Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

My robimy imprezke na 15osób najblizszych.Tort mogłaby tesciowa upiec ale chcem zamówic w kształcie auta lub pociagu:) Powodzenia zycze na rozmowie:) My niedługo mykamy z domku. ❤️🌻❤️dla Dawidka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze zobaczymy jak to sie u nas potoczy ale narazie nie mam planów, zobaczymy jak bedzie z kaska, o to sie rozchodzi. moj mały spi, a ja własnie dostałam kolejna propozycje pracy (bo dałam ogłoszenie na takim portalu) i to okaząło sie ze to salon tu koło mnie zaraz, wiec obudzi sie dziecko i tam pojde-fajnie by było:) tez myslałam o takim torcie Maya, ale Iza dała mi faje linki jak mozna prosto zrobic taki tort i bede sama kombinowac bo po co płacic komus za robocizne jak moge zrobic sama, a ja lubie robic takie rzeczy. kurcze u nas pogody nie ma wogole, niby jak ogladałam prognoze to ma byc w krk najcieplej ale jakos ja tego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawno właśnie z nunusią rozmawiałyśmy o imprezce roczkowej. i my robimy też małą uroczystość chrzestni, dziadki i my razem 10 osób. będzie tort, jakiś placek, sałatka no i mięsko. albo po prostu obiad i potem kawa i ciacho.zaraz dam linka do mojego torta: http://www.wielkiezarcie.com/recipe32394.html będę robić coś takiego tylko zamiast tych kwiatuszków muszę coś wymyślić. i na dole będą róże z masy cukrowej a sukienka też z masy cukrowej będzie różowa :) maya na tej stronie znajdziesz fajne przepisy na torty. i np jak zrobić masę cukrową a tym się fajnie torty pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyah :D Dziewczyny ja tez doszlam o co chodzilo z tymi nocami marudnymi, mamy na wylocie 4 trojki :/ nie wiem czy pisalam ale chyba nie, dwie na dole juz maja dziurki a te gorne cale czerwone i spuchniete :/ Jedziemy na syropkach non stop, bo dzis rano zapomnialam dac i ze spaceru wracalismy na syrenie :/ Ja tez nie wiem jak u nas z roczkiem , moze akurat maciej przyjedzie bo tak planujemy, albo zrobimy wczesniej tutaj jesli okaze sie ze bysmy juz tam wyjezdzali. Impreza w sobote suuuper, wrocilam po 4 do domu :D Iza superancki tort, ja na razie nie mysle o tym ale u nas jeszcze troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na rozmowie i nawet spoko-jutro mam isc na probe na 2h ale mysle ze spoko. wogole to Domino truje mi głowe ze nie chce zebym szła do pracy ale to moja decyzja bo przeciez bede szła na kilka godz i to nie codzinnie a ze to naprawde baaardzo blisko domku to nawet w trakcie pracy jak cos to moge wyskoczyc do małego jakby co. dzis Dawid mi tak strasznie rano przerazliwie zaczał płakac ze az sie bałam- taki pisk ze szok!!! wydaje mi sie ze to przez te zeby ale czy napewno? chciałam sie jeszcze pochwalic ze zakanczam karmienie cycem, bo juz mam dosc. karmie juz raz rano i raz wieczor i tyle. czuje ze tego mleka jest juz bardzo mało i dobrze:) z reszta Dawid to i tak juz za dnia je normalne rzeczy-rano jajo pozniej parowki,kaszka, jakas kromeczka i cycus juz nie potrzebny. Mango ale Ci super ze byłas na takiej imprezce! odskocznia na całego-a wyluzowałas sie chociaz i nie myslałas o Czesiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia powodzenia🌻 i opisz jak było w pracy:) Mango gratuluje zęboli!!Czesiowi oczywiście:) Patryk ma na wylocie 3ki u góry,ale jeszcze musze dokładnie przejrzec jego bużkę. Iza piękny ten tort! Ja przejde sie do cukierni jeszcze i dowiem ile zapłace za taki tort jak chce. My mykamy na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,,, jestem juz w domku, było nawet spoko, w czwartek znów ide. ale jest jedno ale:) pracuje tam taka dziewczyna z ktora sie kiedys nie lubiałam bardzo:( chyba mnie nie poznała jeszcze ale kto wie? stres najwiekszy minał... tatus sobie poadził swietnie a Dawidek w zamian tego zrobił mu wielka smierdzaca kupe hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciliśmy Damian został odtransportowany ma busa. zdążyliśmy po drodze zrobić zakupy. chwilę temu Damian dzwonił że już jest na lotnisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciałam fotke do galerii ze spacerku Dawidka. Iza to super ze maz odtransportowany:) oby szczesliwie dojechał na miejsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! w koncu nasze nocki sie poprawiły, uff dzis mały spał od 22 do 8 bez pobudki i wstał szczesliwy i wyspany. pochwale go to pewnie dzis juz nie da spospac :):) u nas jakos tak pochmurno jest, niby ciepło a jakos nie bardzo. miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) I nasza nocka ful wypas bez pobudki od 21 do 7;30:) teraz łobuz znowu spi co mnie dziwi,ale tak tarł oczka ze ululałam.Jak wstanie idziemy na miasto bo piekna pogoda a i dzis w ciucholandzie po 1zł wiec moze cos złowie.... Do galeri wrzuciłam 3 zdjecia. jak mi sie uda to wrzuce jeszcze Patryka na nocniku:) Wczoraj usłyszałam od syna kilka razy MAMA AM :D i teraz cały czas to powtarza,i nauczył sie przybijac "5" rączka:) Iza super ,ze maąż dotarł,ja niedługo tez bede to przezywac,a ile go nie bedzie? Nunusia super,ze praca moze byc,a ta dziewczyna moze i Cie nie pozna.Najwazniejsze to sie wciagnac:) Mango a wy jak tam? A o nowym wątku to i ja myslałam:P tylko tego szkoda..... Nunusia a kiedy teraz idziesz tam do pracy?I jaka stawke za godz Ci propuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fak:/ napisałam duzego posta i wcieło:/ jutro Maya ide, na 9, jutro ma byc szefowa wiec bedziemy gadac o kasie, ale w moi zawodzie to nie jest stawka godzinowa tylko od głowy:P u nas MAMA jest na okreta, :) i wyglada to tak jakby to było swiadomie, bo mama jest zawsze wtedy jak cos chce:) nagram wam go jakos. mi tez szkoda tego topicu, ale wiadomo cos za cos-całkowity spokoj w zamian za wspomnienia:( wogole wpadałm na genialny pomysł z usypianiem Dawidka, zawsze sie buntował i był ryk a teraz spokoj, a mianowicie biore go na rece, przytulam i po cichutku.... mlaskam:) tak mlaskam hahaha przez przypadek to zauwazyłam i mały normalnie w ciagu minuty zasypia- tak to na niego działa jak jakas hipnoza hahaha zaraz poczytam o tym w necie czy cos pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki🖐️ U mnie dzis szaro,buro,ponuro i zimno-typowa jesienna pogoda Siedzimy wiec w domku-i ogólnie nic nie robimy:) Patryk własnie zasnął-jak wstanie idziemy robic mu jajeczniczke-podsmaze na masełku,mam nadzieje ze zasmakuje. Wrzuciłam 2 foto do galeri jak Patryczek siedzi na nocniku-tylko one sa gdzies tam w srodku pozastałych zdjec. Nunusia ja dzis próbowałam przy usypianiu tego co Ty i wiesz co? Patryk pomimo ze spiący zaczął sie w głos śmiać,wiec to odpada:) powodzenia w pracy!! jak wrócisz to pisz:) Mango hop hop kochana-skrobnij cos czasem:) Iza a co do jedzenia robisz jeszcze na "roczek"? Wiecie co? ja wieczorami czytam inne topiki i jest taki Ciąza długo....wyczekiwana,dziewczyny zrobiły tam tabelke i jakims cudem ja tez tam jestem:D niewiem skad sie wziełam w tej tabelce...no ,ale nie przeszkadza mi to. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz po:P dzis byłam na chwilke, bo w sumie ruchu nie ma wiec i ja jestem tam zbedna:) w sumie to nic sie jeszcze nie dowiedziałam bo tej szefowej nie było. ale powiem wam ze ta moja dawan znajoma nie za bardzo mi sie podoba:/ wolałabym zeby jej tam nie było, narazie zadnego kwasu nie było no ale... Maya to widocznei Patryk inaczej reaguje na to, u nas jest to odrazu sen:) mi sie Dawid smiał jak mu spiewałam "LULU" :P:P:P strasznie go to chichrało he. wczoraj D przyniósł wypłate wiec idziemy dzis na duze zakupy i odrazu kupimy wszystko na małego na cały miesiac Maya moze pisałas cos kiedys tam z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam jednego posta do rybci o cholestazie tylko. Nunusia my zapasy tez robimy powoli,bo moj mąż jedzie za 2 tyg i juz pieluchy i kaszki na 2 miesiace wprzód sa,jeszcze deserki zostały. Obiadek kupczy tylko co w niedziele daje wiec nabieząco sobie kupie:) Kolezanka własnie pojechała -wkoncu pogadałam troche i pobawiła Patryczka-stwierdziła ze urwis straszny:P Ide zaraz pranie zbiore i kuchnie ogarne bo nuda mam.... Nunusia a ta znajoma to cos narozrabiała kiedys czy jak ze jej nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u nas ładnie słoneczko swieci ale to nie przekłada sie na temperature:) Maya przed dominikiem miałam innego chłopaka- a ta dziewczyna to jest jego była dziewczyna i od pocztku nie polubiałysmy sie. pozniej byłam na dyskotece i ona tez tam była a mniedzy mna a tym chłopakiem juz nic praktycznie nie było (a dodam ze on nie mieszkał w polsce) ja byłam troszke podpita i moj przyjaciel mnie pilnował i siedział ze mna a ja sie do niego przytuliłam a ona to widziała i zrobiła mi afere ze zdradzam tamtego:/ ale nie dosc zeona nie wiedziała co jest tak naprawde miedzy nami a w zasadzie ze juz nic nie ma. hmmm mam nadzieje ze to jakos logicznie napisłam:) my wczoraj zrobilismy zapasy porzadne, byłam w rossmanie i u nas Maya jeszcze duzo tych puszek jest. jak Twoja wyglada? taka z owocami?:) kupowała ktoras z was kaszki Babydream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nunusia my kupilismy 3 puszki-jedna raka z misiem i kwiatuszkami,a dwie ze zwierzatkami.Ta ze zwierzątkami jest na PYSZNE ŚNIADANKO,ta z misiem i kwiatami jest na SMACZNA KOLACJE a trzecią mój mąż na kawe zawinął:) Kaszek bABYDREAM NIE KUPOWAŁAM ,BO pATRYK PRZYZWYCZAJONY DO BOBOVITY i nie chce mu mieszac.Ale chce spróbowac pieluchy babydream 4 bo kolezanka mocno chwali.One sa w promocji teraz takie w czerwonym opak. 19.99zl za 40sztuk.Jak beda złe to 40sztuk szybko jakos zuzyje. My dzis w domu bo pogoda taka jak u Ciebie nunusia-słonko ale zimno.Popołudniu po paróweczki tylko wyskoczymy. Patryk spi od 15min a ja od rana sprzatam-tylko nłazienka mi została,a Krzyś wróci z przcy to na dole poodkurza i bedzie błysk:P Dziewczyny jakiej firmy paróweczki dajecie dzieciakom?jesli dajecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja rozne daje parówki, ostatnio kupiłam mu Bobaski ale takto naprawde obojetne... Dawidek strasznie lubi parówki oj strasznie! tak samo chlebus z pasztetem, albo z dzemem. moje odstawienie od cyca nawet idzie, mały sie nie domaga ale ja czuje ze mam cycki przepełnione i narazie robie to tak, ze rano poprzebudzeniu pije z lewego a wieczorem prawego, mam nadzieje ze zaraz to mleko zniknie. bo w wieku naszych dzieci to cycus juz jest jako dodate bo nie stanowi jako posiłek. dlatego chce juz zakonczyc to karmienie, rok wystarczy. ja sie wlasnie zastnawiam nad tymi kaszkami z rossmana, tez kupuje tylko Bobovita bo Nestle moim zdaniem to porazka, ale czemu nie sprobowac skoro wszystkie ich produkty takie dobre... a pampersy to ja jestem wierna Dada- ostatnio juz nawet zwykych Pampków nie kupuje tak mi te podeszły, Pampki to tylko jak gdzies wychodzimy zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja własnie rano karmie lewym a wieczorem prawym;) czasami daje cyca prawego w dzien po obiadku do popicia ale nie codziennie.Narazie póki siedze w domu to karmic bede,ale widze ze nie bedzie problemu z odstawieniem,bo mały mój sie nie domaga az mocno cyca.No i mi nie przepełniaja sie piersi...mam raczej takie miękkie cały czas,ale mleczko leci:) To spróbuj te kaszki Nunusia i daj znac-ja mam 8 kaszek kupioych wiec narazie wystarczy. I tez dada tylko uzywamy,ale spróbuje te rossmanowskie i dam znac jakie one sa. Niedawno skonczyłam prasowac góre prania i odpoczywam bo głowa mnie rozbolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia niewiem czy dokładnie o to chodzi,ale on jak jest na czworaka,to robi taj jakby grzbiet,główkę oprze o podłoze i lekko sie tak kołysze:) Mam nerwa,bo przez ostatnie 2 godz Patryk tak mi dał popalic,ze ja jak spokojna jestem,to zdenerwowałam sie jak mało kiedy,myslałam,ze mu przyzole! cały czas ryk i ryk,nic nie pomagało,tylko noszenie na rękach,tu taki śpiący ze usiedziec nie mógł,ale walczył,tak jakby na złosc.Nic go nie bolało,bo tylko na ręce go wziełam przestawał i mial ten swój łobuzerski uśmieszek...na rękach uspiłam wkoncu i az mnie głowa z nerwów rozbolała...Kocham go nad zycie,ale chyba czas zacząć go wychowywac,bo on nie jest głupi i zaczyna wszystko płaczem,krzykiem wymuszac...dzis np lezał pilot i on z usmiechem przypełzał do niego ale ja zauwazyłam i zabrałam,to tak zaczał sie drzec ze az sie zaszedł...musiałam go prawie reanimowac..wczoraj tak samo z tel.a gdy mu oddałam-spazmy z miejsca znikneły.... Wygadałam sie i juz mi lepiej:) Mam nadzieje ze wstanie w lepszym humorku. Ide po tabletke bo zaraz ból mnie wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya tak o to:) kurde współczuje Ci... wiem co przechodzisz, u nas tez tak nieraz jest taki wrzask...o nic, nie zeby o cos tylko własnie o noszenie na rekach-odrazu "ból" przechodzi. wczoraj tak miał a wiesz co mnie jeszcze bardziej wkurzało ze Dominik był i sobie drzemał i naskakiwał na mnie ze Dawid krzyczy a ja nic z tym nie robie-nisz kurwa podwojny nerw... to mu mowie ze skoro taki madry to niech wstanie i sie nim zajmie a nie krytykuje i mnie wkurwia dodatkowo. ale oczywiscie nie wstał. tylko probowałam sobie z nim siasc to odrazu krzyk mimo e n rekach go miałam. wiadomo ze kochamy nasze dzieci ale kazdy ma swoj próg wytzrymałosci. na szczescie ja takich wyskoków jak Ty piszesz (jak nie dam cos mu) nie mam,jak cos zabieram to olewa to-no chyba ze jet to butelka z herbatka,a czasami mu nie daje bo jak ma zaraz jesc to by sobie brzuszek tym napchał i nie jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, prawie nie mam czasu zeby cos naskrobac, aspac klade sie zazwyczaj razem z mlodym zaraz po 20. A w ciagu dnia latamy po dworze. U nas jest taka sama historia z tym krzykiem , dlatego juz od dawna wychowuje twarda reka i teraz mam w miare lajtowo, mlody wie ze ze mna nie ma to tamto :) Trojki juz sie przebily, tzn te na dole, a te na gorze juz spuchniete jak bomby... Aaaaaa !!! mamy wiesci wczoraj czesio sam poszedl :D ale dumna bylam hehhe najpier ze 4 kroczki a potem jeszcze z piec do tesciowej, jeszcze wieczorem do mojej mamy polazil pare razy. nawet niezle mu to wychodzi, moze jak nie zapomne i sie uda to nagram i wrzuce w galerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango to współczuję Ci i oczywiście gratuluję :D teraz się zacznie bieganie za Cześkiem :) my właśnie wróciliśmy od teściowej z urodzin (wypadają w środę ale nie wiem czy zdążę do niej wpaść) no i z cmentarza dziś 3 lata jak zmarł mój szwagier :( jutro o 7 rano msza więc muszę wstać o 6 :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×