Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

kasienka - ja nie mam zbyt duzo tego sluzu,a moze nie umiem tego rozpoznac:O nie wiem sama.ale raczej mam go tyle co przez caly miesiac tylko ma inny wyglad.wlasnie taki jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
bo ja to juz zaczynam sobie wkrecac ze moze jest cos nie tak ze mna albo z moim chlopem.... ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) byłam u gin, zrobil mi badanie usg i powiedzial ze pęcherzyka nie ma :( ale dał mi jeszcze skierowanie na bete i mam isc do niego we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
moze sie myle ale lekarz chyba jest w stanie rozpoznac ciaze dopiero ok 6 tyg wiec moze za wczesnie poszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gin mi tez powiedzial ze to by byl 4 tydz dopiero i dlatego dal na bete, ale cos mi sie wydaje ze nic z tego :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nie marudz :) narazie nic nie wiadomo zrobisz badanie i wtedy sie wszystko wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo do tego mnie cos jajniki pobolewaja wiem ze tak tez sie dzieje w ciazy, nie wiem juz co myslec.sugeruje sie tym negatywnym wynikiem drugiego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
test jezeli wychodzi negatywny moze sie mylic jesli pozytywny raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
chyba tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
oj kiepski mam dzis dzien nawet ze swoim sie dzis poklocilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
i do tego zadnej z was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
coz w takim razie sama musze sie jakos ogarnac... ehhhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka lec wreszcie jutro rano na bete , mowie Ci bedzie dobrze! Ja jutro rano wlasnei jade z narzeczonym coby sie poczuł równiez odpowiedzialny ;-) Generalnei wariuje mi i szaleje z radosci ,a ja tylko się modle zeby sie nasze maleństwo utrzymało. Poza tym bylismy dzisiaj ze znajomymi na starym rynku i pytali czy ejstem w ciązy skoro nei pije! A ja ze nienei uczyc sie muszę od rana i tyle.A ze autkiem przyjechalismy to mnei namawiac nawet nie mogli ;-) Z ciekawostek to prawy jajnik mnie lekko kuje tak od godzinki jakiejs. Mam nadzieję ze to nic zlego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) mialam dzis jednak zrobic ten test, nawet juz kupilam ale mierzylam tem i spadla mi od wczoraj pol kreski wiec stwierdzilam ze chyba jednak @ nadchodzi. W sumie bez sensu ze juz spaca ale caly ten cykl przy mierzeniu mam jakis dziwny, niska mam ta tem bardzo w porownaniu do poprzednich... ech chyba nic z tego znowu.. bardzo sie nastawialm po tych testach owul.. narazie nie mam oznak @ poza kluciem lewego jajnika ale nie nakrecam sie, w poprzednim cyklu tez nie mialam wczesniej, dopiero dzien przed @. Trudno testy poczekaja na wlasciwy miesiac.. wiem ze dopuki nie ma @ to jest nadzieja ale ja jednak juz ja stracilam.. poznanianka masz jakies objawy juz ? ;) ale sie ciesze z Toba, to musi byc cudna swadomośc ze mas juz w sobie maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ukladziuku - nie zagladam po pracy, bo moj wspaniały kochany mąż rozwalił naszego nowego laptopa i jest w naprawie:P heheh ja wlasnie wzielam łyka kawy i mnie pociągneło. ble kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja sie z kociakiem użeram hehe,ale sobie zrobilam dobrze:P ale nic uratowane zycie sie liczy:D moze go komus oddam do adopcji bo moj mąż jakos nie wyrazil entuzjazmu:O zobaczymy.na razie musze miec go w domku 2 tygodnie i karmic bo sam nie je.jest uroczy mowie wam,to dziewczynka:D kasienka czemu taki doleka zalapalas? bylam wczoraj ale sie minelysmy chyba:) kazdy ma gorszy dzien:) a ty poznanianka po nocach po sieci buszujesz:D? a spać to pani nie raczy?dzidzius pewnie zmeczony:Da jajniki to normalne,moja przyjaciolka tez ciagle narzekala jak byla tak do 8 tc.no oczywiscie nie moge mowic za wszystkie kobiety ale u niej tak bylo:) anna-pol kreski to moglo byc spowodowane czymkolwiek,np.wadą termometru:D zrob moze ten test:) wredniak a co to znaczy \'pociagnelo\'? hehe bo nie zaczailam.niedobrze ci bylo czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik - no u nas sie tak mowi :D jak ci jest niedobrze i chce ci sie zygac, to sie mowi, ze mnie ciągnie :P lub pociągnęło :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejD
Kasienka z tym śluzem to jest różnie-teoretycznie to musi być w czasie owulacji go bardzo dużo,ale nieraz ja nsama u siebie go nie obserwuje,a pani ginekolog do której chodzę na monitoring mi wyciąga go bardzo dużo i pokazuje ale w każdym bądź razie mówi mi że jest prawidłowy,tylko że ja nie czuje go dużo,ale jak coś to kup sobie ten olej z wiesiołka on jest bardzo dobry na śluz płodny,także kosztuje w aptece ok 16 zł i bierze się go od 1dc do owulacji a później już nie wolno bo powoduje skurcze macicy i mógłby źle wpłynąć na wczesną ciążę:) własnie wróciłam z laboratorium i mam wyniki męża,muszę iść z nim do swojego lekarza,ale ogólnie pan był bardzo miły i mi powiedział,żę wyniki są dobre,więc jestem szcząśliwa,że chociarz męża mamy z głowy:P teraz tylko muszę się skupić na sobie i do dzieła!~!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za ten post wyżej nie wim jak ja to zrobiłam,że mój nick wyszedł hej hej:) w rzie czego podpisuję się katia5:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki.:) Aniu s.1 jeśli tempka spadła tylko o pół stopnia to raczej normalne, tak mi się wydaje. Tzn z jakiej temki na jaką Ci spadła. Mi dziś z 36,8 na 36,7 buuuuu niech lepiej wzrasta bo się z nią rozprawię. Ale i tak nie wiem czy w tym miesiącu zdążyliśmy z M przed owulką bo kochaliśmy się dopiero pierwszego dnia skoku, wcześniej nie było jak:) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia 5 jak fajnie że z mężulkiem wszystko dobrze, mój M się wybiera ale ciągle nie ma kiedy... a lekarz nie chce mi robić żadnych badań dopóki nie dostarczę badania męża i takie błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie z nim tak jest mójteż nie rwał się do tego:) ogólnie to dużo smiechu jest,bo masz 1 h na dostarczenie do laboratorium a że my mieliśmy 30 km to musieliśmy wszystko zaplanowac co do minuty i tylko się modliliśmy,żebysmy nie mieli kontroli drogowej bo bysmy sie chyba nie zatrzymali:)ale udało się::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gorzej bo my mamy 70km i trzeba tam to zrobić masakra. Mój m by już poszedł na to badanie ale ciągle nie ma go w domu, wraca na pół dnia w tygodniu i tyle jest, a kiedy tu to badanie... oj czasu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! układziku, no to maszrzeczywiscie z koteczkiem. Domyslam sie, ze slodziak z niej! Poznanianka...napewno dzidzius zostanie w brzuszku, ja do ok 10tc czułam bół jajnika. Katia, dobrze wiedziec, ze z mzem ok-chociaz to z glowy :) Asia, tez zastanawiam sie czy nam sie udalo w tym cyklu, testy owu pokazaly ze owu bedzie w poniedzialek, lub wtorek, przytulanka bylo ostatnie w poniedzialek wieczorem, ale dzis z wykresu wyszlo, ze owu prawdopodobnie byla w srode, wiec pewnie nic z tego. Mam juz z tego powodu dola. Dopoki mezus jest na wyjezdzie to raczej mamy marne szanse na wszczelenie sie w owulacje :( Zanim maz zjedzie to bedzie grudzien :((( Juz mam dosc i zaluje, ze tak pozno zabralam sie do \"roboty\" :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, widze ze nie próznujecie :) Ja miałam wczoraj mega doła... :(ale nie bede wam tu smecic, bo ten topik nie jest od smetów tylko od dobrych wiadomosci przeciez :) bettinka w czwartym tyg to za wczesnie zeby cos zobyc n usg, ale jak zrobisz bete to wszystko bedzie jasne, trzymam kciuki :) układzik kotki sa słodkie szczególnie te male, chociaz mój brat ma 4 koty, za którymi nie przepadam bo sa rozpieszczone i sie panosza po domu :) poznanianka super ze powiedziałas swojemu menowi no i ja sie nie dziwie ze ze sie cieszy :) powinien cie na rekach nosic :) a co do kłucia jajników to jest normalne, i w dole brzucha tez cie moze bolec, czasem lekarze nawet nospe zalecaja na te bóle, bo to jest lek rozkurczowy i macica sie łatwiej rozciag :) tak wiec niec sie nie martw ;) anna ja ci niewiele moge powiedziec o temperaturce bo sama nie mierze, ale ja na twom miejscu juz bym test robiła :) nie wytrzymała bym :) wredniaczku a dlaczego to cie tak pociagneło....????? :) noramalnie mogła bym pomyslec ze...... :D :D :D katia super ze wszystko w porzadku :) no i mezus tez pewnie sie ucieszyła bo to dla faceta niezłe wyzwanie takie badanie :) ale mi asie zrymowało :) wow ale sie rozpisłam........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap nie martw się tym że przytulanka były w pon a owulka w środe, najlepszy moment na zajście to dwa dni przed owulacją, więc masz większe szanse, a ja chyba za późno ale cóż zrobić jak te nasze chłopy w koło na wyjezdzie:0(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×