Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
ale u nas pustki dziś buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY KOBITKI, GDZIE WAS WYWIAŁO? JA DZIŚ DLA POPRAWIENIA SOBIE HUMORU UDAŁAM SIĘ NA ZAKUPY I KUPIŁAM SOBIE TROSZKĘ FAJNYCH CIUSZKÓW:-D I WIECIE NA CZYM SIE PRZYŁAPAŁAM? OGLĄDAŁAM FAJNĄ W MIARĘ OBCISŁA KIECKE. I NIE KUPIŁAM BO... BO PRZECIEŻ MOŻE NIEDŁUGO BĘDĘ W CIĄŻY I NA CO MI ONA;) GŁUPIA JESTEM! ALE Z DRUGIEJ MAŃKI TO OZNACZA CHYBA ŻE JESTEM BARDZO ALE TO BARDZO POZYTYWNIE NASTAWIONA NO NIE???? BUZIAKI DLA WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI MOJA KOLEŻANKA KIEDYŚ POWIEDZIAŁA MI ŻE PO KILKU M-CACH STARAŃ STWIERDZA ZE SEKS JEJ ZBRZYDŁ BO TO NIE JEST JUŻ PRZYJEMNOŚĆ TYLKO \'ROBIENIE DZIECIAKA\' ... A JA OSTATNIO ZACZĘŁAM SIĘ ZASTANAWIAĆ CZY I MNIE TO NIE CZEKA BO PRZEZ TĄ CAŁĄ PRESJĘ WOKÓŁ CIĄŻY ROBIĘ SIĘ JAK MASZYNKA - PO PRACY SZYBKI PRYSZNIC I HEJA BO AKURAT MOŻE TRAFIMY W \'TE\' DNI...KIECKE KUPUJE I MYŚLĘ O CZYM? - O EWENTUALNEJ CIĄŻY. PLANUJE WAKACJE - TO SAMO. MAM OCHOTKĘ NA PIWKO CZY WINKO - MÓWIĘ \'NIE\' BO MOŻE JESTEM... MASAKRA TOTALNA. DLACZEGO NIE MOŻNA TAK PO PROSTU WYŁĄCZYĆ SIĘ, ZAPOMNIEĆ I NIE MYŚLEĆ? MI PRZYNAJMNIEJ CHYBA BY TO DOBRZE ZROBIŁO;) A JUTRO WYBIERAM SIĘ Z MĘŻEM NAD MORZE PO PRACY:) NA 4 DNI:-D I CO BĘDZIEMY TAM ROBIĆ? JAK MYŚLICIE???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochna ja juz pp obronie.... no 4 mam ale cuz to tez dobra ocena.... niestety dostałam @ wiec kolejny cykl przedemną:) pozdrawiam ja będe dopiero jutro bo ide oblewc zakonczenie studiów... buziole i dzieki za wsparcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a @ sie nie przejmuj teraz kiedy juz stresior zwiazany z obrona minąl to mozesz na spokonie wziasc sie za intensywne staranka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Dzien dobry wszystkim, cos tu dzisiaj cicho na forum:-( Lolcia kongratulejszyn:-D jupi udalo sie!!! super! A teraz z innej beczki - Asiulek rozumiem cie doskonale i chyba kazda z nas forumowiczek tez. Bo niby każda sobie tłumaczy że na wszystko przyjdzie pora tylko to tak czasami mocno boli jak sie dostaje kolejną@... i wtedy trudno o optymizm:-( ale to na szczescie mija:) no i Asiulka oczywiscie kiedy sie staramy to chcemy zrobic wszystko zeby nic zlego sie nie przyfrafilo wiec przesadnie 'dbamy' o siebie. Posluchajcie, nie wiem czy wy też tak macie ale ja jakis czas temu miałam w sobie dużo więcej optymizmu i nadziei a teraz coraz bardziej boli jak widze koleżanki z brzuszkami:-( Zreszta częściej słucham 'głupich' pytań typu "a Wy kiedy?".Nawet obiecałam sobie że nigdy, przenigdy nikomu nie zadam tego pytania bo teraz rozumiem co się czuję jak się słyszy coś takiego. Dziewczynki ja mam czasami dosyć ale jakoś się trzymam - dlatego Asiulka jeśli masz doła to zapraszam na forum hehe - W KUPIE podono RAŻNIEJ:-))) musimy się wspierać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
A i jeśli chodzi o seks to rzeczywiście człowiek się w tym wszystkim zatraca powoli i dlatego przestaje nas cieszyć przytulanko - bo robimy to głownie dlatego, żeby mieć dzidzię a nie po to, żeby nam było dobrze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Chyba juz nikt dziś nie zawita na forum:-( Mam nadzieję że wszystkie miło spędzacie czas i dużo wypoczywacie. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim :) mam nadzieje, że mnie przyjmiecie do siebie... otoz tak dzisiaj siedzac sobie wieczorkiem wpadłam na wasz topik i zaczęłam śledzić, ale nie powiem juz troszku tych stron jest więc dzisiaj pewnie nie wszystko mi sie uda poczytac. Ciesze sie ze was znalazlam, bo wlasnie łączy nas ta sama sprawa :p czyli starania 2009. My z mężem planujemy \"działać\" w wakacje, ale powiem Wam szczerze, moze to głupio zabrzmi, ale mam stracha :(. Tyle słysze ostatnio o problemach itd... ale staram sie być (jak w temacie) pozytywnie nastawiona! :) postaram sie wkrotce nadrobic zaleglosci i byc na bieżąco :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc zolinka:-D super ze sie do nas przylaczasz:)))) wskakuj do naszej tabelki - zaraz ja przekopiuje:) wiesz, ja podobnie jak ty mam obawy... naczytalam sie sporo o problemach dziewczyn, o poronieniach o okropnych porodach i niekiedy mam stracha;) ale mysle sobie ze co ma byc to bedzie:-) musimy wierzyc ze bedzie OK:) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto......0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka co tam slychac w szerokim swiecie dziewuszki? zolinka witamy serdecznie wsrod nas:-D czyli wy dopiero zaczynacie starania, tak? kurcze trzymam kciuki zeby ci sie za pierwszym razem udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
asiula po staremu hehe jakos leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze lolcia zdala egazmin!!!!! gratki kochana:-D kamilsien mnie tez wkurzaja teksty typu: A WY KIEDYYYY??? mam ochote gryżć jak to slysze hehe. no ale coz, nic na to nie poradzimy. dziewczynki uszy do gory olac to wszystko bo zwariujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam pod prysznic ochlodzic sie troche bo przez te upaly zdechnac mozna:P buzka laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć żolinka witaj w naszym gronku i nadrób zaległości w czytaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... staram isę nie dopatrywać u siebie żadnych oznak, ale jak pójdę siusiu, to się zastanawiam, czy chodzę często, czy rzadko... Jak mnie coś w brzuchu zajkłuje, pierś jak zaboli.... No taka stara a taka głupia. I ten tydzień jakoś muszę wszak przetrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim , dziekuje za miłe przyjęcie :) musze w pracy wygospodarowac czas zeby nadrobic zaleglosci w czytaniu, chociaz dzisiaj moze byc ciezko. a propos staran - to my zamierzamy zacząc na urlopie - tak sobie postanowilismy juz jakis czas temu i tego sie trzymamy. jestesmy dobrej mysli i wierzymy ze od razu sie uda :) wiem, wiem, ze to nie takie proste, ale my w to mocno wierzymy. a propos tabelki to nie bardzo kumam co mam wpisac w miejscu CYKL - chodzi tu o to ktory cykl staran trwa?? dzieki za wyjasnienie bo chetnie sie podepne do tabeli pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żolinka. Witamy :) No i nastepna starająca się dołączyła :) U mnie narazie bez zmian dziewczyny. Własnie skonczyl mi sie @ ale nie wiem kiedy wypadna mi dni płodne, skoro poprzedni cykl trwal 27 dni a ten ostatni az 33. I jak tu teraz liczyc? I bądź tu Mądrym ;) Coz... bede sie obserwowac to moze jakos trafie :) Ale od srody na urlopie działamy :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, no dzis sie troche ruszylo tu na forum:-D zolinka tak tam trzeba wpisac od ilu cykli sie staracie:-) sralis m. tak to juz z nami jest ze sie doszukujemy zeby miec chociaz cien nadziei...trzymam kciuki!!! AAAAA1980 mnie to wkurza jak mi sie @ spozni albo wczesniej przyjdzie bo rzeczywiscie pozniej jest ciezko wyznaczyc plodne:-( to tu masz urlopik szczesciaro;) tylko nie pisz ze o nas na jakis czas zapomnisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna-
czesc dziewczyny widze ze idziecie jak burza z pisaniem no i z zapelnianiem tabelki:-) macie juz w swoim gronie trzy mamusie ktorym serdecznie gratuluje!!! odezwijcie sie kochane napiszcie jak sie czujecie co u was slychac. tak trzymac kobiety! pozdrawiam was i caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasia:) dokladnie, tabela dolna nam sie zaczela zapelniac:))) a co u ciebie slycchac? jak znosisz te upaly bidulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna-
ach te upaly, okropienstwo! jest mi ciagle duszno, ogolnie nie czuje sie najlepiej, puchna mi nogi strasznie, kicha:-( nie moge wsiasc do autobusu bo tam jest duszno jak diabli, w autku nie mamy klimy wiec tez sie mecze.. ale jakos trzeba to przezyc, prawda? buziaczki dla was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej dziewczyny:) u mnie paskudna pogoda pada deszcz.. i wszystko mnie boli... chyba stras mnie opuscieł,, i to sa jego skutki hahha:P:P tak sobie myslalm w nocy że nawt sie cieszcze za teraz nie udało sie mi zajc w ciąze bo miałam duzo stresów i jeszcze by to dzidzi zaszkodziło... ale juz teraz mam wakacje pełen relaks...:):) wiec znowu bede prubowac..:P:P dziekuje weszystkim za gratulacje naprawde jestescie kochana chciałam powitac tez nowe staraczki które do nas dołączyły... bedzie nam razniej:P:P buzioloe pozdrawiam STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1. lolcia52...........22..........2.......02.08..........nowy sacz............o BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lolcia, masz racje, teraz na spokojnie bez zadnych stresow mozecie myslec o dzidzi:-) jak tam oblewanie? bylas w stanie o wlasnych silach wrocic do domciu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu to rzeczywiscie nieciekawie - umeczysz sie przez te pogody:( ale tak naprawde to ja tez chcialabym sie tak męczyć hihi nie mam nic przeciwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
asiula... naszczescie muj wuruzomiały przyszły mąż przywiuzł mnie do domciu i ułozył spac:P:P kochany jest:):) teraz zastanawiam sie co bede robic przez wakacje bo lenienie nie jest moja mocna stroną:P:P a co tam u wac kobietki.. jak tam starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×