Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

pomaranczko...dogodzic ci znow???wiesz mam w zapasie stara rure od odkurzacza...zawsze warto ja wyprobowac jak uwazasz??? bo mi sie wydaje ze musze ci zrobic baaardzo dobrze za ta biedronke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop niestety....cos ty tych czarownic sie nazbieralo.nadisha opuszcze cie na chwile..musze isc hasiora wyprowadzic bo zaraz mi sie zeszcza na dywan w przedpokoju i pazurami drzwi wydrapie.... chwile mi to zajmie wiec wybacz ze mnie nie bedzie;)caluski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerish-1989.......
czy zauważyłaś, że ty tylko o jednym piszesz: fura, samochód, mój zmienia samochód , kasa, zarabia grube pieniądze, etc.... nie potrafisz się logicznie wysłowić, robisz masę błędów, opowiadasz niestworzone historie, które związane są tylko z kasą i ruchaniem , żadna z dziewczyn na tym forum nie ubliża innym tak jak ty. Moooooże nie mam tyle kasy co ty, może nie mam takiej fury od kochasia, może nie jestem taka wyszczekana i zdemoralizowana jak ty , ale ja jestem szczęśliwa..... pieniądze to nie wszystko, może zgłoś się do lekarza bo widzę, że masz ze sobą poważny problem i próbujesz podbudować swoje ego na tym forum... A ku ścisłości to ja bym ci swojej dupy do pocałowania nie dała nawet jak byś swoją mordę umyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie sie co prawda powatrzac... No ale musze...JA TU NIE MAM BIEDRONKI :) Generalnie cale to waszw wypluwanie mysli zaczyna mnie bawic. Ach... Kerish! Takim jak Ty nalezy sie szczescie! A niektorzy jak tutaj mozna zauwazyc, za swoje niepowodzenia obwiniaja szczesliwych ludzi. Smutne... Lacze sie z wami w bolu pomaranczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro przeszkadza Ci sposob wyrazania sie Kerish to po jaka cholere tu zagladasz? Krzyzowke rozwiaz czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko a czy ty bylas na tyle obdarowana rozumem ze nie zauwazylas czegos???? bardzo jednej istotnej rzeczy....popatzr bardziej na poczatek forum to wywnioskujesz o co chodzi z tymi pieniedzmi i samochodem. wy pomarancze potraficie jedynie zazdroscic..nic wiecej.a co do jezyka...coz jest on ciety i to bardzo. mam nadzieje ze ty mi nie zaleziesz na tyle za skore zebym zaczela go uzywac i do ciebie. masz racje kasa to nie wszystko w zyciu..ale trzeba czasem napisac kilka slow zeby ktos zakrztusil sie wlasnym jadem swej zazdrosci..bo przeciez niekazdy ma tyle co ja.... jednak ja moim "dziewczynom" nie podsówam zadnych sugestii..i mam nadzieje a raczej jestem pewna ze same sie domyslily dlaczego sie pochwalilam tym,ile mam za pisownie sorki...fakt czasem palne glupote....ale jezeli cos lub ktos mi nie pasuje po prostu mieszam go z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka jestes wreszcie!!!! masz racje..laczmy sie z nimi w bolu..kolko wzajemnej adoracji..moze jescze pielgrzymke im urzadzimy???albo gorzkie żale odspiewamy.. ta co krzyzowke pisze:opósc strone i pisz dalej. malenka ciesze sie ze jestes;)buziaki dla ciebie... a teraz jestem zmuszona isc z tym psem bo mi zaraz popusci daje slowo!!buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co...
mieszać z błotem , pytam? rury od odkurzacza i te inne... .skąd ty wiesz czy ktoś ci zazdrości i czy nie ma więcej.... zastanó się bo są inne wartości, ty jesteś szczęśliwa, ty odeszłaś , po co karmić złudzeniami te młode dziewczyny, kocha to żonę zostawi i nie będzie patrzył na dziecko! Fakt, że każda coś tu palnie, bo to targaja złe emocje .... po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No idz juz idz. Tylko wracaj szybko! Ja zaraz sie za porzadki zabieram. Moje kochanie dzisiaj powinien wczesnie byc w domu. I weekend! Calutkie dwa dni tylko moj. ach... zycie jest piekne. Nadisha? Co tak zamilklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :D Czekam aż reszta domowników opuści dom i przestanie zerkać w jakim temacie tak namiętnie się wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kostuchy
znajdziemy was wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założymy i to nawet dziś, poradzimy sobie :) Od 17:00 będę już sama w domu więc będzie lepiej z moim pisaniem.. To co? Zakładamy nowy temat dzisiaj??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz:) hm... dokladnie.agresja rodzi agresje. oj cos dzis nie w humorze jestem..sama nie wiem czemu.jakos koslawo mi wszystko wychodzi.nawet za zamowienia nie chce mi sie zabrac.ale coz musze kiedys..na jutro ma byc wszystko gotowe a ja nic nie mam.nawet nie chce mi sie po zakupy pojechac;/ pomaranczki do was uzywam takiego slownictwa poniewaz..po prostu was nie toleruje i juz.a niestety przez "Pani" do was sie zwracac nie bede...bo kazda z was jest duzo bardziej zgnita niz ja.najezdzacie na mnie ze pustak,ze to ze tamto,ze auto, z e pieniadze , ze tak sie wypowiadam a nie inaczej a..patrzylyscie na swoje wpisy??przygladnijcie sie...nie roznia sie wcale od moich.odpowiadam hamstwem nawasze hamstwo. i dlaczego stwierdzilyscie ze ja odeszlam a je karmie zludzeniami....hm dlaczego??/to ze mi sie ulozylo to znaczy ze im ma sie nie ulozyc???ze kazdy facet co ma zone i kochanke to skurwysyn???a moze jednak nie/?moze faktycznie im sie nie uklada i darza uczuciem swoja kochanke??/wiem dla was to bajki nie z tego swiata ale..pomyslcie logicznie.sa tez takie sytuacje.ja odeszlam ale nie bylo mi latwo.on mi duzo pomogl..licze na to ze ich "facet" tez im pomoze..to tylko kwestia czasu....przeciez nie zawsze wszystko jest tylko czarne ....a wy widzicie tylko zdrade oszustow,hamow i tych co wala na 2 fronty..bo co???bo same mialyscie takie doswiadczenia??coz...a moze tym razem bedzie inaczej....i ja ich nie karmie.ja tylko opisuje jak ja mam..bo przeciez niezawsze trzeba byc piekna i zgrabna zeby wyrwac faceta z kasa...takiego ktory zakocha sie bez pamieci....ja bym go kochala nawet jakby zarabial najnizsza krajowa.a chwalilam sie tym...bo sie chwalilam...nie ukrywam chcialam wam pomarancze dowalic....i uzmyslowic ze nie kazdy facet co ma kase musi miec szczupla i piekna..bo przeciez tym sie dzisiejszy swiat kieruje.i nie pierdolcie mi tu ze stulam opowiesci rodem z harlekina....bo i tak wiem ze tak piszecie bo mi zazdroscicie i tyle.wiem ze inni moze maja wiecej...mi wystarczy tyle ze mam jego i szczescie.mam cos co kocham i kogos z kim to dziele..tyle mi wystarczy.a co do zakladania nowych topicow...po co???wystarczy ten..niech kostuchy dalej sie patrza..wypowiadaja i mowia co im sie zywcem podoba..niestety czasem szczescie innych az tak razi ich w oczy ze nie moga wytrzymac.... p.s.chyba nareszcie napisalam tekst bez bledow...mozecie mi bic brawo.czekam na oklaski;Dhehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadisha ale po co??beda wertowaly strony kafeterii zeby tylko znow nas znalesc....lepiej zostanmy pry tym..i tak jak mowie..niech szczescie innych wciaz je w oczy razi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no klasa...
" ...przygladnijcie sie...nie roznia sie wcale od moich.odpowiadam hamstwem nawasze hamstwo...." błąd na błędzie jedno zdanie....... braaaaaaawooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Kerish. Niech sobie pisza. Wiekszosc co prawda pomijam ale na niektore rzuce okiem, po chwili zalujac tego oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie macie racje, ja wcale nie czytam co piszą więc niech dalej sobie piszą.. :D Kerish co się dzieje u Ciebie z humorkiem??? A i o coś jeszcze zapytam! Czy ja dobrze rozumiem... staracie się odzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my piszemy
bo ci zazdrościmy? czego, że w psychiatryku macie pracownię komputerową???? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Kerish! Cos Ty zmalowala? Ale bedzie sie cieszyl! Juz to sobie wyobrazam! Ja postanowilam czekac do rozwodu.Ale kto wie.. Chcialabym juz... Obawiam sie jednak, ze jego rozwod przyniesie ze soba sporo nerwow, a to nie bedzie dobre dla malenstwa... Nic mi wiec nie pozostaje, tylko uzbroic sie w cierpliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczy się tylko
zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! zazdrość, kasa, rżnięcie, fura !!!!!!! kobito ty psychicznie chora jesteś, do tego zabawiasz się rurą od odkurzacza.... fuj nieładnie, no ale nimfomanka to nimfomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech się
pustak zapłodni..... nie ma rozwodu i z urzędu bahor dostaje nazwisko MĘŻĄ !!!!!! hahahaha potem sprawy sądowe i cuda na kiju...... ale jak się nogi rozkłada gdzie nie trzeba to tak jest prostytutki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no dobrze zrozumialac...od kilka mies mi trul ze on juz chce..w sumie ja mu sie nie dziwie,..ma 29 lat juz..pasuje mu to.po to wlasnie kupuje to auto...stwierdzil ze do0 trzydrzwiowego bedzie mu zle fotelik wkladac....pozatym powaznie.zaczol sie rozgladac za ciuszkami..nieraz jak idziemy do wiekszego sklepu..widze jak okiem siega na dziel dzieciecy.utwierdzil sie w przekonaniu ze chce dziecka. wiec powiedzialam ze sprobujemy..no i probowalismy.do rozwodu niedaleko.moj byly maz sam stwierdzil ze nie bedzie robil przeszkod.2 rozprawy juz niedlugo io bedzie po sprawie;)tylko wlasnie..te nerwy ale jak bez orzekania o winie i on idzie mi na reke..nie mam co sie bac.z rszta nie wiem czy nam wyszlo tak jak chcielismy..to byl tylko raz a wiadomo nie za kazdym razem sie uda:) na pomarancze ja juz nie reaguje....a jak widze pomaranczowy kolorek zapala mi sie lampka:uwaga swiete krowy.przepuscic przodem.i sobie ide wzrokiem dalej az dochodze do czarnych wpisow:)a ja..hm nic nie zmalowalam..chyba ta jedna noc teraz mnie tak stresuje;)malenka a kiedy masz rozprawe???skladalas juz wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish. Ty moj zakrecencu! A z tymi krowami to znowu mnie rozbawilas:) Ja tam pozew zlozylabym 11 miesiecy temu...ale niestety to nie moja dzialka. To mojego skarba zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.kochanek cie wyreczył???bo nie kumam za bardzo..kurcze chyba powaznie wroce do 1 strony forum malenka bo nie kumam czy ty masz tego kochanka cy to on za ciebie zlozyl pozew czy twoj maz...w kazdym razie dobrze ze zlozylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja. Ja nie mam slubu. To on ma zone! Oj Kerish Kerish. Ja wiem to wszystko przez to ze caly czas myslisz o Mariuszku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×