Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Tak Fragolka-robili-wszystkie miałam idealne,a było tego sporo;))) Także niby jestem okazem zdrowia,a tu...Z O N K!!! Fragolka ja się cieszę,że wreszcie postawią Ci diagnozę,że jesteś zdrowa,ale po dokładnym zbadaniu Cię!!! :D Mi lekarz też dodał otuchy mówiąc,że jak zajdę w ciążę,to będę ładnie wyglądać,bo będę szczupła i tylko taka wielką piłkę będę miała;)Także chyba widzi we mnie jeszcze jakieś szanse,albo chciał dać wiary!! Ale ufam mu-tyle kobiet wyleczył z niepłodności..Ahhhhh Asha no to miłego balowania! Fragi kupiłam dziś wino wiśniowe-piję z TOBĄ!!!!!!!!!!kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja juz obiadek prawie ukonczylam:P Fragolka dziekuje za mily komentarz......do polonistki jest mi naprawde daleko:D Ascha wspanialej zabawy:D, ja czekam z nadzieja na mojego mezusia...moze cos w koncu dla odmiany zaproponuje...hmmm? Dodam ze byla bym z tego powodu "przeszczesliwa";) Katarynko ja planuje powtorzyc badania hormonalne,poniewaz juz 2 raz zarodki nie chca sie zagniezdzic pomimo wchlaniania prze zemnie duzej dawki progesteronu i odczuwam skurcze juz na kilka dni przed miesiaczka. Poza tym od ponad roku pojawiaja sie plamienia przedmiesiaczkowe oraz bolesnosc piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie SIsi wystraszyłaś teraz! Ja mam jedynie te skurcze na 2 dni przed @!Ale czasem coś w piersi też guzkowatego! :O Dziewczynki zobaczcie co znalazlam o borowinie!!!!! :D:D:D Działanie fizjologiczne zabiegów borowinowych Jest działaniem kompleksowym, w którym na pierwszy plan wysuwa się działanie cieplne. Miejscowe przegrzanie tkanek powoduje zwiększenie metabolizmu komórkowego. Ma to duże znaczenie przede wszystkim w odniesieniu do miejscowych ognisk zapalnych, ponieważ w ten sposób zostają pobudzone wszystkie procesy prowadzące do ich likwidacji. Zwiększona przemiana materii tkanek łącznie z miejscowym przekrwieniem sprzyjają wchłanianiu do krwi i chłonki tych produktów, które utrzymują stan zapalny oraz usuwaniu ich z organizmu. Zgodnie z prawem Dastre-Morata, naczynia krwionośne nerek zachowują się tak samo jak naczynia skóry, w związku z czym pod wpływem ciepła zachodzi zwiększone wydzielanie moczu przez nerki. Równocześnie przegrzanie tkanek powoduje zwiększenie pocenia się. Z potem zostają wydalone różne substancje, jak sole, tłuszcze, cholesterol czy kwas moczowy. W ten sposób wydaleniu może ulec wiele odpadowych produktów przemiany materii. Podczas zabiegów borowinowych może zachodzić wchłanianie niektórych składników mineralnych i organicznych znajdujących się w borowinie. Kwaśny odczyn borowiny oraz zawarte w niej związki (bituminy i kwasy humusowe), a także występujące dodatkowo jony żelazowe, glinowe i siarczanowe mogą działać garbująco, ściągająco lub drażniąco na skórę i błony śluzowe. Przeciwbólowe działanie zabiegów borowinowych jest wynikiem złożonego działania ciepła, czynników fizycznych i chemicznych. Nie należy również umniejszać roli kojącego i odprężającego działania ciepła wywieranego na psychikę, jak również działania rozkurczowego na mięśnie gładkie. Z działania ogólnego zabiegów borowinowych należy przede wszystkim wymienić ich wpływ na czynność gruczołów dokrewnych. Od dawna jest znany wpływ borowiny na jajniki, zarówno bezpośredni (wskutek przegrzania ich w trakcie zabiegu oraz wskutek działania wchłoniętych do organizmu składników borowin o działaniu estrogennym), jak i pośredni (przez nieswoiste działanie na przysadkę mózgową, jak w każdym innym zabiegu fizykalnym). Technika zabiegów Tradycyjne zabiegi borowinowe wykonuje się w postaci kąpieli borowinowej całkowitej lub częściowej (półkąpiele), kąpieli nasiadowej, zawijań borowinowych całkowitych lub częściowych, tamponów i jontoforezy borowinowej. Borowina, w przeciwieństwie do parafiny, raz podana nie nadaje się do ponownego zastosowania nawet dla tego samego pacjenta. Seria zabiegów, w zależności od wskazań, wynosi od 10 do 20 zabiegów wykonywanych codziennie lub co drugi dzień. Czas zabiegu wynosi 10 minut, potem można go stopniowo wydłużać dochodząc do 20 , a nawet 30 minut. Po zabiegu wskazany jest wypoczynek w spokojnej i ciepłej atmosferze. Wskazania do zabiegów borowinowych Zasadniczymi wskazaniami do zabiegów borowinowych są: choroby reumatyczne: procesy zwyrodnieniowe stawów i chrząstek stawowych, gościec pozastawowy, choroba Bechterewa; choroby narządu ruchu: stany po urazach kości i stawów, przewlekłe zapalenia kości, stany pourazowe tkanek miękkich, ostrogi piętowe, przykurcz Duputrena; choroby układu nerwowego: porażenia i niedowłady spastyczne, choroba Heinego-Medina, rwa kulszowa, urazowe uszkodzenie nerwów obwodowych; choroby kobiece: niedorozwój gruczołów mlecznych, stany zapalne przydatków, pochwy i szyjki macicy, niedoczynność hormonalna jajników, bezpłodność, nacieki pooperacyjne, zespół klimakteryczny; choroby wewnętrzne, w tym choroby układu oddechowego, przewlekły nieżyt krtani, przewlekłe choroby przewodu pokarmowego, wątroby i dróg żółciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladny opis:) Czyli tylko same superlatywy! Zastanawia mnie tylko jedno: skoro maja dzialanie estrogenne czy nie bedzie lepiej jesli zastosuje sie je tylko w 1 fazie cyklu? Co ty na to katarynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem nowa. Zaczelam sie starac o dzidziusia od niedawna. Zaopatrzylam sie w testy owulacyjne i dzialanko! Niestey nic!! I kolejny miesiac> NIC. Poszlam do lekarza! Myslalam ze to moze prolaktyna (cierpie na pms). Robilam badanie krwi w drugiej fazie cyklu. Wyszly dobre. Lekarz mi powiedzial owulacja byla. (tez to wiedzialam bo mi test lh wyszedl pozytywnie). Zglupialam. Pozniej wyczytalam, ze czasami jajeczko nie peka i ze staranek nic. Ale jak to rozpoznac? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sisi!! Też tak uważam-po owu już nie będę robić tego ze względu choćby na fakt,że nie jest zalecany w czasie ciąży!!!! :D Ponadto boję się,by w 2 fazie endometrium już nie rosło,bo też takie "pozytywy"ma!! Także Sisi dzięki za potwierdzenie mojej teorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Nareszcie weekend i w dodatku wolny bez pracy :))Sisi mój mąż brał l-karnityne największą dawkę przez 6 tyg i po niej albo jakis zbieg okoliczności badania wyszły fatalnie, poniżej 10% więc określany jako niepłodny. Dlatego teraz dostał hormony (wczesniej pisałam) i czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batonik nawet jeśli masz owu,nie znaczy,że zajdziesz od razu w ciążę!Po roku staranek zaczynasz się dopiero marwtić,jest mnóstwo przyczyn niepłodności,więc nie upatrywałabym jej tylko w owulacji!!Zresztą takową miałaś,więc może przyczyna leży gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co dziewczyny, jak już fragolinka napisała w 2010r posypia się dzieciaczki, jesteśmy takie babki, że damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie masz Agnieszka,że już po pracy!! Wiecie co?Czytałam tę książkę o niepłodności i ten lekarz stwierdził,że z nasieniem jest różnie i były robione badania nasienia mężczyzn posiadających już dzieci i co się okazało??Mieli takie słabe wyniki,że teoretycznie mieliby problem z potomstwem! Tak więc kochane witaminki,leki i działać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko,jesli moge spytac ile prawidlowych ma twoj Mezus? nie wiem czy dobrze zrozumialam ze 10%? Oj to mnie zmartilas ta L-karnityna ,w takim badz ukladzie nie bedziemy eksperymentowac! dzieki:) Zastanawiam sie czy by mojego kochanego do odpowiedniego lekarza nie wyslac? Moj ma Ruch typu A-10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batonik czy byla owulka i jajeczko peklo lekarz sprawdzi poprzez USG ,jesli peka widoczne jest cialko zolte.Byc moze nie zrobilas wszystkich badan hormonow! (np Tarczycy) no i prolaktyne ale z obciazeniem. Jesli mimo dobrych wynikow nic sie nie dzieje wart wypytac lekarza o laparoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu jedziemy do polski wiec zaopatrze sie w borowine na 100%:D Dziewczyny zobaczycie ze ten rok zakonczy rozdzial niepowodzen!!!! A nastepny bedzie dla nas owocny:classic_cool: Co do nasienia ,moj ma niezmienne wyniki od ponad 6 lat,ale hormonow nigdy nie bral...a witaminki nic nie dawaly....moze taka jego natura?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana a lekarz nic Ci nie mówił o badaniu męża? Mój miał przy pierwszych wynikach A-1o%, B-5% a A+B muszą być>50% więc sama oceń. To były najlepsze wyniki, które juz wtedy wymagały poprawy. Teraz miał A-2% więc fatalne n amaksa. Ja myśle że twój też powinien cos brać, bo ruch A to jest ruch szybki a jak sie słabo ruszają to nigdy nie dotra tam gdzie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u mojego zawsze jest tak ze A+B nie przekraczaja 15% zawsze mowili ze do inseminacjii wystarczy:( tym bardziej do in vitro. Sama widzisz jak tu sie nie wkurzac na tych lekarzy.......:( no i nie wiem co mam teraz robic???? Chyba poszukam dobrego lekarza i zamowie prywatna wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do insemki wystarczy 10 % więc dlatego tak nam zależy aby choc tyle miał, widzisz to może jakieś witaminy? ta l-karnityna ma dosyć dobre opinie i lekarze najpierw to każą brac a le widocznie mojemu nie służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowal przez 2 miesiace Profertil-witaminy dla mezczyzn na te przypadlosc,widocznie nie pomogly,juz rozmawialismy na ten temat,przy nastepnej wizycie wypyta lekarza o ewentualne leczenie:) milego wieczoru dziewczyny do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprawdzalismy wszystkie wyniki od 2004 roku,i jest tendencja spadkowa ,przed 2006 ruch A+B lacznie wynosil max 25%,pozniej spadek do 15% a nawet 10%,no i ostatni wynik z przed miesiaca to ruch A 0% B 28% i w tym nie ciekawa morfologia. Wiec to juz daje duzo do myslenia i na pewno tak tego nie zostawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo problemow ..to jeszcze te "WITKI"dochodza ja chyba zaczne je pobudzac naturalnie:D:D:D Moj twierdzi ze to stres i za malo ruchu...ostatnimi czasy sie troszke zaniedbal...zreszta tak samo jak ja. Zdecydowal ze znow zaczyna boks,a dodatkowo ja mu dam wycisk w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myśle że to stres, siedząca praca, brak ruchu itd. ale nie można tego tak zostawić. fragolinka, nie wystawiam zdjęcia synka bo mój były partner, ciągle wchodził na mój profil i oglądał. Dodam tylko że ten h.. nie zna mojego dziecka a jak wyszłam za mąż to się wielki tatuś odnalazł i zainteresował. Także ja już wiele przeszłam, z moim mężem załatwialiśmy wszystko formalnie, żeby dupek się nie wtrącał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogę zablokować, ale wiesz mamy wspólnych znajomych i tak by pewnie oglądał, więc dałam sobie spokój. A jak chcesz to podaj meila to ci podeśle jakieś foty :) To dobrze, że ta laska Wam dała spokój, bo to tak wkurza, że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra 29
Hej drogie panie! Patrze, że wiele mnie omineło od mojej ostatniej wizyty na kafe ;) Witam Cię serdecznie Agnieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam tu na moment sprawdzić czy już są jakieś dobre nowiny od Sisi ale widze, ze jeszcze chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×