Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

126p. o jaaaaaaaa........... ale mi ciśnienie skoczyło:p i gorrrąco jakoś tak...:P:classic_cool: Community...czy dobrze to nie wiem, ale na pewno lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha...nie Community...Nie myślę o tobie tak źle :-P A co do DIRTY...słuszna uwaga o nicku...niegrzeczna jest to dziewczynka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzi Community, oj widzi...i słyszy i wie co czują wszyscy jego fani i rodzina... i cieszy go to że taki był przez nas kochany... Pamietacie co kiedys powiedział? " Jesli człowiek rodzi sie kochany i z takim samym poczuciem umiera, to wszystko co było pomiędzy jest do zniesienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty - hehe :D Pewnie tak właśnie jest :P Smooth - ale my tu o takich rzeczach... :O Wiecie, generalnie to ja nie jestem pruderyjna, ale... Tu o Michaela chodzi :O Chociaż myślę, że się rozkręcę przy Was :P O zgrozo! 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community! ja Ciebie prosze! daję Ci 4 minuty, jak się skończy w radio Dirty Diana :P to idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuje, nie przegapie dwóch najpiękniejszych z 20 innych pięknych :) czyli one more chance i speechless powiedz wreszcie :classic_cool: co to za pytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×