Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość mały Moron
dobranoc:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa teraz Community Ciebie zauwazyłam.... nadrabiasz zaległości? ciekawe czy sobie zapodasz CHILLOUT i jakie zrobi na tobie wrażenie...:-D Pozdrawiam... Widzisz... nie pogadamy "na żywo"... za późno przychodzisz...albo ja za wczesnie chodze spać...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ten w dresie kapitalny, jak i ten w kowbojskim kapeluszu a u mnie na pulpicie juz nie stopy, tylko tez z bad od Ostrej, zreszta juz widziałam te fote kapitalna kilka pozapisywałam ten facet mial nade mna władze ze zycia widze, ze nic sie nie zmieniło oszaleje chyba chillout sie sciagnal- jutro dokladniej poslucham byłam ciekawa morphine, jak sobie poradzi z mocnymi zwrotkami- poprostu je wyciął i tylko bridge zastosowal ok no i wyszla cała piosenka z samego "mostu" a z tym kurczakiem mi nie napisałyscie- narazie nie ogladam tego filmu, czy to Mihcael podrzucil tego kurczaka? i czy było widac tego kurczaka? o matko... troche mi sie humor popsuł chyba spadam spac jutro znow mamy dzien bardzo odkrywczo na koniec żegnam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
MAŁYmORON widzialąm kiedys te fote nie lubie tej baby co on w niej widział... pewnie presleya mial odjazd na jego punkcie ona powinna zamknac gebe w kubel po jego smierci a tak, wybielila sie przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🌻 Jak uda mi się ściągnąć, to przesłucham i dam znać :) Chociaż z tego co piszecie wnioskuję, że może mi tam brakować charakterystycznych dla Michaela beatów... A ja je uwielbiam! :D Smooth, Bejbe 🌻 przychodzę tak późno, bo jeszcze mogę... ;) Ale to się zmieni. Nie wiem jak zniosę zmianę trybu życia :O Tym bardziej że klasyczna sowa ze mnie 😭 Ile Michael miał wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Z TEGO CO WIEM TO 178 CM ale po smierci zostal podany jego wzrost, z tym, ze w calach, trzebaby sprawdzic byłam jeszcze na tmzecie zaraz na zywo prawnicy beda wygłaszac oswiadczenie w sprawie majatku mowi sie, ze ktos chce pozwolenie na dystrybucje memorabiliow teraz- bo za tydzien, lub tygodnie zainteresowanie zmaleje ten filmik z proby trafia do columbii i jeszcze jakas ksiazka powstanie- ale pewnie niejedna Community, a czemu sie zmieni, ja tez jeszcze moge siedziec ale potem to sie konczy tak, ze poźno wstaje- a tego tez nie lubie wiesz wszyscy zyja, a ja spie- taki piekny dzien... no to juz naprawde dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelofilia
To CO TU SIĘ DZIEJE się fachowo nazywają NEKROFILIĄ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mogę siedzieć do późna, bo nie pracuję ;) P.Y.T. a jak to u Ciebie wygląda? Masz teraz urlop? Ja też nie lubię późno wstawać (traci się wówczas połowę dnia), no ale najlepiej śpi mi sie właśnie rano :O Jak to pogodzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no co za piekny poczatek okropnego (deszcz) dnia :) :D Dalia, Mały Moron - dzieki za stopy Michaela!!!! :D 🌻 cudowne zdjecia:) och.... ;) slyszalam wlasnie w tvn24, ze wkrotce ma powstac film o Michaelu, w ktorym zostana wykorzystane zdjecia z ost. prob. Ze niby wczoraj? dogadaly sie w tej sprawie strony - i mama Michaela dala zielone swiatlo sprawie. Oczywiscie kontrakt brzmi tak, ze film nie moze Michaela przedstawiac w zlym swietle. No ale jesli film ma byc wiarygodny to przeciez nie da sie Michaela w zlym swietle pokazac. Aniolek;) Cos mowione bylo, ze film juz w pazdzierniku mialby byc gotowy?? tempo kosmiczne; oby jakiejs kiszki nie wyprodukowali..... :o A i mowili, ze planuje sie koncert ku czci MJ w Wiedniu (bo sa tam palace, ktore M uwielbial zwiedzac), na ktorym ma wystapic m.in,. Madonna, ale organizator nie potwierdza tych info... :o P.Y.T. pisalam przeciez o tym kurczaku- M jest pokazany od chwili jak stoi na jakims pomoscie z barierka z kurczakiem martwym (obranym ;) ); tzn kurczak zwisa na sznurze, trzymanym przez MJ. w dole, w wodzie jest krokodyl z otwarta paszcza w ktora wjezdza kurczak MJ. i tyle. Do pozniej :) Jeszcze dzieki za foty moowalkowych stopek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Podobno już pochowano Michaela ... niestety Jego grób jest bezimienny albo widnieje inne nazwisko na nagrobku :( Smutne jest to, że kiedyś nikt nie odnajdzie grobu wielkiego człowieka jakim był Michael Jackson :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....ale foty znaleźliście...!!!:-D Jak to mówia kto szuka ten znajdzie:-) Pobieżnie poczytałam i...co? W październiku znowu idziemy do kina? Oby to była parwda:-D Pozdrowionka dla Wszystkich- Dobrego Dnia! Spadam do pracy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
rzeczywiście mówią, że rodzina chce zrobić koncert w Wiedniu, że scena ma być w formie korony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
NIESAMOWITE DZISIAJ DZIECIAK CO OSKARZYL MICHAELA ZA MOLESTOWANIE DZIS PRZYZNAL ZE TO BYLO KLAMSTWO W 1993 Jordan Chandler co oskarzyl michaela jacksona o pedofilie dzisiaj (czyli 2 dni po śmierci MJ) wreszcie powiedzial publicznie ze do wszystkiego, do wszystkich klamst zmusil go jego ojciec, i ze strasznie mu przykro z tego powodu. biedny michael ,mimo ze nigdy nie bylo na niego zadnych dowodow jednak w 2003 musial stanac przed sadem. boze dopiero teraz sie do tego pzyznal, wiecie co to znaczy? ten dzieciak i jego ojciec zniszczyli mu przeciez zycie, zniszczyli jego kariere... boze jakie t smutne. teraz sie przyznaje do tego bledu... chyba jednak troche za pozno Dlaczego nikt o tym głośno nie mówi??? Podobno takie info pojawiło się w amerykańskiej gazecie. Ten drugi chłopak też się przyznał do kłamstwa!! Powinni publicznie przeprosić i oczyścić z zarzutów Jacskona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam, zeby gdzies mowiono o tym, ze ta podla rodzinka, a w zasadzie syn przyznal sie do klamstwa.... ja osobiscie nigdy nie watpilam w to, ze Michael jest niewinny. Smooth, ja zakochalam sie prawie w chilloutowej wersji Rock with you - to jest moj nr 1 z tej plyty- tak sadze na ten moment przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chandlerow
Gdzie to jest napisane ze sie przyznal?????? co do grobu to jest chore. dla mnie to kompletny brak szacunku. taka osoba jak on ??? Boze jak mi go zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy obowiazkowo powinien posluchac chilloutowej wersji Rock with you... ja juz przepadlam bez wiesci... do tego te stopy.... ;) Smooth, Dalia, Mały Moron 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena30***
dajcie linka do tej chilloutowej wersji rock with u prosze:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chandlerow
i jeszcze nikogo przy tym nie bylo? zero rodziny? oni przesadzaja. do tej pory ktos z nich chcial go chowac w Neverlandzie.. chyba Jermaine. a teraz wszyscy zdecydowali,ze nawet nie bedzie podpisany.to jest jakis glupi sen:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×