Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej kochane w ten czwartkowy dzien :) Wlasnie wstalam wcinam kanapeczki,popijam mleczkiem i zaraz wsune danonka na mocne kosci,maly skacze jak szalony, wiec chyba mleczko mu podchodzi,a potrafi już tak kopnac ze zaboli, co najlepsze reaguje na mojego Radka i rusza się wtedy jak szalony, a kiedy ja do niego mowie to lagodnieje i już nie wiem czy mam się cieszyc czy misiowi zazdroscic :\ Ale,on zawsze miał podejście do wszystkiego i wszystkich :P Grysiu,Majoweczko- ja tez miewam skurcze lydek,ostatnio mialam w niedziele rano po weselu jak mnie zlapal tak do dzis mnie boli :P Misiu masuje,masuje,a ja w adidaskach biegam by nie zainicjowac kolejnych :P Beatko-Grysiu- no maleństwo jak się patrzy brykalo ci na tym USG chyba :) Bo jest w takiej fajnej pozie, ale widze ze rozwija się prawidlowo,wszystko ladnie widoczne, kosc nosowa, i ulozenie wszystkiego jak ksiazka pisze :) Gratuluje, jak tak patrze na fotke to widze dziewczynke, ale poczekam na bardziej szczegółowe fotoski :* Majoweczko – no gratuluje 21 tygodnia, heh jakby nie ty to nie wiedziałabym ze dzisiaj czwartek :P Madzialmalamaja – zglos się do lekarza, lepiej dmuchac na zimne, chyba ze golilas się poprzedniej nocy, ale jeśli nie to zglos, jak najbardziej!!! FASOLA - ryzyko utraty ciazy podczas amniopunkcji wynosi 0,5 – 1 % pozwala ci wykryc m.in. zespol Downa,Edwardsa i Patau,plasawice Huntingtona, mukowiscydoze, jako jedne z badan inwazyjnych jest obarczona najmniejszym odsetkiem powikłań i prawda ze USG genetyczne nie daje jednoznacznej diagnozy to jeśli naprawde wystepuje u ciebie ryzyko powinnas na amniopunkcje pujsc, Dla dobra maleństwa, idz wtedy gdy czujesz ze maluch spi, jeśli Az tak będziesz się martwic :) Ale będzie dobrze, uwierz w to. Agus_inv –biedactwo, to niezle was ta choroba zmogla :( Zycze wam byscie szybko wstali z lozek a najlepiej wlasnie nie lezec troche się przemęczyć i będzie dobrze,wtedy pokona się chorobstwo :) A ztymi wizytami, mam tak samo, u mnie czas liczy się od wizyty do wizyty :P Miesiac zaczyna się 14 i konczy się z 14 :P Sylwia_1983- ponieważ lactacyd jest jednym z płynów jakie sama używałam bo polecal mi wczesniej ginekolog, bardzo go chwale, ale w aptece pojawil się już nowy o nieco lepszym skladzie i polecany gdy mamy skłonność do bakterii i zakazen w tamtym miejscu jest troche droższy,ale polecam – plivafem – taki w bialo pomarańczowym opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey gotuje jak mam ochote ogolnie uwielbiam gotowac ale czasem tez mi sie nie chce ale obiad mam zawsze bo maly misi jesc no i mąż z pracy wraca glodny jak wilk wogole lubie dla kogos gotowac czasem siostre zapraszam na obiad tylko nie lubie niedzielnych obiadow nie wiem czemu moze dlatego ze moj jest w domu i mi podjada z garnkow ;-) a ja sie wkurzam ze nie moze poczekac do obiadu zdjecia sliczne madzialmałaMajo- w poprzedniej ciazy tez mialam mała plamke krwi na majtkach zaraz pojechałam do szpitala bo z tym nie ma zartow dali mi zastrzyk na podtrzymanie i jakies tabletki ogolnie bylo wszystko ok lepiej nie czekac ide trzaskac kotlety buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia co do tych prenatalnych to ja nie musze robic amniopunkcji bo nie mam zlych wyników. wszystko jest oki miałam problem tylko czy robić ten drugi test jeśli chodzi o badania nieinwazyjne. Amniopunkcje robi się wtedy gdy w tym wczesniejszym jest cos nie tak a ja mam dobre wyniki, dlatego sie zastanawialam czy jest sens. a jak tam Twoje wyniki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziękuję kazdej z osobna i wszystkim razem za miłe słowa, ktore do pmnie pisałyście. A ja dziś znów z dobrymi wieściami :) Dziś pierwszy raz poczułam ruchy dziecka. Coś wspaniałego :) Od rana jestem w dobrym humorze!! A tak pozatym to mówiłam, że u mnie nic nie widać, że taki mały brzuch, a tu prosze w ciug 2och dni tak mnie wypchało, że brzucholek mam pokaźny i każdy już widzi, że będę mamusią :) Aaa i jeszcze jedno, szwagierka mojego narzeczonego właśnie w tej chwili rodzi, wszyscy czekają z niecierpliwością Buziaczki, wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaImałaMaja
dzięki, ale to nie taka krew czerwona tylko jak kisiel brązowe, leze cały dzien ,narazie poczekam do wieczorka bo juz jest oki a brzuch nieboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;] Kurcze, a ja znow z opoznieniem pisze.. jakos to moze nadrobie, ale z gory przepraszam jesli nie odp na jakis post Santicia milo wiedziec ze mieszkalas tu gdzie ja ;) ja przyznam sie szczerze, ze w Kostrzyniu nie bylam.. ale tak jak powiedzialam, przyjdzie "ten" moment to na pewno tam zajrze ;) otoz sklepik jest na kopernika 10 :) A mialam wlasnie w WSB studiowac socjologie, ale nie wiem dlaczego w ost chwili zmienilam na PWSZ na administracje i chyba juz tej decyzji zaluje... no nic.. jakos to chyba bedzie ;)) A dzidzius podobno slyszy na poczatku glosniej meskie glosy niz kobiece dlatego moze tak reaguje na tate ;) Super ze juz wyraznie kopie :D Agus, przykro mi ze Was takie chorobsko dopadlo, ale mam nadzieje ze domowe sposoby pomoga na te dolegliwosci :) Moncia super ze wszystko jest okej, moja kolezanka krzywa cukrowa miala robiona w 20 tyg wlasnie, skoro lekarz tak zdecydowal to tak musi byc, a na pewno to o niczym zlym nie swiadczy :) Daga teraz to juz chyba bedzie mi ten brzusio rosl i rosl ;) Fasola, mi tez sie wydaje ze to chyba zbedne badanie skoro mialas juz podobne.. Chociaz tak jak juz ktos napisal moze lepiej zapytac sie lekarza czemu je wskazal.. Grysia, Majoweczka super foteczki :D Kajuska, dzieki - ja pytalam o bakterie w moczu ;) Ja bralam juz urosept na to.. tydzien czasu pozniej mialam badania i bylo okej, a teraz znow sie nawrocilo :( Jutro mam wizyte wiec sie dowiem czegos wiecej na pewno cos na to dostane... zaniedbac, na pewno nie zaniedbam bo wiem jakie to wazne i dla mnie i przede wszystkim dla dziecka. madziaImalaMaja ja bym radzila sie zglosic do lekarza nie czekac.. lepiej nawet z najmniejszym niepokojacym objawem sie zglaszac, niz cos zaniechac, ale bedzie wszystko na pewno ok :) bede-mama dobrze ze ze zdrowkiem juz okej. Sylwia, ja tez stosuja ten plyn, bo tez mam ale bardzo liczne bakterie w moczu... a z krwi limfocytow mam za malo.. zurawinowy sok podobno jest dobry na te bakterie... ale u mnie nie wiem dlaczego go jakos bardzo trudno dostac... :( Ja bralam urosept na bakterie.. po tyg przeszlo.. ale znow sie wrocilo.. chociaz dbam jak moge... takze chyba taka moja "uroda", ale na pewno tego tak nie zostawie i bede robila wszystko co bezpieczne zeby pomoc jakos to zwalczyc.. Ola gratulacje pierwszych ruchow :D Fajnie, ze malenstwo daje o sobie juz tak wyraznie znac :D Ja mialam taki plaski brzuszek.. a teraz tez juz widac dokladnie ;) Az czasami mnie to krepuje jak sasiad w windzie patrzy sie wprost na brzuch.. nie zebym sie wstydzilam - bo to akurat powod do dumy.. ale to takie dziwne uczucie ;) I jeszcze jak ktos chce cos powiedziec.. a nie jest pewny czy aby na pewno jestem w ciazy czy jednak tylko mi tak sie przytylo hehe ;] Ja dzis rano jakos sie niezbyt czulam... zwykle sypiam na prawym boku.. a dzis o 5 mnie obudzilo lekkie klucie w brzuszku strasnzie sie zaniepokoilam... ale jak sie odwrocilam na plecy to przestalo.. moze dzidzi nie pasowalo ze ciagle tak samo spimy ;P (chociaz to jednak chyba jeszcze duzo za wczesnie zeby to czuc) takze dalej sie troche martwie.. jutro wizyta wiec juz poczekam.. ale na pewno ten temat tam porusze... A Wy jak myslicie, co to mogloby byc i czy jest jakis wiekszy powod do niepokoju ? Buziaki dla wszystkich dziewczyn i Waszych dzidziusiow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola ja na badaniach nie bylam bo ostatnie mialam dobre wiec doiero w pazdzierniku robie coombsa odczyn, mocz i glukoze - tylko ta z piciem tego slodkiego paskudztwa :P Pani MAju pomaranczowa - te brazowe plamki to i tak wnioskuja o pojawieniu sie krwi lub innych bakteri w wydzielinie i taka barwa jest niepokojaca,ja bym sie nie wachala podejsc bo tylko potem mozna miec do siebie pretensje, a po co?? Oki zabieram sie za metode szybkiego uczenia ;) Dobry ten Henry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, mnie urosept nic nie pomógł. Dopiero po urostimie moje problemy nie wróciły. Może spróbuj zmienić, jeden i drugi ma podobne działanie, ten urostim jest oparty na żurawinie i mój organizm o wiele lepiej go przyswajał :) tymi bólami się nie przejmuj, ma prawo coś od czasu zakłuć, przecież wszystko tam nam się powiększa i rozszerza :) jak już nie boli, to to pewnie nie było nic takiego. maju, przede wszystkim zdzwoń do swojego lekarza. Zobaczymy co powie. Jak masz obawy to jedź do szpitala. Jeśli plamienie się powtórzy albo poczujesz skurcze, takie jak na @, to od razu wsiadaj w samochód! dziewczyny, pierwszy trymestr jest taki ponoć do przespania, a drugi taki aktywny!! czujecie tak? bo u mnie jakoś tej energii nie widać :P nie śpię już non stop, ale żebym miała jakieś ADHD to nie mogę powiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratuluje ruchow Wiecie co?? ja pierwsze ruchy czulam ponad miesiac temu, a teraz cisza od kilku dni czasami tylko mam wrazenie ze kopnelo, ale tak raz i koniec. A teraz czekam na wyrazniejsze ruchy...pamietam ze jak synek zaczal kopac to z dnia na dzien coraz mocniej a tutaj taki spokuj. Nie wiem czy mam sie martwic czy co. Moze isc do szpitala?? bo polozna dopier 25 wrzesnia w przychodni...juz sama nie wiem co mam zrobic. Denerwuje sie normalnie... kurcze ja to same problemy ostatnio mam...poszlam z malym spac ale jakos nie moglam bo nos zapchany:( dzidzia sie nie chce ruszac, albo jest tak delikatna ze nie czuje...oj juz sama nie wiem...mam nadzieje ze sie zmieni... buziaki. Sroki za te negatywy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuska no wlasnie mi tez chyba za bardzo nie pomogl skoro sie nawrocilo...faktycznie moze lepiej ten urostim skoro jest oparty na zurawinie - a zurawina najlepsza na takie dolegliwosci :) No wlasnie przestalo kluc, wiec tez mysle ze nie ma po co siac paniki szkoda zeby dzidzia sie musiala tez stresowac. A ja wlasnie mam tak.. pierwszy trymestr to byla jedna wielka masakra - wszytskie mozliwe objawy z ktorymi juz pod koniec bylam "zaprzyjazniona" i ktore cale miesiace nie dawaly mi spokoju ;) A teraz wszystko przeszlo - i mam nagly naplyw energii ze usiedziec nie moge nawet chwili ciagle cos gdzies musze robic ;) normalnie, wlasnie takie ADHD hehe ;)) Agus na pewno nie masz sie czym martwic, po prostu dzidzia delikatnie daje o sobie znac :) A Ty sie nie stresuj nie potrzebnie, bo pewnie nie ma najmniejszego powodu kochana ! A szkoda dzidzie stresowac, jej tez smutno gdy mamusi smutno, wiec glowka do gory, wszystko bedzie dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- nie denderwuj sie odrazu moj dzizdiek tez czasmai taki aktywny ze hoho- az mi sie sikac chce :) ze smiechu ze tak kopie no i z tej sily jaka kopie to czasami mam wrazanie ze popuszcze chyba....... a sa tez dni ze tylo siedze i czekam na jakis znak a tu cisza... zauwazylam ze moj maluszek kopie najbardziej kiedy w pracy jestem i przy biurku siedze Kajuska- ja zadnych dlegliwosci nie mialam- sennosc mnie meczyla az tydzien :) po pracy godzinka przerwy konieczna ale szybko minelo a teraz to hmmmm, czasmai mam pawera ze niewiem co ze soba zrobic a czasami ( w sumie od zapalenia gardla) to sie chyba rozleniwilam :( marwo- ja mam chasmi takie klucia jak sie za bardzo na bok poloze znaczy pol na boku pol na brzusiu i chyba sie to dzidzi nie podoba :) i daje mi o tym znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie martw się to pewnie jest dziewczynka:) i jest bardzo delikatna. Tak piszecie o tych bakteriach w moczu i mi lekarz kazał brac LaciBios femina i też pomogło, przynajmniej na razie. Więc już w sumie nie wiem co jest dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kropelki z alkoholem co ja biorę to aflubin. I to jest dobre na gardło. nie wiem czy mogę to brać, ale jest napisane ze skontaktować się z lekarzem. trzeba to brać kilka razy dziennie po 20-30 kropli. Ja biorę 10-15 kropli tylko żeby na tym gardle to na chwile było i wyżarło bakterie. Dziś babcia zrobiła rosołek, tłusty był ale musiałam zjeść żeby wykurować się. Małemu tez dałam rosołek i ze smakiem zjadł. Mam nadzieje ze się poprawi. Głowa boli... mam nadzieję, że tak jak mówicie będzie albo delikatna dziewuszka, albo mały leniuszek rośnie. Bo ja mam stresa,że jest coś nie tak. Mam nadzieje, że wszystko będzie oki ale ja się dowiem dopiero 25 września, przecież to kupa czasu... ja o tym myślę i mam stresa ale staram się to robić tak, żeby dzidzia na tym nie cierpiała, czyli się nie nakręcam. no ale same wiecie, że to co nas niepokoi to w głowach siedzi. Nie da się tego ot tak wyrzucić. Więc czekam albo do 25 września albo na kopniaki, do 22 tyg juz te kopniaki powinnam czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-jesli moge polecic juz kiedys pisalam mnie przed ciaza tez dopadaly infekcje grzybiczne i ukladu moczowego :( Stosuj Plyn do higieny intymnej Plivia Fem z literka F jest przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciazy kosztuje ok 30 zl ale jest wydajny i naprawde pomaga...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Majoweczka to juz 21, super!! MadzialmalaMaja to moga byc rozne rzeczy, moze tylko jakies naczynko ci tam peklo, teraz wszystko jest tam bardzo ukrwione, jak ogolnie czujesz sie dobrze, to moze nic powaznego, aczkolwiek nigdy nie wiadomo, moj lekarz powiedzial ze mam gnac do niego zawsze jak cos mi sie nie podoba, moze przyspiesz wizyte, przynajmniej bedziesz spac spokojnie hej Fasola, jak masz placic i badanie i tak nic ci nie da albo da niewiele, to rzeczywiscie chyba lepiej sobie darowac Santicia no ta te skurcze to nie ma jak masazyk, mi nawet lekarka powiedziala, zeby sie maz mna zajal wtedy (dziwnie to brzmialo, haha) o pomaga, nadal mam skurcze, ale staram sie jakos nad nimi panowac i nie wykonywac naglych ruchow, teraz nie mozna sie spieszyc z niczym Santicia naprawde umiesz tyle powiedziec ze zdjecia? jestes niesamowita! wszystko sie zgadza, szalalo male jak na dyskotece, smialismy sie ze nam pozuje, raz nawet wydawalo nam sie ze podnioslo raczke do glowy (no i stad teoria ze to dziewczynka, bo smialismy sie ze juz nam mala artystka rosnie), podobno rzeczywiscie zdjecie jest dobre, ale jak juz mowilam, ja nie mam daru rozpoznawania na nim niczego, dzieki za mile slowa, od razu jakos mi tak fajniej :) Fasola ja sie zgadzam, ja tez bym nie robila amniopunkcji jesli ogolnie wyniki sa dobre Ola pokaz brzuszek :-) Agus nie martw sie, tak te dzidzie maja na poczatku, ze troche sie poruszaja a potem nawet kilka dni nic, ja pamietam tez juz panikowalam, ale moze akurat dzidzius sie ulozyl do srodka jakos i nie czujesz w tej chwili, nie martw sie wroci napewno i jeszcze skopie mamusie :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam taka ciekawostke dla was. Pamietacie jak dopytywalam sie o bicie serduszlka? Moja menadzerka mi o tym kiedys powiedziala. A dzis mi jeszcze powiedziala ze jak bicie serduszka przypomina odglos jadacego pociagu to jest to chlopiec a jak odglos galopujacych koni to jest to dziewczynka. Sama mam doppler do sluchania i w zaleznosci jak przystawie urzadzenie to czasem slysze normalne bicie serca a czasem galopujace konie, co do pociagu to nie wiem albo mam za mala wyobraznie ;) W kazdym razie mysle ze mozna to traktowac na pol serio czy jako zabawe :) A jak wy pamietacie jak brzmialo bicie serca waszego dzieciatka? No i tez w koncu zaczelam czuc ruchy dziecka. Tyle tylko ze watpie ze sa to kopniecia bo nozki dziecka w tym wieku sa za slabe by tak kopnac wiec mysle ze to chyba uderzenia glowka podczas fikolkow, hehe, moze sie myle ale czuje raczej cos wiekszego niz stope udarzejacego mnie od srodka ;) Dziwne i ekscytujace uczucie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey powiem wam ze dzis od południa cały czas czuje ruchy fasolki takie smieszne uczucie ;-) a i meczy mnie dzis zgaga bo zjadłam bounty czy jak to sie tam pisze dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa to ciekawe co piszesz, jutro mam wizyte i chyba znow uda sie posluchac serduszka, postaram sie jakos to dopasowac, choc te konie to masz racje ma jeszcze sens, ale pociag? no zobaczymy dziewczyny mam pytanie, szczegolnie do tych co juz maja dzieciaczki, wiem ze moze to glupie, ale jak my mamy w pozniejszej ciazy robic sobie pedicure? nie wiem jak wam, ale mi bardzo szybko rosna teraz wlosy i paznokcie, zrobilam dzis sobie wieczor rozpieszczania nozek, miska z ciepla woda i sola do kapieli, a potem.. o malo do wanny nie wpadlam przy obcinaniu paznokci, nie moglam znalezc wygodnej pozycji!! troche sie boje co bedzie dalej, w koncu brzuszek jeszcze nie taki duzy, macie jakies pomysly? doswiadczenia? rady? buziole laseczki, zajrze do was jutro rano xx Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: a moze jednak dziewczynka ;) Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Grysiu,dobre pytanie :) Mysle, ze bedzie trzeba sie niezle nagimnastykowac w drugiej połowie ciązy. Jest jeszcze jedno wyjscie - wykorzystywanie tatusiow do pomocy;) Mnie ostatnio strasznie bola plecy, ale podobno to normalne. Dwa dni temu poddalam moja kotke sterylizacji i teraz dni upływajai na opiece nad nia. Mam wyrzuty sumienia, ze tak ja wymeczylismy. Załozony ma kołnierzyk, zeby nie wylizac sobie szwow ale nie umie w nim chodzic, wpada na wszytskie przeszkody ktore stoja przed nia:) Wszystkim mamusiom zycze spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do infekcji, to mnie tez dopadły dziewczyny. Takze mam plive ferm. Poza tym lekarze przepisuja mi leki na chybił trafił, brałam juz : ginalgin, pimafucin i macmirion 500. Teraz dostałam clitromazolum . Troche mnie martwi fakt,ze nic nie pomaga. Podobno dzieci przy porodzie moga zarazic sie od mamy tym zarastwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana :) u nas piekna jesienna pogoda :) az zacheca do spacerku no ale coz, musze w pracy siedziec na weekend mamy z mezem moje rodzenstwo pod opieka :) napewno bedzie wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Falbanna mi tez mowila polozna o tym biciu :) Grysiu pieprze chodze do maniciurzystki ;P Laski nie bedzie mnie jakis czas dzis wyjezdam do tesciow w weekend wesele a kompa daje do wymiany systemu ...😘 Zycze wszystkim milego weekendu biegne sie szykowac bo maz jedzie po mnie..😘❤️ Pozdrawiam Wszystkie mamuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, no dzis bedzie wynik, zobaczymy,zobaczymy :) Falbanaaa... - hehe, z tym biciem serduszka to u mnie brzmialo jak taka rozpedzona lokomotywsa :P Hehe,tak jak w dyskotece basy z glosnikow co do koni,to nie wiem jak mam to odebrac, bo one albo klusuja albo galopuja i w ogole to tak jak z lokomotywa :P Ania25lat - ta kotka musi smiesznie wygladac w tym kolnierzu :P Masz przynajmniej lekki ubaw w domku, no ja zabieram sie za dr. a potem mykam do Gorzowa... Ehh... Trzeba sie jeszcze popluskac pod prysznicem...EH.. Pozdrawiam dziewuszki, milego piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ja juz po porannym basenie :) Ostatnie trzy dni sobie odpuscilam,bo bylam troche podziebiona, ale to naprawde wspaniala odskocznia od wszystkich codziennych problemow. U mnie wspaniala pogoda. Mamy piekny dzien z mnostwem slonca i chyba powoli zaczyna sie babie lato. Chyba czas tez pomyslec o jakiejs cieplejszej kurteczce. Ja mam juz spodnie ciazowe ale do kurtek sie jeszcze nie przymierzalam. Z ubran ciazowych ktore ogladalam to wszystko jeszcze letnie kolekcje :( A jak z tym u was wyglada ? Co do odglosu bicia serca to u mnie to tak wyglada, ze jak sobie mierze to rzeczywiscie slychac i konie i pociag :) A tak na powaznie to taki rytm podobny do pociagu to jest lozysko i krew przez nie przeplywajaca. Natomiast kiedy slysze taki tetniacy odglos to wtedy wiem, ze to moje malenstwo i jej/jego serduszko. Ja mam nastepne USG dopiero 8 pazdziernika i naprawde nie moge juz sie doczekac. Moze uda sie cokolwiek na temat plci juz stwierdzic. Choc tak jak pisalam oczekuje dziewczynki, ale jesli to bedzie chlopiec to rowniez bede strasznie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa Malwa
cześć dziewczynki.Ja mam termin co prawda na 18 stycznia,ale miło tu u Was.w osiemnastym tyg.lekarz mi powiedział na USG 3d że na 60%chłopiec będzie.Potem w 22 inny lekarz powiedział,że wygląda na chłopca.Jestem na początku szóstego miesiąca i brzuszek już mi daje znać na jak wchodzę do wanny,jak śpię.Powiedzcie mi ,jak jest u Was,kiedy chcecie rodzić poza miejscem zamieszkania,trzeba się zapisać w wybranym szpitalu wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) już myślalam że dzisiaj do Was nie zajrzę ale musiałam:) więc zrobiłam sobie przerwe;) feelfine super, że masz tego doplera przynajmniej nie żyjesz w napięciu od badan do badan:) A co do tego 8 to tak przeleci, że nawet nie będziesz wiedziała kiedy. co do ciuszków to ja zostalam wyposażona troszkę przez moje siostry, musiałabym pomyslec tylko nad jakas cieplejsza kurtką, ale tak mi troche ciężko pogodzic sie z tym ze juz nie bedzie tak cieplutko:(i na razie to odkładam Malwo nie wiem jak to jest z tym porodem. niestety nie pomogę Ci... Santica cały czas trzymamy kciuki:) Kama odezwij się jak tam z pracą bo zaczynam się martwic:( majóweczko jestes całkiem inna kobietka odkąd Twój facet wrócił. Nie widzę Cie ale moge się domyslać, że uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy...i tak ma być:) Ja mam jutro ostatnie wesele w tym roku...na szczęście. Pojechałam wczoraj przymierzyć sukienkę u przyjaciółki i wiecie co nie zapiełyśmy jej:( a taka śliczna była. piersi jednak za szybko rosną:) ale znalazłyśmy inną więc jedno mam z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam tez ostatnio leci krew z nosa? mi zdarza sie czasem ale dzisiaj rano troche sie wystraszylam bo jak wstalam z lozka to zobaczylam na poduszce plame krwi... wyglada na to ze w nocy leciala mi z nosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza mi nie leci, ale ostatnio akurat na ten temat czytałam artykuł i jak najbardziej w okresie ciąży możemy się tego spodziewać. a tak swoją drogą to my już mamy 17 tydzień i 1 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×