Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Oczywiście Black Celebraton!!!!:-D Ale Violator tez mi sie podobała... Wiesz... ja znowu w głosie Martina Gora jestm zakochana:-) Jak spiewa Somebody... odpadam na maka...:-D http://www.youtube.com/watch?v=diPl3fA9lig A ze skrtem DM jest wiązana anegdota. Miałam kiedy sasiada, którego zaraziłam miłościa do DM... a jego tata pracował w Niemczech... I ten mój sąsiad na znak miłości do "Depeszów" wywiesił przez okno prześcieradło z napisem DM... Jak mój tato przyszedł z pracy ...pierwsze o co zapytał to od kiedy sasiedzi mają KANTOR??? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth dobre:D:D A co do samego DM, to ja kocham SOFAD. potem violator, MFTM i Black Celebration. Taka kolejnosc.... Z DM jestem pozniej niz z MJ, bo od 12 roku zycia:D i MJ i DM towarzyszyli mi w roznych momentach zycia... zycie bez muzyki byloby takie mialkie.... niech zyja artysci!!!! Ja glos Martina tez lubie:) A w The things you said z 101 zwlaszcza;) Oj Smooth, to naprawde fajne spotkac kogos o takich samych fascynacjach muzycznych i o tym samym znaku zodiaku:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, moze i 2 tyg tylko ale chce zarobic na prezent ur dla chlopaka:P nie chce prosic w kolko mamy, nie lubie tego:o pozatym sama jakos nie szasta $$..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przeczytałam te kilka stron, ten spór o to czy MJ żyje czy nie ja mam wątpliwości, kto by ich nie miał, zważywszy jaką szopkę odstawiają...pochowany, nie pochowany...mam nadzieję, że już dawno spoczął gdzieś..tak jak ktoś na jakimś forum napisał, że wg niego MJ został pochowany podczas memoriału, w tajemnicy, bo wszystkie oczy były tam skierowane... MJ miał 51 lat, od kilku nie trenował/występował, wyglądał jak worek kości obciągnięty skórą, wg mnie się przeforsował na treningach i zmarł, po prostu... moja mama też ma ponad 50 lat a często o tym zapomina, przeciążając organizm, robi 10 rzeczy na raz, a później wysiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ja mimo ze jestem bezkrytyczna tez wobec DM, nie przepadam za Exciterem i za te piesnia Freelove tez nie w zwiazku z tym :o ale dodam, ze moja mama jest tez zafascynowana DM. kiedy zyla moja babcia, to tez wielbila DM. taka mam rodzine muzykalna:D moj dziadek sp. gral na gitarze; ja tez gram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam niestety ze umarł na dobre i nie chce mi sie roztrzasac juz tego wsyzystkiego.. ludzie nie moga sie pogodzic z jego smiercia, i zapewne stad czesc tych spekulacji. RIP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra🖐️ ja juz nie chce dolewac tutaj oliwy do ognia... ale powiem, ze dla organizmu stres jest najwiekszym wrogiem... biorac pod uwage, ze MJ bral te leki ponad 10lat+ narkozy= totalne oslabienie organizmu... dodac do tego nerwy, stres zwiazane z trasa... nie chce sobie tego wyobrazac... pewnie przezywal to strasznie... tyle lat Go nie bylo i teraz powrot krola popu... wszystkie oczy na Niego... obciazenie 10000%... ehhh:( Aden, naprawde podziwiam Twoje parcie do niezaleznosci i samodzielnosci. Super!!! :) 🌻 Ja taka nie bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bardzo chciałam się nauczyc grać na gitarze, ale to był słomiany zapał... Ale za to sobie spiewam:-D Ej, może założymy zespól? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taka nie bylam, ale od kad poznalam mojego sporo sie w sumie zmienilam:P moze to kwestia 5 lat roznicy?:P w kazdym razie dziekuje:) wiecie co dziewczyny..starsznie mnie ciekawi jak wygladacie. moze wysylamy sobie fotki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
O ale tu dzis goraco na tym formu :) I jaka różnorodnosć tematów.. Powiem Wam tak: Nie sadze, zeby MJ bawil sie w cos takiego jak sfingowanie wlasnej smierci..Gdzie by sie ukrywal, przeciez w koncu i tak by sie wydalo gdzie przebywa itd..Przeciez nie zylby tak calkiem sam tylko wokol niego znowu kreciliby sie jacys ludzie itd.. A co do goldengaci: o co chodzi z ta erekcja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman wiem, ze pisalas juz gdzies wczesniej o swoim wieku, ale nie przebije sie przez te setki stron :( Ale wychodzi na to ze jestesmy chyba w podobnym wieku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian-girl 🖐️ no zgadzam sie z Toba a co do golden gaci, to musisz pytac narcomanke.... Smooth, czekamy na Ciebie:) Aden, ja tak nieco jestem publiczna osoba, i wolalabym siebie nie wysylac... moge sie opisac..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no ja skonczylam 29 :) no to Woman ciekawe co to zawod uprawiasz? Tak, teraz czekamy na reszte! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na to ze Woman jest piosenkarką hihi:D:D to opisz sie jak nie chcesz zdj:) ja wam moge wyslac moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
haha :) no to w takim razie skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyves hyves
In the night time. Maybe even in the day time. All humans become fascinated by something. Living your life,can be with lies. It's believe that can make it happen so many times. Verification is what we often seek for. Even with the anger we sometimes feel inside.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×