Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampa wiszaca

ile dostajecie alimentow na dziecko ?

Polecane posty

Gość Z Zniecierpliwiony
Jak miłość została przeliczona na pieniądze.....to co się dziwić???? A kto ją przeliczył...mamusia. Po za tym za swoje radości to się płaci samemu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mama..
a ja mam 4 letinego syna i zasądzone 1000zl alimentow ( inicjatywa ojca) płaci 1500- 2000 tyś dodatkowo funduje wakacje, droższe ciuchy, wieksze zabawki angielski, basen i każda inną rzecz związaną z dzieckiem. a dlaczego tak jest? bo nigdy nie szarpałam sie z nim o żadną kase. nigdy nie powiedzialam mu ze musi dawac w zyciu nie przyszloby mi do głowy pojscie do sądu walczyc o kase. mam ręce skonczone studia wreszcie mam bardzo dobrze płatną prace. a z byłym dogaduje sie doskonale ale wiem ze do tego trzeba dojrzec i do wszystkiego podchodzic biorąc pod uwage tylko i wylacznie dobro dziecka. nie zabraniam kontaktow, telefonowania, nie mowie ze tatus jest be bo nas zostawil. oczywiscie ze nie od poczatku tak bylo, ale jak byly zauwazyl ze wdze w nim czlowieka i że w dalszym ciągu moze byc ojcem to zaczął płacic tyle ile płaci a jestem rozwiedziona juz 2 lata. nie ma sensu sie szarpac czasem wystarczy porozmawiac, schowac dume do kieszeni... ale jesli od momentu rozstania naskakujemy, obrazamy, uzywamy dziecka jako tarczy, zabraniamy kontaktow to nie dziwmy sie potem ze delikwent sie do ojcostwa a co za tym idzie płacenia nie poczuwa. co was obchodzi czy ma kobiete ... zazwyczaj jak juz ma to kobiety staja sie jeszcze gorsze i dodatkowo utrudniaja kontakty. moj byly ma kobiete i do mojego zycia to niczego nie wnosi nawet laska swego czasu mi pomogla w pewnej sprawie więc kochane nie szarpcie sie tylko potraktujcie tych "drani"jak ludzi a moze wtedy wasze problemy sie skoncza. oczywiscie wiem ze niektorzy nie placa bo sa skonczonymi swiniami ale wiem ze w wielu przypadkach winne sa wlasnie kobiety bo najpierw zrobia ze swojego bylego smiertelnego wroga a potem oczekują finansowego wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak jak piszesz. To wszystko zalezy od czlowieka. Ja tez nie prosilam o pieniadze ani o zainteresowanie dzieckem , o pomoc.... czekalam na inicjatywe ojca. Nie doczekalam se do dzisiaj, a minelo juz 5 lat prwie wiec daje pozew do Sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2083
200 zł miesięcznie na chłopca 4-letniego (przedszkolaka), zero wkładu w wychowanie, niestety nie udało się podnieść alimentów, bo mam za wysokie dochody z pracy zarobkowej (około 2500 zł miesięcznie netto). i dlatego, że ojciec założył nową rodzinę.Mały chodzi do logopedy, na gimnastykę korekcyjną, basen i angielski. Ojciec ma od czterech miesięcy żonę, ma z nią roczną córkę, z tego co wiem, utrzymują się z zasiłku dla poszukujących pracy w Irlandii (wynosi on około 1400 euro miesięcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zualander
Ja mam 1500 bez sadów ani prawników. Byliśmy ze sobą, nie wyszło rozstalismy sie w normalnej pokojowej atmosferze. Ex poświęca dużo czasu 10-letniej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luabay
Do ...mama... Powiem ci szczerze, że trafiłaś na mądrego faceta. Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś, ale żeby się dogadać potrzeby chęci obu stron. U mnie było tak: mój facet z dnia na dzień zostawił mnie z dzieckiem, znalazł sobie nową kobietę i my przesłałyśmy go interesować. Dla mnie to był szok, ale pomyślałam sobie, no trudno zakochał się, takie rzeczy się zdarzają - samo życie, może poznał kobietę swoich marzeń. Nie zrobiłam mu nogdy awantury z tego powodu, nie obrzucałam go błotem bo stwierdziłam że i tak nic to nie da, niczego nie zmieni - może tylko mi by przyniosło chwilową ulgę, ale mamy przecież dziecko trzeba te stosunki jakoś normalnie układać. Nie wiem czy pod wpływem tej nowej kobiety, czy sam z siebie zaczął szybko traktować mnie jak śmiecia, robił wszystko żeby mi dokuczyć, utrudniał życie, mścił się i w dodatku wykorzystywał do tego dziecko. Nigdy nie utrudniałam mu kontaktów z dzieckiem, nawet po tych wszystkich przykrościach jakie mnie spotkały z jego strony. Ale teraz to dla mnie jest obca osoba, nie rozmawiamy bo nie chcę słuchać obelg pod swoim adresem. Nie proszę go już o nic, rozumiem kobiety, które walczą dzieckiem jesli ich facet zachowuje się tak jak mój były. Dlaczego sama tego nie robię - nie chcę być taka jak on, chociaż jak dla mnie mógłby nie istnieć, ale to ojciec mojej córki, chociaż po tym co robił nie wiem czy on ją kocha skoro wykorzystywał ją do tych gierek. Przykre to wszystko bardzo, nie potrafię tego zrozumieć do dnia dzisiejszego - nie wiem może jak facet poznaje inną kobietę to wszystko inne przestaje istnieć, traci rozum, może doszedł do wniosku, że zmarnowałam mu tyle lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odstawiałam inaczej
1500 zł na 3 letniego syna, od momentu jego urodzenia, ugadaliśmy się bez sądu, wywiązuje się bez zarzutów w każdym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Lubię takie wypowiedzi: Biedni panowie naprawde,robia sobie co chca,zadnej odpowiedzialnosci za drugiego czlowieka,zadnych obowiazkow,tylko soba sie zajmuja To tak jakby użalać się na cały Świat. Na wszystko co mnie otacza. A najlepiej na wszystkich mężczezn ... tych żyjących i nie żyjących... i tych którzy jeszcze się nie narodzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to widziałeś
http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Kacperek-walczy-o-zycie-pijany-ojciec-go-nie-upilnowal,wid,13840272,wiadomosc.html?ticaid=6d33e http://www.fakt.pl/Pijany-ojciec-rozjechal-synka-NOWE-FAKTY,artykuly,74061,1.html http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/bedzin-pijany-ojciec-opiekowal-sie-dziecmi_204829.html http://www.youtube.com/watch?v=7QrZp6cQHJ8 http://www.youtube.com/watch?v=dqikvetSCGM ty nie masz co robić? weż się za konkretną pracę -nie staraj się być lepszy od Boga po każdej stronie znajdziesz łajzy więc o tym z kim dziecko ma być decyduje sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka z Mirosławca
3.000 na dwoje dzieci 16 i 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" ile dostajecie alimentow na dziecko ? """" A co to jest w ogóle za pytanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Ty "a to widziałeś" , czy to widziałaś ? Taki masz popieprzony ten nick. zobacz co potrafią wyprawiać kobiety: http://www.youtube.com/watch?v=JzZBG9TIfZA http://www.youtube.com/watch?v=I6kbrxKcOI4 Nie pokazuję więcej, bo po co się licytować. Złych przykładów wśród mężczyzn jak i kobiet można o zgrozo znaleść bez liku. Zrozum że wszystkie kobiety nie są jednakowe i tylko super. Są też gorsze egzemplarze, ale to mało istotne. Ja uważam że powinno być równouprawnienie i równe prawa do wychowywania dzieci - jeśli mężczyzna koniecznie chce wychowywać swoje dziecko, to powinno się mu na to pozwolić. Szczególnie to powinno być rozpatrywane w przypadkach rozpadu związku z winy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa30wawa
Żeby zrobić dziecko potrzebni są dwoje rodziców a jak je utrzymywać to tylko tata . Była brata na lewo i prawo dawała, znalazła następnego naiwnego i kasy jej ciągle mało bo sama musi mieć na nową spódniczkę i kosmetyki żeby na imprezie ładnie wyglądać a dzieci ma w d.... dobra mamusia tylko przed mopr-em aby dostać kasę dodatkowo bo sama do pracy nie może iść bo nie ma czasu . Zarówno tata jak i mama powinni utrzymywać dziecko a pieniądze z alimetów powinny iść tylko na dziecko a paniusie które to zwykłe k... same niech zarabiają na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
I to jest koleiny powód ....dla którego należy tą chorą instytucje alimentów zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że mój mąż powinien płacić więcej. Uważam też, że w ogóle nie powinnien tej kobiety zostawiać. Ślub bo ciąża. Ale skoro zrobił to powinnien ponosić konsekwencje i się z nią męczyć. Ale odszedł. W życiu wygląda to tak, że to wszystko powinno być, ale teraz odbywało by się to moim kosztem, więc nie zabiegam o to. Czasem ja coś kupuje dodatkowo-ubrania, zabawki. Jakiś wypad proponuje. Ale ne będę przekonywać męża by płacił więcej, jeżdził więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ty myśl dalej. Może już nikt nikomu nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Nie rozumie ....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błahahahahahaha
temat już się znudzil-wy możecie dawać przykłady zarówno po jednej jak i po drugiej stronie a co fundusz istnieje tak bedzie istniał kobiet które w ogóle dzieci mieć nie powinny jest stosunkowo mniej anizeli mężczyzn których zaraz po urodzeniu należałoby kastrować a co niektórym wyrywać języki tak czy siak alimenty na swoje dziecko dostaję jedyne 600 zł ale za jakiś czas kolejna podwyżka-trzeba doliczyc inflacje i wzrost kosztów utrzymania męczcie sie ofermy i twórzcie nowe ustawy one i tak tylko tu będa odczytane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Ty ukryta pod buahahahahahaha po czym tak sądzisz że więcej jest złych mężczyzn ? niż kobiet ? i dlaczego kastrować, dlaczego ofermy ??? Ty chyba jesteś po prostu zboczona, no może taki egzemplarz spod ciemnej gwiazdy, psujesz tu profil kobiety normalnej i pozytywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiony o co ci chodzi? Nekt ci nie powiedział wcześniej że z chwili przyjemności robią się dzieci? I teraz co obarczasz świat konsekwencjami które ty powinieneś ponosić? Jak 70% facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Nie rozumiem o co tyle krzyku. Facet jest od robienia pieniędzy, a kobieta od bawienia dzieci. Taki porządek jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Jaki porządek ? Przecież jest równouprawnienie, choć tylko na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi
co ma równouprawnienie do życiowego powołania i spełniania obowiązku? No przecież ty franuś rodzic nie będziesz,karmić cyckiem tez nie !!! dzięki temu jakiś porzadek jeszcze jest zachowany!! dziś nieudacznicy którzy nie potrafią zarobić i utrzymac rodziny domagaja się "równouprawnienia" w postaci urlopów tatowych te baby które na to sie godzą maja chyba klapki na oczach!!! same zaiwaniają a taki zniewieściały chłoptaś niańczy dziecko i stoi przy garach!! sama lubie jak mi mąż pomaga ale ONA MA MI TYLKO POMAGAĆ W KUCHNI CZY W PRACACH DOMOWYCH A NIE ABY ROBIŁ ZA BABĘ A JA MIAŁABYM ZA NIEGO ŻARÓWKI WKRĘCAĆ,KRAN NAPRAWIAĆ,TAPETOWAĆ ŚCIANY,CZYŚCIĆ WYKŁADZINĘ ITP coraz to więcej tych lalusiowatych facetów,z wyskubanymi brwiami,z brylantyną na głowie i delikatnymi paluszkami które nic nie potrafią no przecież bym zwymiotowała jakby mi taki po mieszkaniu chodził!! kobiety wychowujcie swoich synów na mężczyzn a nie na jakieś cioty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
małgoska mówią mi - To znów ty, ta bez nicku, znów obrażasz ? i piszesz: "coraz to więcej tych lalusiowatych facetów,....no przecież bym zwymiotowała jakby mi taki po mieszkaniu chodził!! Wiesz co ? Tyle już tu bzdur nawypisywałaś, że pokazałaś jaką jesteś tępą, bezduszną, głupią, odrażającą, nic nie wartą szmatą. Ty byś zwymiotowała ??? Myślę że to odwrotnie: prawie każdy mężczyzna zwymiotowałby na twój widok. Bo taki obraz swojej osobowości przedstawiłaś, że czytając twój tekst żle mi się robi. I dodam tylko, że nie dziwię się że jesteś sama. Szkoda tylko tego dziecka które jest przy tobie i może całe dnie różnych bzdur musi wysłuchiwać. Piszesz o mężczyznach bez cycka - a co ma pirnik do wiatraka ? Przecież 80% kobiet wychowuje dzieci bez cycka, bo nie mają pokarmu. Zatem o co ci chodzi ? Czego się jeszcze uczepisz i w tym twoim wulgarnym a zarazem prymitywnym stylu opiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuma-kum
franuś a ty na zasiłku czy baba ciebie utrzymuje? czy ty nie masz co robic ? stale na babskim forum siedzisz i zaprzatasz sobie głowę wyskościa alimentów? musisz nieżle zalegać z alimentami skoro nie pracujesz i ograniczasz sie do siedzenia przed kompem zabierz sie dupku za pracę to bedzie ciebie stać na płacenie a i głowe spokojniejsza miec bedziesz zastanów sie-po co sie wysilasz skoro i tak w tej sprawie nic nie zmienisz-zostaw ustawy mądrzejszym fizole tacy jak ty powinni od switu do nocy zaiwaniać by nie zaśmiecać internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Ty kuma, czy nie kuma, masz tak dużo nicków, że trudno je wymienić. Nie potrafisz już nic mądrego wymyśleć, więc piszesz fizolu ... itd. Mam taką pracę że co pół godziny mam 2... 3 minutki przerwy. Zaglądam wtedy aby sprawdzić czy zmądrzałaś ? Przykro mi, ale z tobą jest coraz gorzej. Gdyby taką jak ty do sejmu wstawić to by dopiero wprowadzono ustawy. A co ty tutaj robisz ? Nie pracujesz ? Wrobiłaś chyba bardzo wartościowego faceta ? I na dziecko wywalczyłaś tak dużo, że możesz je ograbiać i sama żyć za te pieniądze ? A co najgorsze, posycasz tu nienawiść domężczyzn. Dlatego tu się zatrzymałem na chwilę, aby wskazać na głupotę którą tu siejesz. Sama bądź już tą czarownicą, czy to z miotłą, czy też bez miotły. Ale proszę nie psuj młodych dziewcząt twoimi głupimi wywodami. Lepiej ty stąd odejdź, bo może to zrozumiesz: Jedno zgniłe jabłko potrafi zarazić całą hałdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuma-kum
ty zbaraniałes franuś!!! jaka to praca która pozwala fizolowi w net zagladać i to na babskie fora|!! młode dziewczyny psuja tacy jak ty i to w momencie "obiecanek" o dostatnim zyciu po za mąż wyjściu weż się chłopie w garść i nie filozofuj bo akurat do tego sie nie nadajesz FIZOLU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×