Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Kiki fajne zdjecie dodalas na nk,i powiem ci szczerze bez Lizustwa:) ze do twarzy ci w tym zielonym kolorku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna ,no chce mi sie teraz bigosu , ale ale, nic straconego , mamy tu w ormiańsko-ruskim supermarkecie kapuste kwaszoną w słoikach z POLSKI !.... hmm tylko grzybów suszonych brak , a pieczarki mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś cały dzien leczyłam kaca w pracy :p Podczas naszego sobotniego wypadu w góry zadzwonili znajomi, którzy wrócili do Polski. Powiedzieli, że sa wlasnie w Angli u rodzinki i czy mamy ochote sie z nimi spotkac to wpadną. Tak więc przyjechali w niedziele rano a odjechali w dziś tak nie moglismy sie rozstać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Fragolinko pytalas ile wypalam,otoz paczke dziennie. Wczoraj zmniejszylam o polowe,wypalilam 10 szt i nie bylo tak strasznie:P Dzis zmniejszam o jednego ,czyli limit=9 jutro znow o jednego.. Mania u nas tak zimno ze az na spacer nie chce sie wychodzic:P Ale podobno idzie znow ocieplenie:) Zadra no to wesolo spedziliscie weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Nie ma nikogo? Bigos bede dzisiaj jadla bo bedzie lepiej smakowal. Biedna sisi musisz tak wczesnie wstawac:( U nas tez zimno ale dobrze ze nie pada. Ide dziewczynki na zakupy,bede pözniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis was wywialo...Fragolki nie ma???? u nas juz pogoda o wiele ladniejsza:) Ja tez czuje ze wiedzma@ nadchodzi nieublaganie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z tym rzucaniem palenia to nie takie proste. Przez 4 tygodnie nie zapaliłam ani jednego choć moj M już po 2 zaczął popalać a w ten weekend wypaliłam pewnie z paczkę. Tak się opaliłam, że od poniedziałku znowu nie oale :) Mam nadzieję, ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robic tą panierowaną i zapiekaną dynię z przepisu chyb Sisi czy Aschy napisze potem czy smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj w klubie zadra:) Dzisiejszy limit to 9 szt i tego sie trzymam!!! Ale jestem ciagle glodna ,wczoraj wpierdzielilam chyba z 1000 kcal:O dzis omijam szafki kuchenne,a obiad robie expresowo:D Daj znac jak tam zapiekacz z dyni, Ascha pochwal sie zakupami,mam nadzieje ze nie wrucisz z pustymi rekoma jak Kataryna:) A wlasnie katarynka jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja tylko po spozywke bylam;) U nas pogoda tez byla ladna,juz sie zaczyna sciemniac:( Fragola no co ty przeciez cos czeba pisac a ilez mozna pisac kiedy termin u lekarza. Pisz,pisz kochana jestem ciekawa czy bedziesz czula dzialanie ziöl i jak wyjda paznokcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola ma dzis chyba gorszy dzien:O ej ,jak bysmy pisaly tylko o @,dniach plodnych i testach to pewnie juz dawno nie jedna z nas byla by na granicy wytrzymalosci!!! mi wlasnie pomaga ten topik w codziennosciach:) i mam sie komu wygadac czy tego chcecie czy nie:P Bo kto nas najlepiej zrozumie? no kto Fragolka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziewamy, zły humor mamy w głowie rumor dręczymy i męczymy kiedyś zadręczymy lecz Ty nieznana niepokonana wciąż nas akceptujesz ze stoickim spokojem przyjmujesz słowa krytyki szukamy logiki! nasze statystki mówią że polubiłysmy Cię...:D:D:D No i wracaj na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nie wiedzialam ze z ciebie taka poetka;) Fragolka nie tylko zrozumie ale zawsze pocieszy i polukruje! Kargul wstales? Twöj ulubiony temat-Lukrowanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisalam od dluzszego czasu szukam pracy i wszedzie wysylam cv.chodze na rozmowy itp. Czasem udalo mi sie troche dorobic:) Ostatnio siedze wdomu. Na stronie polaköw w berlinie ktos wspomnial ze chetnie by poszedl na polskie spotkanie. No to ja siup,zabawilam sie w organizatorke. Pare chetnych jest,wybralismy restauracje i ze spotykamy sie w piatek. Kilka osöb pisalo ze termin im nie pasuje ale nastepnym razem chetnie przyjda,kilka osöb jeszcze nie wie czy ma chec przyjsc. No i oczywiscie wczoraj dostalam telefon ze mam w piatek przyjsc na dzien pröbny. Robota jeszcze nie pewna i byla by od czasu do czasu. Ale zajecie mi sie podoba. Facet ma jeszcze wieczorem zadzwonic i potwierdzic. I ja teraz siedze jak na szpilkach bo to ma byc w tym samy czasie co polskie spotkanie. Co robic? Moze facet nie zadzwoni albo ludzie nie beda jednak chcieli przyjsc na spotkanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi cukier podskoczyl LOL TAK SŁODZIta , jestem jestem , jedno oko otwarte , a tak na powaznie to zraz zmykam do obowiązków ....... ja to mam zycie , pies , dom , "dzieciak podrzutek" , a do tego do Polski musze jechac nie wiadomo w co ręce włozyć a własnie a propo przepisów kucharski to ja osobiście lubię strone www.wielkiezarcie.com tam jest duzo przepisów , piszą "żywi" ludzie i sie wymieniaja uwagami , i powiem wam jedno mają ponad 20 przepisów na LUKIER !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie trzeba pocieszać , jam jest twrde bydle , po prostu duzo rzeczy do zrobienia i tyle Taki LIFE , dobra robie wypad , narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kargul my nie potrzebujemy przepisu na cos w czym jestesmy bardzo dobre:) Cos widze ze nie cieszy cie wyjazd do ojczyzny? Fragolinkaa ja tak samo mysle,a ten dziad mial do 19 zadzwonic i cos cicho sza!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burak nie zadzwonil! Jutro wysle mu maila! Ale mnie wkurzyl,specjalnie nie odkurzalam zeby slyszec telefon! No to chyba jednak bedzie to polskie spotkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nummer ale juz pözno i nie chce go wkurzac. Zadzwonie jutro. Moze on zadzwoni. A kiedy leci twöj serial?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×