Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

To jest łózeczko turystyczne, wzielam to z czerwonym : http://allegro.pl/kojec-lozeczko-turystyczne-dla-dziecka-nowosc-i1824357685.html pościel wzielam niebieski dinus i dzungla niebieska, chcialam ladne zielone z czerwonym cos ale takie blade te kolory ze zrezygnowalam: http://allegro.pl/edisa-posciel-dla-dziec-2-el-120x90-producent-i1821008041.html a wozek mniej wiecej taki: http://krakow.olx.pl/wozek-baby-design-smart-wielofunkcyjny-iid-152341658 tylko on nie ma gondoli a ma to nosidelko i 3 nasadki zeby przykryc wozekz przodu. Jak zobaczylam jak to wyglada to stwierdzilam ze w zupelnosci wystarczy, mlodziez na pewno nie zmarznie a bede miala o jednego grata mniej (gondola), to moze nawet zabiore go ze soba jak bede sie przenosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wykapana:) ide zaraz włoski suszyc,tylko odpoczne bo sie zmeczylam tym myciem:P i tak sie zastanawiam w co sie ubrac-pogoda byle jaka a i szerokie ubrania juz sie pokonczyly... jak bedzie zimno jak bede rodzic to pojade chyba w K jakims polarze albo bluzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posciel super i w dobrej cenie,łozeczko turystyczne ma moja kolezanka i bardzo sobie chwali nawet mnie probowala przekonac ale ja wole jednak drewniane,a wozek jak na ta cene to naprawde spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya jasne, podkradnij cos K, ja w zimie jak jest zimno to czesto chodze w dominika bluzach bo sa duze,wygodne i cieplutkie a co:) ja nie mam problemu z ubraniami bo chodzilam zawsze w luznych ciuszkach wiec we wszystko sie mieszcze, nic nie kupowalam specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tak teraz mysle ze posciel mi nie bedzie potrzebna na pierwsze miesiace bo mam spiworek do spania i kocyk .. no ale czas szybko leci i zanim sie obejrze to pewnie spiworek wymienie na posciel:) tym bardziej ze u mnie w zimie goraco jest w bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupilam na innej aukcji antyalergiczna poduszeczke i kolderke za 40 zł chyba wiec tez groszowa sprawa. Ja bym chetnie kupila drewniane ale ze wzgledu na ta przeprowadzke to wole miec takie gotowe do spakowania pod pache i jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez mam w dinozaurki:) taka zołto-zielona i zielone przescieradło...do tej pory mi sie strasznie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mango-tu masz racje bo przeprowadzajac sie o niebo lepsze jest turystyczne łózeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super spiworek, ja zrezygnowalam ze spiworka bo w domu mi sie nie przyda bo kolderka albo kocyk , a na spacer teraz jak jest to nosidelko i mam jeszcze taki kombinezonik wiec musi starczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zamierzałam kupowac spiworka ale dostałam od kolezanki wiec skorzystam:) dobra dziewczynki ja mykam sie zbierac bio za pol godz mój wraca i chcemy do ciucha jeszcze skoczyc i na obiadek do babci a wizyta o 18...pa kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja mam takie 3 spiworki, tez dostałam ale jakbym nie dostała to bym pewnie kupiła znajac mojego swira:P kocyki mam dwa polarkowy i grubszy takze zaopatrzona jestem pod kazym wzgledem. hehe Maya napisz po wizycie jak tam koniecznie! Mango dobre rozumienie co do łóżeczka, a kiedy masz w planach ta przeprowadzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia najprawdopodobniej w lutym, ale jak bedzie trzeba to zostane dluzej, zalezy jakie maz bedzie mial wiesci z pracy swojej apropo kolejnego kontraktu. A dziewczynki powiedzcie mi czy macie czapki na zime? ja nigdzie nie moge utrafic takiej zeby sie nadawala na mrozy, moze to jeszcze za wczesnie, moze to dopiero kolo pazdziernika sie pokaza? sama nie wiem, mam tych czapeczek roznych ale zadna nie jest na tyle ciepla. Maya zdaj relacja zaraz jak przyjdziesz, czekamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdam relacje napewno:) czapke kupiła mi "tesciowa" w ciuchu-superowa jest :P jutro porobie zdjecia i wrzuce wam na poczte to poogladacie co mniejwiecej mam... teraz juz naprawde lece pa:) aaaa i jeszcze pytanie -do szpitala bierzecie wiazane czapeczki-te cienkie czy nie? bo ja nie mam wiazanej i mi mama mowi ze bedzie malemu spadac z główki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czapeczek bardzo duzo wiec sie nie wypowiadam- rozne rozniaste, i cienkie i grubsze ale wydaje mi sie ze na zime to by kupic troszke grubsze Mango poczekaj jeszcze napweno sie pokaza, ja chcialam miesiac temu kupic kombinezonik jakis to mi pani w sklepie powiedziala ze dopiero pod koniec wrzesnia a nawet pazdziernik sie pokaza. Maya z checia obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaww
Cześć dziewczyny, zazdroszczę Wam już macie coraz bliżej, przynajmniej większość. Ja jestem w 16 tygodniu i nie były to lekkie tygodnie.Nie wiem właśnie co mam zrobić, bo od 3 dni czuję się okropnie, ciągle mam mdłości, cokolwiek zjem, i zdarzają mi się wymioty i biegunka, byłam niedawno u lekarza i wszystko było w porządku, ale od poniedziałku znowu mnie dopadło złe samopoczucie. Odżywiam się zdrowo więc nie wiem o co chodzi, w sumie to druga połowa 4 m-ca a ja nic nie przytyłam, z jeden strony się cieszę bo zawsze miałam problemy z utrzymaniem wagi, ale w tej sytuacji trochę się martwię. Najchętniej nic bym nie jadła:(. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na nudności?? Mi pomagały grapefruity ale wydaje mi się że mam rozwolnienie po nich, potrafiłam zjeść nawet 4 w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu nie trzeba brac ubranek daja oni, ja sobie tylko cos wezme na wyjscie dla małego zebym nie musiala pozniej jezdzic i im wozic wiec mysle ze oni beda tam wiedzieli co dobrac dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaww
Co do ciuszków to byłam ostatnio w H & M i tam było mnóstwo czapeczek na zimę, kurteczek i kombinezonów. Sama chciałam już coś kupić ale się powstrzymałam, wiem że za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuchaww wiesz co podobno herbatka imbirowa jest dobra... ja tez mialam mega mdlosci i nic mi nie pomagało. przeszło z czasem, a brak apetytu trzyma mi sie do teraz, jezeli dziecko rosnie zdrowo lekarz nie ma zastrzezen to nie masz sie co matwic, a witaminy jakies zarzywasz? bo z tego co kojarze witaminy PRENATAL sa przeciw mdłoscia ale to bys juz musial zapytac w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaww
Dziękuję za szybką odpowiedź,zaraz pobiegnę po herbatkę. Biorę femibion 2, wit. B6 i E, wszystko mi przypisał lekarz, chociaż od pn nie biorę, tak się źle czułam, w pn wymiotowałam, myślałam że to chwilowe ale dzisiaj z nowy to samo:( Zaraz coś zrobię lekkiego na obiad może się przyjmie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;P Dominika przyszła na świat 19.09.2011 o godz 23:05 :) ważyła 3440 i 55 cm ;) właśnie wróciliśmy ze szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Iza wielkie gratulacje!!! miałysmy nosa:) powiedz w domu Cie wzieło czy w szpitalu? jak znajdziesz chwilke to napisz jak przebiegł porod, ile dasz rade! jeszcze raz GRATULACJE!!! czekamy na foto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już piszę :D musiałam nakarmić małego żarłoka. pojechaliśmy w poniedziałek do szpitala, na ktg które wykazało skurcze co 10 minut ( których ja nie czułam. po zbadaniu lekarz stwierdził 1,5 cm rozwarcia i że możemy spróbować wywołać :) dostałam oksytocynę skurcze przyszły i skończyły się wraz z kroplówką. o 17 lekarz przebił pęcherz płodowy ok 19:00 zaczęły się regularne skurcze. o 22 lekarz podał mi kolejna kroplówkę z oksytocyną. takie bardzo silne skurcze trwały może 30 minut. o 23.05 mała była już ze mną :) nie mam ani jednego szwu, nie nacięli mnie ani nie pękłam. opiekę miałam świetną i jestem ogólnie bardzo zadowolona. gdyby nie to że mam małą nawet nie wiedziałbym że już urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Iza nic tylko pozazdroscic... i juz jestes w domku,super! taki porod to chyba kazdemu sie marzy! u mnie bedzie cc i teraz buszuje internet i czytam wszystko co z tym zwiazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-gratuluje kochana:)! tak czułam ze juz masz Dominike przy sobie:D i rzeczywiscie porodu tylko pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×