Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

A jednak renatko, nie tylko z wagą idziemy łeb w łeb........... To teraz opowiem Wam jak ja się uziemiłam...ha, ha, ha ....panowie czapki z głów... No wiecie o tym moim angielskim - temat nudny jak flaki z olejem. Wczoraj odebrałam ten certyfikat i ocenę opisową, trochę się zdziwiłam bo z egzaminu końcowego dostałam 100% a we wszystkich rubrykach przy ocenie opisowej oprócz frekwencji mam podkreslone wybitnie... A dziś zadzwonili do mnie z empiku i powiedzieli, że dostałam stypendium w postaci wakacyjnego kursu intensywnego przygotowojącego do FCE. Cały lipiec po 4 godziny dziennie !!!! I skończyło się rumakowanie!!!!! Renatko witaj w klubie, mam nadzieję że zostaniemy tylko kolekcjonerkami certyfikatów, natomiast kilogramom mówimy NIE!!!!! Na razie spadam bo już padam!!!! Jutro podzielę się z Wami sposobami na suche ręce (niestety też to mam), doświadczeniami na temat 6-tki weidera i innymi rzeczami. Oczywiście wszystkim nowym koleżankom zostawiam cmoki w boki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 witam Was bardzo serdecznie w naszym szacownym gronie i trzymam kciuki za wszystkie razem i każdą z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajair...świetny podpis w stopce :) Ja się chyba do tego stosuję :D. A już miałam iść spać, ale prawie dzisiaj zapomniałam o zeli i wzięłam dopiero o 12, więc pewnie ciężka noc mnie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena-1973:) mamy podobny wzrost...Ja Ci dam TRAGEDIAAAAAA wrrr,dasz rade ,ja startowaam z 91kg;)wiéc zobacz ile masz mniej i sie usmiechnij:)i posuchaj rad violi270,jedz jak najwiecej warzyw i gotowanego miéska:) renatka3355-tak ciut ciut mnie wiecej,ale jutro znow znikne,praca-silka ,i bede dopiero po 22.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda... i dla Ciebie SERDECZNE GRATULACJE!!! Jak tak dalej będę czytać o Waszych sukcesach, to i mi przyjdzie ochota na jakąś naukę. Tylko, że mi to chyba zostanie tylko Uniwerstytet III Wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta-a ja jem Zele zupenie na czczo,to juz rytual,wieczorkiem kade tabletki,i szklanké wody na szafce,budzik dzwoni i lykam...i tak pracuje zelka ze mna jeszcze przed sniadaniem i juz mnie pilnuje :)innaczej zapominalam,bralam o roznych porach i jakos nie czulam sie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102❤️to super :) ehhh gdybym ja znała angielski to nie robiłabym tego co robię...niestety jestem z rocznika ,który uczył sie rosyjskiego...który do niczego jeszcze nigdy w życiu mi się nie przydał :( anabel49-nie przesadzaj kochana nawet uniwersytet 3-wieku -to zawsze uniwersytet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair🌼 anabel49🌼 No pięknie-tego się szczerze mówiąc spodziewałam;-);-);-);-) Dzięki laseczki👄 Nooo noo Ruda i widzisz!To Ty tak w siebie nie wierzyłaś! Ja Ci powiem że chętnie wstąpię do klubu w klubie(w klubie zakręconych kobietek mamy klub uziemionych przez naukę zakręconych kobietek) Jejciu to jakis zbieg okoliczności-ja Ci również gratuluję!!!!!!!! Jesteś wybitna i nie chcę przy kolejnych egzaminach słyszeć że nie dasz rady....bo Ty dasz...... Biuralistko ucząca się nasza-Ty też się pewnie dopiszesz? kajair❤️ Ja też jestem z pokolenia języka rosyjskiego,mało tego to w ramach jakichś eksperymentów edukacyjnych w moim liceum był obowiązkowy język francuski,z życia w Niemczech znam niemiecki(no dogadam się;-) )i trochę dialektu jakiegoś turecko-niemieckiego:-)a niestety z angielskiego to moja Nika mogłaby mnie podszkolić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę by było mnie tu mniej:-)zapaplam Was jeszcze nieraz,już mój mąż się śmiał dziś-mówi:"No Renatko my temat obgadaliśmy,dzieciaczki poinformowane,rodzina i koleżanki w miarę też teraz ci zostały twoje e-kompanki ,więc ja sobie mecz przynajmniej spokojnie obejrzę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc Nieznana ukołysze cię noc, Gwiazd dłońmi złotymi. A księżyca czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi. I cisza w dal Cię uniesie, W beztroskich marzeń świat, Tam, gdzie horyzont gnie się, Gdzie życie, piękne jak kwiat. I piękny uśmiech senny, Na twarz Twą śniada spłynie, I jak cudowny klejnot bezcenny, Ozdobi ją. I nigdy niech nie zginie. ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ « ♥ ˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*° …. .•* KOLOROWYCH SNÓW ˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*° DOBRANOC KOBIETKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już miałam iść spać. Ale jesteście ch..... ambitne. Ja to już mam dosyć tej magisterki a jakbym miała pomyśleć o czymś kolejnym.....Na pewno nie w ciągu kilku najbliższych lat. Renatka i Ruda Życzę powodzenia w nabywaniu nowych doświadczeń i ...PEŁEN SZACUNEK. Jednakże dołączam się do Kajair będzie nam Was brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻FORUM 🌻POZYTYWNIE🌻ZAKRĘCONYCH🌻SZALONYCH🌻UZIEMNIONYCH🌻ZELIXAREK🌻UZALEŻNIONYCH🌻OD SWOICH E-KOMPANEK🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair❤️ Mecz byl na ogólnodostępnym kanale dlatego tolerancja aż z niego buchała,lepiej obejrzeć na duży ekranie niż na monitorze komputera,a na niego właśnie byłby skazany gdybym zamiast babskich pogaduszek z Wami wybrała jakiś film w tv a on musiał mecz ogladać w necie;-) Więc wiesz z tą tolerancją to różnie bywa ha ha,a kompanki bo mi tu czasem popatruje przez ramię.....he he I tak jak jego pochłaniają tematy sportowe(no co,ja też podglądam czasem tak jednym oczkiem hi hi) ,tak mnie typowo kobiece........ i jako taka harmonia panuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355-cieszę sie ,że piszesz, że nie będzie Ciebie mniej upiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba, to uzależnia. Teraz idę definitywnie spać i nic więcej nie czytam. Uzupełnię jutro. Jeszcze raz Dobranoc i karaluchy pod poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ----ja to jestem ,tak tolerancyjna ,że ostatnio pozwoliłam,żeby mąż kupił synowi na urodzinki psp3,a ja mam dla siebie komp, przede wszystkim spokój .... na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak laseczki co racja ,to racja:)idziemy spiochać :):):) oj renatko3355:)wiesz o jakie mniej mi chidziło :):):) nie o to mniej co jest tego więcej :):):)tylko o to drugie mniej hihihi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok-ja - znikam :) i dobranoc WSZYSTKIM,a pozdrawiam moją psiapsiułkę,która Nas czyta,ale milczy ...cholera jedna!!!!!buziaKi ,,mała,, ;)DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od was uzależniona. Padam na pysk, nic już prawie nie widzę, ale musiałam zajrzeć. kasiek30 😘😍 mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Jakoś dziwnie dzisiaj milczałaś. Żyjesz? Nerw mi przeszedł, ale za to zrobiłam to co miałam zrobić dzisiaj do południa i jeszcze na zapas. Mam tylko nadzieję, że jutro będzie nieco lżej w pracy, no i że będzie prąd :) Kasia nakrzycz na mnie, proszę .... kajair 😘 widzę, że humorek dopisuje :) Cieszę się, że u Ciebie lepiej :) Tylko, żeby już tak zostało :) 😘 ruda102 😘 gratuluję :) Ja się zabieram za mój niemiecki, jak grrr Szkoda słów. W maju mi się poluzują popołudnia i w połowie miesiąca jadę do Niemiec, tak więc muszę z tym niemieckim w końcu ruszyć :) Szkol się szkol, język to podstawa. Gratuluję nasz geniuszu :) 😘 biuralistka40 😘 meridiankom do nas brakuje i to wiele. My jesteśmy niezastąpione. Widzę, że folgujesz sobie :P Ja mam gościa i nawet zela z czekoladą nie wygrywa, całe szczęście, że mam jeszcze silną wolę :) renatka3355 gratuluję :) dasz sobie spokojnie radę. Jakbyś potrzebowała pomocy, czy cóś :) to wal do mnie jak w dym :) W końcu będzięmy nie tylko e-kompanamki, ale także funfelami po fachu. A umowę podpisuj, nie wiem nad czym się zastanawiasz. Jutro widzę, tutaj Twój uśmiech jako ucznia :) Ja od paru tygodni intensywnie myślę o controllingu. Już znalazłam (cenę niestety też 5500zł :(, jakoś dałabym radę :) ). Nie chcę, żeby firma mi płaciła za podyplomówkę, bo nie chcę się uwiązywać. A tak jak będę chciała, to sobie myknę. Dzisiaj przy śniadaniu przeglądałam dokumenty jakie są potrzebne i inne info, więc raczej od października zacznę. hihihi Ty akurat skończysz, a ja mam nadzieję ruszę :) Może tym razem Wrocław, a nie Poznań :) (ruda jakby co wpadam na kawkę :P). Zobaczymy, Poznań jakoś polubiłam :) Dobra skarby idę spać, bo rano nie wstanę. Całe szczęście, że to już jutro ostatni dzień i wolne :) Normalnie wymiękam, ten tydzień mnie wykończył :) Buziaki i milutkich snów :)😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GODZINĘ mi zajęło czytanie Was. Zazdroszczę geniuszu- ja go niestety nie posiadam :( Też chciałam się szkolić dalej, ale ta ekonometria przystopowała moje zapędy. No nic do października jeszcze troszkę zostało. A prócz tego mój dom mnie woła i jestem taka na rozdrożu troszeczkę. No nic, póki co zostawiam to na później, teraz nie będę zaprzątać swej przefarbowanej blond główki ;) Co do wysuszonych dłoni: biorę do ręki cukier( tak na oko- nie za dużo) polewam to kilkoma kroplami cytryny oraz :jak nie mam oliwki z oliwek z zwykłą oliwą. \"Myje\" ręce w tej miksturce i już. Myślę, że aby rozjaśnić dłonie, to można po zabiegu samą cytryną je przemyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusia25
tylko buziak dla wszystkich i zmykam{usta] bo przede mną pracowity dzień ! ruda102 i renatka3355 serdeczne gratulacje🌼 tak wam zazdroszczę :) a ja w domu :( (typowa kura domowa) mały jeszcze trochę chorowity ,ale mam nadzieję ze wszystko idzie ku lepszemu ❤️ przyjemności na ten weekend-dla mnie trochę pracowity pa paśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻WITAM:)I DO PRACY ZNIKAM🌻🌻🌻 MIŁEGO DZIONKA B Ę D Ę PO 22.45 biuralistka40 i moniusia35 hello:) ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie🖐️ renatka🌻ruda🌻piekniscie gratuluje i 👄 przesyłam kurcze a ja chce sie nauczyc Włoskiego i za pioruna mi nie wchodzi!! Biuralistko- skoro nikt nie potrzebuje Twoich rad ja zapytam może któraś wie coś na temat tabletek uspokajających można brac czy nie można?Bo coś złego się ze mną dzieje wpadam w nerwy bez powodu już do tego stopnia że aż wymiotuje, rece- telepka i ogólnie do d.... mam Persen ale boje sie wziąc mój lekarz będzie dopiero we wtorek biegusiem pójde do niego ale do wtorku.....mówił mi na poczatku że mogę miec rozkołatane nerwy ale że az tak? Biuralistko,renatka,kasiek,agixa,ruda,kajair,moniusia,gosik-POMOCY kochane bo mi sie z domu wyprowadzą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~D Z I E Ń ♥♥♥ D O B R Y ~~~)) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) Uśmiechnij się! Uśmiechnij! Ot, tak... Na powitanie dnia, bo uśmiech, nawet malutki, cudowną moc w sobie ma. ;) Uśmiechniętego dnia życzę nawet gdy pochmurno i pada. Słonka w serduszku nawet wtedy gdy brak go na niebie. I chichotków radosnych i tęczy na niebie... wszystkiego co najlepsze niech dziś spotka Ciebie !!!!!! Bernardynek(chyba nie przekreciłam nicka;) ) chce wybielic same dlonie bo sa \"spalone\" jak u murzynki, dlonie czarne a reka taka jasna, w sumie dobrze ze reka nie jest blada tylko taka sniada;] A cytrynki juz probowala troszke pomoglo ale to za malo;) jeszczer sprobuje tego ogorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! 🌻 Ale Dziewczyny \"płodne\" jesteście w tych postach :). Rzeczywiście z Wami nie mozna się nudzić. Agixa... już myślałam że nie polubiłaś Poznania, przecież to w sumie sympatyczne miasto :). Lokalny patriotyzm się we mnie odezwał. Terez lecę poćwiczyć. Jak ja tego nie lubię wrrr... Ściskam Was mocno ❤️, życzę miłego i spokojnego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×