Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

bettinka - ja nigdy nie bylam w ciazy,nigdy nie widzialam dwoch kresek,wiec nie umiem ci odpowiedziec.robilas dzis test?a jak wyszla ci ta jedna kreska to mialas inny test niz za pierwszym razem?moze to wina czułości testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie robilam, wczoraj popołudniu zrobilam pre-test i pokazał wyraźne 2 krechy a dzis rano bobo i byla 1 ani sladu drugiej mam kupiony tez pre test i zrobie rano zobaczymy co pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci szczerze ze jak zawsze mnie korciło zrobić tak teraz jakoś nie, boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porownaj czulosc tych testow,masz opakowania jeszcze? zawsze slyszalam ze pre-test najwczesniej wykrywa ciaze,wiec moze to dlatego.boze tak bym chciala zeby wam sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze chyba poznanianka pisala ze najpierw robila pink test i byla wyrazniejsza kreska ta druga niz w bobo tescie.zrob koniecznie jutro rano ten pre test.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie napewno i to juz o 6 rano bo tak wstaje do pracy, eh juz mnie meczy ta moja praca zreszta ciężka jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka nie wiem ale według mnie to małe prawdopodobienstwo zeby 3 testy pokazały błedny wynik, czesciej sie zdarza ze test pokazuje błednie kiedy jest wynik ujemny. Wiesz co masz jeszcze ulotke z testu? tam xazwyczaj pisze co moze powodowac dodatni wynik, sprawdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatni jest np. jesli jest ciaza pozamaciczna badz torbiele jajników :/ i napewno jakies inne przypadłosci, ktorych mam nadzieje ze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłąd cieszę się nie ma nic przyjemniejszego jak mąż zrobi coś miłego:)a niedawno pisałaś żę jest między wami źle-widzisz jak to się szybko zmieniia-a mówiłyśmy ci,że się ułoż:P betinka ogólnie powiem ci,żę niektóre testy mają fałszywe wyniki i dlatego nie m,a co się sugerować tym drugim,poprostu zrób jutro rano i sie okaże choć najbardziej wiarygodne testy są te Quick pro czy jakos tak okaże się jutro:) ja zawiozłam dzisiaj nasienie do badania w sobotę mam wyniki do odbioru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik jemy kolacyjke, wczorajsza sałatke :) ale bardzo miło ten tydzien nam mija :) ja jutro ide do pracy. ufff... wiec mezusiowi bedzie sie nudziło, bedzie sprzatac mieszkanko :) alebo bedzie pisał z wami bo ostatnio sie bardzo interesuje naszym topikiem i sie dopytuje co i jak :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia wlasnie,dobrze ze wspomnialas o tym nasieniu.chcialam zapytac czy to mozna tez zrobic w domu:D bo moj maz raczej nie da rady w jakims miejscu jak by nie patrzec publicznym,chociaz osobne pomieszczenie itd,ale jednak stres.:) mozna po prostu dostarczyc sperme do badania?ile placisz za te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka nie ma sie co na zapas zamartwiac - jutro idziesz do gin i wszystko sie wyjasni, ale powiem ci ze ja tak czuje ze sie jednak udało tobie i bedzieszsie cieszyc nie długo slicznym okrągłym brzuszkiem :) Układzik a kiedy ten twój Romeo wraca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik to normalnie musicie łozeczko wzmocnic, bo bedzie ostro :) :) :) to juz na stałe wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie na stale niestety:( musi jeszcze troche pojezdzic zebysmy mieli kase na skonczenie tego naszego piekielnego domku.wolalabym mieszkac w bloku ale miec go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... a nie myslałas zeby pojechac z nim ? mój jeszcze narzeczony wtedy, wyjechał za granice i ja ni wytrzymałam wziełam urlop dziekanski i pojechałam ze nim :) no i po roku postanowilismy juz wrócic razem bo ja musiałam zeby dokonczyc studia amój misio powieział ze sam nie zostanie no i wzielismy slub i zostalismy :) jakos leci... czasem lepiej czasem gorzej ale razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik z tymi badaniami to jest tak,że mój mąż nie bardzo chciał je robić,bo wiesz jak jest z facetami:) ogólnie nasienie musisz dostarczyć w ciągu 1 godziny,więc to zależy ile kilometrów masz do laboratorium:)nie jest to zbyt łatwe dla tych naszym mężczyzn ale mój dał rade:P więcej z tym śmiechu niż wszystkiego,bo przecierz musi się..... do pojemniczka i to na zawołanie,bo my mieliśmy pół godziny drogi do laboratorium więc wszystkko musiało być zaplanowane co do minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym z nim pojechac,tylko ze nie wiem co bym tam robila.on jest w niemczech a ja nie znam niemieckiego,jedynie angielski.a co mozna robic w kraju bez znajomosci jezyka?nie moge sobie pozwolic na wyjazd tylko dla komfortu bycia razem,musze pracowac.a opieka nad osoba starsza odpada,nie dalabym rady chyba:/ no i tez jest problem z kwatera,bo on mieszka w jednym pokoju z kolega z pracy.we trojke byloby zapewne wesolo ale nie na dluzsza mete hehe.takze czekam cierpliwie,to jeszcze tylko kilka miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jakies 20 minut drogi do laboratorium,ale moja maz wlasnie tez kreci nosem na te badania.chyba bede musiala mu pomoc ...do tego pojemniczka hehehe.nie wiem czy sam da rade i to w dodatku na zawolanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, bettinka mysle ze zawczensie sie stresujesz, skoro wyszedl pozytywny test to znaczy ze ciaza, a drugi moze byl mniej czuly, jutro pojdziesz do lekarza i bedzie jasne:) Poznanianka jeszcze raz gratulacje!!!! Ukladzik co Ci ten maz zrobil ze taka szczesliwa:) A ja ide zaraz domeza, bo mam dzis kochane imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja zapłaciłam 60 zł no ale oczywiście doliczając paliwo 2*20zł to jest 90:) ale najgorsze jest to,żę nie ma nigdzie w żadnej aptece pregnylu,który mam miec podany w tym cyklu no i moja ginekolog stwierdziła że może mi przepisac coś zastepczego,ale cenowo strasznie więcej od pregnylu cos ok 140zł za ampułke czy cosik takiego,no ale co ja mam bidna zrobić no????nic...tylko kasę ładować-oby było to skuteczne:P układ mój mąż też nie bardzo chciał o tym roZmawiać,ale wiesz nie jest to takie trudne,przecierz chcą mieć dzidzię nie???? ja mojemu powiedziałm,że jak ja muszę chodzić 3-5 razy w tygodniu na monitoring i się lekarzowi rozkładać to jest pikuś w porównaniu z tym jego jednym razem:) kurdę mam malowanie mieszkanka i juz padam z sił ale co tam trzeba skończyć,bo jutro jescze poprawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milka wszystkiego najlepszego dla ciebie,oby udało ci się spełnić to jedno największe marzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dużo dużo dużo szczęścia ci życzę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia dziekuje bardzo kochana!!!!!buziaczki oby sie spelnily te najlepsze zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusia - buziaki slodziaki i wszystkiego najlepszego :) 🌻🌻🌻 katia dzieki za informacje.60 zl to jeszcze da sie przebolec w takim celu :D na szczescie mam bardzo blisko do laboratorium.a mąż bedzie musial to zrobic czy mu sie podoba czy nie,alternatywa jest brak dzidziusia tfu tfu tfu.wiec nie ma wyjscia. kinia poszlas juz spac? to znaczy nie spac,tylko do lozka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia co do tego pregnylu,to apteka nie moze ci tego zamowic? pogadaj,moze da sie cos zrobic.czasem jak nie ma jakiegos leku to sprowadzaja go.przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×