajair-kawka????? już tak dużo straciłaś tych kilogramków,duży sukces👄 viola270🌼 Piękne to było.....ech....ci mężczyźni nasi....... iwcia73🌼 cierpliwie poczekamy aż wrócisz do nas,nadrobisz zaległości później tymczasem👄 rzena-1973🌼 ciesz sie tym co osiągnęłaś......i nie martw na zapas,waga raz leci na łeb na szyję a raz stoi jak uparty osioł i ani rusz........👄 joasia2106🌼 pozdrawiam👄 gosik39🌼 zastoje są rzeczą normalną-najważniejsze że w górę nie idzie👄 moniusia35🌼 jak maluszek? ruda102❤️ .....................................wypoczwya(??????????) NIKITA30🌼 Świetnie że zelixa tak uregulowała twój apetyt ,pamietaj o właściwej diecie,mało a często to już wiesz i stosujesz-byle nie za mało,pozdrawiam🌼 Agixo❤️ O Ty jeszcze pytasz gdzie ja............ za Ciebie śmigałam na hali....i za trenera którego nam bałamucisz;-);-);-);-) wiem,wiem-zakładasz własną ekipę to Wam się przyda taki przystojniak;-);-);-) Wczoraj od ranka jeździłam i załatwiałam dokumantację i papierkowe sprawy związane z moją nauką;-);-);-) Poten siatkówka,nadrabianie zaległości domowych i gdy już dobrze po północy(lub coś koło tego)siadłam spokojnie do kompa,zdążyłam go uruchomić,zalogować się(kajair👄 mi tylko mignęła na NK)i mała zaczęła swoje brzuszkowe wybryki-i tyle miałam z wczorajszego komputerka:-(nawet Was nie poczytałam,teraz nadrabiam zaległości. viola270 ja chciałam jeszcze dodać że zupełnie niedawno miałam problem ze zbiciem gorączki u mojej córki,do tego stopnia że lekarka do nas przyjechała i przez pół godziny przemywała wacikiem zwilżonym w chłodnej(nie zimnej)wodzie(100ml na 1 litr)ze spirytusem który można zastąpić octem(octu dajesz pół na pół z wodą),kark,łydki,całe ciało powoli i po kolei potem przykryła mi małą samym prześcieradłem i po gorączce ślad minął,w razie gdyby wróciła miałam wszystko powtórzyc ale nie wróciła-a zamiast środków przeciwgorączkowych na paracetamolu zaleciła Nurofen dla dzieci. Życzę zdrówka wszystkim Waszym dzieciaczkom 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogło by prócz cenzury poprawiać moich literówek:-(:-( nie zwracajcie proszę uwagi,ja chciałabym za dużo i za szybko naraz napisać bo na 11tą ide na wszelki wypadek z maluchem dla lekarki i tak mi literki psikusy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka 🌻 literowki to moja specjalnosc;) moje palce za szybko chciałyby napisac to co glowka pomysli;) ale mam dzis lenia, cay dzien bym nic nie robila;] a roboty mam tyle ze nie wiem od czego zaczac;p Biuralisto 🌻 miało mnie nie byc w tabelce, nie waze sie juz chyba z 3 tygodnie;P wiec nie ma sensu\"zajmowac miejsce\":P co do NK, to pochwale sie ze od roku pisze tam na pewnym forum z super dziewczynami, wszystkie jestesmy tak uzaleznione od siebie ze postanowilysmy stworzyc wlasna strone internetowa;) ciekawe czy to nam wypali;) a powoli uzalezniam sie od Was.. nie ma dnia zebym nie zajrzała, jak nie pisze to chociaz czytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? i wzięłam dzisiaj meridkę- zostało mi 6sztuk. Jakoś tak mam słabą tą wolę ;) i wcinam na okrągło niedozwolone rzeczy-hehe Renatka- co do wczorajszego spotkana z Panem od Etyki- kazał mi przydreptać w piątek. Zatem luzik ;) Co do matury- hmmm, podobno te moje dziecię takie lekko zadowolone. Okaże się jak już będzie PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> joasia2106- eee tam, jak nic nie będziesz uzupełniać to usunę ;) A co do uzależnień- lepszejsze takie uzależnienia niż inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Ja tylko tabelkę uzupełniam Gucia77 32 29.03.2009 169 109 109 107 104,7 103,6 103,1 Pozdrawiam i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELKA1970
Witam.Dziewczyny zelke biore od 18.04.Waga wyjsciowa 98kg,wzrost166.Dzisiaj waga 91.Schudlam 7 kg.Wszystko ladnie,tylko te zaparcia.Przedwczoraj wypilam z dwoch torebek senesu herbatke.Myslalam,ze sie wykocze.Pol nocy nie przespalam i praktycznie gucio.Od wczoraj rano i wieczorem pije wode,gdzie wczesniej wrzucam sliwki suszone.Zobacze,czy to podziala.Moze macie swoje sprawdzone metody.Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za rady i wsparcie. Byłam z Jaśkiem u lekarza i też kazała dawać Nurofen. Jak poszliśmy do przychodni (vis a vis mojego bloku) to miał 37,5. Jak siedzieliśmy w gabinecie to przez cały czas badania siedział mi na kolanach a jak wypisywała lekarka receptę to mi usnął. W domu miał już 39,3. Dałam mu ten Nurofen. O innych zabiegach nie było mowy, bo Antek chyba wyczuł, że coś jest nie tak i jest strasznie marudny i płacze jak tylko się nim nie zajmuję. Dopiero teraz usnął (od 12.00) ale i tak co parę minut się przebudza i marudzi. Jasiek też usnął mi na kolanach i teraz śpi na sofie (nie dał się zanieść do pokoju). Wiecie co, to straszne .....ale w takich chwilach zaczynam żałować, że mam dwoje dzieci, bo nie jestem w stanie poświęcić każdemu tyle czasu ile potrzebuje. Przeraża mnie to..... czy jestem okropną matką, bo tak się czuję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że wam marudzę, ale komuś muszę się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam przed chwilą Jaśkowi temperaturę i spadła do 38. Siedzę obok niego na podłodze i słucham, jak pochrapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka1970 Spróbuj gruszek. Zjedz na surowo jedną lub dwie. A jeśli nie wypróżniasz się już od kilku dni to zaaplikuj sobie czopek glicerynowy. Podobno pomaga też woda z ogórków kiszonych, na mnie to nie działa ( bo ja jestem w stanie na spokojnie przetrawić prawie wszystko), ale na kilka moich znajomych tak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×