Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

spotkanie z Nim bylo tak zajebistym uczuciem, ze nigdy nie zamienilabym tego na nic innego!!! Mam chociaz fajne wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin32
Skoro szukasz miłości to myślę, że o wiele lepszym miejscem niż forum będzie: http://iduo.pl To internetowe biuro matrymonialne, które pomoże Ci w znalezieniu partnera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witaj Awe:) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻🌻🌻spełnienia marzeń no i zdrówka, bo ono jest najważniejsze :) Nie zaglądam ostatnio na kafe - brak mi czasu ;) Sporo piszę z tym facetem z którym znajomość utknęła w martwym miejscu ;) Co prawa ruszyła się, wczoraj mieliśmy sie spotkać ale zmarła mu kuzynka i wczoraj był pogrzeb. Może uda sie z następny weekend. Wydaje mi się, że facet należy do tych prawdomownych, więc nie podejrzewam jakieś "zabawy". Drugiego pana sobie odpuściłam - cos mi u niego brzydko pachniało ;) Tak więc bajki raczej się nie zdarzają, przynajmniej nie w moim życiu :) No i odezwał sie do mnie Tomek po długim czasie milczenia. Z eks (żoną) mu się nie układa i coś mi się wydaje, że liczy na powrót. Napisałam mu tylko było minęło, nie wróci. Swoją szansę już miał ;) To tylko co u mnie w wielkim skrócie ;) Dobrze by było, żeby od czasu do czasu ktoś się tutaj zameldował ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia :) Widzę ,że u Ciebie wciąż coś się dzieje .Mam nadzieję ,że idzie w dobrym kierunku.A co do Tomka - jak mawiają młodzi -żal ;) Masz rację -miał swoją szansę .Ściskam Cię mocno i obiecuję ,że będę się meldować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tym, co jest lepiej To niech juz tak zostanie :-) U mnie bez zmian Z praca troche troche lepiej Ale malo mnie to cieszy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe pewnie imprezuje ;) Star witaj :) Myślę, że bez miłości, uczuć jest w życu pustka, ale fajny jest też ten okres oczekiwania jaki jest jak kogoś poznaję . Zawsze mam tą nadzieje, że za jakiś czas będę zakochana ;) Tyle, że w Twoim życiu to teraz jest takie zawieszenie, że powinnaś podjąć decyzję czy chcesz być z mężem czy ... szukać nowego uczucia . A to tez nie jest łatwe jak widzisz po moich doswiadczeniach i Twojej pierwszej próbie :) Generalnie ja dużo gorzej znosiłam nieszczęśliwy związek, tkwienie w nim, niż tak jak teraz nie ma w nim żadnego mężczyzny. Teraz mam nadzieję na zmiany, wtedy nie mogłam jej jeszcze mieć, bo byłam jeszcze mężatką . A z drugiej strony nie tylko wokół facetów się nasze życie kręci ! ;)Zawsze są rzeczy, które spawiają nam radość :) Mi teraz to przede wszystkim spanie ;) Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , jeśli jeszcze ktoś tutaj zagląda ;) Na pewno Awe :) U nas też prawie zimowo, chociaż śnieg jeszcze nie padał . Ale od wczoraj rano na termometrach jest po - 4 C, więc bardziej już zimowo . No i niestety juz trzeba rano drapać samochód . To co sie za to działo w środę to jakaś masakra była. Drzewa połamane, wiatr taki, że ponoć od kilkunastu lat takiego nie było . Ja przynajmniej nie pamiętam ;) A co u mnie w sprawach ❤️ ;) Jutro pierwsze spotkanie z panem z którym znajomość dosyć długo nie rozwijała się. Ciekawa jestem jak będzie :) I na chwilę znowu wskoczył pan od bajek ;) Ale chyba znowu wypadł z mojego życia :) Także sie nie nudzę ;) Miłego wekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -na moją obecność tutaj możesz wciąż liczyć :)Życzę miłego spotkania i czekam na relację :) Miłego weekendu także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witasy!!!!!!!!!! Jak dawno mnie nie było. Widzę, że dzis wielki dzien Mamy, wiec oczywiscie bede trzymala kciuki. ;) Czekamy na sprawozdanie pospotkaniowe. :) U mnie nic nowego. Mamie juz pisalam na gg, ze mam prace, ale nie wiem na jak dlugo. Zaraz jeszcze spojrze na suwaczek, ile to ja juz dni zyje bez trucia. :D Piszcie, co u Was. :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) To moze od razu napiszę, że randka niewypaliła :O Niby mu sie pomieszało i myslał, że to za tydzień . Do tego niby padł mu net a dzisiaj rano pojechał z rodzina na grzyby. Dla mnie to jakoś wszystko naciagane, już mi odeszła ochota na dalszą kontynuację tej znajomości. On też cos podejrzanie dzisiaj dużo milczy . Normalnie już mam dość, znowu muszę odpocząć od panów. Lost - sorki że nie odezwałam sie na gg ale mam troszke doła i nie jestem dzisiaj dobrą kompanką do rozmów . Star - gratulacje :) dasz rade dziewczyno :) Ja juz nie palę 9 miesiecy a Lost 3 . I powiem Ci niepalenie na prawdę jest fajne, warto :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, naprawdę rozumiem Twoje milczenie. Strasznie mi przykro, że znów nie wyszło :(. Może faktycznie odpocznij sobie od randkowania, a ten właściwy pojawi się, gdy przestaniesz go szukać. Starrr-->życzę powodzenia w trzymaniu się niepalenia. Ja już czwarty miesiąc ciągnę, nie przytyłam, mam dużo więcej energii niż przedtem. Pozbyłam się z ząbków u dentysty paskudnego nalotu z nikotyny, poza tym wspaniale jest nie czuć zapachu fajek na ubraniu, włosach... już nie mówiąc o tym, że żyje zdrowiej i cera pełna życia. :) Pomyśl o tym jeśli najdzie Cię ochota na kolejnego fajka. Awe, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lost - u mnie stara bieda;) Z papierosami nie mam problemu , bo nie palę .Na studiach trochę podpalałam ;) Gratuluję Ci pracy i tego niepalenia :) Poza tym zima zbliża się dużymi krokami i trzeba przygotować sprzęt do zjazdów :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Na razie jeszcze trawię ostatnie porażki ;) Ale powoli zaczynam się z tego smiać więc panowie przechodzą do historii ;) Lost ja właściwei nie szukam - ale mam profil na portalu i zawsze ktoś się przyplącze ;) Powinnam pewnie zawiesić znowu na jakis czas ale na razie mam aktywację i troszję mi szkoda kaski . Zresztą chyba gdzie nie wlezę to zawsze kogoś poznam ;) Chyba za duża gaduła ze mnie i często na necie kogoś poznaję ;) Choć czasami nie chcę. Cieszę się bardzo,że masz tą pracę . Tylko proszę bez tych dopisków- nie wiem jak dlugo - nie wywołuj wilka z lasu :) Pamiętasz jak namawiałam Ciebie do rzucenia palenia ? Czy to ja słyszałam , że to jest jednyna przyjemnosć jaką masz w życiu ? ;) To jest klasyczna wymówka palacza, sama ja stosowałam choć nie cierpiałam palić. Miłego dnia :) Awe zaraz nam zacznie szusować po stokach ;) W górach w sumie już chyba jest sporo śniegu. U nas na powrót jesień, dzisiaj jest wyjątkowo pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Postaram sie niepalic ale ja lubie palic i to jest problem. Dobrze, ze nie chce mi sie palic. Poza tym nic szczegolnego sie u mnie nie dzieje. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Ja przytyłam, ale tak bardzo cieszę sie z tego, że nie palę ,że te dodatkowe kilogramy nie staniowią dla mnie jakiegoś tam dramatu ;) Jam mam tak, że jak coś mnie strzeli to biorę się za siebie i za realizowanie tego co tam sobie założyłam. I pewnie za jakiś czas zgubię to co przez te miesiące przybrałam. Tylko na razie nie może mnie strzelić ;) Z Tomkiem masz jeszcze kontakt ? Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Na razie nie pale i mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze. Najbardziej sie boje imprezy z alkoholem, bo wtedy ciagnie najbardziej :-( Ale od czasu do czasu chodze na basen, to moge nawet troche przytyc. kontakt mam ale slaby. Jak napisze, to czasem odpisze, teraz jest zapracowany. Mowi ze wszystko w porzadku ale sie nie odzywa. Poczekam i zobacze czy sie odezwie. w koncu i nawal pracy musi sie skonczyc :-) Nie wiem po cholere te wszystkie glupoty wypisywal a teraz milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Fakt, pusto się troszke zrobiło ale miło, że jeszcze od czasu do czasu topik "wypłynie" ;) Ja jestem po imprezie, wczoraj nie funkcjonowałam i dopiero dzisiaj zajrzałam na necik. Robiliśmy z bratem dla rodziców przyjęcie niespodziankę z okazji 30 lecia ich ślubu i wyszło niesamowicie. Rodzice jeszcze wczoraj byli zszokowani tym co dla nich zorganizowaliśmy . W życiu osobistym straszna huśtawka. Nie piszę na ten temat za dużo, bo sama nic nie wiem ;) Ciągle wskakuje w moje życie pan od bajek i zaraz wyskakuje ;) Powinnam dać sobie z nim spokój ale zafascynował mnie jego głos ... Mogłabym słuchać go bez końca ;) Dziwne :O Ale ta znajomosć niczego dobrego mi przyniesie . Star jak Twoje niepalenie ? Bo o Lost to już jestem spokojna :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, Mamo, faktycznie powinnaś dać sobie spokój z tym panem, dla własnego dobra. Pamiętasz jak rok temu przerabiałam coś podobnego, fascynację kimś, kto nie był dla mnie, od samego początku... (też netowo) ale to jest silniejsze od człowieka, wtedy nie myśli się racjonalnie. Pamiętam też dobrze, jak mi wtedy odradzałaś tę znajomość i miałaś rację, więc zapewne i ja także ją teraz mam. Dobrze, że poimprezowałaś rodzinnie, zawsze to jakaś odskocznia od problemów. Starrrr-->trzymaj się dzielnie. :) Awe-->co u Ciebie? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) Wiem, że powinnam dać sobie z nim spokój. Zresztą po ostatniej piatkowej rozmowie telefonicznej i smsach, które mu napisalam nie odezwał się już. To jeszcze nie wyrokuje, że nie odezwie się ponownie ale myślę, że jest na to jednak duża szansa. Powiem tak, w tej znajomości to i ja święta nie jestem ;) Ale dla mnie jest tutaj za dużo niewiadomych i jednak moja podejrzliwosć robiła swoje. Teraz to ja przegięłam z tym co mu napisałam, choć na pewno miałam powody. Najgorsze jest to, że fascynuje mnie ten człowiek :O i na prawdę ciężko będzie mi zakonczyć tą znajomość jeśli pojawi się ponownie. A jak w pracy, wszystko ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc myśl sobie, że jeśli będziesz dalej w to wnikać to będzie Ci jeszcze gorzej. Lepiej już teraz się przemęczyć i np. nie odpowiadać na jego wiadomości. Wiem, że to ciężka sprawa, ale ja tak zrobiłam właśnie rok temu, też byłam nieźle zakręcona, jednak po prostu nie odpisałam na jego wiadomość, później na kolejną i zaczęło mi przechodzić... Teraz wiem, że zrobiłam to, co najlepsze dla samej siebie. W pracy, dziękuję, może być, na razie mam mieszane uczucia. Są lepsze i gorsze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie ma problemu, bo się nie odzywa. Jeśli się odezwie to niczego nie jestem pewna :O Chcę pojechać dzisiaj nad morze myśli poukładać, zawsze mi to pomagało . Początki w pracy są zawsze trudne. Na razie najważniejsze, że masz pracę a w miedzy czasie możesz rozglądać się za następną pracą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×