Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

chodzi o to, że na początku MJ mówi, że nie lubi tras koncertowych, później mówi, że lubi kontakt z fanami, że jest niesamowita energia, ale że trasy są wyczerpujące, że mało sypia, że ciągle w innym miejscu, zmiany czasowe itd itp, no i koleś mówi, żeby zaczął tą wypowiedź jeszcze raz i żeby nie mówił, że nie lubi tras, bo to niefajnie brzmi, tak pesymistycznie, ale MJ mówi, no ale ja nie lubię tras, dalej że przechodzi przez piekło podczas tras hehe, no ale mówi ok, zrobię to pozytywnie, wy znacie prawdę...no i zaczyna od początku slowami "uwielbiam trasy":D i stąd ten śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden - ja nie mam chłopaka, ale akurat teraz mi to nie przeszkadza. Ja chyba zakochałam sie w Michaela, na poczatku w jego muzyce, a teraz w nim, ale to nienormalne, bo jego już nie ma, nie ma żadnej szansy, ze kiedyś go zobaczę na zywo. Kiedyś gdy zyl wszystko było jeszcze mozliwe, a teraz... no cóż, i tak bedę ogladac jego słodkie fotki i ślinić się do plakatów :-p A teraz ogladam Top 40 UK na mtv hits i właśnie leci They dont;t care... na miejscu 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love you liberian girl
przy tym zawsze płacze,-nie wiem dla czego...piekna melodia,piekne słowa,piekny głos...i autor przede wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też to uwielbiam i też przy tym płaczę, ale też przy Healthe world i innych, no a z drugiej strony ma też takie żywe energiczne piosenki. Niektóre kawałki MJ są dla mnie rockowe chociaż on tworzył pop. No ale dajmy na to Beat it, niedawno Fall out boy, których tez lubię zrobili tego cover i też mi się podoba w wersji punk-rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Witam wszystkich! Ktoś wcześniej pytał czy jestem ze śląska... TAK JESTEM:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian girl....tez wymiekam szczegolnie w ostatnim refrenie...I LOVE YOU LIBERIAN GIRL!...bosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamkim razie dolny slask pozrawia gorny slask;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Górny Śląsk dziękuje za pozdrowienia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ja tez ide na ten koncert. Nie miałam okazji zobaczyć go na żywo, to przynajmniej ten koncert na duzym ekranie może mi to zrekompensuje... Klamka a gdzie mieszkasz? Moze Multikino jest gdzieś w pobliżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamka do siebie mowisz?:o :P u mnie jeszcze są bilety, ale nie jade.. doszlam do wniosku, ze to by mnie jeszcze bardziej pograzylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zostawie was same? :o widze, ze fajnie wam sie rozmawia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka sie poleca - Wybacz, właśnie doszłam do tego wniosku co Ty. Ale spoko, ja nie oszalałam, tylko się nudziłam, a moje poczucie humoru jest dla wielu ludzi dość specyficzne czasami. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, bo juz krecilam na pogotowie :classic_cool::P a reszta gdzie sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ja już jestem:-D Musiałam was na chwilkę zostawić,ale juz wróciłam. Klamka przepraszam:-))) Hm, Klamka... ja bym pojechała...nawet wiecej niz 2 godziny... Przecież ludzie z Polski wybierali sie na jego koncert nawet do Londynu...wiec te dwie godziny pociagiem to jest pryszcz:-))) Tu sprawdzicie czy sa jeszcze wolne miejsca, jest mozliwość rezerwacji on-line. http://www.multikino.pl/repertuar,nastepnedni,13.html Klikacie w godzine seansu i sprawdzacie poszczególne sale. w Warszawie są juz 3 seanse! Fajnie byłoby potem podzielić się wrazeniami, nie sadzicie? IDŹCIE!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafie sie poryczec na urywkach koncertow z youtuba, a co dopiero na takim seansie?:o chyba nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
W tłumie ogląda się inaczej. Ludzie się ze soba solidaryzują:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×