Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ojej :)) coz za szczesliweinformacje:)))\ GRATULUJE dzieciatka!! jeeeeejj, kurcze, ale fajnie :)) no to sie zaczyna,ciekawe ktora nastepna sie rozpakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZKA! Tak po cichutku sobie wiezla i urodzila! Cudowna wiadomosc, Wielkie gratulacje! Normalnie lza mi poleciala:) No to sie zaczelo dziewczyny, nie ma zartow. Zazdroscimy chyba wszystkie ze juz ma swojego skarba:) Moja znajoma,( kiedys o niej pisalam ze malutka i duzo przytyla) tez wczoraj pojechala z bolami ale wieczoram dzwonilam i jeszcze nic sie nie dzialo, wrecz porod sie zatrzymal, ciekawe jak dzis:) Jedna Nikamo zostala zepchnieta z pozycji prowadzacej:) kurcze ciekawe ktora nastepna. Ja jak pojade to moj m raczej was nie poinformuje, bo on jest antykomputerowy:( olena ty to taki maly monk jestes:) co do smoczkow, to ja dam jak tylko bedzie dzidzia potrzebowala, synek mial, do 3lat potem powiedzialam mu ze zostal u babci i z dnia na dzien zapomnial. wczoraj poogladalam sie z wszystkich stron i stwierdzilam, ze w sumie nie wygladam tak tragicznie z tymi wlosami Buziaczki! Wazka, kurcze Ty to masz juz fajnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak:)Wazka-kobitko ty nasza:) Po tobie bym sie tegonie spodziewala..ze urodzisz! Mi caly czas Nikamo chodzi po glowie i czekam na wiesci...a tu prosze WAZKA! Olena-szpieguj,szpieguj dalej:) a mnie od 5 dni pobolewa brzuch.dzis w nocy obudzil mnie skurcz.teraz tez mnie boli jak na miesiaczke. odkad zaczelam brac to zelazo 2 razy dziennie to mam te skurzce. Moze macica bardziej sie ukrwila i dotlenila i zaczela pracowac,normalnie jak czlowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie sie dowiedzialam ze ta moja znajoma urodzila 3h temu:) dziewczynka 2700 i nawet nie pekla! juz wstala na nogi i jest przeszczesliwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka- ogromne gratulacje dla dumnych rodzicow i malego- starszego braciszka. duzo cierpliwosci i spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki :) no to czekamy dalej na kolejne mamusie :) fajnie ważka ma, maleństwo ma przy sobie, jedne niepokoje się skończyły ale zapewne zaczną się inne ale jakie to musi być szczęście, ja nadal nie umiem sobie tego wyborazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, gratuluję :) Ja wczoraj byłam na wizycie u gina. miałam usg i mała ma się dobrze. ułożona jest główkowo podłużnie. waży 2795g ... do porodu podobno powinna wyżyć ponad 3kg, ale nie więcej niż 3500g. no i do następnej wizyty czyli 1marca nie powinnam urodzić, bo szyjka jeszcze zamknięta. pobrał mi gin wymazy z pochwy i odbytu ... nie powiem żeby to było przyjemne. mam do Was pytanie, czy Was też tak boli to badanie szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia no jest nieprzyjemne, takie mam odczucie jak mnie gin bada, że nie jest to przyjemne, kiedyś w ogóle nic nie odczuwałam, a teraz chyba przez to, że wszystko tam jest napuchnięte itp. jest takie nieprzyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :) WAŻKA gratulacje :) my wczoraj byliśmy na usg i okazuje się że niby mały ma za mały brzuszek znaczy w dolnej granicy i będzie chudzinka z niego eh oczywiście wczoraj płacz i lament ale potem tak pomyślałam ile razy usg dziewczynom płata takie figle a potem jest ok !! we wtorek mamy wizytę i też muszę podjechać zrobić KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena tak na marginesie jaki jesteś znak zodiaku ??? bo ja jestem zodiakalną panną i też mam smykałkę do wszelkiego rodzaju śledztw itp. zresztą uwielbiam wszystkie możliwe seriale filmy książki kryminalne detektywistyczne NCIS CSI dowody zbrodni itp znajomi się śmieją że powinnam w policji pracować eh kiedyś chciałam ale odpuściłam Gosiaaa ja też mam takie tragicznie nieprzyjemne uczucie przy badaniu szyjki mam ochotę kopnąć doktorka wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem skorpionem :) i też uwielbiam książki takego typu, teraz czytam całą serię Robina Cooka niesamowite książki, wciągające itp. a smykałkę do takich rzeczy od zawsze miałam. takie zemnie mały szpieg. mój M ma zemną ciężkie życie. a latte usg do końca się nie sugeruj sama widzisz jakie potrafią być rozbieżności czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dokładnie mały waży 2637 w 36tc 4 a brzuszek ma niby na 34tc 3 d gin spanikował ale już zauważyłam że on lubi przesadzać :) i dużo czytałam o tych usg więc spokojnie najwyżej będzie mały i drobny ;) co wcale nie uważam aby był jakiś mały !!!!!!!! normalna waga jak na 36,4 eh ci lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie latte, ile razy się okazywały trochę mylne badanie usg, a tak naprawdę co by ci nerwy dały ? nic bo i tak nie jesteś w stanie nic zrobić. a tak propo nerwów czy jesteście też ciągle tak nerwowe, ja od kilku dni strasznie, najgorzej działa na mnie teściowa, dziś przyjdzie i chyba odrazu pójdę do sypialni spać, nie wytrzymam z nią, jest dobrą kobietą ale działa na mnie bardzo nerwowo, wszystko co powie absolutnie wszystko mnie denerwuje, a najlepsze są jej teksty dlaczego nie noszę skarpetek tylko latam z gołymi nogami, 6 lat już mieszkam z moim M i zawsze tak było a teraz ma z tym manię, normalnie coś jej dziś powiem nie wytrzymam dziewczyny pijecie coś na uspokojenie? melisę np. można? bo ja zgłupieję i wiem że dla małego to też nie jest dobre, nie chciałabym żeby się nerwowy urodził albo żeby urodziła wcześniej przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena, tez jestem nerwowa ostatnio ;) no i pijam czasami herbatke z meliski na noc, na lepszy i spokojniejszy sen :) latte, nie martw sie, czasami lekarze przesadzaja. mnie ostatnio powiedzial, ze mam za maly brzuch i ze trzeba zrobic na nastepnej wizycie dokladne usg, czy dzidzia dobrze sie rozwija ... przez dwa tyg bylam w stresie a wczoraj na usg okazalo sie ze wsio jest ok, malutka jest w samym srodku siatki :) roznie nasze dzieciaczki rosna ... jedne maja duze glowki, inne brzuszki a jeszcze inne dlugie nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena ja mam takie nerwy ze rycze o byle g... dzis np od rana sprzatam, bo wilgoc mam straszna i non stop sciany myje i do szalu mnie to doprowadza, a tu jeszcze maly w domu bo sobota i co 10 sekund:"mamo a wiesz...." Biedny dzieciaczek, juz resztkami cierpliwosci jechalam ale na szczescie szwagier zadzwonil i zabral go ze soba na godzine(szwagier pracuje w magazynie materialow budowlanych i jezdzi ciezarowka a to dla 4lataka atrakcja). uspokoilam nerwy przez ten czas, jeszcze sasiad zakukal zobaczyc czy jeszcze jestem w jednym kawalku i powiedzial mi ze ciaza mi sluzy bo ladna jestem:) Normalnie tak mi humor poprawil, ze szok! wieczorem jedziemy kupic jakis sprzet odwilzajacy bo w powietrzu woda normalnie stoi. Odwrotnie niz w PL. strasnie mi mala cisnie na dol i pachwiny bola, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) O ho ho widzę że gorączka przedporodowa w pełni:) Marcelina ja mam tez takie bóle w pachwinach i potworny ucisk, właśnie skończyłam myć okno może troche przyspiesze . No niby jestem pierwsza na liście a obawiam sie ze urodzę znacznie później! A jeszcze wczoraj sie dowiedziałam że moj M musi 10.03 jechać do Poznania do szpitala wiec już wariuję żeby zdążyć z porodem. A mój maluszek kica sobie non stop tylko widze górki na brzuchu co chwilkę i nic sobie z tego nie robi że termin nadchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ważka - bardzo się cieszę i gratuluję serdecznie Tobie, Twojemu mężowi i maleństwu oczywiście także. To jest niesamowiote, prawdziwy cud narodzin :) Właśnie wróciłam z zakupów - jestem skonana i postanowiłam chwilkę poświęcić dla siebie i dla Was, Brzuchatki. W sklepie zobaczyłam ... lody i nie mogłam się oprzeć, kupiłam trzy opakowania. Dziś zaszaleję :) Miłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejeje jakie dobre wiesci:))) Gratulacje Wazka!!!Fajnie miec parke:)cudnie , ze malenstwo cale i zdrowe...swoja droga ciekawe czy jak juz jest na swiecie mala to czy Wazka nadal bedzie miala ta pasje pisania ''wypracowan'' na cafe:))) dobrze by bylo, no ale przy dwoch szkrabach to nie wiem jak to jest, szczerze mowiac nie wiem czy ja znajde czas jak bede miala pierwsze moje, ale oczywiscie bede sie starac...bo dzien bez cafe to jak dzien stracony:) ja dzisiaj wyjezdzam z M poza miasto, wiec mnie nie bedzie do jutra wieczorem, takze jak cos to zeby nie bylo, ze sie rozpakowywuje:))) a co do smoczkow to ja tez mam aventu i tez zamierzam zabrac, bo moze a nuz maluszek bedzie sie domagal...dziekuje za info brzuchatki WAZKA jeszcze raz gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do chyba Niki...Ty uzywalas clotrimazolum???jakies globilki....bo ja kupialam sobie masc clotrimazolum, bo mnie cos piecze czasami i uzylam i jest lepiej...no ale pozniej przeczytalam ulotke ze stosowac w ciazy tylko gdy w opini lekarza jest to zdecydowanie konieczne. masz tak tez napisane???na swojej ulotce???kurcze mam nadzieje, ze nic malenstwu tym nie zaszkodzilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka mi lekarz zapisał globulki tego specyfiku, użyłam 2 razy i jak przeczytałam ulotkę zrezygnowałam, tym bardziej, że lekarz zapisał mi zabopiegawczo choć nic się nie działo zbytnio, też sama niewiem co o tym myśleć, po cholerę zapisują nam leki które mają takie ulotki itp. ale ja już dawno to miałam, ok 28tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała brzuchatka ja używam od czasu do czasu clotrimazolum maści lekarz mi polecił gdy coś tam swędziało piekło a nie było żadnej infekcji tylko powiedział żebym smarowała ale nie wpychała paluchami do środka do pochwy ;) ale faktem jest że te info na ulotkach czasem są zaskakujące chyba firmy wolą się zabezpieczyć i tak piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Olena to ja tez nie bede uzywala, znowu u mnie tez nie wiadomo co sie nie dzieje....na tej ulotce to naprawde jakos groza powialo, a lekarze to zapisuja....kurcze ktos kto pisze te ulotki, powinien miec jakies wyczucie:)dobra nie czepiam sie i jade sie relaksowac:) buzka brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte nie wpychalam paluchami hehehhehehe to chyba bedzie oki:)))tez tak zapobiegawczo tylko zastosowalam i to tylko raz:) dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clotrimazolum u mnie na ulotce pisze dokładnie tak: nie stosować w I trymestrze ciązy. W Dalszych trymestrach badania wykazały iż lek nie przenika do płodu, a w I trymestrze po prostu nikt się nie odważył na zrobienie takich badań wiec na wszelki wypadek się zastrzegają. Ginka powiedziała że przed porodem to już można;-) Wcześniej brałam Nystatynę Pimaffucin,Macmiror ale estrogeny w tej ciązy mi tak szaleją że infekcja wraca bez przerwy :-( Żebym tylko jakoś do porodu wytrwała bez kolejnej;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka - gratuluje serdecznie!!! Czekamy na fotki Amelki - jak już dojdziesz do siebie, no i oczywiście szczegółowe streszczenie :) Latte - ja też jestem spod znaku Panny ;) Kryminalne rzeczy mnie też interesują - dlatego kończyłam swojego czasu Prawo :) Gratuluje udanych USG i pokaźnych maluszków. Ja mam ostatnie usg we wtorek więc może się też czegoś dowiem o maluszku. Widać termin porodu nie ma tu wielkiego znaczenia. Wazka tylko miała jeden dzień przede mną i nic oprócz czopa nie wskazywało na wcześniejszy poród. Aż zazdroszczę jej. CO do smoczków to fakt - jest wiele opinii na ten temat. Ja mam 2 smoczki, ale nie zamierzam na razie ich używać. Postaram się jak najdłużej przetrzymać bez, a jak się okaże w praktyce to czas pokaże. Słyszałam, że w szpitalu trzeba się kryć ze smoczkami, więc ja nawet nie będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja clotrimazolum uzywam od lat, masc na jakiekolwiek dolegliwosci w partiach intymnych, ale na szczescie w ciazy nie mam takiej potrzeby:) ja jestem zodiakalna ryba, ale i tak lubie kryminaly jak wy:):) a szczegolnie Monka, rozbraja mnie ta postac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w ogóle chore jest z tym że w szpitalu nie każą używać smoczków jeśli oczywiście jest taka potrzeba, bo co to za sens jak i tak po wyjściu się użyje. mała brzuchatka udanego wypoczynku, dzielna jesteś z tymi wyjazdami ja jestem leń i mi się nic nie chce hehe :) a z chęcią taka odskocznia by mi się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×