Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dziekuje ukladzik, kochane dziewczynki ja teraz spadam uczcic dzien z mezem, buziaczki kochane!i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) układ ranny z Ciebie ptaszek ;) bettinka i jak ten teścik ? dziewczyny doradzcie czy robic juz test? jutro bedzie 3 dni przed ewentualna @ i tak mnie już korci. Wiem w sumie dokladnie kiedy była owulacja w tym miesiacu i jutro bedzie 11 dzień po owul - wiec może już coś wyjdzie .. hmm ale mnie korci. Narazie jeszcze nie mam objawow przed @ tylko kłucie jajanika lewego a z tego mialam owulacje mysle bo od owulacji go czuje z kilkudniowymi przerwami... zastanawiam sie czy kupic dzis ten tescik czy nie... kurcze tak sie boje ze znowu nie wyjdze.. chcialabym miec tyle wiary co poznanianka- podobalo mi sie jak napisala ze musi sie udac wkoncu jestesmy zdrowi ..itp.. poznanianka i jak zareagowal narzeczony ? fajnie ze sie udało i ze beda chrzciny z weselem tak jak marzylas sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! No tez jestem ciekawa jak Bettinka, wierze, ze test wyszedl pozytywny!!! Anna, ja Ci nie bede doradzac, ja przy pierwszej ciazy zrobilam test 8 dni po owulacji, ktora byla potwierdzona jedynie testami, wykresem temperatury. Robilam go popoludniu i ...wyszedł pozytywny. To było rowne 6 dni do @, ktora nie przyszla. Potwierdzilam do w niu @ i wtedy juz byly wyrazne, grube krechy. Ale z drugiej strony wiem, ze to bylo niepowazne, doskonale wiem o aturalnych poronieniach w dniu @. Wiem doskonale co czujesz...ma to dwie strony medalu. Wyjedzie pozytywny super, ale bedziesz czekac jak na szpilkach do terminu @, wyjdzie negatywny bedzie dol i nadzieje, ze za wczesnie zrobiony....taka jest prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zgadzam sie z kingap,dokladnie to samo chcialam napisac. a teraz powiedzcie co ja mam zrobic hehe.szlam rano do sklepu i znalazlam malutkiego kotka,jakis porzucony przez mame chyba.oczywiscie go przygarnelam bo mam miekkie serce.w domu mam psa :D niby kotka zaakceptowal,liże go caly czas jak by byl mamusia hehe.ale nie wiem co dalej.jak juz wrocimy z mezem do siebie to go zabiore ze soba,tam bedzie mial wielkie podworze do biegania i polowania:D ale teraz jestem uwieziona w domu,bo kot wszedzie wlazi -pies za nim węszy,malo zawalu nie dostanie.nie mam zadnego kartona ani nic w tym stylu.ide po poludniu do weterynarza.co by tu wykombinowac,gdzie ja mam go schowac zeby pies go tak jezykiem nie szturchal hehehehe HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukladzik...mam nadzieje, ze ja tez moge tak do Ciebie pisac, rzeczywiscie tak jakos ladniej :) Ja to pewnie przygarnelabym kotka, ale jak juz masz pieska....no sama nie wiem. Wizyta u weterynarza swietny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pieska ale on jest u mojej mamy-tu gdzie jestem teraz,a u siebie w domku nie mam zwierzaka:) musze jakas zamykana klatke zalatwic albo cos w tym stylu:P a co do ukladzika - lubie ta ksywke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie starszcie mnie tymi poronieniami w dniu miesiączki bo ja mam dzisiaj ten dzień!!! Narzeczonemu powiedziałam póżnym wieczorkiem juz po kolacji. Dostałam od niego pasek jak bylismy na zakupach \"niby\" z okazji 9 miesięcy mieszkania razem ;-) Lubimy takie male jubileusze ;-) i oboje o nich zawsze pamietamy. Tak czy owak on niczego sie nie spodziewal więc go strasznie zaskoczylam prezentem z okazji 9 miesiecy. Wręczyłam czerwone pudełeczko , które otwierał zły ,ze niepotrzebnie coś mu znowu kupiłam a tu teścik, wyniki badan i sliczne rózowiutkie karpeteczki dla niemowlaczka ;-) Moje Kochanie az kilka łez uroniło na wiadomość ,ze będzie ojcem ;-) Mówi ,ze był pewien ,ze skoro tydzień temu test pokazal ze sie nie udało, to juz po zawodach a tu taka niespodzianka. Wytlumaczylam ,ze teraz są najwazniejsze tygodnie , zwłaszcza do momentu wizyty u gine i zlokalizownia bijącego serduszka ;-) Fantazjowalismy ajk zareagują nasi rodzice, wyglupialismy sie, bylo calowanie Pana Brzuszka i takie tam ;-) Dzisiaj rano to samo , potem telefonik z pracy do mamusi i bobaska... ;-) Wspaniałe uczucie dziewczyny. Obym tylko nei zapeszyła tfu tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki najlepiej kupic termometr owu? elektroniczny prawda?? gdzie najlepiej mierzyc, doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu s.1 pamiętam że razem dostałyśmy @ a Ty już za 3 dni będziesz wiedziała, że dzidziuś mieszka w Twoim brzuszku, ja dopiero za 9 dni. Chociaż skok tempki miałam 13dc a zawsze miałam 21dc, może luteina skróci mi cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) układ z tym pregnylem własnie jest problem,bo nigdzie nie ma,jeszcze obdzwonię dzisiaj apteki w okolicy mojego miasta ale raczej nie kupię,bo podobno go już nie produkuja czy jakoś tak:(zobaczymy spadam dalej malować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może któraś wie o co chodzi z tą moją tempką. Owulację miałam w tamtym cyklu 13dc a skok w 21 dc, w tym nie miałam monitoringu ale po obserwacji śluzu stwierdziłam że owulka też była 13 dc, jestem ciekawa czy nadal mój cykl potrwa 30 dni, dziś jest mój 10 dzień wyższych temperatur a do okresu pozostało 9 dni, może przyjdzie wcześniej i luteina skróciła mi cykl a może wcale @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia19855 - ja nie znam sie dokladnie na tej tempce, sama dopiero zaczynam wkraczac w ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zamotałam z tą moją wypowiedzią chodzi o to że pierwszy raz miałam skok 13dc, normalnie myślałam że termometr szwankuje już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wredniaczku:) tak to jest z tymi termometrami trzeba by je wyrzucić i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) kup przyda się a po pół roku wyrzuć ja mierzę pół roku i zawsze wiedziałam kiedy @ nadejdzie więc są przydatne ale czasem wkurzają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja sie tez nie znam na tym,nie mierzylam nigdy. to znaczy mierzylam ale tylko w jednym miesiacu,raz zmierzylam a 5 razy zapomnialam i tak to wygladalo hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mierze temerature od zawsze, przy pierwszej ciazy, pozniej po ciazy i po tabletkach, zeby zoabczyc jak tam moj orgazniam. I mimo wszystko jestem zwolenniczka termometru rteciowego, mierze zawsze rano zanim w ogole postawie noge na ziemi :) i zawsze mierze \"na dole\". Jest miarodajnie i u mnie wykresy wszystko zdradzaja. Jesli chodzi o skok temeratury, to wiem, ze nie zawsze musi nastapic po spadku, nawet kilka dni po owulacji. Kazdy czynnik, ktory moze sfalszowac wynik, moze troche zmylic. Np krotki sen, pozne pojscie spac, alkohol i wiele innych. Najlepiej konfrontowac temerature ze sluzem, wtedy jest pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki dziewczynki?P katia pewnie maluje,kinia w pracy, bettinka pewnie tez, albo moze u ginekologa:D poznanianka sie uczy,albo przynajmniej stara sie :P kingap chyba na jakims placu zabaw:D wredniaczek chyba jest po pracy i nie wiem czemu nie zaglada na forum:) hehe jak ja znam wasz rozklad dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
a o mnie nikt nie pamieta.... sluchajcie dziewczynki mam takie moze dziwne pytanie czy podczas owulacji macie sporo sluzu czy raczej tak niewiele tylko wyglada jak kurze bialko jak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym Ci pomogła, ale nigdy nei mogłam się w tym badaniu śluzu połapac ;-) Ja się układzik kompletnie na tym uczeniu skupic nie mogę z wiadomo jakiego powodu ;-) Jem jak nakręcona ,ale to chyba z nerwów a nie powodu ciązy chociaz kto wie ;) Zmierzyłam sobei dzisiaj temp ciala i wyszło 37,1 to chyba ok nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka kochana nasza - ja o tobie pamietam tylko nie wiedzialam co mozesz porabiac o tej porze,dlatego ciebie nie wymienilam :) ❤️ poznanianka - taka temp. jest ok,podwyzszona lekko.nie ma strachu,jak bys miala dostac @ co oczywiscie jest zupelnie niemozliwe tfu tfu tfu tfu - to by temperatura spadla.wiec mamusiu :D przyjmij do wiadomosci ze bede internetowa ciocia!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×