Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

savanna ty już nie masz takich długich włosów? proszę dać fotkę hihi ocenimy :) eh ale ciepło, padam, latałam po mieście, mamie prezent na urodzinki kupić, sobie jakieś spodenki i udało się ehh tyle leży w szafie ale za bardzo obcisłe ehh wiadomo takie uroki :) na szczęście udało mi się kilka dni temu kupić strój jednoczęściowy narazie no ale i tak jest dobrze. dziś do rodziców moich na weekend eh ale się cieszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee savanna-nie masz co narzekac i tak by ci wypadly:) mi normalnie garsciami wypadaja-i jest ich tyyyle bo mam dlugie,ze nie nadazam ich zbierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozplywam sie...a mala jak zasnela o 10tej tak jeszcze spi!!!!! suknces, bo statnio slabo z tym bylo:( krissman wcale nie jestes dziwna, tez bym wolala dzieciatka nie meczyc , ale czasami porostu nie mam wyjscia...moze teraz to sie zmieni, bede miala pomoc babci 24/h wiec napewno bedzie duzo spokojniej. savanna oj dlugie wlosy fajne sa, ale to tylko wlosy...odrosna:) ja mam tak, za jak juz mi do ramion dostaja to lece obcinac, bo sie czuje ciezka i jakas taka.....zarosnieta:) do slubu maialm dluuugie wlosy a po tygodniu obcielam na zapalke, to bylo ostre posuniecie! jeszcze mnie ciarki przechodza. ale wiem , ze jak sie sama sobie nie podobasz, to po zawodach , moga ci wszyscy dookola mowic, ze fajnie wygladasz i na nic to:) przynajmniej ja tak mam. popakowalam troche gratow zeby mniej bylo za tydzien i czekam, moze sie ktos zlituje i zabierze nas nad jezioro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena zamiescilam dzisiaj na nk moje zdjecie z M to mozesz podejrzeć :D Saskiana kobiecie nigdy nie dogodzisz... Teraz stekam ze nie sa juz takie dlugie, a gdyby nie to to bym narzekala ze co z tego jak sa dlugie jak o polowe rzadsze :P Marcelina no to odważna kobieta z Ciebie z tym scieciem na zapalke :D Ja przez cala ciaze nic z wlosami nie robilam bo chcialam zapuscic... ehh i pod koniec z nudow scielam. Przewaznie takie moje pomysly koncza sie kleska i jestem w punkcie wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina jakbym mogła bym cię wzięła :) eh uwielbiamy wodę. mi też włosy wypadają, kupuję jakieś szampony przeciwko biorę tabletki może będzie efekt mam nadzieję. marcelina tu masz pełną rację jak coś w samej sobie nie odpowiada nikt ale to nikt nie przekona że jest inaczej chociaż będzie wychwalał itp. taka natura kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna ja myslalam ze masz jeszcze krótsze, odrosną kochana, i ślicznie wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. Kupilam juz nawet Capivit piekne wlosy haha :D z mysla ze szybciej urosna co raczej jest niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam oblukac savanne:)slicznie wygladasz-a wloski-wcale nie sa krotkie!sa w sam raz. a ja stosuje ostatnio odzywke z jedwabiu-wlosy sa rzeczywiscie...jedwabiste po niej,ale co wypadaja to wypadaja. podobno te wlosy musza wypasc-bo to sa te co w ciazy nie wypadaly i ich sie troszke nazbieralao.i teraz za jednym zamachem wszystkie te wypadna i bedzie spokoj. ktos mi to ostatnio tak tlumaczyl:) a ja znow dzis dostalam okres-normalnie jak w zegarku,regularnie co miesiac. mialam nadzieje,ze jak karmie piersia to chociaz z pol roku po porodzie nie bede miala @,a tu zonk-co miesiac!fakt,ze nia sa takie bolesne. ale wczoraj to tak mi hormony szalaly,az wstyd sie przyznac! oskarzalam mojego ema o zdrade-dzis sie nabija ze mnie od rana-co chwile mi cos docina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana ja dostalam wczoraj @juz trzeci raz i wszystkie dostaje rowno co 28dni. Nigdy nie mialam az tak regularnie, no i w ogole nie czuje potrzeby wziecia czegos rozkurczowego :) Jedwabdo wlosow tez stosuje bo ponoc jest dobry na wygladzenie i troche je regeneruje (a ja prostuje wlosy). Ale ponoc nie mozna z nim przesadzac. Jak skoncze opakowanie to odstawie to na troszke :) za mna w ogole ostatnio chodzi trwala... takie lekkie fale na wloskach :D i kolor blond. ale ja bym to zrobila to pewnie dopiero bym plakala znajac zycie. ale Ta trwala korci straznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie... u nas straszny upal ale moje dziewczynki jakos zasnely i spia..Ok 17 wybieramy sie wszyscy na baseny takie odkryte zeby troche odetchnac... widze ze macie konto na nk i wysylacie zdjecia moge sie podlaczy tez sie pochwale moimi skarbami... Wazka twoja córcia tylko dzien starsza od mojej Marty hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie!! Hm postanowiłam że w końcu Was musze pooglądać!;-) Założyłam konto na nk ale jak sie do Was dostać? Też sie chcę podzielić zdjęciami moich skarbów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sawanna taka dlugosc mi np. odpowiada..jak mialam dluzsze az za lopatki to ukladaly sie zle ..ciezkie i duzo ich...teraz musze sobie je wycieniowac bo juz mnie skrecaa..i grzywke chce taka jak ty:P wogole slicznie wygladacie a twoj M to ciacho(komplement):P ty tez oczywsice :P dwa gołąbki.. co do @..trwala u mnie tydzien ,skonczyla sie 9 lipca ..a od przedwczoraj mam znow ale bardziej obfitsza..zero boli itp. ...przed ciaza obywalam sie bez tabletek..hmm niezle Saskiana nabija sie hihi czuje ze tobie na nim zalezy:P Nika http://nk.pl/profile/27729665/gallery i zaproszenie wyslij..pozniej tez ktos ci wysle na poczte haselko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszczek pokazuj to swoje słoneczko!!! moja juz coraz lepiej siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jaka cisza! olena jestem w szoku, wyczailam ,ze jedna z nas sie usunela z naszego konta na nk, no i szok z tego, ze ty nie wyczailas!!!!!! spadek formy? pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu olena-masz konkurencje:) marcelina- a kto taki nas opuscil?kto juz nas nie chce znac?:) wazka-a twoja Amelke umie sie tak z lezacego do siedzacego juz podciagnac?i bez podporek-poduszek tak siedzi? moj z pollezacej pozycji umie sie odepchnac ,ale giba sie i tak po chwili na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Jesli chodzi o siadanie to mój w ogole od dawna probuje wszystko SAM zrobic... Bardzo dlugo nie chcial pomocy w postaci podciagania sie za moje palce, ale teraz o dziwo juz z tego korzysta :D Jak juz mu troszeczke pomoge (bo sam sie podciagnei i usiadzie) to wysiedzi sam chwileczke i leci do przodu :P jeszcze musimy poczekac.... Waza u mnie zawsze pomysl z grzywka to klapa na calego... najpierw chcialam taka na ukos a potem poszlam do frzjera 2 raz i powiedzialam zeby mi zrobila taka w "trojkat" od polowy glowy prosta maxymalnie dluga bo mam niskie czolo. W ogole dzisiaj jakis cud sie stal... wstalam po 8mej! 2 - 3 godziny wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu 9 rano i już 31 stopni co będzie dalej... Mały spi w pampersie a i tak mu gorąco cała noc sie krecił. Michaś jeszcze nie podciąga się do siedzenia głowka mu ciaży :) ale za to na brzuszku dupkę podnosi do góry ,podkurcza nóżki i tak sie przemieszcza śmiejemy z niego strasznie. A wczoraj dałąm mu butelkę z wodą do picia i sam sobie ją trzymał i pił :) A i od tygodnia przeszlismy na pampersy 4 . Hi hi no i mamy nowego detektywa:) Uważaj Olena konkurencja Ci rośnie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:) Nareszcie troche chlodniej, w te upaly to normalnie mozna pasc. Nie jestem na biezaco z czytaniem, ale ostatnia strone doczytalam:) Wstyd sie przyznac, ale Ja na NK wiem, ktora to ktora w przypadku chyba 3 dziewczyn;) Dodalam zdjecie mojej princeski na NK:) dziewczyny, a jak u Was z wprowadzaniem nowych pokarmow? Moja mala jadla jabluszko, soczek jablkowy i jabluszko ze sloiczka, dzis chce dac sok z marchwi, ale nie wiem ile dac na poczatek? No i juz jestesmy na butli 2-3 razy dziennie plus cyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! Dziś od rana coś się chmurzy-ciekawe tylko kiedy mi w mieszkaniu spadnie temperatura poniżej 29 stopni;-) Pozbyłam sie siłą chłopaków to siadłam na chwilę. Wysłałam wiadomośc na Nk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi cały ranek rozkminiam Nk;-) nawet śniadania nie jadłam;-) Dzięki za info:-) Ale faktycznie laski z Was, ja tam sobie wyobrażałam powazne panie a tu takie młode dziewczyny szok! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) a to wam zagadke zgotowalam:) mala tylko trzech nie potrafisz zientyfikowac???? ja teraz juz powoli wychpodze na prosta, bo prowadze NOTATKI, inaczej byl w zyciu nie zatrybila...nawet zaczynalam miec watpliwosci czy ja to ja:) moja gwiazda dzis w nocy spala nawet znosnie, tylko dwa alarmy byly, picie zapodalam i spala dalej, ale za to nie chce jesc! nic nie zjadla od 6tej rano....upal nadal mamy wiec mysle ze przez to. no dobra , napisze kogo nie mam na nk...chyba ze cos przeoczylam, ale wydaje mi sie ze Latte sie wycofala, mam racje? milej niedzieli:) w moim przypadku:"to ostatnia niedzielaaaaaaaa..." na obcej ziemi:) pa. wazka chyba mi cie zaprosilo automatychnie na faceboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie ma latte...nie dobrze...tak dlugo sie nie odzywala a my dzisiaj bijemy rekord, temp spadla, pada deszczyk i moj maly i moj M kimaja juz ponad h, co raczej nigdy sie nie zdazalo...chyba odsypia nocke, bo musialam wstawac i podawac pic, bylo ciezko, no ale zamiast teraz z nim spac i odsypiac, to ja sprzatam, wrzucialam pranko na zamaczanie, prasuje i zaraz sie szykujemy na obiad, by zaprosic kolejne osoby na chrzciny wkoncu jest czym oddychac:) a co do siadania, to mojego malego podciagam i ladnie trzyma glowke, oczywiscie potem juz nie chce lezec a najlepiej, mnie zaskoczyl wczoraj przy kapaniu, ja go do wanienki a ten trzyma sie mocno rekami krawedzi wanienki i siadl, zamiast sie polozyc, bylo zabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja też chciałabym mieć naszą NK. :) Wysłałam Wam swoje zaproszenie. :) M. P to ja. :D Tylko kurde skąd będę wiedziała, która jest która?? :D :D :D Fajnie se będzie Was pooglądać. :) Co do włosów to mi też wychodzą garściami. Chociaż dużo mam to i tak boję się, że za chwilę będę łysa. Te moje pióra znajduję wszędzie - na synku, na kocie, na mężu, na podłodze, w zlewie, w kabinie prysznicowe, a nawet ostatnio znalazłam w lodówce. Masakra. Biorę już witaminy, mam nadzieję, że pomogą. :) Co do ząbków to my mamy dwa, ale jeszcze nie do końca przebite. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też się wielce chce podnosić. Jak się mu da ręce to się dźwiga sam. :D Z brzuszka na plecki przewraca się już od dawna, ale z plecków na brzuszek od niedawna. :) Idzie mu to całkiem gładko, choć czasem łapka mu się przytrzaśnie i potem leży jak larwa i nie umie se poradzić. :) Mój mały jadł już marchewkę, marchewkę z jabłuszkiem, jakąś zupkę, serek. Nic mu po tym nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala lyżeczka najmniej;) Marcelina prowadzisz notatki hihi dzieki fotkom z brzuszkami to wizualnie kojaże osobę;) Nika to ty pisalas ze zapisujesz swoje posty stad..zapisujesz codzien czy to automatycznie tutaj sa gdzies zapisywanie na naszym profilu? fajna pamiatka i tez chce ja miec.. kurczee ostatnio zauwazylam u malej ze gorna jedynka sie ledwo co przebila a to nie jedynka haha to chyba byla plesniawka albo nie wiem co, juz prawie znikla:P nawet wtedy tego nie sprawdzalam bo wizualnie wygladalo mi to na czubek zabka..wrr takze nadal czekamy na przebicie zabków:P no i moja mala za raczki podciaga sie pieknie, na stojaco bez problemu i od kad pamietam to ja za raczk podciagalam tyle ze teraz to ma o wiele wiecej sily i glowe trzyma sztywno, a siedziec nie siedzi sama alez skąd...z podparciem z tylu i owszem i sie juz tak nie chwieje...ostatnio ja podciaglam za raczki z pozycji lezacej do siedzacej i bez podparcia zostawilam to sobie nogi ogladala..prawie sie na nich polozyla:P zauwazylam tez ze zaczyna kumac o co chodzi z rekoma, ze moze nimi 'sterowac' czyli samemu cos zlapac...raz juz jej sie udalo wczoraj... a no i jak ja poloze to glowke trzyma w gorze...jak sie zmeczy to ja kladzie i poddaje sie grawitacji:P no i ten jej smiech ..makabra...gilgocze ja, laskotki ma, gryze jej zuchwę i smieje sie do rozpuku ehh Marcelina mowisz ze Latte odeszla hmm szkoda Sawanna ja np, rzadko zmieniam fryzke, jak mi cos przypasuje to tak non stop ale powem ci ze wlasnie co roku czlowiek powinien cos z wlosami zmieniac..wtedy jest takie fajne uczucie ze jest wielka zmiana a to ttylko fryz inaczej;) no i wczoraj mielismy super wieczor..szymek jak i amela o 21 poszli spac, amela usnela przy muzyce z telefonu i jak ich zostawialismy to mowie do M, zostaw muze moze dzieki niej sie nie obudzi..i tak bylo ..ehh i co najlepsze spala do 7 rano .wieczorem karmiona tylko piersia..ciekawe jak bedzie dzis... musze chodak zakupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempaz wlosami mam tak samo..mala mi tez garsciami swomi wyrywa brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wyrywanie mi włosów przez małego to swoją droga, ale kurde jak przejadę ręką po tych moich piórach to cała włochata jestem. :) Mam nadzieję, że witaminy szybko pomogą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle śmiać mi się chce, bo jeszcze nie spotkałam ludzia, który by mi uwierzył, że Szymuś ma dopiero 3 miesiące. Wszyscy są w szoku i zawsze słyszę: "Boże, jaki on wielki". :D No bo w sumie wagowo i wielkościowo jest taki sam albo nawet i dłuższy niż jego dwaj półroczni koledzy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×