Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

jestem za ważką też :) w sumie masz rację ze tu nie wszystko można napisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olena:) Gratulcje ząbka u Jasia:) Co do forum to pasuje żebyśmy założyły osobne bo jednak jesteśmy ze sobą już ponad rok wiec szkoda by było stracić kontakt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Olena bedzie dobrze zobaczysz, wszystko sie u Ciebie jakoś ułoży..i Gratulacje ząbka ehh;) co do forum ze jak , ze mnie..milo Mi tyle tylko ze jak zalozylam Nowy temat to go nie ma:( wiec juz nie wiem gdzie ja moge ten nowy temat zalożyć:/ ty sie orientujesz w tym forum , daj cynk plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka ale będziesz próbować jeszcze z tym forum? A tak w skrócie to co się porobiło, ze tak na poważnie wyszło z tym forum, bo chyba z Samem nie dam rady poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. a na takim forum typu babyboom gdybysmy nasz watek utworzyly?nie musimy sie wtedy do innych :doklejac: moze to byc tez inne forum. no i proponuje (w razie czego jak utworzymy juz nowy topik) tu na cafe nie podawac stronki.tylko na nk na naszym profilu.tak zeby nie kazdy mogl tam zajzec tylko my-marcowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak racja, nie podawajmy linku tu. a forum do wyboru jest dużo. na babyboom się nie da, chyba że doczepić się do obecnego forum. ważka pokombinuj inne fora. np . pareting. ale z drugiej strony przecież my nie musimy mieć temat marzec2010 ale nazwać go jak chcemy. choć sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważka zgoś do usunięcia i zamieść na nk. jak inni się zgadzają ja też idę do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko do Was...jaki najlepszy, najpiekniejszy prezent dostaliscie na chrzest dla Maluszka...bo moi rodzice jeszcze nic nie kupili, bo chcieli, by prezent sie nie powtorzyl i zebym sama mogla cos wybrac -lancuszek z krzyzykiem juz ma -puzdereczko z grawerka na pierwszy zabek ma -lancuszek taki grubszy na pozniejsze lata ma macie jakies pomysly?pewnie tak:)bardzo prosze o przyklady aaa i ja zaaaaa forum jestem, choc to nasze cafe tez bardzo lubie i jakos tak mechanicznie codziennie to wchodze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mam konto i czekam na namiary na n-k. Nicka musiałam innego sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
TO JA:)TEŻ MOGĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - zapraszamy do przyłączenia się do babyboom, ale po prostu przywitajcie się na naszym głównym wątku i nie ma potrzeby zakładania nowego, bo wszystkie jesteśmy marcówkami. Wpadłam tu, bo domyśliłam się, że kaffe to kafeteria - mam tam nick: fiołkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslicie ze cel pomaranczy zostanie osiagniety? Jej wlasnie o to chodzi zeby rozwalić to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale działacie ekspresem!! No to zaraz idę za Wami, tylko że już widzę że nick mam zajety więc muszę coś wymyślić. Ależ tam techniki;-) nie na moją biedną głowe;-) hihi mama Wiki oczywiście się dopisuj no i dobrze że będziemy miały swój wątek-w końcu bez tego jest całkiem sporo a chyba chodzi o to żeby kojarzyć wszystkich... na razie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masriska a jak ..nie bedzie przynajmniej niepotrzebnego zasmiecania;) a to gdzie bedziemy pisać nie ma znaczenia..no a moze i ma..tam jest bardziej kolorowo np.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez topiku nikt nam nie rozwala:)my sie tylko przenosimy:) to jak dziewczyny?co wykombinowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny widzę że uciekłyście stąd ? nie widzę was na tym nowym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, kupe czasu mnie nie bylo, wpadam a tu jakas przeprowadzka... troche mi sie w codzinnosci pokickalo i nie mialam weny pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marcelina już zaczełam się martwic co z Tobą!!! Słonce przeniosłysmy się na babyboom poniewaz tu zaczęła robic się nieciekawa atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wprawdzie nigdy u Was nic nie napisalam,bo udzielam sie juz na innym watku ale czytam od samego poczatku i sama mam corke z marca i tylko chcialam Wam napisac,, ze troche szkoda mi, ze sie przenosicie :) pewie bedzie mniej wygodnie Was podgladac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przez jakiś czas z Wami pisałam, ale tyle problemów mi się zwaliło na głowę, że nie mam czasu na pisanie... ale za to z chęcią do Was zaglądałam. Teraz mi będzie smutno bez Was ale w pełni rozumiem dlaczego stąd uciekacie. I tak to forum było najfajniejsze na jakie trafiłam i utrzymało się bardzo długo. Szkoda że już nie "powykorzystuję" Waszych pomysłów i rad. Życzę powodzenia i dziękuję Wam za ten czas kiedy mogłam uczestniczyć troszkę w Waszym życiu i wirtualnie poobserwować Wasze maluszki. Będzie mi Was brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma zapraszamy
również Ciebie.Chcemy tylko uniknąc róznych niedowartościowanych kretynek które sie tu rozpanoszyły.Więc zaloguj się i przyjdź do nas na babyboom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×