Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

!5kg Iza? niewidac po zdjeciach:) ja mam 9 na plusie i zastanawiam sie ile jeszcze przytyje...mnie tam bardziej zastanawia waga małego niz moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja jak praswowalam to sobie dalam deske na najnizszy poziom siedzialam na wersalce i sobie prasowalam, sama radosc! mi sie wydaje ze maly bedzie z nami wczesniej nawet z Dominikiem sie o to zalozylam bo on twierdzi ze urodze w terminie hehe zobaczymy kto ma racje:) maya bidulko cala ciaze dobrze znosilas to masz teraz... ja od kilku dni mam takie rwanie kregoslupa, leze i czuje mocny pulsujacy bol przechodzacy od gory w dol, pewnie maly jakis nerw wtedy uciska ale nie jest to mile uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie Iza nie widac tych 15kg... niezle:) ja tez podobnie jak Ty Maya ciekawa jestem ile maly wazy bo moja waga w gore nie idzie na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja niestety nie mam deski do prasowania:( jak nam sie połamała pół roku temu tak do tej pory kupujemy:D No i masz racje-cala ciaze mało co narzekałam,a teraz wszystko naraz no ale dam rade-wszystkie damy bo juz blizej niz dalej:P co do porodu to mi sie caly czas zdaje ze urodze wczesniej-szczególnie gdy w 35tyg odstawiam fenoterol(wkoncu!:)) chociaz lekarz patrzac na moja szyjke stwierdzil ze to troche potrwa zanim po odstawieniu leku sie skróci...powiem tak-po 20pazdziernika moge rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie troche przerazilam ze niunio w 31tyg i 6 dniu wazyl tylko 1.5kg-wydalo mi sie to malo i caly czas sie boje o jego wage. Ciotka i lekarz mowia ze to jak najbardziej w normie i najwyzej nie urodze kolosa i bedzie mi lzej rodzic ale ja jak to ja naczytałam sie w necie ze dzieci innych dziewczyn w tym samym tyg ciazy wazyly juz 2kg lub wiecej i panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Maya jakis stolik lub recznik na podłodze i bedzie wygodnie:) ja jutro odstawiam Duphaston-w koncu! bardzo sie ciesze z tego powodu:) zostala mi ostatnia tabletka. zobaczymy jak organizm na to zareaguje troszke sie boje nie powiem... mowisz po 20... ja juz 20 bede miec mojego szkraba i jak dobrze pojdzie to prawie miesiac bedzie miał... ale to zleciało jej... nie martw sie waga! no cos Ty! skoro lekarz mowil ze jest ok to jest ok! nie nakrecaj sie kochana:) bo nie ma po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje narazie na stole w kuchni na stojaco prasowac a jak bedzie zle to K wroci to mi cos wymodzi:) a waga staram sie nie przejmowac ale jednak po głowie mi to chodzi...zobaczymy 21wrzesnia ile wazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez sobie krzesełko i usiadz sobie do tego prasowania po co kregoslup nadwyrezac! nie kupilam jeszcze biustonosza do karmienia bo niestety nigdzie nie moge znalez rozmiaru bo wszystko za małe a wiadomo jak urodze to i cyc jeszcze pojdzie w gore dlatego narazie nie kupuje mam to gdzies:) jakos moze dam rade i bez niego jak bedzie trzeba:) musze wziasc sie za torbe kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja torbe pakuje po wizycie:) a biustonosz musze miec w szpitalu wiec kupie teraz ciut wiekszy a po porodzie moze uda mi sie kupic drugi...Jednak niechce mi sie prasowac-moze potem-teraz ide sie połoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja wiem ze biustonosz taki potzrebny ale co mam zrobic jak zeszlam tyle roznych sklepow i rozmiaru nie ma?? nie kupie przeciez za malego... popralam sobie jeszcze te posciele do wozka tak z nowosci przepłukałam wyschnie mi przynajmniej. pasowalo by mi jakis porzadek zrobic w mieszkaniu ale checi brak... moje cycki od dwoch dni zwariowały... strasznie z nich cieknie ja sobie leze caly czas-moze jakis film ogladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia no nie dziwie sie ze masz problem ze znalezieniem biuttonosza jak cyce masz wielkie:P ja tez juz leze i bede szukala jakiegos filmu do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya daj spokoj z tym moim cycem jak sobie pomysle ze beda jeszcze wieksze to az mnie skreca hehe chyba bede musiala sobie uszyc stanik na miare bo innej opcji to ja nie widze:) niby pogoda dzis taka ładna i wogole a ja nie mam siły do niczego-a moze to len? D mi mowi caly czas ze teraz powinnam naokragło lezec i sie z łózka nie ruszac ale ile mozna lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Uf ale sie najadlam strachu... Dziś mnie wypuścili. Wyobrazcie sobie ze w czwartek mialam juz rozwarcie na 2 palce i nawet jakies wieksze skurcze sie pojawily. Dostałam cordafen, 4 tabl co 20 min i tak sie nacpalam tym ze nie wiedzialam gdzie jestem, serce prawie mi wyskoczylo, bolala glowa i niedobrze mi bylo ze szok... A pozniej juz dostalam 4 razy na dobe po 2 tabl, i teraz od 3 dni biore 3 razy po 1 , czyli co 8 godzin. Uspokoili mi ta wsciekla macice i na szczescie od piatku ktg idealne, wczoraj wieczorem zalozyli mi krazek i teraz mam jak najwiecej lezec plackiem, raz na jakis czas na spacer pod blok... Chyba oszaleje, ale i tak jutro musze pojechac do tesco i pare rzeczy zakupic, bo w razie czego zostane na lodzie. W sobote pozno wieczor przyjezdza maz na 2 dni :D ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa co mialam wam napisac, lezala ze mna dziewczyna 19 lat, ktora jest w 34 tyg ciazy a dowiedziala sie jakies 3 tyg temu :D czaicie? mowi ze czula wczesniej ruchy, ale nie poszla mimo tego do lekarza hehe szalenstwo, szczyt glupoty, chyba sie bala, chociaz mowila ze miala normalnie okres, ale dajcie spokoj zadnych badan, nic... fakt brzuch miala polowe tego co ja , ale przeciez wiedziec ze jest sie w ciazy i do lekarza nie pojsc!!!!! szooooooooook az wierzyc nie chcialam, dopiero jak przyszedl obchod to ja ordynator zjebal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango w koncu jestes! super! martwilysmy sie tu o Ciebie! lez dziewczyno i wypoczywaj! nawet tesco odpusc maz przyjedzie to Ci wszytsko kupi! a reszte przez allegro! szkoda zeby nie daj Bog cos sie stało! Czesio teraz najwazniejszy! to mowisz ze sie nacpałas co? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mango:) super ze wrócilas w dwupaku:) troche wiem jak sie czułas bo ja po fenoterolu myslałam ze ducha wyzione:P teraz juz organizm mi sie przyzwyczail i u Ciebie bedzie to samo:) Z ta dziewczyna to ja niewiem jak mozna nie zauwazyc ciazy:Ddobre hehe... Nunusia ma racje-narazie odpusc sobie tesco niech ktos z rodziny Ci kupi najpotrzebniejsze rzeczy...pamietam jak mi lekarz mowil ze mam brac lek i lezec lezec i jeszcze raz lezec a ja nie mialam takiego rozwarcia jak Ty yulko male skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś w końcu mango!!!!!!! super że udało się wszystko zatrzymać. odpuść sobie choć na tydzień dwa zakupy i duuuuuuuuuuuużo wypoczywaj!!! chcesz to ja podjadę zrobię Ci zakupy???? namawiam moją córcię żeby już wyszła ale uparciuch mały nie chce. dziś urodziła moja koleżanka przez cały czas miałyśmy kontakt telefoniczny. często rozmawiamy ostatnio i obie mamy wrażenie że nasze maluszki są wspólne. malutki jest śliczny waży 3290 g, jak dostałam zdjęcie to aż się wzruszyłam :) eh już nie długo i my będziemy tulić nasze maluszki :P mi do terminu zostały 3- 4 dni ale jak nie wylezie w terminie to za maksymalnie 18 dni będę ją mieć przy sobie :) chociaż troszkę liczę że może coś się ruszy, moja położna ma dziś nockę na porodówce :P fajnie by było z nią rodzić bo jest bardzo sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dla Ciebie kazdy dzien to nadzieja... pewnie zasypiajac myslisz czy sie czasem nie obudzisz zaraz, wstajac rano pewnie myslisz czy dzis jest ten dzien... eh napewno jest Ci niesamowicie ciezko i ledwo co sie toczysz ale zazwyczaj porod przychodzi niespodziewanie i w najmniej oczekiwanym momencie. trzymamy kciuki za Ciebie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie w ORANGE? jak tak to dzis jest taka promocja ze jak sie wysle sms pod nr 80101 o tresci ORANGE (duzymi literami) to dostaniecie godzine rozmow gratis do wszystkich sieci, sprawdzone ja dostałam z tym ze czekałam 2godziny na potwierdzenie odrazu mowie:) i te minuty wazne sa przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie czułam dziewczynki ani skurczy ani rozwarcia, nawet nie wiem czego bym sie miala spodziewac... :) Z zakupami to zobacze jeszcze, ale w sumie spacerek miedzy polkami mi nie zaszkodzi, na piechote co najwyzej kiladziesiat metrow przejde :) a juz bede spokojniejsza ze wiekszosc rzeczy potrzebnych mam :) Iza no u Ciebie to juz lada moment wielki dzien !! Tylko patrzec jak znikniesz na pare dni a potem sie okaze ze juz po wszystkim :) Nunusia u Ciebie tak samo juz chyba niewiele zostalo , hehe zobaczcie dopiero co zaczynalysmy pisac i sie poznawac a tu za moment juz beda nasze dzieciaczki z nami.... eh zrobilam sie sentymentalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam PLUSA mieszkam można powiedzieć w środku lasu :) nie tak na poważnie Wdecki Park Krajobrazowy i u mnie zasięgu z ORANGE nie ma chyba że jakieś 300-400 m od domu na środku pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kurcze jestem od 6 na nogach, w szpitalu dawali mi na spanie hydroksyzyne bo pierwsze 2 doby moze ze 3 godz udalo mi sie przykimac, i po tym spalam jak zabita , a teraz o 6 tabletka i dupa... dlugie dni mnie czekaja... Ale przynajmniej fajna pogoda, chlodno, bez slonca , dla mnie idealnie. Co planujecie na dzis ciekawego? i co dobrego na obiad? ja teraz bede obslugiwana przez mame wiec bede umierac z nudow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) mnie z kolei boli krzyz tak nisko jak na okres;/ ale ogolnie czuje sie ok. Mały od rana sie rozciaga:P spróbuje dzis poprasowac troszke ciuszkow,bo sporo tego jest...Nunusia ja cale zycie mam w orange i juz jakis czas korzystam z tych kodów:) a plany to jakie na dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś czeka wywiadówka :P na pogrzeb iść nie mogę, bo raz że nie czuję się na siłach a dwa nie chce Kacpra zabierać, zaraz po szkole bez obiadu na taką smutną uroczystość. Zresztą sąsiadka zostanie pochowana na cmentarzu, praktycznie na przeciwko mojego domu. Więc będę mogła iść zanieść kwiaty czy znicz kiedy tylko będę chciała. a na obiad dziś zrobię gulasz z ziemniaczkami mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez obiad z głowy bo moj mezczyzna ma nam kurczaka z rozna kupic:D mamy takie miejsce gdzie sa pyszne i swierze:) Mango ja tez sie mecze z tymi godzinami branie tabletek-biore o 5;30rano . o 11;30 ,o 17;30 i o 23;30 No i o 5;30 jak sie rozbudze to sie krece i krece do tego czasami mnie trzesie i czuje niepokoj ale juz sie przyzwyczaiłam... a mowil ci lekarz do kiedy masz brac te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... u nas dzis w planach dentysta-hirurg... Dominik idzie zeba wyrwac o mu daje czadu od kilku dni:) Maya ja tez cale zycie w orange, i cale zycie ten sam numer:) mam tez drugi w Play na abonament ale wzielam go tylko ze wzgledu zeby miec tani internet a abonament jest wogole nie korzystany nawet karta do tel nie wsadzona:) o tych kodach ja sie wczoraj dowiedzialam, fajana sprawa:) mango bidulko Ty nasza, teraz bedziesz miec ciezkie dni ale musisz dac rade:) ja niewiem co dzis na obiad bedzie, czy cos ten moj chłop bedzie w stanie przełknac, ja sobie chyba zrobie zupke pomidorowa sama bo nikt mi nie zrobi takiej jak ja sobie sama:) Iza musisz sie jakos trzymac, chociaz ja bym chyba poszla na ten pogrzeb jeszcze jak jest tak blisko jak mowisz-no ale to juz sprawa inwidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że cała uroczystość zaczyna się o 13,30 a ja Kacpra z autobusu muszę odebrać o 14,10. a wchodzenie w środku mszy z głodnym i rozgadanym dzieckiem troszkę mija się z celem. a jeśli małego na czas nie odbiorę to zaraz policję mam w domu :( teściowa w szpitalu w W-wie,teść w pracy, Damian na Śląsku a bratowa sama musi córę odebrać w innej miejscowości zresztą opiekunka z autobusu nie wyda dziecka nikomu obcemu...a wszystkie sąsiadki idą na pogrzeb, także duuupa.a i jeszcze ja od rana co 10-15 minut biegam do WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×