Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

a gdzie moge znaleźć to zdjątko, bo też bym nacieszyła oczy?:) kobito, ale Ty masz pomysły.. hehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynom na maila wysłałam :) rety nie wiem co się ze mną dzieje ale odliczam czas do końca miesiąca i kończę z pracą. mam takiego lenia że szkoda gadać. jedynie co mi się chce to szukać rzeczy dla syna na allegro :) dziś znów kupiłam prześcieradła, podgrzewacz i kilka innych drobiazgów. ale jak pomyślę że mam dziś do wyskrobania pięty klientki to płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Frania ale do końca miesiąca już niedługo :) Nie łam się :) Będzie dobrze :) A ja nie dostałam okresu =D Jutro teścik trzymajcie kciuki oby tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki delikatna druga kreseczka =D jupi!!! na 4 testach musze isc do gina, narazie wolę nie zapeszać zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! leć do gina, niech ci zleci badania jeśli trzeba no i może jakieś tableteczki :) a kiedy miałaś ostatni okres??? który to tydzień ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cholerę mi garnek ;) jak dzionek?? jestem zła, bo dziś super spałam a jak nazłość musiałam wstać o 7 rano aby jechać z kolejną partią papierów do zus. Myslałam że zasnę jak wrócę ale coś na razie spanie odeszło. Kurcze kasy mi chyba nie wypłacą :( z jednej pensji trochę ciężko a na skrobanie pięt już siły nie mam :( no ale nie zastrzelę się przecież. Miałam zrobić remont pokoju i nie zrobię bo nie ma za co, ważne aby synek był nakarmiony, miał sucho w pieluszce i był wesoły a brak remontu mam w d.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) Franka nie denerwuj się, remont się jeszcze zdazy zrobic ;) szkoda nerwow :P moj chlop planuje remont tez, ale jakos nie widzi mi sie wybieranie koloru scian itp. chociaz myslalam o 3 limonkowych scianach i jednej w kolorze sliwki w sypialni, ale nie wiem czy nie bedzie zbyt agresywnie ;/ ja jestem juz po egzaminach, jeden mam tylko we wrzesniu, no ale takie juz jest zycie studenta. dzisiaj dzwonilam i umowilam się na za tydzien w piątek na pazurki, ladne zele zrobie sobie french :P a jutro chyba pojde do fryzjera na sciecie moich lokow niesfornych i rzucę jakis ladny brązik sobie ;) coby ladnie wygladac :P i lepiej sie czuc :P a jak u Was nastroje? Emisia to gratki! 3mam kciuki! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinak w ktorym ty ejstes teraz tygodniu??? gratuluje wakacji Franka nie przejmuj sie ja tez wielkiego remontu nie robie ale wiesz co bylam ostatanio u kmolezanki ona niedwano urodzila i w obrebie lozeczka na scianach miala poprzyklejane postacie z bajek z takiej jakby gabki sloneczka i takie tam mowila ze to nie drogie a efekt byl super ja chyba tez w cos takiego zainwestuje zeby dzidizus mial kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaczynam 15 tydzien jutro ;) tzn. zaczynamy ;) jutro wlasnie musze sie wybrac do fryjzera, zebym sie dobrze czula jako przyszla mloda mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina powiedział ze narazie nic tam nie widzi zlecił mi bete i zobaczymy :) W poniedzialek ide zrobić juz sie doczekac nie moge :) To byłby koniec 2 tygodnia, okes miał być 24 :) A pić nie bedę bo dzidziusiowi zaszkodzic mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a co tu tak pusto? :( Emisia jak tam wynik? Franka jak się czujesz? Ja pracuję, ale od poniedzialku idę na urlop a w sobotę przylatuje mój Skarb w koncu ;) czyli od sobotniego wieczorq juz bede szczesliwsza :P a zdarzylo mi się wymiotowac, jeden raz, ale koszmarnie mnie to zmeczylo :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza zabijającym mnie upałem czuję się dobrze :) w piątek idę na usg ale dziś trochę się przestraszyłam bo w moczu mam 463 glukozy a norma to 0-30, jutro idę powtórzyć badania super że ukochany wraca :) a jak brzuszek??? duży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no upal i mnie strasznie meczy :( cos strasznego. no brzuszek juz staje sie widoczny dla przecietnego Kowalskiego, ale jak na początek 4 miesiaca jest chyba okey:P czwartek fryzjer, piatek pazurki a sobotni wieczor z ukochanym :P nie moge sie doczekac ;) a kiedy malenstwo zaczyna sie ruszac? tzn. kiedy to juz czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co o tym myslec
dziewczyny powiedzcie mi. od kilku dni bola mnie jajniki bardzo. do tego podbrusze czasami. do tego wszystkiego dochodzi bol plecow-okropny-jakby nerki. innych objawow brak. piersi mnie nie bola-czasem kluja jakby mi ktos szpilke wsadzal. czy takie sa objawy ciazy? dodam ze jest taka mozliwosc ale dni plodne mialam ok 21-25 czerwca.dziaisaj mamy 30. czy mozliwe ze juz czuje takie objawy?bardzo bym chciala jednak nie iwem czy to nie zapalenie jakies bo niepokoja mnie te bole plecow. nie moge sie scy=hylic ani spac spokojnie przez ten bol.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam czuć synka w 16 tc ale to było takie mrowienie, bliżej 20 tygodnia czułam już mocno :) ale to indywidualne sprawa do nie wiem co o tym myśleć: objawy są różne i u każdego są inne, poszukaj sobie w necie o objawach, ja przed okresem na tydzień przed tylko siusiałam inne przyszły po \"okresie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co o tym myslec
siusiam tez czesto tylko wlasnie zastanawiam sie czy to nie jakies zapalenie chociaz wolalabym nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co o tym myslec
dopiero ok 7-8 lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do okresu bo teraz za wcześnie na gdybanie :) jak okres się nie pojawi zrób test bo z objawami jest naprawdę różne, czasem je sobie wmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem co o tym myslec
wiem wiem dzieki za rady. nie no nie wmawiam sobie. naprawde czuje potezne bole. moze to jakeis zapalenie a nie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z objawami to popieram Frankę, bywa różnie. zaczekaj do terminu okresu ;) musze jutro pobiegac po sklepach, szukam ladnej tuniczki i musze legginsy nowe kupic kilka par, bo w jeansach ciasno a na urlop legginsy w sam raz. przeraza mnie zalatwianie tego slubu itp. ale z drugiej strony to mega bardzo się cieszę ;) ciagle zajecia sobie szukam, az strach pomyslec co w sobote bede wyrabiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) coś nasz temacik zamiera :( mam smutne wiadomości :( chyba mam cukrzycę, koszmarne badania mi wyszły. w moczu cukru miałam 463 przy normie 0-30 zaraz idę na badania krwi a wieczorem na usg piszcie jak u was, jak się czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Franka, nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz ;) pisz co i jak. ja czuje sie dobrze aczkolwiek upaly sa koszmarem. wczoraj pomalowalam i obcielam wloski a dzis wlasnie wrocilam z pazurkow i juz jestem szczesliwsza. jutro wieczorkiem juz zobacze sie z moim Skarbem! ale zanim to, to musze skoczyc i kupic cos ladnego do ubrania na spotkanie z Nim i na niedziele, bo ide do przyszlych tesciow. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się że jesteś szczęśliwa :) koniecznie napisz jak spotkanie z ukochanym i rodziną :) a ja wieczorem lub jutro napisze jak wyszło dzisiejsze usg :) pewnie zobaczę wielkiego chłopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac koniecznie ;) ja nie wiem jak ja wytrzymam do jutra.. moj Skarb o 11.20 ląduje w Wawie i kilka godzin pozniej juz bedzie obok NAS! ;) wcale spac mi sie nie chce.. a i budze sie rano jakos wczesniej, no i jeden raz przynajmniej mam w nocy wstawanko na siusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka pewnie się szykujesz :) a ja mam złe wieści :( mam cukrzycę i do końca ciąży muszę być na ostrej diecie a jak odbiorę wyniki krwi w poniedziałek to zobaczę czy muszę kupić glukometr. Muszę też odwiedzić diabetologa i postanowi czy dietą da się zmniejszyć cukier czy będę dostawać insulinę :) za to mój mały jest cały i zdrowy :) nie wiadomo ile ma cm bo już jest za duży na taki pomiar ale na pewno ma 2 kg i wg jakiegoś dziwnego pomiaru lekarz powiedział że czuje się komfortowo w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×