Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

U mnie juz po pracy ..prawie zemdlalam taki upal tam byl teraz siedze w domu i tez prawie omd;lewam rece jakies mam slabe..kurcze laski bardzo sie martwie juz tym wszystykim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po pracy ..prawie zemdlalam taki upal tam byl teraz siedze w domu i tez prawie omd;lewam rece jakies mam slabe..kurcze laski bardzo sie martwie juz tym wszystykim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaza no ale ja mam 168 cm nie jestem niska ale Ty jesteś 10 cm wyższa więc i cięższa wzrost baaardzo dużo wazy.Moja koleżanka i ja ważymy po tyle samo a ona jest 5 cm niższa i ja nosze 36 a ona 38-40. Najważniejsze żeby się czuć dobrze w swojej skórze i nie patrzeć na wagę.Bo można ważyć 50 kg a czuć się i tak grubo jak sobie ktoś tak wmówi.Lubię dziewczyny co maja zachowane proporcje w końcu jesteśmy kobietami to trzeba mieć i tyłek i piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
co to za przygłup tu u nas pisze?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ogólnie nie piszę w kwestii kompleksów, ogólnie uważam że mogę iec kilka kg mniej,ale nie czuję się gruba ;) natomiast marwie sie ile moge przytyc w ciazy, bo wizja wieelu kg mnie przeraża. Ehhh chyba zmykam spać. dobranoc kobitki i do jutra :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
I ja uciekam spac,śpijcie spokojnie,dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie bo jestem w nieciekawym stanie fizycznym i psychicznym...juz musze poczekac do polski na konsultacje...:( mowie ze prawie zemdlalam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- heh, może faktycznie śmiesznie wyszło z tym moim przekazem- po czopku mdłości nie było i nie wymiotowałam :D Witania- czopki nazywają się TORECAN na ulotce napisane, że na powstrzymanie wymiotów i nudności. Dla kobiet w ciązy i ludzi z urazami jakimiś. Bałam się brać, ale lekarz mówił, że nie ma żadnych obaw. Więc wzięłam raz. 6 czopków ok. 9zł także czasami chyba będę korzystała, np. jak w pracy cięższy dzień itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się bałam tutaj \"głośno pisać\", ale u mnie też żadnych objawów- lekarz stwierdził, że trzeba się z tego cieszyć, a nie martwić:) Wypłukałam się według zaleceń lekarza tamtum rosą, a teraz zastanawiam się czy w ogóle wolno... takie rzeczy ze mnie powylatywały, że szok..., ale on powiedział, że tak będzie bo jak zaczęłam we wtorek krwawić to teraz pochwa musi się oczyścić.. ale nie wiem.. wyrzuciłam ulotkę ma ktoś to w domu i mógłby mi przytoczyć czy wolno w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to ja schudłam- 2 kg.. zupełnie brakuje mi apetytu;/ Także 8 tydzień rozpoczynam z wagą 60kg przy 180cm.. idę sobie wyliczyć ile mam przytyć:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki normalnie osłabiacie mnie z tą wagą... W czwartek miałam 2kg więcej już, a nie mam apetytu więc normalnie tylko sie powiesić... Pewnie znowu nabiję koło 30...😠 Idę lulać bo jutro do roboty... Śpijcie i śnijcie o Waszych fasolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Całkiem nieźle zaczęłam się czuć i mam nadzieję, że taki stan się utrzyma tylko strasznie senna się zrobiłam. Ja też wczoraj wlazłam na wagę i schudłam 1,5kg :-o Przez te 3 dni (niedziela, poniedziałek, wtorek) gdzie praktycznie na wodzie i jogurcie naturalnym jechałam, bo resztę pokarmów zwracałam to całkiem niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No jak są wymioty to wiadomo że się schudnie ale póżniej organizm wyrówna straty...;) Moja znajoma w drugim m-cu ciąży już kupowała spodnie ciążowe i uyła bardzo a teraz 7 m-cy po porodzie wróciła do starej wagi i wygląda ok.Także nie martwcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę, że trochę mamy tu wysokich ciężarówek :) :) U mnie waga wzrosła o niecały kilogram, jestem w 6 tc. Obecnie ważę 64,5 kg. Mam ogromny apetyt na słodycze :( Często mnie mdli po jedzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, ze mam 180 cm wzrostu i już czuję się za gruba. Dodatkowe kilogramy idą mi w brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lutóweczki :) Ola dzięki na nazwę czopka. Kupię sobie :) Choć wymiotów nie mam, ale mdłości, nudności owszem. Co do wagi, u mnie 2 kg do przodu, a od czw/pt zaczyna się 9 tydzień wg owulacji (+ 2tyg) a 10 tydz wg OM. Boję się, że utyję bardzo, tym bardziej, że kiedyś byłam przy kości i łatwiej przybieram na wadze... ;/ Monikaza, wysoka jesteś i dlatego ważysz więcej, nie przejmuj się. majóweczko trzymaj się, wypoczywaj!!! Klaudia, laseczka jesteś :) Daga, 30 kg myślisz, że nabijesz? U mnie też idzie dobrze, ale chyba zrezygnuję z kolacji... Ja zajadam się kanapkami z dżemem i drożdżówkami. Nic innego nie jem, bo mnie mdli. Martwię się tą pogodą. Podobno w ciąży nie można się przegrzewać ( ciepłe kąpiele itp zakazane). A ja w pracy to mam jak w saunie, duchota nie do wytrzymania... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy wszytskie takie wysokie jesteście :) ja z kolei mam inny problem bo jestem dosyć drobna i szczupła i bardzo się boję ,że śmiesznie będę wyglądać z brzuchem i bardzo szybko będzie go widac. :( :( a od wczoraj zaczęły mnie bolec sutki jak je dotykam, czyli jakiś objaw jest! uff... jutro późnym popołudniem idę do ginekologa, trzymajcie kciuki żeby wszystko było OK pozdrawiam wszystkie ciężarówki :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wszystkie kg zawsze w brzuch i biodra szły.. kiedyś byłam przeraźliwie chuda, a potem zaczęłam tyć.. ostatnio moja waga podnosiła się ok. kg tygodniowo, a teraz zaczęła spadać.. brzuszek mam jedynie wieczorami- ale wtedy to całkiem spory.. ja to powiem szczerze, że skoro mnie i tak kręgosłup boli to bym chciała mieć chociaż malutką już piłeczkę z przodu:))) pozdrawiam ciężaróweczki- jeszcze z łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Ja mam 170 i już ważę prawie 69kg....:( Witania- jak nie zjem kolacji to w nocy mam takie mdłości, ze wytrzymać nie można...Z młodym było 27,5 więcej także aż strach się bać! Qrde upał jak cho***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! schizuję... jutro USG... matko, jestem przerażona! Pierwsze USG miałam w 4 tyg 5 dniu (licząć od OM), teraz ma być 7 tydz 0 dz. Wtedy było widać tylko malutki pęcherzyk , a teraz może będzie serduszko! Jestem w takim szoku dziewczyny! I tak bardzo się boję!!!! Odpędzam do siebie te strachy, ale to cięzko... co do wagi... ja tylko ciutkę przytyłam- teraz jest 60 kg przy 175 cm wzrostu, wiec nie narzekam, aczkolwiek brzuszek się już nadął :D Dziewczynki, help!!! nie mogę pracować, ani nic, bo cały czas myślę o tym USG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue, spokojnie, wszystko będzie dobrze. Zazdroszczę Ci, ze już bedziesz mogła zobaczyć swojego maluszka. Wierzę Ci, że się stresujesz, ja tez coraz częściej myślę o USG, a wizytę mam dopiero za 3 tygodnie.Martwię się czy wszystko jest ok. Trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue zobaczysz jaka będziesz jutro szczęśliwa po usg :) W 7 tygodniu to już dużo zobaczysz :) Tylko nie schizuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski u mnie bez zmian ..Dzwonilam do poloznej mowi ze wyglada jej to na stres ciezarnej czyli depresje ciezarnych..kurde nie slyszalam o takim czyms :( mam nadzieje ze to przejdzie fakt mialam przed ciaza wielkie stresy ale ze tak az sie to odbilo...Ja mam 158 i 47 kg wagi wiec jestem malutka :) krasnal...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko, trzymaj się 🌼 pogoda rzeczywiście jest fatalna, wczoraj tez mi było słabo bardzo. Wiesz moja koleżanka ktora była w ciazy to w pierwszym trymestrze tez podobnie się czuła i parę razy by zemdlała - to podobno jest dosyć powszechne. Najwazniejsze żebyś dodatkowo się nie stresowała :) aaa i jestesmy wzrostowo i wagowo podobne bo ja mierzę też około 158 -160 cm (bo mi różnie wychodzi :D :D )ale ważę 43kg w porywach do 44 :D Mam dosyć szczupłe ręce i nogi więć z brzuchem będę wyglądać smiesznie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lili-white my takie karakanki hehe wiesz ja w 1 ciazy przytylam 24 kg naprawde dzidzius potrafi wyrownac to czego mamusia nie ma ...:) Pamietam sytuacje kiedy mialam taki brzuch ze nie moglam utrzymac sie na osniezonej ulicy :P i upadlam na szczescie tylko kolana obilam...kompletny brak rownowagi...a ta twoja kolezanka tez miala te omdlenia ze stresu..wiesz u mnie to chyba wszystko sie nawarstwilo,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Mam termin na 8 luty. Czy moge sie do was dolaczyc? Dziewczynki mam do was pytanko: Czy ktoras z Was orientuje sie cos w temacie krwiak w ciazy? Dzis bylam na usg i p.doktor powiedziala ze dzidzia jak narazie sie rozwija, serce jej bije ale widzi tez krwiak. I ze mam lezec i nie dzwigac. nie wiem...czy ten krwiak jest zagrozeniem dla dziecka? Czy strace ta dzidzie? Czy to duze ryzyko poronienia w zwiazku z tym? prosze jesli ktoras wie cos na ten temat odpiszcie.... pozdrawiam Ps aha no i jutro jade wyniki sobie porobic:krew,mocz i tp....zobaczymy jak wyjda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09....... 24.01.10.........? agnesska;32......lubelskie..........13.04.09.........20. 01.10.......? betka.29.........dolny śląsk.........23.04.09.........01.02.10...........? mimi840.........dolny slask..........24.04.09.........02.02.10........? Klaudia0405.....lubelskie...........25.04.09.........0 1.02.10.........? Shee88......małopolskie.............25.04.09.........01. 0 2.10. ........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 .........07.02.10.........? majoweczka09..UK-kuj-pom.......01.05.09.........07.02.10 ...(2-ga cora) witania...........mazowieckie......01.05.09.........9.02 .10........? Ola.......zachodniopomorskie......03.05.09........12.02. 10......... ..? tilli-tilli............Londyn............04.05.09....... .08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk..............05.05.09.........12 .02.10. .........? szatynka33.........ślask.............06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom..........06.05.09.........10. 02.10..........? Karolka83......mazowieckie.......06.05.09.........13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka...........śląskie............07.05.09.........13 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever.......Łódź.............07.05.09.........11.0 2.10............? agus_inv..........UK.................07.05.09........12. 02.10 .......... filipinka85..........śląskie..........09.05.09........ 16.02.10........... bede-mama24.....Niemcy..........09.05.09.........04.02.1 0..chlo piec chyba .erica...........Londyn..............11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.......13.05.09..........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........... śląskie...........14.05.09........18.02.10 (dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10......syn ice blue 28....mazowieckie .......14.05.09 .........17.02.10............? Fryzella26.......podlaskie..........16.05.09.........20. 02.10....... ....? Qanchita..26........Wlkp...........24.05.09.........28.0 2.10...........? Heya9....zachpom. Stargard.......26.05.09.........01.03.10..........? madzikicia...30...lubelskie.........21.05.09.........27. 02.10...........? lily white......29.....kuj-pom.......18.05.09..........22.02.10.. ........? justasyp.....Niemcy..................1.05.09..........08.02.10..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×