Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Renatka3355 34 16.02.2009 165 76 ------- ----- ----- 74 BZ -------- 74 Ruda102 43 10.03.2009 166 78,9 75,4 75,4 74,3 Sylwia1203 25 19.03.2009 162 75 Winiolka 32 13.02.2009 170 95 94 93 91 90 Zielonooka27 27 01.03.2009 170 79 BZ 75,5 74,5 Zuzia78 19.01.2009 170 78,3 64,5 *92kg170cm 25 26.03.2009 170 92 90 Legenda: 1. Nick 2. Wiek 3. Data rozpoczęcia odchudzania 4. Wzrost 5. Waga 6. 1 tydzień z zelą 7. 2 tydzień z zelą 8. 3 tydzień z zelą 9. 4 tydzień z zelą 10. 5 tydzień z zelą 11. 6 tydzień z zelą 12. 7 tydzień z zelą 13. 2 m-c 14. 3 m-c BZ- bez zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączam sie do was :) Ja już 2 raz jestem na zelixie. Brałam ja rok temu i schudłam 13 kilo w 1,5 miesiąca. Teraz jestem już 8 dzień. No i tylko 3 kilo za mną. A jem tylko sniadanie i jogurt dziennie. Jestem taka masochistką jeśli chodzi o szybkie chudnięcie hehehe. Po poprzednim odchudzaniu przytyłam no i teraz powtórka z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
witam od kilku dni was podglądam (sorki;) ) i zapragnęłam tak jak wy sie odchudzać, bowiem bardzo mi to potrzebne, przy was kochane to ja jak jakies monstrum wyglądam :( 170 cm wzrostu i 120 kg :/ próbowalam wielu diet, leków ćwiczeń i nic. zelixy jeszcze nie mam ale w poniedziałek mam wizytę u lekarza może mi ją przepisze, póki co licze na wasze porady i wsparcie, bo bez niego ani rusz :) póki co zbieram sie do pracy:) do wieczorka miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Julli🌼- no i Ty się później dziwisz, że masz efekt jojo??? \"Imponujące\" jest to Twoje menu- tak to i bez tabletek schudniesz. Po co truć organizm? Teraz schudniesz a za chwile znowu Ciebie przybędzie! Zmień nawyki żywieniowe na stałe po prostu ;) ----> goralka jak sie patrzy 🌼- noooo kochana- Witaj w gronie- co do Twoich prób? Może trwały zbyt krótko? Czy odwiedziłaś może dietetyka? Przed Tobą jest rok ciężkiej pracy-HARÓWY!!! ale to Ty musisz uwierzyć w to, że Ci się uda. Podaj proszę swój wiek ;) Mój m schudł 5kg w 28 dni a miał 130kg. Jestem zła, że tylko tyle ale dlatego, że jedyna gimnastyka jaką uprawia to: leżenie na kanapie i oglądanie TV, hehe. W życiu nic nie jast nam dane na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) Usiłowałam przesledzić kilka ostatnich stron, ale przyznam się szczerze - sporo tego i nie wszystko dokładnie przeczytałam. Widziałam pytania odnośnie zeli i chorób tarczycy i tabletek anty. Mogę podzielić się zwoimi doświadczeniami - mam niedoczynność tarczycy, brałam zele a po 1,5 miesiąca zrobiłam poziom hormonów i usg tarczycy. Wszystko było w porządku, lekarz był zadowolony z wyników. Razem z zelą brałam Yasmin (anty-bocian ;) nie jestem pewna co do pisowni tych tabletek) i nic złego się nie przydażyło. Zabezpieczenie spełniło swoją funkcję. Pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich to moje nowe dane;joasia27;27;18.03.2009;165/70;.-.;65 i jestem dumna z tych 5kg.teraz wszystkie was pozdrawiam i zaczynam poranne ćwiczonka-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 No dziewczyny pięknie lecą Wam te kilogramy :) 👄 Rano przymierzałam suknię na wesele :) Troszku pod pachami mi odstaje. Mój mąż z racji tego, że ma dziś wolne zapinał mi zameczek. Oczywiście wściekły, że oczy musiał otworzyć.A ja musiałam sprawdzić różne kombinacje- ze stanikiem i bez. Po którymś razie powiedział, że mogłam się zacząć odchudzać 3 miesiące temu, bo teraz i tak grubo wyglądam i tak... :( Ale nie dałam się. A suknię wiozę do krawcowej, żeby podszyła te paszki, bo sama to jeszcze całą kreację spitolę. Tak więc ja dostałam na dziś dawkę emocji... Wam życzę tylko tych pozytywnych. Jak tam dziewczyny koktajlowanie? Ja stosuję - ale zamiast 1 o 15 to obiadek jem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wiosennie🌻 ;)) biuralistka, mnie mozesz skasowac z tabelki.. jak pisalam wczesniej nie bede sie wazyc bo waga to malo istotna;D milego dzionka Dziewczynki!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)własnie wstałam,dzs mam sekunde na przywitanie się!!!moj mąż jeszcze śpi....do ginexa ide na 12.00 ,potem niestety musze do pracy,więc bede jak zwykle niestety dopiero ok.23 :(tak właśnie wygląda mój dzien...pozno wstaje,i pózno kłade sie spaciu,no ale prace trzeba szanowac prawda??? caterpillar-napewno dam znac co u ginexa,widze ,że Ty tez jesteś nocny marek :)tak jak ja pozdrawiam :*:*:* i niech Zelixa nedzie z Wamiiii,może niedługo będe mówic z Nami hehe -buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) Ja mam dziś totalny dołek. Ale nie przez faceta, tylko przez siostrę i panią (tu powinno paść określenie na literę s___) z PZU. Dzisiaj mija tydzień odkąd biorę zelkę. W porównaniu z niektórymi wypadam blado - w zasadzie tylko 900g (było już 1,1 kg i nie wiem co się stało, bo do okresu daleko). Ale zawsze lepiej 900 niż nic.... Renatka, ja wczoraj specjalnie pognałam do biedronki....i w najbliższej w ogóle nie ma tych kosmetyków. Teraz tak tam porobili, że ogólnie mało co jest z artykułów kosmetycznych :/ Winiolka - niedobry mąż. Napewno na weselu będziesz wyglądać pięknie :-* Kajair - ja nawet kiedy ważyłam 48kg. uważałam się za grubą. Penie przez zawsze odstajacy brzuszek (cóż taka budowa). A teraz patrzę tęsknie na zdjęcia i myślę jaka byłam idiotką. Teraz wiele bym oddała, żeby zobaczyć 5 na początku mojej wagi. Choć na początek wystarczyła by mi 5 po 6, bo dawno nie miałam okazji zobaczyć jak to wygląda :( Biuralistka, łączę się z Tobą w wielkim niezeliksowym dole i mam nadzieję, że szybciutko stamtąd wyjdziemy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Cześć dziewuszki!! Ja już dzisiaj drugi dzień na Zeli.Wstałam i jakby piorun we mnie strzelił,pranie ,mycie okien itd ,werwy dostałam że hej Mój mąż mówi że mu się podobam taka jaka jestem,ale to jest drugi mąż a ja jestem druga jego żona hi hi Ja narazie jestem na wychowawczym ,wracam do pracy od września i chciałbym wrócić szczuplejsza.Pozdrawki dla wszystkich.Fajne jeteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...właśnie po raz 2 zrobiłam to 8 minut ABS.... ależ mnie brzuch boli :) tak to jest jak się nie ćwiczy systematycznie ;) ale będę robić codziennie - w końcu musi być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to już .... czy się Mu podobam czy nie ;) Mam zamiar podobać się sama sobie. I tego Wam życzę ;) i fajnych m też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Wiecie co znalazłam w domu takie krople odchudzające ziołowe z herbapolu są do d...Ale jak się ich doda do wody to suchość w ustach mija.Mają w składzie melisę to i może na bezsenność pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dziewczyny, pięknie. ❤️🌼 Bambooshek - ja tż blado wypadam, nie chce pójść ode mnie ta waga ;) A z doła to wyjdziemy a jakże, czasem trza się poużalac nad własnym losem, chlip, chlip ;-( 🌼❤️ Winiolka - to ta kiecka za szeroka? skoro odstaje pod paszkami??? Co do biustonosza- służę radą. Czy masz prawidłowo dobrany? Pomierz się ściśle pod biustem i nie ściśle w biuście ;) ❤️🌼 edytusia - a ile, co jak? Pewnie do września dasz radę ;) 🌼 ❤️kajair - Ty to taki nocny Marek jesteś-hehe :-P ❤️🌼joasia2106-oki, usunę 🌼❤️joasia27- nooo, kochana- gratulacje :). Już tak niewiele Ci pozostało do upragnionego celu. ❤️🌼mawika84 -takie mróweczki z nas- dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ślubem: On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać! Ona: Możesz ode mnie odejść? On: Nawet o tym nie myśl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiście! Ona: Będziesz mnie zdradzać? On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy? Ona: Będziesz mnie szanować? On: Będę! Ona: Będziesz mnie bić? On: W żadnym wypadku! Ona: Mogę ci ufać? P.S. Po przeczytaniu proszę przeczytać od dołu do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada. - Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki! - Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu - mówi Jasio. - I co, powiedziała? - pyta ojciec. - Nie wiem, jeszcze nie wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Biuralistka40--> suknia ma górę wyprofilowaną, więc stanik raczej jest zbędny :) A luźna pod pachami i ten grubszy materiał lekko odstaje :) a wymiary... pod biustem - 85cm, w biuście 103cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: - Puść mnie na chwilę, teraz ja sobie po surfuję po internecie! A mąż na to: - No qrwa mać! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Para bierze ślub w kościele. Przed przysięgą ksiądz zapomniał jak Pan Młody ma na imię, więc pyta: - jak Pan ma na imię? Pan Młody patrzy się na księdza przestraszony i nie odpowiada. Ksiądz powtarza: - jak Pan ma na imię? W końcu Pan Młody odpowiada: - Pan ma na imię Jezus. aż się popłakałam ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Biuralistka dobre ,ja też się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry lasencje ja na poczatek uzupelniam tabelke Caterpillar 25;172m;96kg; BZ 02.06r- 02.07r 82kg ; 07.07-11.08 66kg; 11.03.09 74,1kg;31.03.09 70,5kg eva27 26.03.2009 Ewka28 28 26.03.2009 165 70 Goplanka 22 13.03.2009 170 88 86 84 Gosik39 40 12.03.2009 156 93 90,4 Gucia77 32 29.03.2009 168 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka slow do pani JULII: czys Ty dziewczyno zwariowala?? no po takiej glodowce to efekt jest ale na ile? tydzien? gora miesiac!! odchudzanie na tym nie polega..jak jestes na diecie powinnas przyswajac mniej wiecej 1000 kalorii dziennie, bo inaczej efekt jojo murowany. mam racje dziewczyny??? radzilabym Ci kochana cofnac sie i poczytyc troche to forum. jest tu duzo porad zwiazanych z dieta i ogolnie z odchudzaniem. i prosze zacznij jesc, bo znowu bedziesz przechodzila przez to samo. my tutaj jemy a i tak chudniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goralka jak sie patrzy: witamy serdecznie i zyczymy powodzenia!!! a z ktorych gor jestes ? bo jak gdzies blisko masz beskidy to moze wpadlabys i mojemu draniowi dupsko przetrzepala aby wreszcie zmadrzal? heheheh Winiolka: Ty sie nie przejmuj, faceci to Lud Prostakow :), ja tez mam 2 wesela za pare tygodni:) ale sukienki jeszcze nie kupione Edytusia: ja jak zaczynalam tez mialam tyle werwy i moglam gory przenosic..a teraz??? wstyd sie przyznac ale nic mi sie nie chce :( pierwszy miesiac z zela wspominam najbardziej urodzajnie... Biuralistka Ty to potrafisz nas rozweselic heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Winiolka- a jaki nosiłaś do tej pory? Proponuję Ci pójść do sklepu stacjonarnego i przymierzyć: 75F 75G 75H http://biusciaste.prv.pl/ http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ z elektronicznego przeliczenia wychodzi trochę większy rozmiar ;) To wszystko zależy od układającego się biustu- każda ma inny :-P Ja przy wymiarach: 83-85( dawno się nie mierzyłam) - wym. pod i 95 ok- noszę 75F a nawet 70G, to zależy jaka to firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam B :( w sumie w jednej miseczce powinnam miec A a w drugiej B ale takich jeszcze nie produkuja hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi facet na kiblu sra i ciśnie yyy... ,przechodzi żona i zgasza światło w kiblu.A tu nagle o Jezu o Jezu.Zaświeca z powrotem a facet na to:O jak dobrze że to światło bo myslałem ze mi oczy pękły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pyta się żonie : Kochanie gdzie byłaś? Żona odpowiada: - Na cmentarzu. Mąż na to : - Na cmentarzu? Po co? Żona odpowiada: - Byłam na cmentarzu żeby mnie strach przeleciał bo w domu nie ma kto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×