Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witam przyszłe Mamusie :) Niedługo będziecie się cieszyć szczęściem Waszych Maleństw, i zobaczycie jaka to radosc, kiedy Wasze bobo moze coś wygrać :) Ja gram o misiaczka dla mojego synka, więc jeśli nie masz nic przeciwko, proszę, zagłosuj na mojego syneczka :) http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b44874a972e553612cdb5010a8717fad Dziękuję bardzo i przepraszam, że wcinam się w topik, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- wybiegala sie corcia, wyszalala to ja pozadny glod zlapal :) agus, majoweczka- chyba jakis zakaz niedugo zrobimy :) i nie bedzie pisania na co ma sie ochote- bo teraz to juz sama niewiem na co mam ochote :) us wy... :D agus- pomaranczkami sie nie przejmoj noj brzusio jest malutki ale wczoraj jak sie objadlam kinder bueno i poszlam fotki robic to az sie zdziwilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie zdziwilam pewnie zdjeci tez trche skrzywia prawdziwy obraz bo takie brzucha nie mama...hehe po za tym wtedy faktycznie sie objadlam:P:P:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus to zes sie przejela ...ja ci mowilam z bez przesady normalny masz brzuszek...pomaranczowkami sie nie oraj... Bede mama-a ja mysle ze jedzenie to bedzie wlasnie nasz ulubiony temat przez najblizszy czas..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus-- nie przejmuj sie, brzuszek rewelacyjny :):):) podroza sie nie stresuj, napewno bedzie dobrze. Widze czeka Cie duuuzo atrakcji w Pl, kebaby, pizze, rodzinka no i najwazniejsze to te USG :) fasola--ja nie widze Twojego brzusia... hehe dobrze powiedziane, jedna drugiej smaka robimy :P ja sie dowiaduje co i jak z USG 3D albo 4D, bo po weselu jak bedzie juz troszke spokojniej to chyba sie wybiore :D kurcze wedlug tebeli to juz 5 miesiac?? jejku ale bajera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola ja też niestety nie widzę Agus to chyba większość tak ma, że wieczorem brzusio wielki się robi. U mnie w dzień to nic nie widać, nawet czasami w kolejce, jak już było wspomniane chcę sobie usiąść i nie ma gdzie to mam problem, bo nikt mi nie ustąpi, ponieważ zwyczajnie nie widać, że jestem w ciązy:) Właśnie zgrywam fotke na serwer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Agus, daj spokoj nasza duma jest brzuszek a ze jakas pomaranczowa wtyka nos w nie swoje sprawy to jej p;roblem,moze zazdrosci? :P Ja tam sie ciesze jak mi rosnie bunio :) I uwazam ze robi sie wtedy coraz slodszy :) Majoweczko, no jaachca ze jedzonko stanie sie tu watkiem glownym w dyskusjach :) Ja dzis robilam kurczaczka w miodzie z panierka z salatka i ziemniaczkami - az Radek wcinal dokladke :) Wiec mu smakowalo... Tak serio, salatka byla bossska, jak ja ja zrobilam :P A co do 4D... ja mam za 28 dni :) za tydzien w pt mam poprawke egaminu,potem wesele...i 14 USG zwykle :) Ah.. Nie moge sie doczekac :) Ps. wlsnie koncze LU Petitki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus ja widze brzuszek bardzo zgrabniusi :) zazdroszcze wam usg 3/4 D ...ja bede miala tylko 2D i to w Angli..tylko moj pracuje kasy starcza ale nie na wszystko mozemy sobie pozwolic niestety..:( coz zycie...bede musiala sie tym zadowolic ..co do jedzonka to ja jeszcze sobie zjadlam pomidoroweczki z wczoraj mniam mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- piekny brzuszek :) taki typowo ciazowy a ja i tak bede sie upierac przy tym ze mam duzo mniejszy :) zaraz dzwonie do meza niech mi powie gdzie ten kabel znajde ;) to wam wkleje majoweczka- nie przejmoj sie dodatkowym USG- ja niewiem czy bede robic, tz w piatek spytam gina gdzie moge takie USG zrobic najwazniejsze przeciez zeby dzidzia byla zdrowa!!! ide cos porobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Specjalnie dla tych co nie mogły otworzyć - łącznie ze mną:) nie wiem czemu od rana można było, ale widać ma się takie szczęście;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/744296ff90f9a7b4.html Przez te Wasz pisanie o jedzeniu, to dzisiaj na takim głodzie do domu wracałam, że zastanawiałam się czy nie wstąpić na jakieś szybkie jedzonko:)ale za to przed chwilą zjadłam sobie pyszne lody... Agus i Olka macie boskie te brzuszki Agus życzę spokojnej podróży i dziewczynki na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ciężarófki kofane mam do Was pytanko czy moge teraz zmienić lekarza prowadzącego, bo moja lekarka to poprostu koszmar, szkoda gadać. Brzuszki śliczne macie, ja może tez wstawie swoje zdjątko ale to jutro. Dobranoc mamusie i dzidziusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka jasne ze mozesz zmienic ginekologa,tylko dowiedz sie gdzie jest jakis dobry no i bedziesz musiala sie rejestrowac...a dlaczego twoj lekarz cie zawiodl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane witam wreszcie mialam dzis taki szalony dzien ze szok na nic mi czasu nie starczyło choc rano troche poczytałam was jak siedziałam na kibelku :p własnie zajadam lila stars i czytam dalej brzuszki super dzis wpadałam na pomysł zeby mierzyc obwod ponizej talii rano i wieczorem wiec rano bylo 100 teraz jest 107 cm fajne jaja co nie dzis bylam na rozpoczeciu mojej siostry pierwszy raz do szkoly szła wiec i tyta była no i moj mały tez miał tyte na obiadku u mamy bylam ziemniaczki mielone i marchewka z groszkiem ja jutro robi ogorkowa bo juz za mna chodzi od dluzszego czasu agus brzuszek wcale nie taki duzy ta co to napisałą to chyba sie glodziła w ciazy ze taki maly miala pod koniec po co wogoel takie nas podczytuja wiec wyglada no to ze jak za pare dni bede w 18 tyg tzn ze w 5 miesiacu??u la la jak to leci juz wrzesnie co nie dopiero co czerwiec byl ja powiem wam ostatnio czekam z utesknieniem na wigilie a tak szczerze to na jedzenie ktore w tym roku moja mama bedzie robic bo w poprzednim u tesciow bylam lubie kuchnie tesciowej ale wigilia najlepsza u mamy fasola pierwsze nie wchodził 2 zdjecie tak śliczny brzuszek chyba tez musze sobie zrobic ola brzuszek idealny :d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za wsparcie:) fasola sliczny brzusio:D:D po za tym ktora z nas ladnego brzuszka teraz nie ma??przeciez wszystkie sliczne bo ciazowe:D:D ja to juz mam takiego stresa ze nie wiem czy dzisiaj wogle zasne!! az czuje ze sie wszystko we mnie gotuje. Bylismy dzis w lidlu i kupilismy troche slodyczy dla mlodych z rodziny:P:P i chce mi sie smiac bo ja sobie na wyjazd tez tam troche kupilam i maz do mnie mowi Ty nie bierz tego tyle bo bedzie 12 godz. w podrozy a nie miesiac!! stala tam taka polka(po twarzy widac, zreszta ze zdziwieiem patrzyla, ze ja tyle tego pozre.) 2 duze reklamowki!!dla mneio co prawda tylko kinder bueno i orzeszki w czekoladzie:P:P no ale jak to wygladalo. teraz jak zwazylismy to jest 7 kg samych slodyczy:P:P ja naszcescie na 2 dni jade i dla siebie prawie nic nie biore, dzieki temu spowrotem tez troche miesa zabiore z pl:P:P filipinka jak Ci lekarz nie odpowiada to zmieniaj na jaiegos dobrego, polecanego. Tylko daj mu cala karte ciazy itd, zeby wiedzial jakie badania mialas...itd... moncia widze ze Ty podobnie jak ja, rano to tylko w kibelku moge podczytac, pod pretekstem czytania gazety:):):P:P a z tym obwodem to ja nie mierze bos ie zalamie chyba...hehe, zartuje fajny pomysl. I jaka roznica:):) a co to jest tyta?? wiesz mozliwe ze sie glodzila, ale jak sie slyszy cos co jest uszczypliwie to czlowiek sie zastanawia... a zreszta, teraz to i tak maly mam brzuszek w porownaniu do pierwszej ciazy taki juz mialam w 8 tyg:P:P a to tylko dla tego ze strasznei chcialam zeby byl widoczny i zarlam za 5, a jak zjadlam to mowila "no ale ja glodna jestem" juz jutro zaczynam 5 miesiac:):) uuu czas leci. w pierwszej ciazy barzdiej mi sie dluzyl teraz nie mam az tyle czasu na myslenie o dzidzi w brzuszku bo synek absorbuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Fasola, Ola ładniutkie macie brzuszeczki :) Głasku, głasku :) Agus ja nie wiem czym się tak przejełaś, nikt Ci nie dogryzł. Ja bym odpisała: wiem, że mama duży brzuszek i mnie to bardzo cieszy :) U każdej jak widzę rośnie inaczej i już, a w 9 miesiącu wszystkie będziemy wielorybki :D Fajna wycieczka Cię czeka, super :) Moncia ja też ostatnio myślałam o wigilii :) Będziemy w centrum uwagi z dużymi brzuszkami w rodzinie :) Nie mogę się doczekać :) Filipinka w każdym momencie możesz zmienić lekarza. W KTÓRYM TYGODNIU NAJLEPIEJ ZROBIĆ USG 3D? Chcę się zapisać. Jak dziś samopoczucie i sny? Ja narazie super. Miałam same przyjemne sny i nic narazie nie kłuje :) Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Długo nie pisałam ale za każdymrazem czytałam. Jakoś ostatnio nie mam weny do pisania... Nic sie u mnie nie zmieniło, no moze brzusio zaczyna byc widoczny. Ja z utęsknieniem czekam na pierwszego kopniaka - bo jak narazie cisza a jutro już 20 tydzień !!!. 14.09.2009 mam badania prenatalne z USG 4D. Nie moge się już doczekać :) Duphaston i luteinę i nospę i żelazo biorę cały czas....Szybko mi ten czas ciaży leci ale bardzo chciałabym już grudzień !!! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jutro strzela mi 19stka..:) szkoda ze nie w roczniku hehe..noe moge uwierzyc ze za 10 dni przytule juz tatusia ..:) co do Wigili to super sprawa z moja Marika bylo juz fajnie brzucho widac...A jak sie najadlam...tyle ze teraz pewno spedze ja w Angli..ale damy rade...oszukamy troche stol wygilijny..Witaniu na USG 3D najlepiej isc moim zdaniem 20-22 tydzien zaraz ci plec powiedza...Zycze smacznego sniadanka ..😘 wszystkim mamusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac nie moglam... Witania, ja sie nie przejelam tym absolutnie bo akurat co jak co ale dumna z brzuszka jeste, ale jakby nei patrzec to pomaranczowka dociac chciala i tyle... zreszta nie wazne. Ona sie zapytala ze skoro teraz mam brzuch jak na 7 miesiac to co bedzie w 9?? maz mnie doturla na porodowke:):) hehe ja juz spakowana chyba jestem na wyjazd, w nocy spalam ale rano jak Maz wstawal do pracy to mi sie swiadomosc dnia wlaczyla i juz zasnac nie mogla(co jest u mnie dziwne, zawsze zasypiam w ciagu sekundy:P) ja tez myslalam o Wigilii i o pracy jaka czeka nas w wigilie no chyba ze jedziecie do rodzinki, w tym roku dziadkowie sa u nas na wigilie, no i ja bede musiala pewnie przetoczyc "mala" wojne z tesciowa ze ja to robie tak i koniec itd... bo napewno uslysze wiecej pleju, cebula musi plywac itd. Dla mnie to jest ochydztwo, nie lubie oleju ani duzo soli a ona na odwrot. Po za tym Tesc sie ze mna klucil ze ryba po grecku jest w cebuli a nie w marchewce(co sie okazalo on nie nawidzi gotowanej marchewki i zona mu taka rybe po grecku robila) wiec dziadek bedzie odowal marchewke:P lub zrobie dla niego osobno:P:P Chyba wole czekac na sama wigile.... alesie objemy i to chyba bedzie takie ostatnie wielkie obzarstwo przed porodem i karmieniem malentwa... ja nei wiem czy mi sie dzis cos snilo:P:P Monique to Ty juz polowe przeszlas:P:P gratuluje. Ja 18 tydzien dzis zaczelam i jutro mam USG 4D... sie zastanawiam czy bedzie wszystko ladnie widac... Milego dnia wszystkim i trzymajcie za mnie kciuki:) prosze... dzis wyjezdzam o 12.30 0 00.40 bede w PL, jutro 13.20 USG:D:D, a pojutrze wracam do UK ale bede w nocy:):) W polsce mam tak napiety grafik ze nawet nikomu nie mowilam ze w pl bede bo nie bede miala neistety czsu do nikogo zajechac, jade tylko sprawy szybko pozalatwiac no i najwazniejsze USG to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuchaczki :) fasolaa- fajny masz brzunio :) ja chyba zaraz do kibla z firmowa kamerka pojde i wam fotke strzele :) bo w domu nie mam czasu :( filipinka- miec dobrego ginekologa, do ktorego masz zaufanie jest bardzo wazne!! moncia- hehe, may chetnietez juz by do szkoly poszedl :) agus- hihi, ja na droge do PL tez zawsze duzo rzeczy biore a w sumie prawie nic nie zjadam :) zycze i milego pobytu w PL- kup no kilka drozdzowek z wyrzuc przez okno w drodze powrotnej :) ale tak nad Biellefeld celuj :D no i wracaj pelna wrazen :) witania- i?? masz juz termin na USG 3D?? monique- ja tez uwazam ze czas leci jak szalony- na poczatku nie mogla sie doczekac brzusia a terz jak zaczol rosnac to jak sazlony :) dzis juz sroda, dwa dni i weekend - a ten tak szybko zleci ze nie zdaze sie obejrzec a juz do pracy trzeba gnac majoweczka- wow!! juz 19tydzien- szok :) ciesze sie bardzo ze juz niedlugo sie spotkacie- chyba juz lepiej miedzy wami , co?? tak blizej spotkania to jest super milusio dziewczyny, piszemy o rtoznych objawach, dolegliwosciach ale jeszcze zadna nie pisala o piersiach- niewie czy sie wstydzicie, moze uwazacie to za normalne albo poprostu sie ejszcze u was nic nie dzeije .... mi wczoraj cos wycieklo :O znaczy z piersi.zeby juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus trzymam kciuki to pisz tam czy jet dziewuszka :P chociaz ja mysle ze to chlopak,ale zycze oczywiscie cipki :) Witaniu-brzusio slodki ...🌼 U mnie USG w Angli 28 wrzesnia..w szpitalu wiec jeszcze dlugo..coz szybciej nic nie wykombinuje zreszta juz duzo tych USG mialam przez szpital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede- mama zapiszę się na 20-22 tc na usg 3d. Muszę wcześniej się zapisać, aby termin pasował mężowi :) Moncia ładniutki synio :) Agus jutro 4d super :) czekam na wieści :) Spokojnej podróży! Odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ide se robic foto a tu mi sie baterie rozładowały musze je podładowac troche ostatnio coraz czesniej mi sie wyładowuja chyba czas na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×