Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mawronka

NIE KUMAM , I INNI .... na jedną noc

Polecane posty

Dzięki za wczorajszy komplement, może kiedyś spróbuję się całować ?????? Nikt tego nie wie :p A tak mówiąc : Cześć 🖐️ 👄 i 🌼 bo to dzisiaj niedziela palmowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko trafiaja sie takie perelki, jak ty :) zostalem tu ochrzczony mianem geja, mohera, kobiety (:D). jestem troche zmeczony ;) moze kiedys tu wroce - poczytac :P materialu zebralem dosc. zajme sie... robieniem bizuterii - moze kiedys trafisz na nia w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam za tą kobietę , ale naprawdę, żeby mężczyzna posiadał taką stopkę to jest niewiarygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że do mnie tyle cierpliwości trzeba?;) ja tylko znikne z kafe:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię moherem nie nazwałam ani kobieta, ani niczym innym:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to wiem, co czujesz .. bo wiesz .. mnie facetem czasem nazywają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą - sadze że do siebie nie potrzebuje dużo cierpliwość;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, deko :D moglbym zachowywac sie, jak szowinistyczna, meska swinia. moglbym byc forumowym chamidlem w stylu niektorych pomaranczek. smarkaczem bez kultury. tylko po co? a moja cierpliwosc wlasnie wyjechala na urlop i nie powiedziala, kiedy wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrajna glupota :D dosc mam jej wokol siebie, w wirtualu jej nie potrzebuje :) mam nawrot choroby. w sumie... nawet nie za bardzo mnie obchodzi fakt, ze z tej wiadomosci ktos sobie zrobi "teatr". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ten zal, mawronka? 🌻 lepiej? mowie Ci: bierz byka za rogi :) nie boj nic, chlopak na groznego nie wyglada :) czasem nam, mezczyznom, trzeba pomoc. bardziej, niz lopatologicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..z tego że będzie tęskno .. a z nim to ..ja nie wiem jak zacząć rozmowę ..będzie moje patrzeni w buty , głowy nie podniosę bo ucieknę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejdzmy do tego racjonalnie. czy on moze Ci cos zrobic? ugryzie Cie? uderzy? najwyzej sie usmiechnie :) nie idz w moje slady, nie przegap szczescia :) w centrach handlowych sa stoiska z takimi duuuzymi lizakami :) kup taki i zamiast patrzec w czubki butow, patrz na tego lizaka ;) wymysl jakies swieto, np dzien swira i wrecz mu go ze slowami: "dzis dzien swira, wypadlo na ciebie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że chcę :) to ja będę świrnięta ..a on niech mnie słucha ..powiem wszystko jednym tchem a on..on niech robi co chce ..już wystarczająco się obnażyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ten pomysł ze świrem nie podoba :p Ja bym na jej miejscu dał facetowi kwiatka, wtedy będzie mu głupio :classic_cool: Bo to on powinien dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×