Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

może warto spróbować w innych pozycjach dawać jeśc? mój się buntuje na rękach a na leżąco zjada wszystko. dziewczyny obejrzycie komedię norbit - rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Marta dzisiejszej nocy pobila rekord budzila sie co 15 min z zegarkiem w reku.Obudzila sie dalaj je herbatki,albo mleko dwa razy pociagnela i spala i tak co 15min normalnie nie wiedzialam momentami co sie dzieje.No ale jak zasnela o 3 to spala do 6:30 takze chociaz te 3 godz moglam pospac...Juz sama nie wiem co sie z nia dzieje moze to kolejny skok rozwojowy bo w sumie juz skonczyła 5 miesiecy...Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszczek to niesamowite ,ale u nas noc wyglądała dokładnie tak samo !Juz momentami nie wiedziałm o co chodzi.Non stop dawałam cyca .Mąż dziś szedł do pracy napewno biedak ma oczy na zapałkach. Wiecie ,fajne to ze nawet poradę w sprawie pisma można tu dostać :) Z innej beczki.Od kilku dni bolała mnie dziwnie rana po cesarce.Jakoś tak w obrębie 3 cm.Myślałam że robi śie bliznowiec ,czy coś takiego .W nocy rana sie otworzyła.Jest tam taka malutka dziurka, a przez nią wypłyneło dużo ropy i krwi.Kurcze to już 2 raz mam coś takiego :/.Coś mi sie wydaje że nie obejdzie sie bez antybiotyku tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna też tak myślę, że to skok Olena na rękach już od dawna nie karmię, nie da rady, normalnie je na leżąco ale ostatnio w żadnej pozycji jej nie pasuje tylko widzi smoka od butli i od razu zaczyna puszczać bąbelki i wykręcać się na wszystkie strony Lawina, Pyszczek no to maluszki wystawiły waszą cierpliwość na próbę Lwina kurcze to nieciekawie z tą blizną, może coś dziwgnęłaś? strasznie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina ja też myślałam czy czegoś nie zrobiłam co mogło by spowodować zbieranie ropy. Jedyna myśl jaka mi przychodzi do głowy, to to ,że mogły mnie spodnie np. obetrzeć i dlatego zebrał się tam ten płyn. Chodziłam tez na masaże z nastawianiem kręgosłupa. Jednym ze sposobów na nastawienie odcinka lędźwiowego jest naciągnięcie go. Rehabilitant i pacjent odwracają się do siebie tyłem .Lekarz bierze pacjenta jakby sobie na plecy przytrzymując za łokcie. Następnie co jakby strzepuje w dół. Coś mi się kojarzy że od tego momentu rana zmieniła kolor w miejscu dzisiejszej rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze dzis znów mnie zmuliło jak sie wstac nie chcialo..dzieciaki spały to i ja z nmi prawie do 11:O zreszta zapewne jakbym wstala to i one haha wlasnie kurak mi sie piecze w piekarniku(robilam taki caly wsadzany na butelke od piwa postawionego na blaszce z woda) ale teraz wizelam polowke i polozylam na ruszcie a pod nim brytfanka z woda....taki soczysciejszy jest z ta woda ktora ciagle paruje i bez tluszczu;) co do tego forum..fajnie jest na innych gdzie aby sie wypowiedziec trzeba sie zalogowac..tak wiec nie ma anonimowosci a co z tym zwiazane..nie mądre, glupkowate wypowiedzi mieszajace z blotem sa rzadkoscia wrecz znikome;) moze bysmy sie przeniesli? co o tym sadzicie no a z tymi nocami i nie jedzeniem to ja nie wiem co to moze byc..jesli to skok rozwojowy tzn ze przejdzie i w tym nadzieja.. moja nadal co 2 h wcina , po 12 zawsze dostanie jakis obiadek..owoc.. w nocy spi pieknie(tfu tfu odpukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi sie rana pieknie zagoila, bez jakis wyciekow itp. no ale wlasnie nie mialam rzadnych obciazen, nie forsowalam sie... Lawina mozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena no wlasnie u mnie pozycja tez nie jest problemem. On po prostu sie najada ta mala porcja. Zatrzymuje sie na pewnym etapie i zaczyna gadac, puszczac babelki i nie ma mowy juz o jedzeniu. Uspokaja mnie fakt ze jak widac nie tylko ja mam taki problem. Mam nadzieje ze to minie i jest to uwarunkowane jakimis szybkimi zmianami bo nie jest to normalne ze dziecko ktore ma prawie 5 miesiecy je identyczne porcje jak noworodek tylko ze dodatkowo 2 razy rzadziej... Nie martwie sie na zapas bo wszystko inne jest w porzadku czyli nie jest chory albo cos. Dziwne sie czuje jak na noc zjada 100ml ja potem cala w nerwach ze mi sie wybudzi o 3 na jedzonko. O dziwo zaczyna plakac miedzy 5 a 6 (zazwyczaj mialo to miejsce o 7) ale po calej nocy (kolacje je po 19) zjada 120ml.... Zapytam sie przy okazji szczepienia lekarki co o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przenosin .Juz nie raz miałam się was pytać czemu np. nie zapoczątkowałyście wątku np." dzieci marcowe 2010 "czy coś takiego. Może więcej ludzi by się wypowiedziało. Dzięki tym co podczytują i czasem się wypowiadają są dodatkowe informacje. Co do przenosin na prywatne forum to mi się wydaje, że cel pomarańczy by był osiągnięty .Kiedyś już wam miałam pisać że ta pomarańcza to na kafeteri gościła na nie jednym wątku. Spotkałam ją na forum prolaktyna. Tak umiejętnie się podszywała pod dziewczyny z wątku, że wiele z nich zrezygnowało z pisania. Skąd wiem że to ona. Styl pisania nie do podrobienia ,dodatkowo tez kazała się nazywać Justyną .To raczej nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odkryłam dziś super sprawę dla maluszków, online karaoke, moje dziecko było w szoku śpiewałam mu zuzia lalka nie duża itp. eh super jutro bede wiecej szukac, swietna sprawa maly razem zemna spiewal po swojemu a niektóre piosenki mój M śpiewał z nami, śmiechu co nie miara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie juz druga noc co budze sie co 3godziny, przez zaparcia malej, jak w nocy sie budzi to daje herbatke zamiast mleka i efekt jest taki, ze za chwile budzi sie znowu na jedzenie. Dzis o 3 w nocy zrobila kupke, pozniej kolejne 2 pieluchy tez kupka i juz nie tak twarde, wiec cos mi sie wydaje, ze za malo dawalam herbatki, tylko, cyc, butla, kaszka, obiadek:( Jutro ide do pediatry. Odnosnie jedzenia moja mala tez sie najada 100ml mleka i tez mysle, ze to malo, m.in. dlatego zrezygnowalam z cyca calkowicie, zeby wiedziec ile zje a ile wypije. Dziewczyny, ktore karmia tylko butla, mozecie napisac jak wyglada menu dzienne Waszego maleństwa? Jednak z cycem jest zajebiście wygodnie, dajesz i dziecko ma to czego potrzebuje. Odnosnie forum zamknietego bylabym za, choc jaka mamy pewnosc, ze pomaranczko nie przeniesie sie z Nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nawet jesli sie przeniesie to chodzi o to ze trzeba zalozyc nicka, rozumiesz ..a nie kazdej przypadkowej osobie bedzie sie chcialo specjalnie logowac aby kogos obrazic;) no i jak juz ktoras sie zaloguje nawet ta pomaranczka to juz bedzie wiadomo ze to ta osoba (np. maryska sie dupy czepia jak zwykle;)) bo bedzie miec jeden nick....chyba ze natworzy sobie osobne poczty to tu to tam to wtedy moglaby wypowiadac sie jako maryska badz zenek:P (gdy sie rejestrujesz podajesz poczte i zakladajac znow drugiego nicka nie mozna tej sam,ej poczty zakladac) ale juz wiadomo ze to maryska a tamta to zenek haha mowie wam ... kiedy jest takie udogodnienie ze nie mozna wypowiadac sie z doskoku jest o wiele milej... moja mala wlasnie max 100ml i koniec..z jednej piersi ssie i za dwie h z drugiej...co z tego jak ostatnio dalam jej 130ml i ciagle ulewala hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka bardzo możliwe, wydawało mi się że aby iść na urlop wychowawczy trzeba być zatrudnionym, ale mogę się mylić. Wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy w Ciechocinku a wieczorem robiłam syrop wiśniowy (taki do rozcięczania z wodą) zrobiłam prawie 9 litrów więc na całą zimę starczy:-) Ja jestem za jeśli chodzi o prywatne forum. Chociaż z drugiej strony na początku tego forum też dużo dziewczyn zrezygnowało przez pomarańczki brrr wg mnie niepotrzebnie bo trzeba je olewać i nie brać do siebie niczego co napiszą. Od rana wielkie pranie, czyli jutro wielkie prasowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja na naszym osiedlu wyobraźcie sobie tydzień temu sąsiadce blok obok, blok przed nami widzimy ich z balkony wybili tydzień temu szyby na parterze , ze strony sypialni i ze strony dużego pokoju, jakaś makabra, wyobraźcie sobie wczoraj znowu wybili im szyby, szok, w ten sam dzień o tej samej godzinie, tydzień temu nie zwróciłam uwagi myślałam że komuś siatka z butelkami spadła ale wczoraj podnieśli ci ludzie krzyk, policja przyjechała chyba po 30 minutach, sąsiedzi widzieli 2 chłopaków w kapturach uciekających samochodem który stał przed naszą klatką. matka zapłakana wiadomo koszta, a dziewczyna która tam mieszka zemną studiowała, wydaje mi się że to zemsta komuś musiała podpaść i teraz jej wybijaja szyby, szok normalnie, rzucali takim brukiem drogowym z kostki drogowej, dziewczyna już spała, łóżko pod oknem krzyczała że prawie dostała, ma małe dziecko, normalnie szok co sie dzieje , przyjda wybija ci szybe i uciekna. normalnie nie moglam zasnąc, ludzie w oknach dyskuje itp. mala a moze sprobouj kochana kup herbatke jabluszko z meliska, u nas rewelacyjnie unormowala kupki, a jak co to kup juz dla dzieciaczkow jest od 4 miesiaca soczek jablkowy, u nas pomogl rewelacyjnie, kupki byly co 2-3 dni teraz sa codziennie. u nas to wyglada tak ze maly ok 12 dostaje obiadek pol sloiczka a po poludniu pol sloiczka deserku, u nas niestety odpadla zupka marchewkowa z ryzem, za bardzo plynna malemu sie cofa i ulewa nia. co za zamknietym forum jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena, mam do Ciebie pytanie. Pamietam ze mowilas ze podajesz synkowi nutriton na ulewanie. Ile dodajesz tego proszku na powiedzmy 150 ml mleka?Bo chyba dajesz mniej niz w przespisie a i tak pomaga. Mojej strasznie sie ulewa ale boje sie dawac duzo zageszczacza zeby znowu nie miala zaparc. Ostatnio kupilam malej sok jablkowy z bobovity i nie chce go pic nawet po mocnym rozrzedzeniu:( Obiadkami tez pluje:( Dalam jej tez do sprobowania kaszke ryzowa bananowa i po pierwszej lyzeczce zwymiotowala cala zawartosc zoladka:( Juz nie wiem jak mam jej rozszerzac diete. A przeciez zaraz skonczy 5 miesiac, ehh. Czy ktoras z Was daje maluszkowi musy owocowe np.z bobovity? te w plastikowych kupeczkach (nie w sloiczkach)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, a z tymi oknami to jakis koszmar! Czlowiek nie moze spokojnie spac bo takie szczuny jeszcze krzywde moga mu zrobic... Dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi ja na 180ml podaje 2 miareczki, a co do bobovita dostałam w pudełku od bobowity dobre w smaku małemu smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olena, a powiedz mi czy jak podajesz synkowi obiadek to juz wtedy odpada jedna butla mleka czy to poprostu taki dodatek? dziewczyny, moja mala jakies 3 tyg temu te nie chciala jesc ale pediatra powiedziala ze nie trzeba sie tym przejmowac skoro dziecko nie traci na wadze i ze z czasem znowu zacznie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_31 jak dziecko ma urozmaiconą dietę to musisz dawać od 4 miesiąca przynajmniej 200 ml. herbatki dziennie. Tak jest napisane na miom opakowaniu a kupuję z Hippa. wazka85 to Ty ciasto kupujesz, napisz co chcesz a Ci upiekę. Problem będzie tylko z odbiorem, chyba, że keksa taki suchy, że jak wyślę poczta to nie powinien się popsuć. Krismam ja też karmię piersią i mała miała fazę przez 2 miesiące, że załatwiała sie co 6 dni. Na początku też mysleliśmy, że to zatwardzenie ale jak robiła kupki to narmalne były. Jak nam w aptece wytłumaczyła, że przy zatwardzeniach najpierw wychodzi twardy kawałek jak „zatyczka a potem dalej normalnie. Z tym zasłanieniem twarzy to Lilianka ma od 2 tygodni, a teraz od niedawna doszło, że jak nie może zasnąć to kręci sie z jednego boku na drugi jak w kołysce. Lilianka sypia już troche lepiej. Powodem częstego budzenia się w nocy była zmiana diety, od środy zaczęlismy stosowac słoiczki, narazie po troszeczku. Trzy dni się nie załatwiała, przestała prutać. W sobotę dalismy jej czopek co przy kolkach (Carum Cavi) i w niedzielę zrobiła cztery kupki ale już inne, takie dorosłe. Nie rozlewają się po całej pieluszce, tylko dupka mocno zaczerwieniona. Lawina z tym nowym tematem "dzieci marcowe 2010" nie wiem czy więcej osób by sie wypowiadało, z tego co widac na Cafe każdy zostaje w swoim starym temacie. No i to my mamy maluchy z marca, więc tu jesteśmy. Z jednej strony fajnie było by mieć prywatne forum, przynajmniej człowiek pomarańczowego koloru by nie oglądał, ha ha. Co do serka Filadelfia w Polsce chyba jest. Można spróbować dać inny taki twarożkowy do kanapek, ja jak mam pod ręką to daję ten z Kauflandu ale on ma 200 gr. a Philadelpha 175 więc trzeba ważyć, żeby się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi na tą chwilę tylko zmniejszam trochę ilość mleka, zresztą zauważyłam że po obiadku mały sam mniej zjada więc tak robię. dziewczyny ja uciekam pod domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza nie boli. Mamusie dzieciaczków z urozmaiconą dietą, jak często i jakie posiłki dajecie maluchom. Chciałabym Liliance wprowadzić słoiczek na obiad tak około 14-15. Nie wiem czy to nie za późna godzina. Mała ssie pierś rano o 8, potem około 11.30 następnie o 15 o 18 i 20.30. Więc środkowa godzina to 15. Po poludniu jedziemy na poszukiwanie tapet do pokoju małej, wykładzinę znaleźliśmy ciemnobordową, tapetę chciałam z zielonym ale zobaczymy co będzie. Aha, kuchnia zamówiona ale zrzedła mi mina jak facet powiedział, że czas oczekowania do 8 tygodni. Jak projetkowaliśmy to mówili, że 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno jak podajecie np. ziemniaczki z marchewką to przez kilka dni to samo??? My narazie próbowalismy marchewkę przez trzy dni (po trochu więc na tyle starczył słoiczek) a potem dynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka - oczywiście, że musi być zatrudniona - ale mi nie o to chodziło. Teraz to już nie ważne. Na pewno Nikamo sobie poradzi. My dzisiaj byliśmy na szczepionce. Mały waży niedużo , bo 6300g . Za mało przybrał - tylko 0,5 kg w 6 tygodni. Wkurzyłam się na lekarza, bo ciągle powtarzał ( pytałam 3 razy), że będziemy mu jedzenie wprowadzać jak skończy 5 miesięcy. Sam dzisiaj stwierdził, że Bartuś waży za mało i trzeba już mu coś podawać. Zacznę od kleika ryżowego. No i musi pić więcej mleka modyf., bo pije tylko 120 ml. Wkucie go dzisiaj zabolało i był taki lekko przymroczony. Zaraz po szczepionce zrobił się senny i zasnął już w foteliku. Po ostatniej szczepionce ma jeszcze taką podskórną kulkę. Podobno długo się wchłania - kilka tygodni. ( już minęło 6:( ) Za 2 tyg jedziemy nad morze. Do naszego królika miała przyjechać mama, ale ze względu na to, że będzie się przygotowywać do operacji to nie będzie mogła. Szukaliśmy opiekuna do kicka, no i zaopiekuje się nim nasz kolega. Niestety będzie musiał go wziąść do siebie. Mam nadzieje, że zawału nie dostanie ( słyszałam, że u królików to możliwe). Dziewczyny które mają króliki lub inne zwierzątka - zostawiałyście je u obcych osób ? jak reagowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina tak wychodzi wiec spokojnie mozesz o tej godzinie..badz wczesniej o 14 jesli bedzie chciala i jadla ze smakiem... u mnie jak tylko mala skonczy 6 miesiecy to bede jej dawac obiadki na gloda i moze piersi jak zawola po obiedzie wtedy powinna mi zjesc porcje jak w tym malym sloiczku bo na razie daje jej z 1h po karmieniu wiec polowe mi zje tylko... takze jeszcze 2 tyg ;) aa Tina co do ciasta, cos tam upieklam np. kopiec kreta wyszedl pyszny chodz kupilam kostke masla Solona haha musialam robic na nowo krem wrrr nie no umiem jakos tam piec:P ale czasem wole kupic ciasto i kupuje juz sprawdzone np, tiramisu (przepyszne) ale teraz skusilam sie na takie z mnostwem owococ, na kruchym ciescie i jakis krem w tym...no i nie dobre bylooo ... a i lubie w wiekszosci ciasta z krem hihi ale dziekuje Ci bardzo :* co do zamknietego forum to moze Maluchy? Olena moze jakies podsuniesz? Gabi moze wkladaj jej butle i wyjmuj, tak sie z nia baw..moze sie do smaku bardziej rozcienczonego przyzwyczai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi oknami to rzeczywiście nieciekawie... przez 24 lata mieszkałam na parterze i już chyba nigdy się na niego nie zdecyduje. Czami było już późno i koledzy mojego brata, żeby nie dzwonić dzwonkiem do domu często pukali mi w parapet ( ja miałam pokój od klatki , a brat od działek i balkonu). Czasami już spałam w piżamie :(, albo chcieli jakiegoś papierosa żebym im przyniosła. Czasami ktoś podskakiwał, żeby zobaczyć czy ktoś jest w pokoju. Co prawda to było u rodziców gdzie się wychowałam i nie bałam się aż tak bardzo, ale tu nigdy bym się nie zdecydowała. Zresztą tutaj to na parterach albo parterach z ogródkami to każdy ma rolety antywłamaniowe, a w starym budownictwie kraty :( ale co to mi za urok mieszkać za kratami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny jestem mega zadowolona..wczoraj po solarium skoczylam z kumpela do centrum i kupilam sobie sukienke z rekawem 3/4 przed kolano uszyta jakby z kawałków za 4 funciaki tylko i czarny plaszczyk za tylek tez przeceniony, mam tez kremowy ale czern bedzie mi bardziej pasowac.....ehh i juz mam z glowyy ciesze sie bo nie lubie chodzic i szukac a tu sie tak po prostu trafilo... ej no i chyba taka dlugosc kiecki do kosciola moze byc, wogole to ona nie jest jakas strasznie oficjalna..? dzis mam wyprawe z dzieciakami na pieszo do miasta, z kumpela..25min samemu na piechte a z szymkiem to pewnie z 40min hehe takze lece obiad robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny znów długo się nie odzywałam... echh nie wiem, jak wy macie czas na pisanie takie regularne... jestem kiepsko zorganizowana chyba:( ostatnio znów nie mam sił na mojego M... kolejny weekend minął a my go nie spędziliśmy jak normalni ludzie na jakiś spacerkach, wyjazdach, tylko jak zwykle w 4 ścianach...połowa wakacji za nami a tu d..a, w "roku szkolnym" ma studia co 2 tygodnie, a teraz jak nie jego wyjazdy hobbystyczne, to zajmuje się samochodem (po kilka godzin) albo odsypia (biedactwo zmęczone takie, pracuje w tygodniu od 8 do 16, żadnej nocy do dziecka nie wstał...a mała budzi się teraz co najmniej 3 razy w nocy) dobrze, że mam balkon, bo by moje dziecko świata zewnętrznego nie widziało... tak rzadko chodzimy na spacery, że szok, ale jak już pisałam, moja Nadia waży już ponad 7 kg i nie mogę jej nosić długo, bo kręgosłup mi wysiada, a w wózku to ona chwilę wytrzymuje, więc zanim zniosę wózek na podwórko, potem wrócę po małą i ją włoże do wózka, to już mnie tak łupie w plecach, że ajj, a ona wytrzymuje spokojnie 15 minut a potem się pręży i prostuje i spokój jest dopiero na rękach w pozycji pionowej... no i co tu wymyślić? w chuście strasznie się poci i też długo nie wytrzymuje... chwilami mam dość i czuje sie jak niewolnica w domu... ok trochę się wyżaliłam poczytuję co się u Was dzieje i też uważam, że pomarańczkami nie ma co się przejmować... ten typ tak ma, że lubi zatruwać życie innym mam pytanie do Badki - experta od spraw personalnych muszę wysłać wniosek o dodatkowy urlop macierzyński i chcę potem wykorzystać urlop wypoczynkowy zaległy i z bieżącego roku a potem chcę wziąć wychowawczy do końca marca 2011, czy wypisać te 3 wnioski i wysłać je razem i czy po kolei (i jeśli tak, to z jakim wyprzedzeniem?) będę bardzo wdzięczna za pomoc buziaki dziewczyny, dobrze, ze jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek - expertem nie jestem. To 1/3 mojej pracy Ważne żeby były zachowane terminy z K.p. Możesz spokojnie wysłać wcześniej, w jednym liście, ale lepiej nie w jednym wniosku. 1) Wniosek o dodatkowy urlop macierzyński. 2) Wniosek o urlop wypoczynkowy ( ja zaległy z 2009 i urlop z 2010 zrobiłam w dwóch oddzielnych wnioskach żeby było przejrzyście)< 3) Wniosek o urlop wychowawczy Jak chcesz to zerknij - na moim blogu są wzory tych dokumentów. Ja złożyłam wszystko za jednym zamachem, żeby mieć z głowy - z pismem przewodnim "Niniejszym składam następujące dokumenty: 1.Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego z 2009r. 2.Wniosek o udzielenie urlopu wypoczynkowego z 2010r. 3.Wniosek o udzielenie 2 dni opieki nad dzieckiem. 4.Wniosek o udzielenie urlopu wychowawczego. - Oświadczenie ojca o nie korzystaniu z urlopu wychowawczego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×