Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Aha dobrze wiedziec bo bede musiala sobie urlop w pracy zalatwic;) malaG a co tam u ciebie? Działacie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia0406 też słyszałam o dziewczynach,którym udało się zajść zaraz po laparoskopii mam nadzieje że mnie też to szczęście spotka :)a ty jak się czujesz?maluszek rośnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irwen inv to po prostu taki skrót od invitro ;) tak sobie napisałam o. Dziś pierwsza dziurka w brzuszku ;) W środę kolejna wizyta. Pozdrawiam Was i życzę wszystkim i każdej z osobna zdrowych i pogodnych świąt Wielkiejnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam u was przygotowania do swiat???? kinia a co tam u ciebie testowałaś już???? Dziewczyny z okazji świąt życze wam wymarzonych dwóch kresek:) Wesołego alleluja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt :-) spełnienia marzeń o dużych brzuszkach ,ale nie z przejedzenia he he :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam upragnionych 2 kreseczek na teście a tym, które już oczekują życzę szczęśliwego przebiegu ciąży i rozwiązania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Czesc, dziewczyny, Wczoraj zaczelam stymulacje. Ale cos ciagle troche @ mam. mialyscie moze tak??? Zaczal mi sie @ w czwartek, dzisiaj juz sobota a rano troshe...:( Doktor powiedzial wczoraj ze mam juz 15 pecherzykow i wczoraj zrobilam pierszy zastrzyk 50.we wtorek ide z estradiolem na badanie.Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) U nas ok,dzięki anulka ;- Czekam na @ i zaczynam brać clo. 17-go będę w Pl do 3-go Maja,mam nadzieję,że dostanę @ i zdążę z IUI bo jak nie to już nie wiem kiedy podejdę następnym razem. Mietka Ty już działasz,co?Byłaś już na pierwszej wizycie?Ile masz pęcherzyków? Dziewczyny gdybym podchodziła do ivf to jak długo musiałabym być w Pl?Jak długo mniej więcej trwa cała ta stymulacja z transferem? Tak podpytuję bo jak ta IUI się nie uda to nie wiem czy po raz trzeci byśmy podchodzili,czy nie lepiej od razu ivf. Wesołych Świąt ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
MalaG17. In fitro wyglada tak: Najpierw Bierzesz regulon okolo mies albo dluzej, pozniej masz zastrzyk wyciszajacy, za 2 tyg zaczynasz stymulacje ktora trwa okolo 2 tygodni, pozniej masz punkcje i za okolo 4 dni transfer:) i za 2 tyg test:) oczewiscie dodatni:):):)Trzymaj sie , powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn dzięki ;-) Czy w czasie brania regulonu konieczne są wizyty w Polmedzie?Jakieś badania?Czy mogłabym go brać tu gdzie mieszkam?I czy mogłabym wziąć zastrzyk wyciszający też nie będąc w Pl i później przyjechać na stymulację i punkcję?Czy po zastrzyku trzeba iść na wizytę? Ale się zapędziłam z tymi pytaniami ale kto pyta nie błądzi a dla mnie ivf to czarna magia-ten cały protokół... Dzięki z góry za odpowiedź ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaG regulon to sa tabletki antykoncepcyjne więc bierzesz je w domku, ja ok 14dc miałam wizyte i wtedy dostałam zastrzyk do domu i zlecenie na zrobienie zastrzyku ale nie pamiętam w którym dc się go bierze ale chyba ok21-22 dc więc tez robiłam go w moim miejscu zamieszkania i chyba 2 tygodnie po zastrzyku masz wizyte ale z tymi datami moge sie mylić bo dobrze nie pamietam, wogole w czasie stymulacji byłam taka przejeta i rozkojarzona ze nie przywiązywałam do tego wagi. irenn a z tą@ to też nie pamietam jak było wiec ci nie pomoge. a jaki ty masz protokól ze od wczoraj robisz zastrzyki i masz juz 15 pęcherzyków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ja pracuje w ksiegowosci i bralam regulon prawie 2 opakowanie i podpasowalam tak zeby zaczac stymulacje po zamknieciu miesiaca, wiec birze sie bez przerwy pozniej przyszlam to nawet nie mialam badania bo wczesniej pare tygodni mi robili USG i bylo oki, dostalam u nich zastrzyk ( ale mysle ze rownie dobrze mozesz bo zrobic gdzie indziej) 2 dni po zastrzyku mialam jeszcze brac regulon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Aniutka 126 nie wiem jaki mam, chyba 2 tygodniowy jak ostatnio...Przyszlam ze badaniami LH i estradiolem, zrobil mi USg i sa malutkie pecherzyki, naliczyl 15, nie wiem jak to jest i dlaczego juz tyle ale powiedzial ze bardzo dobrze:)teraz biore zastrzyki po 50 4 dni i we wtorek z estradiolem na wizyte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn no to trzymam kciuki żeby pęcherzyki ładnie rosły:) małaG a ty juz o in vitro nie myśl bo przed tobą udane IUI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem anulka ale jakoś tak jak czytam to forum to wszystkie ciąże są prawie z ivf,mało co z IUI. Jestem nastawiona pozytywnie na kolejną IUI ale nie zaszkodzi popytać ;-) irewen a Ty robisz wszystko w Pl czy w miejscu zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dzieki dziewczyny, Zycze powodzonka zeby kazda sie doczekala szczesliwego dnia:)Buziaczki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Wesołego Alleluja i smacznego jajka oraz mokrego dyngusa :)) Czy ktoras z Was moze mi opisac dokladnie jak i kiedy i co sie robi do IUI i ile to kosztuje w Polmedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kamkrzem1 Ja podchodziłam w Polmedzie do IUI ;-) Jeżeli nie byłaś jeszcze u nich na wizycie najlepiej byś poszła już z wynikami krwi które wykonuje się między 2 a 3 dc.Jest to prolaktyna,tsh,estradiol,ca125, LH i fsh.Najlepiej by było gdybyście mieli wyniki nasienia męża.Polmed daje skierowanie na bad nasienia na Kościuszki. Nie musicie mieć tych wszystkich wyników ale zaoszczędzisz i czas i pieniądze bo za pierwszą wizytę płaci się 150 zł czyli jak pójdziecie z wynikami to nie będziecie musieli wracać tylko od razu można zacząć coś działać. Badania moje krwi kosztowały ok 200 zł,męża chyba 100 zł. Później jak lekarz zleci hsg (drożność jajowodów) koszt 450 zł na Kamieńskiego.Nie zawsze jednak zlecają. I później zależy od planu jeśli IUI to dodatkowe badania krwi dla Ciebie jak i męża i one kosztowały nas 330 zł.My robiliśmy na Powstańców Śl 168 tam mają zniżki dla pacjentek z Polmedu. I zaczyna się stymulacja,ja brałam od 3-go dnia Clo przez 5 dni (op.10 tabletek,koszt to chyba coś ok 13 zł) i my 10-go dnia pojechaliśmy na pierwszą wizytę i ja brałam zastrzyki czyli każda kolejna wizyta to 80 zł + zastrzyk 80 zł.Na pierwszej mojej wizycie zapłaciłam 240 zł gdyż dali mi kolejny zastrzyk do wykonania w domu.Po 3 chyba dniach kolejna wizyta i znowu 240 zł i później jeszcze jedna wizyta bez zastrzyku czyli tylko 80 zł i na następny dzień IUI czyli 650 zł. I tak to u nas wyglądało ;-) A ty się szykujesz do IUI? Ale się rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, malaG17 wizyta do stymulacji nie jest raczej konieczna, powinnas zjawić się 2 ygodnie od zastrzyku wyciszającego, zrobić LH i E2 i zaczynasz stymulkę, trwa różnie10-12-14 dni potem punkcja i 2-5 dni trasfer Myślę, że 3 tygodnie choć z zapasem trzeba liczyć na przyjazd do PL, tak żeby nie mieć potem ciśnienia. Wesołych świąt dziewuszki!!!! Samych pozytywów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.mam pytanko.czy beta 6.44 w 8dpt to raczej brak szans na ciążę?poczytałam sporo wcześniejszych wypowiedzi i chyba wnioskuje że przy sukcesie byłaby ok 40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut moim zdaniem beta jest dwuznaczna, to dopiero 8 dzień po transferze i coś ruszyło, pozostaje Ci poczekać na kolejną weryfikację. A w 8 dpt wcale nie musi być powyżej 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękie MałaG17 za dokladny opis :) chyba nie doczytałaś u mnie w notatce,ze do Polmedu juz uczeszczalam, ze mialam robione HSG i jajwodoy obydwa drozne, clo tez bralam kilka cykli, teraz od 24.01 odpuscilismy, po robionymHSG i chcialam odpoczac i z kasa tez tak ciezko, ale jesli wrocimy do Polmedu, mysle,ze najpozniej po wakacjach to na IUI, bo ile mozna sie starac bez sukcesu?:) poronienie mialam juz ponad rok temu,wiec Mój Mąz jeszxze powtorzy badania nasienia we Wrocku i zobaczy sie. Dzięki za dluga wypowiedz, widze,ze koszt taki hmm ze wszystkim tak 1500 ... ale doklanie nie liczylam... Buziaki Dziewczyny!!! AAAA DZIS URODZILA MOJA SZWAGIERKA ,NA DZIS MIALA TERMIN I W NOCY JEJ WODY ODESZLY:) URODZIL SIE MOJ CHRZESNIAK-BRATA SYNEK 3720 I 59CM CZARRRNY, DLUGIE WLOSE GĘSTE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kamkrzem1,jak napisałam to dopiero zauważyłam Twój opis... Taka ze mnie niezdara...;-) Mam jednak nadzieję,że chociaż trochę Ci pomogłam ;-) Gratuluję chrześniaczka a Adaś to baaardzo ładne imię ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaG17 Ja pzylatuje do Pl po zastrzyk wracam i jak mam zlecenie zeby brac to juz biore w Irl.pozniej za dwa tyg.wizyta i badania robie w Pl bo mam tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen a skad wiesz kiedy masz wziac zastrzyk?Robisz jakies badanie?Ja tez mieszkam w Irl.Moze sie kiedys spotkamy na kawce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie obrzarciuchy :) No dziewczyny krewka oddana, ale pani od razu powiedziała, że jest ich tak mało, że wyniki będą najprawdopodobniej dopiero jutro :( Sikańca nie robiłam, no bo po co, jak cos czuję, że negatywny, ale .... jak nie zobaczę, to jest jeszcze szansa ;) Buziaki dla Wszystkich 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch a ja mam przeczucie że się udało ;)) I zobaczysz będzie betka wysoka. Ja dziś byłam na wizycie kontrolnej. Na razie mam 9 pęcherzyków. To nie za wiele prawda?? Dr. zwiększył mi dawkę gonalu do 225 i w czwartek kolejna wizyta z estradiolem. Trochę się stresuję tym wszystkim. Ale wierzę że będzie dobrze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweluś :) Nie martw się pęcherzykami, zobaczysz, będzie ich więcej. ja też myślałam, że tylko tyle ile naliczył na pierwszym podglądanku, a na kolejnym już były 2 wiecej. pamiętaj, nie ważne ile, bardzo ważne, aby były dojrzałe :) Ale ten czas leci, zobaczysz za 2 tygodnie będziesz miała kruszynki pod serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×