Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość marakuja papaja
lusi na pewno sie da zrzucic ! Ja dzisiaj rozpoczelam druga ture .Lusi co do tych posilkow to mi tez roznie wypadaly i trzy razy zlozylo sie tak ,ze jadlam na dworze . Zapakowalam sobie wtedy , rzodkiewki , pomidora , kawalek ogorka i jadlam w parku.Troche sie krylam ,bo mi jakos nie wiedziec czemu bylo glupio, ale przynajmniej zaliczylam posilek . Po prostu wiedzialam wczesniej ,ze nie bede w domu i szykowalam cos co moge szybko zjesc. Wiecie co , czytalam pierwsze strony i duzo osob pisalo ,ze waga im sie ruszyla dopiero po 5 dniach .W moim przypadku bylo inaczej , bo w pierwszej polowie schudlam 2,8 , a przez nastepne 5 dni tylko 1 kg . Czyli ,ze to sprawawa indywidualna ile zrzucamy i kiedy . Nie ma sie co zalamywac na poczatku ,ze sie nie chudnie , ale wytrwac do konca. W tej turze moze tez zwaze sie tylko po 5 dniach lub w ogole dopiero po zakonczeniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Ja też głownie w pierwszej połowie coś chudłam. Zwykle po przejściu trzeciego dnia widziałam jakiś tam efekt, który pomagał mi trwać w diecie dalej. Ok 5 dnia warto się zważyć, to dodatkowo motywuje, bo czym jest 5 dni...chwila moment, a zawsze coś mniej na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefaaa
hi dziewczyny!!!! jestem tu nowa i chcialam sie do Was przyłaczyć. dzis jest moj pierwszy dzien na tej diecie i mam nadzieje ze uda mi sie na niej wytrwac i ze moge liczy na Wasze wsparcie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Hej a ja zaczynam dzis. Juz sie sama pogubilam którą turę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Helloł ;) A u mnie dzień nr 3! Na razie się nie ważę...zrobię to jutro lub w piątek, ale u mnie niestety tempo spadania wagi jest ślimacze. Rozwaliłam się już różnymi dietami. Co widzę i co mnie motywuje- bardziej płaski brzuszek i delikatne wysmuklenie boczków. Póki co to nie jest jeszcze efekt odchudzenia, ale to bardzo dobry pierwszy krok :) Też tak macie, że im dalej w dietę, tym bardziej chcecie jej przestrzegać? Ja tak mam, wkręcam się z każdym kolejnym udanym dniem. No to...udanej środy i silnych postanowień, dziewczyny:) już coraz bliżej do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Witamy fefaaa, jasne ze mozesz liczyc na nasze wsparcie . Na pewno uda ci sie wytrwac . Dieta jest tak opracowana ,ze da sie wytrzymac 10 dni i glodnym sie nie chodzi . A dieta naprwde dziala , 12 dni temu zastanawialam sie czy to jest mozliwe zeby jesc 6 posilkow i schudnac , a dzisiaj mam 3,8 kg mniej . Ja powinnam miec dzisiaj 2 dzien II tury , ale... Wczoraj mialam taki dzien ,ze szkoda pisac , jako tako zmiescilam sie w planie , chociaz myslalam ,zeby zaczc od nowa. A dzisiaj tez wszystko pochrzanilam i zaczynam od jurta pierwszy dzien . Mam nadzieje ,ze mi te dwa 2 dni nie zaszkodza i proces chudniecia bedzie przebiegal tak samo jak w I turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefaaa
ja dzis jestem na drugim dniu i jestem mile zaskoczona ta dietą. rano moja waga pokazala 1,5kg mniej, -wiem ze to prawdopodobnie woda, ale i tak daje to troszke więcej motywacji. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi2805
pierwszy dzien byl ciezki bo duzo owocow... ale teraz tesknie za nimi... nie wiem czy wy tez tak macie (biegunki) mecza mnie teraz codziennie hehe nie wiem czy to przez diete? dzis 4 dzien, jeszcze jeden posilek przede mna. narazie wszystko idzie dobrze tylko coraz wieksza mam ochote na cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Ja zaczynam od jutra , tym raze sie przyloze tak jak w I turze . Lusi ja biegunek nie mialam , moze organizm ci sie oczyszcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Mnie tez sie pozniej tesknilo za owocami. Ja podczas posilkow z grupy 4 wybieralam wlasnie owoce , mimo ze grupa 4 to mieszanina 3 grup .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Marakuja robie tak samo:). Jak w jakimś dniu jest gr 1 lub 4 to jak zbawienie. Bo ilez mozna jesc pomidory i ogórki:). U mnie II dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
II tura rozpoczeta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
U mnie 2 dzień N-tej tury:P ale idzie dziwnie ciężko pod tym względem, że jem wszystko na siłę. Wcale nie jestem głodna. Własnie teraz wmuszam w siebie 4 posiłek dzisiaj-ogórka i pomidorka koktajlowego a w zołądku jeszcze czuję full po obiedzie( kurczaku i ogórku). Chyba drastycznie skurczył mi się żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefaaa
Czesce dziewczyny! dzis jestem na czwartym dniu i waga pokazała kolejne 1kg mniej wiec w sumie 2,5kg:-)mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac. a jak Wase postepy w diecie? pozrowiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi2805
dzis 6 dzien diety. wazylam sie no i bez rewelacji. tylko -1 kg. chyba na dzis odpuszcze sobie i zaczne jeszcze raz, bo wiem ze na poczatku chudne a potem mnie przybywa troche z powrotem, zobaczymy jak bedzie nastepnym razem, bo organizm juz sie przyzwyczail i nie chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
u mnie 2 dzien , na razie sie nie waze . Zwaze sie po 5 dniach .Lusi moze nie rezygnuj tak szybko , a moze wlasnie pozniej ci waga spadnie? Limonka ja tez czasami jem ogorka z pomidorem , ale slyszalam kiedys ,ze nie powinno sie ich laczyc razem . Podobno ogorek powoduje ,ze z pomidora nie wchlania sie witamina C , ktora jest naturalnym spalaczem tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
naprawdę? nie słyszałam o tym zakazie łączenia ogórka z pomidorem. Muszę sobie poszukać jakichś informacji na ten temat. Ja bardzo często jem takie połączenie... A w kwestii chudnięcia, to odnotowałam pewien spadek wagi :) po pełnych 4 dniach mam mniej prawie kilogram, co mnie niezwykle cieszy, bo jeszcze raz tyle i dotrę do celu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Ja kiedys cos slyszałam, ale sie tym nie przejełam. Są rózne takie niewskazane połącznie, które ludzie jedzą od zawsze i żyją:). Ja poległam w diecie, i dzisiaj mam znowu 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Czesc dziewczyny :-) Ja dzisiaj koncze 3 dzien , na razie sie nie waze. Dzisiaj przypadkiem wpadlam na diete dr Bardadyna, ktory wymyslil diete strukturalna i jest tworca diety weekendowej . Szczerze powiedziawszy zainteresowalam sie tematem . Szczegolnie dieta weekendowa , pije sie w niej zdrowe koktajle przez dwa , a waga spada. Potem w tygodniu mozna zrobic sie sobie zamiast kolacji , ktorys z eliksirow. Wkleje sciage co weekendowej i inne topiki z tym tematem . http://www.strukturalne.fora.pl/weekendowe-odchudzanie,5/sciaga-z-diety-weekendowej,8.html http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3443505&start=0 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3457685&start=0 Co o niej sadzicie ? A moze ktoras z was juz ja stosowala i ma jakies doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Marakuja Ty to masz oko do szukania:). Wydaje się to spoko, może zrobie sobie przerwe od turbo( po tej turze). Ilez można:). Tylko czym taki koktail zrobić? Jak zrobie sokowirówką to wiele zostanie w niej. A blender( taki ręczny) nie wiem czy tak drobno to posieka:P. Wiec czym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Tez mi sie wydaje ,ze jest sie spoko. Co do diety strukturalnej to musze wiecej poczytac , ale napalilam sie na te koktajle. Po II turze zrobie sobie przerwe i zaczne pic ten koktajl oczyszczajacy , pije sie go o godz 18.00 , podobno dlugo niechce sie po nim jesc. Od czasu do czasu poprobuje innech koktajli, a jak bede miec chwile to sprobuje tej diety weekendowej .Niedlugo wyjezdzam , wiec najpierw przerwa, a potem koktajle i weekendowa. Do turbo na pewno wroce ( mam nadzieje ,ze nie bede musiala :-) ) i na pewno bede stosowala niektore zasady z niej .A na razie po skonczeniu tury przerwa. Musze poczytac wwszystkie wpisy czy komus ta dieta zaszkodzila czy wrecz przeciwnie. Co do blendera to mozesz sprobowac tym recznym . Ja mam elektryczny to swszystko mieli i miksuje , ale reczny moze tez da rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
tamta stronka nie wchodzi , ale tu jest adres , mozna tam znalezc wiecej informacji , przepisy na inne koktajle. http://www.strukturalne.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
Hej , jak tam u was z kilogramami ? Ja jeszcze do wczoraj myslalam ,ze niewiele schudne w tej turze , bo czulam sie jakas pelna , ale dzisiaj wydaje mi sie ,ze troszke znow zeszlo. To tak jakby jakis przelom na polmetku. Zobaczymy jutro czy faktycznie znow cos sie ruszylo. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Ja Marakuja twardo na 3 dniu i nic nie wiem, bo sie nie ważylam. Nie dociagne( chyba) do konca tej diety bo w czwartek mam impreze. Ale nie tylko przez to. W przyszlym tyg w piatek jade nad morze i nie chce z diety turbo odrazu przeskoczyc na "urlopowe" jedzenie. Ale trzymam sie:). Kupiłam wczoraj strój kapielowy:). Kosztowal majątek(!!!!!) ale jak na mnie szyty:). Idelany. I jest dużo lepiej niż było:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=159 Marakuja czytalam cos wiecej o tej diecie niełączenie, widziałaś to? Ogólnie trochę dziś poszperałam w internecie i kurcze sama już nie wiem. Chodzi mi o weglowodany. Naczytałam się, że one są ważne. Ale czy my ich jemy wystarczajaco( bo w sumie mamy je z warzyw)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja papaja
ale chodzi ci o to czy my jemy wystarczajaca ilosc weglowodanow na tej turbo? Powiem ci szczerze ,ze nie wiem .Krotko trwa wiec moze nie szkodzi .Dobrze,ze w ogole sa , bo sama bialkowa bylaby bardzo niezdrowa .Natomiast weglowodany z chleba , makaronu, ciasta itp podobno najbardziej sie odkladaja .Ogolnie wydaje mi sie ,ze ta nielaczenia nie jest glupia , ma jakis sens i czytalam wiele pozytywnych opini . Ale to dieta dlugotrwala , po prostu styl zycia , moze trwac latami .Ta strukturalna tez mi sie wydaje ok , ale malo o niej wiem , musze kupic ksiazke. Chyba najgorsza to bialkowa . Dziewczyny z Dukana by sie pewnie wkurzyly jak by to przeczytaly . Ja nie stosowalam diet wiec nie pisze ze swojego doswiadczenia, ale moje kolezanki przerabialy . Dieta Dukana bardzo skuteczna , ale bardzo niezdrowa. Ogolnie mialy problemy z zaparciami , z wypadajacymi wlosami , cera , jedna z nerkami no i jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Tak Marakuja właśnie o to mi chodzi. O te węglowodany. No w zasadzie jak tak spojrzeć na turbo to tez opiera się na białku głównie. Trochę owoców i tez sporo warzyw. Mówisz, ze trwa krótko:). Jedna tura tak:P. Ja dziś już sobie odpuszczam Turbo i postaram się stosowac niełączenie. Zobaczymy:). Tzn nie tylko niełączenia, ale tez ograniczania kalorii i rezygnacji z róznych rzeczy, ale nie całkowicie. Raz na pare dni kromka chleba czy troche makaronu przy kontrolowaniu wagi nie zaszkodzi. Bo na tej Turbo mam już dość niektorych produktów, a nie chce by zbrzydły mi wszystkie. Bo wtedy bede jadła malutko byle zjeść, i dziennie uzbiera się może w porywach 500 kcal....i po niej bedzie wiadomo co.... Są różne wersje tej nielączenia, ale ja zostanę przy tej, że nie mozna łaczyc białka z weglowodanami. Nautralna grupa sa warzywa i tłuszcze. A owoce to osobna grupa. I wyczytałam, że je się 4 posiłki: I owoce II weglowodany lub bialko III weglowodany lub bialko IV wyczytalam ze najlepiej zjesc weglowodany(odrobine) Co o ty myslisz? Bo Ty się zapewne bardziej orientujesz. I pytanie: mozna pić wszystko? O kawę mi chodzi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
oczywiscie nie odpisalam ze posilki II, III i IV mozna laczyc dowolnie z grupa neutralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
*dopisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×