Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
misia gratulacje kochana ;)))) zolinka, robilas test w dzien, spróbuj moze z samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Wysłało się puste :(( Żolinka - przykro, że to jeszcze nie to. Misia - gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ostatnio dobra passa na forum, przybywa nam brzuchatek i to jest super!!! Niedługo trzeba będzie zmienić nazwe forum na: BRZCHATKI 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Nikogo nie ma :(( Pewnie wszystkie ostro pracują z mężusiami nad brzuchami. To ja też idę, moze coś zmajstrujemy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej hej, jest tu ktoś? będę jednym okiem zaglądać na forum, a nuż widelec jakas dobra nowina sie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej Gdzie się wszystkie podziały? Odpoczywają po ciężkim tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej radosna, ja jestem. jeszcze jakas godzinke ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
o prosze, i koralinka sie pojawila ;) my wczoraj ogladalismy plytke z wesela od znajomych ;) fajna ;) i nabralam ochoty na obejrzenie swojego slubu ;) zaraz po ogladalam ja i ze znajomymi i z rodzina, a potem poszla w kąt, dzis sobie chyba ja wieczorem obejrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Na poczatku musze pogratulowac nowym przyszlym mamusiom - super dziewczynki - zycze wam wszystkiego dobrego!!!! dbajcie o siebie teraz a wszystko bedzie oki:-D ale dzis pogoda:( ja ostatni tydzien spedzilam u kuzynki na wsi, od czwartku wracam do pracy. chyba po wolutku doszlam do siebie po tym co sie wydarzylo chociaz kiedy weszlam na forum i poczytalam o luleczce to wszystko wrocilo i zlapalam ogromnego dola - stad ten wyjadz. stwierdzilam ze musze pobyc troszke w innym miesjcu, łazilam po lesie, po polach, odpoczelam psychicznie. teraz juz jest dobrze. odliczam dni... juz niedlugo zaczniemy znow staranka. mam nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie tak jak trzeba:) a co u was? jak spedzacie weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio ogladalam swoja plytke z wesela chociaz nie lubie na siebie patrzec hehe strzelam glupie miny przed kamerka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej oglada mi sie slub koscielny - tam bylam tak zestresowana ze mam twarz kamienna, jakbym miala za chwile ryczec:P kurde gdyby mozna bylo cofnac czas.... juz bym takiego stresiora nie miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
no wlasnie niestey zdarzenia podobne do naszych przywoluja wspomnienia.... Asiula, ale ciesze sei ze juz do ans wrócilaś. Skoro raz zaszłaś w ciąże to znaczy ze z tym problemu ie powinno być. A to co sie stało.... to tylko znak ze muszisz potem na siebie uwazac i ewentualnie jakies leki brac... Zobaczysz, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jednak jestescie:) tysia wierze ze bedzie dobrze, mam chwilowe znizki formy ale juz jest o niebo lepiej. teraz juz wiem co robic, od razu bede okupowala gabinet lekarza jak tylko sie okaze ze zaszlam w ciaze;) koralinka, nie szkodzi - nie wracaj do tych opowiesci bo to za smutne. mamy weekend, trzeba sie cieszyc a nie smucic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
asiula, a powiedz co lekarz ci powiedzial? zlecil jakies badania dodatkowe, dla ci jakies leki? Jesli nie chcesz o tym rozmawaic to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ale dziś piszę ;) bez interpunkcji, literki mi sie przestawiają ;) ale mam nadzieje ze mi wybaczycie - w koncu juz weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka a co ty masz taki dobry humor? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia moj ginekolog zalecil mi jedynie odczekac co najmniej trzy miesiace przed kolejnymi probami. nie biore zadnych lekow poniewaz badania histopatologiczne nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci jesli chodzi o moj organizm, ciaza byla poprostu za slaba, byc moze moj organizm przemeczony... dostalam zwolnienie i czas dla siebie, zeby wypoczac, nabrac sil. wiem tez za jak zajde w ciaze to bede brac duphaston i musze lykac wieksza dawke kwasu foliowego juz teraz. i najwazniejsze to zgłosić się kilka dni po oczekiwanym terminie miesiączki jeśli jej nie będzie żeby zacząć brać ten duphaston. Dostałam również skierowanie na badanie w kierunku toksoplazmozy i na prolaktyne .ale wyniki ok. zbadali mi hormony bo podejrzewali zbyt duzo progesteronu. byc moze poczatek ciazy spedze w szpitalu dla upewnienia sie ze wszystko jest dobrze. dziewczynki, u mnie najwiekszy problem jest z moja slaba psychika... poronienia czesto sie zdarzaja ale trzeba umiec nauczyc sie z tym zyc, uswiadomic sobie ze organizm wie co robi, ze moze bylo zagrozenie jakies albo mozliwosc wady plodu. a ja nie umialam sobie na poczatku z tym poradzic, lezalam i gapilam sie w sufit... ale juz przeszlo:) teraz czekam na 'igraszki' hehe i ich pozytywny rezultat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×