Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Na razie ja będę pełnić honory gospodarza topiku. ;) U nas masakrycznie leje, od wczoraj... a mnie się kręci w głowie, chyba ciśnienie jest zajebiście niskie. Buziaki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost ! U mnie wczotaj była straszna wichura i ulewa .Wyjrzałam dziś przez okno , a tam krajobraz jak po burzy - wyłamane drzewka , inne mocno pochylone i do tego ciemno jak w listopadzie :( Protestuję przeciwko takiemu majowi ! Pomimo wszystko udanego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Nie myślcie, że u nas lepiej, pada, wietrznie, ponuro i baaaardzo zimno. I w związku z tym wczoraj wieczór okropny ból głowy, dziś troszkę lepiej. Maj niestety w tym roku nie jest piękny. Dobrego dnia wszystkim. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rano nie chciało wejsć to co napisałam i dałam sobie spokój. Rzeczywiście mam mały problem, żeby zajrzeć na kafe- w domku cały czas siedzimy na telefonie. W pracy piszemy bardzo dużo maili . Wczoraj byłam z chłopcami na długim spacerze, potem zaprosiłam ich na obiadek do knajpki i spędziliśmy na prawdę super dzień :) Bo i pogoda jest przychylna - jak na razie nie pada chociaż, dzisiaj coś sie pochmurzyło . Lost - masz pełne prawo do bycia honorowym gospodarzem topiku :) Co prawda nie jesteś mamą -ale też przecież poszukujesz ;) Awe no właśnie przejrzałam informacje na wp. na prawdę macie paskudnie. Nie będzie Waszych okolic zalewało , nie grozi Wam powódź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej mamą nie będę, ale szukać... gdzieś tam szukam. Choć sądzę, że to poroniony pomysł. Będę szczęśliwa, jeśli Ty znajdziesz swoją połówkę pomarańczy. Moja nie istnieje. Już dawno się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzeba być, mimo wszystko do tego optymistycznie nastawionym. Trzeba mieć też cierpliwość i nie zrażać się niepowodzeniami. I próbować, probować...:)To nie jest Lost łatwe, czasami będziesz się wkurzac na maksa, ale nie zniechęcaj się . Prędzej czy później znajdziesz swoją połówkę, tylko musisz byc otwarta na związek. A jak podejrzewam u Ciebie z tym jest bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wtorek - jeszcze 3 dni :) I wtedy wszystko się okaże ;) Jak na razie jest super :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko miną te dni, a potem... :) Wszystko się okaże. I mam nadzieję, że okaże się to, co najlepsze. :) Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wciąż pada :( Sytuacja jest nieciekawa , zamknięte ulice , problemy z dostaniem się do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Dziewczyny nie uwierzycie ale u nas słońce świeci . Awe szczególnie Tobie, przesyłam troszke słoneczka i wiatru który osuszy to wszystko. Na prawdę nieciekawą macie sytuację :( Lost- gdzieś tam w głębi jest mała obawa, że nie będzie tego czegoś, bo jeśli chodzi o prawdomówność Darka nie mam żadnych obaw. To na prawdę wspaniały facet i codziennie coraz bardziej sie o tym przekonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -dzięki :) Mam nadzieję ,że pomożesz 🌻 A co do Darka -super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmucham z całych sił ;) Darek będzie już w piatek o 6 rano, postaram się Wam napisać jaie zrobił na mnie pierwsze wrażenie . Chociaż jestem na 100% przekonana, że to będzie ten sam mężczyzna, którego poznaję cały czas netowo - telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - cieszę się czekam na dobre wieści po spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być dobrze :) Na pewno przeczucia mnie nie mylą, zawsze wiedziałam już na poziomie netu i słysząc głos, czy coś z tego będzie czy nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ufff - Awe wspolczuję tej sytuacji, u nas nie jest aż tak źle, ale pogoda dalej nieciekawa, a w związku z tym samopoczucie nie najlepsze. Mamo - ta wielka radość emanuje tak, że to widać, słychać i czuć :))) Dobrego dnia dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się doba za krótka ostatnio zrobiła ;) Ale fajnie, bo czas szybko upłynie do piątku :) Akri, ja właśnie takiego mężczyzny szukałam, wiem,że to dziwnie brzmi, bo jeszcze sie nie widzieliśmy przecież, ale już to co widzę pokazuje mi na jakiego fantastycznego mężczyznę trafiłam. Zupełnie nie czuję jakiegoś strachu czy obaw :) I przede wszystkim bardzo chce poznać chłopców, interesuje się Nimi i wszystko robi tak, że na pierwszym miejscu jest zawsze nasze dobro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kolejny dzień za nami i kolejny bliżej piątku :)Zaczynam się stresować, co innego spotkać sie pierwszy raz z mężczyzną zupełnie na luzaku, a co innego jak są już pozytywne emocje :)W piątek o tej porze będzie pewnie już apogeum stresu :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, musisz się porządnie zrelaksować w czwartek. :) Kurcze, sama jestem ciekawa jak to będzie. Co do mnie, pamiętaj, że i ja już szukałam przez net, parę ładnych razy trafiłam na powalonych facetów, sama wiesz, bo Ci opowiadałam. Wieć nie jestem w tym zakresie aż tak początkująca, ale dwa lata temu przestałam mieć ochotę na netowe znajomości, nawet na pisanie z facetami. Nie jest mi to w tej chwili potrzebne, ale trudno, muszę się zmusić, choć wiem, że na tym portalu nie ma mojej połówki pomarańczy. :) Po prostu tak czuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) U mnie na razie nie pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas lało calą noc i dalej pada, jest czarno, zimno i bardzo nieprzyjemnie. Tak Mamo, za dwa dni wszystko się okaże...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost tego nie wiesz czy na portalu nie ma Twoje połówki, jasnowidzem nie jesteś ;) Wiem, że coś tam próbowałaś, ale zobacz ile tak na prawdę znajomości za mną, za nim dostałam taką szansę jaką mam teraz. U mnie to było też sporo znajomosci realnych, a Ty jednak niestety bazowałaś tylko na necie, bojąc się wyjść poza jego ramy. Wydaje mi się, że powinnaś jednak zmienić nastawienie- wiem że niektórzy ludzie spotkani na necie aż osłabiają ;) Ale zmuszając się do każdych kontaktów, czy znajomości też pewnie nic nie zwojujesz. Awe - o tyle dobrze, chociaż dzisiaj chyba zapowiadają znowu opady :( Jak wygląda u Was sytuacja ? Akri ale u Ciebie chyba nie ma zagrożenia powodzią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mam nadzieję, że takiego zagrożenia nie ma, ale wiem jedno, wesolo nie jest, w 97 r. też nikt wcześniej nie straszył, raczej jakiś wielkich przygotowań nie czyniono, a potem było jak było, jeden wielki spontan i improwizacja walki z powodzią. Zresztą wtedy plany władz były takie, że wysadzą wały przed miastem , w małej miejscowości i woda tam zaleje, a miasto uchronią. Nie przewidzieli tylko jednego, że mieszkańcy tej miejscowości umacniali wały, pilnowali dzień i noc, i mimo przyjazdu wojska i wojewody i negocjacji - nie pozwolili na to - broniąc własnym ciałem wałów. W ten sposób obronili swoje domy, a miasto zostało zalane. Mam nadzieję, że teraz nie dojdzie do takiej sytuacji, ale mając w pamięci tamte wydazenia i to, że wtedy przed nikt nie uświadamiał i nie robił paniki, to teraz jestem bardziej sceptyczna. Mamo - podziwiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - tak ,gdzie mieszkam jest bezpiecznie ( mam taką nadzieję) ale pozamykano ulice , szkoły .Ewakuowano moją koleżankę z rodziną .Jest fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na prawdę Wam współczuję. U nas wyszło piękne słońce i zrobiło się cieplutko . Oby jak najszybciej i do Was ono dotarło . Akri - dlaczego podziwiasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele razy już pisałam: za determinację, pogodę ducha, konsekwencję, niezałamywanie się, energię, działanie, wiarę, chęci itp, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jeśli chce sie coś osiągnać w życiu, to bez tych cech charakteru się nie da:) A to co chciałam i chcę w życiu osiągnąć już dawno sobie ustaliłam, więc dążę do tego :) Dziękuję Ci bardzo :)Jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zostałó 24,5 godz. ;) ależ mam stresa, pół nocy dzisiaj nie spałam :) Jak tam Dziewczyny sytuacja (powodziowa) u Was ? Życiowa też :) Spokojnego i słonecznego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Na samym wstępie uścisnę te Dziewczyny, które są w strefie powodziowej. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Teraz na pewno będzie już coraz lepiej. 🌼 Mamiś, to już jutro. Kurcze, aż sama się nie mogę doczekać. ;) Buziaczki dla wszystkich i miłego dnia. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski:-D Oj Mama widze, ze dobrze sie u Ciebie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba trochę lepiej .Na razie nie pada .Dzięki za troskę :) Mamo -trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×