Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......wiek.......miejsc. zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) cos to cichutko przez weekend. pewnie kazda odpoczywa ;) skopiowalam tabelke bo zawieruszyla sie az 10 stron do tylu.. układ fajnie ze maż trafi na odpowiednie dni ;) wyliczasz w tym miesiacu ? robisz testy owul albo inna medoda czy idziesz na zywiol ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mniej wiecej kiedy mam,ale raczej nic nie wyliczam,co bedzie to bedzie,taki steskniony wroci,ponad 2 tygodnie abstynencji to moze cos z tego wyniknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Witam serdecznie! jestem nowa, śledzę topik od początku, mam ten sam problem więc doskonale Was wszystkie rozumiem... Straciliśmy nasze 2 maleństwa (marzec 2007, marzec2009)... Jestem juz po wszystkich mozliwych badaniach, trwalo to wszystko 3 miesiące i mam wyniki, ktore mowia ,że nic mi nie dolega, jestem zdrowa, płodna i jedyne co moga mi zalecic to psychoterapia bo podobno jestem źle nastawiona i boje się ,ze kolejny raz też się nie uda...Szczerze mówiąc to jestem teraz bardzo pozytywnie nastawiona, pełna wiary i nadziei, że za trzecim razem będzie w końcu dobrze zaczynamy starania od sierpnia gdy wrócę z Pol. Teraz mieszkamy w Irl i wszystkie sprawy związane z poronieniami, szpitalem, zabiegami były załatwiane tutaj..tym bardziej cięzko to znioslam bo z dala od rodziny;( Chcialabym do Was dołączyc, wiem jak ważne jest gdy ma sie wsparcie i można sie wygadać;) pozdrawiam wszystkie staraczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majeczka,wskakuj do naszej statystycznej tabelki:) przykro mi z powodu waszych dwoch dzieciatek:( ale z nami na pewno sie uda:D my jestesmy pozytywnie nastawione i wysylamy pozytywne emocje:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maja w naszym topiku:) nie wstydź się i wskakuj w nasza tabelkę,my tu wszystkie jesteśmy pełne pozytywizmu:) bardzo mi przykro,że tak ci sie to wszystko potoczyło,ale może rzeczywiście tutaj będziecie mieli więcej szczęścia,bo jednak w swoim krju człowiek czuje się pewniej:) zobaczysz,że nawet nie bedziesz wiedziała i okaże się że jesteś w ciąży:)my wszystkie na to czekamy i wierzymy,że się uda,także głowa do góry i nie poddawaj się!!!!! Pamietaj że my tu jesteśmy od pogadania na wszystkie tematy i te dobre i te złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jakie ja robię byki w tych tekstach to jest masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maja ;) fajnie że do nas dołączyłas, razem dużo łatwiej. Wpisz sie do tabelki. A te 78 w niku to nie data urodzenia ? pytam bo jesli tak to jestesmy ten sam rocznik ;) układ tak chyba najlepiej, a po 2 tygodniach to bedzie sie działo ;) ja w przyszlym miesiacu tez nie wyliczam, jedziemy na urlop wiec co ma byc to bedzie ;) no ale zobaczymy co przyniesie ten miesiac.. choc juz na wiele nie licze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maju, a Aniu s.1 o jakim przyszłym cyklu Ty myślisz, przecież już miesiąc temu umówiłyśmy się że teraz fasolkujemy, i nie wymiguj się ::::::) aj jakby to było dobrze. Ja znowu wyszukuje u siebie objawy, a obiecałam że nie będę. nu nu jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam więcej śluzu niż zwykle, i zakłuł mnie jajnik aż się na ziemi położyłąm ale krótko jakieś 20 sekund, normalnie mam tak w owulację a teraz 6 dni do @ i to kłucie, to raczej na pewno nie jest spóźniona owulka bo dziś mam 12 dzień wyższych temperatur, a max miałam 9... oj MY Kobiety, co siedzi w tych naszych główkach i brzusiach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Dzięki dziewczyny za super przyjęcie, ciesze sie, że jesteście i wierzę,że każda z nas prędzej czy później ( ze wskazaniem na wcześniej:))będzie najszczęśliwszą mamusią pod słońcem! tak moje 78 to rocznik;) będę tu regularnie zaglądać i dzielić sie doświadczeniami, jeszcze raz pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów wisienka225...........3...........05.06.2009.......25... ....Katowice katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 .............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga.....................3..........26.06.2009..........2 9...........Łódź Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa madzikowo...........1...........08.06.2009.........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24..........1...........21.06.2009........24.... . ........Łódź anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk sękata............... 1.........12.06.2009..........24... .......Tarnów kiara1_2006.......11...........03.06.2009.........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31..........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......wiek.......miejsc. zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu pamietam pamietam ;) tylko az sie boje marzyc wiec juz wymyslam co zrobie w przyszlym cyklu ;) narazie nie mam objawow @ i kłucie w jajnikach tez mi sie skonczyło - nie wiem czy to dobrze czy zle no ale główka pracuje i wymaylam co sie da i krecenie w glowie albo czestsze siusianie ( nigdy w nocy nie wstaje a dwie ostatnie noce tak) zwalam na to ze sie udało ;) choc tak naprawde juz wcale w to nie wierze ;/ .. no ale u Ciebie zapowiada sie ciekawie, wyzsze temperaturki to juz blisko ;) trzymam kciuki ;) maja zapraszamy jak najczesciej im wiecej tym razniej i weselej ;) poznanianka co u Ciebie ? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
ojjj skopiowalam...;) ale to nic takie przypomnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
anna.s.1 no tak 30stka;) calkiem fajny wiek;) moze w wieku 31 bede juz mamusią? Obojętnie w jakim wieku zresztą ,wszystkim życzę cudownych maluszkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,mam nieśmiały postulat zeby uaktualnic tabelke,bo niektore dziewczyny juz od baaaardzo dawna z nami nie pisza,np.bella.co wy na to?moge?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, wlasnie pozegnalam mezusia. Jeszcze nawetzrobilam mu ciasto czekoladowe, zeby mial cos slodkiego na tydzien :) Witam Maja, super-jest nas coraz wicej do wspierania i mam nadzieje, ze juz niedugo do dzielenia sie wspanialymi wiadomosciami!!! Ja mam jeszcze tydzien czekania do niechianej @, tez sobie powoli wkreacm rozne fazy, mam mieszane uczucia, czy trafilismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukladzik, popieram, chociaz ja jestem krotko wiec nie chce decydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy do Katowic, to 300km od naszego domku :( Będzie tak jeszcze do początku grudnia i juz osiadzie na dobre :) No mowie, wybralam sobie czas na planowanie dziecka, niech mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie,teraz chyba 80% facetow na wyjazdach,moj tez,tylko nie wiem kiedy skoncza sie te podroze:o ale jakos zawsze fartem trafiamy w dni plodne hehe.oczywiscie to nie o to chodzi zeby tylko zaliczyc owulacje ale ciezko sie starac o dziecko jak jego ciagle nie ma.wiem cos o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no własnie, ale co mozemy na to poradzic, chyba taki nasz los. Kiedys sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniesz co mi sie stalo przed chwila hehehe,ja cie kręce - stopil mi sie kawalek magnetofonu bo lampka nocna ma za silna zarowke!!! dobrze ze szybko poczulam swąd:O:O:O:O:O:O ide chyba spac bo jeszcze cos nabroje:O buziaki kingap:) jutro sie stawie bankowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, zajrzalam tu pod konie weekendu i znow musze nadrobic zaleglosci;)juz czytam, buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny, Ukladzik uwazaj na siebie :) Do jutra, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
naprawde cieszę sie ,że tu jestem, będę zaglądać często bo moj A. zajmuje sie jakimiś ważnymi męskimi sprawami na necie- forum rajdowe;) a ja tu samiutka w domku więc milo mi, że tyle "pokrewnych dusz":) mogę tu spotkac milej nocki życzę i uciekam powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×