Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość aaaniefankaMajkaaaa
Ja nie zmieniłam poglądów - dalej stoję po stronie ojca Majkela a nie po jego stronie. A wy? Nie bądźcie ciemniarkami! Tyle wam napiszę! Nie dajcie się demonowi Majkela. Kto tam miał rację? No ale po co są rasistami - czarna rasa ważna wielce bo sobie z Rosją poradzili. Oni sobie z Rosją poradzili - oni sobie zajechali całe państwo jak dla mnie , ale ich sprawa. Długoterminowo jak dla mnie. Rosja ich interesuje - oni powinni się od Rosji na 1000 km trzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniefankaMajkaaaa
No nie siedzi, ale wsadzą go za niego. Jego? Tam by trzeba wsadzić 20 lekarzy jak znam życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mieli go wsadzic to dawno by to zrobili. W tej sprawie nie ucierpi ani doktorek ani inni lekarze, zauważ że nawet kaucja była uwaga 75 tys dol a miala wynosic 350 tys wiec sama sobie reszte dopowiedz. Na tej sprawie cierpia tylko DZIECI MJ I JEGO FANI NIKT POZA TYM NIESTETY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniefankaMajkaaaa
Jego białe dzieci z probówki. I to trójka. No na razie nie siedzi, ale... myślałam, że sobie darują - dla dzieci powiedzą wsadzą czarnego. Pewnie nie wiedzą co mają mówić - troje białych dzieci wśród samych czarnych, nie? I jeszcze se wsadzili czarnego do kicia. Ciekawe co o tym myślą te dzieci? Jaka kariera przed nimi? Zrobią jakąś karierę? Chyba nie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniefankaMajkaaaa
No wiecie Majkel Dżekson dla Amerykanów to jest całe ich państwo oraz problemy ich. Począwszy od rasizmu i jego wybielenia. Bo poza tym nic więcej tam nie osiągnął dla nich. Co niby? Że z ojcem nie dał sobie rady. No ale się wybielił i to jest tam ważne jak znam życie. A jego najlepsze piosenki TAM to wszystko przed wybieleniem. Z dziecięcych lat. Dosłownie. No to o czym mówimy/piszem. Wasz Majkel i Majkel Amerykanów to 2 rózne osoby. To przed i po transformacji. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonic 3
niefanka, sezon na Bachledę się skończył i wracamy do źródeł? XSP, też mam takie wrażenie. To tkwi jak jakaś zadra:O boję się tego procesu, tego w jaki sposób ten idiota będzie chciał się wymigać od tego, tego, że nie będzie sprawiedliwości dla MJ XSP, ja chyba wiem o czym Ty mówisz... tylko nie chce mi się w to wierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniefanka...jesteś pod wpływem jakiś leków? Nie mogę nic zrozumieć z Twoich wypocin- brak logiki, myślenia...a ta składnia! Nie wiadomo o Ci tak naprawdę chodzi. Mieszasz się, plączesz, gubisz... chcesz chyba się pokłócić i zrobić szum wokół siebie. Twoje marne, w ogóle nieprzemyślane argumenty nie działają, szkoda Twich dwóch szarch komórek i jednej synapsy :) P.S. Życzę Ci dzieci z probówki- zobaczysz, jak he będziesz kochać... i docenisz wartość życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonic moja teoria narodziła w dniu śmierci MJ i jak narazie wszystko wskazuje na to że mam racje . Fakt cięzkie do uwierzenia ale najbardziej odpowiadajace stylowi samego MJ :( BO CZY ON MÓGŁ SOBIE POZWOLIC NA TO BY ODEJŚĆ W ZAPOMNIENIE W IŚCIE POŚMIEWISKOWYM STYLU ? A tak by niestety było ... lepiej zyc i umierać jako KRÓL - PRAWDA ? I NA ZAWSZE POZOSTAĆ ŻYWĄ LEGENDĄ I CUDOWNYM WS[POMNINIEM MILIONÓW LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE :) Niefanko - DZIECI czy biale czy czarne cierpią tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zgodzicie sie że 50 koncertów to jeden wielki absurd - zdrowy nastolatek by nie wytrzymał wysilku i presji i gdzies popełnił by bład a co dopiero 50 letni schorowany mężczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze że o owej teorii myslałam jeszcze za zycia MJ I zastanawialam sie tylko kiedy to nastąpi - co nie zmienia faktu że okrutnie boli ... :( świadomośc tego że MJ nie żyje ... i wolałabym nie miec racji :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonic 3
nie wiem już sama:( te słowa Murraya, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie... ale ktoś musiałby o tym wiedzieć wcześniej od niego samego.... tylko kto? ktoś z Jacksonów? oni nie są święci, ale wątpię żeby nie próbowali nie dopuścić do tego (przyjamniej matka) albo musiałby pozostawić jakiś przekonujący dowód na to, że taka była jego wola, inaczej automatycznie i szczerze oskarżaliby Murraya i nie próbowali tuszować prawdy i płacić za "kozła ofiarnego". a jeśli chodzi o tak długie śledztwo... ? nie rozumiem tego. oficjalnie nie mają chyba więcej informacji teraz niż przypuśmy we wrześniu. On kochał te dzieci, nie wiem czy mógłby je tak zostawić. Wiadomo, że chciał też zapewnić im przyszłość, fakt, że to co teraz się dzieje wokół jego osoby, jest bardziej "pozytywne" (w tym sensie, że mówi się o nim lepiej, więcej na temat jego muzyki, geniuszu, stał się legendą i wszystko teraz lepiej się sprzedaje), ale gdyby to była prawda, to przynajmniej spisałby nowy testament a nie pozostawił ten sprzed 7 lat. przyznam, że chwila jego śmierci, tuż przed koncertami jest trochę dziwna. Tylko może za Murraya płaci ktoś inny?:O tam się działy dziwne rzeczy na jakiś tydzień przed. pojawiają się głosy, że ochroniarze nie dopuszczali do niego fanów, tak jak wcześniej. Michael mówił, że wyraził zgodę tylko na 10 koncertów, a następne 40 zostały mu w jakiś sposób narzucone.Mówił to do fanów po jednej z prób, prawie płakał, mówił, że mało je, że nie wie jak da radę, ale już nie ma wyjścia (był z tego filmik po jego śmierci, ale teraz już nikt nie może go znaleźć). wokół niego było pełno dziwnych, powiązanych ze sobą ludzi (Phillips i Tohme byli szwagrami, Tohme miał jakieś powiązania z Barakkiem z Colony Capital). Być może ta zwiększona liczba koncertów to znowu robota Tohme, który kiedyś już coś nawiwijał w związku z tą aukcją rzeczy Michaela w marcu. Mike nie dał zgody na aukcję tych wszystkich rzeczy. Próbowano to potem odkręcać, był jakiś proces, w końcu zgodzili się zrobić z tego wystawę a po zakończeniu zwrócić MIchaelowi te przedmioty. To całe zamieszanie to była wina Tohme. A teraz po rozprawie Joe powiedział, że ten drań nie oddał tych rzeczy dzieciom Michaela, chociaż już dawno powinien to zrobić (btw, Joe powiedział też, że Dileo odebrał nagrodę Grammy bez zgody rodziny i do dziś nagrody dzieciom nie przekazał) Karen i Samanta niedawno pisały na facebooku ciekawe rzeczy o Tohme i podsuwaniu przez niego Michaelowi jakichś papierów do podpisu w ciemności... tam działo się coś bardzo niedobrego:( ale czy on chciał w ten sposób od tego uciec? nie wiem co mam myśleć. tak mało wiarygodnych informacji dociera do fanów. biedny Michael, biedne dzieciaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonic 3
Karen Faye Kissinger tell me your thoughts: All of Michael's possessions were gathered and cataloged several months before his death. Karen Faye Kissinger remember...DR. TOHME emptied out Neverland and was preparing to auction off his possessions SAM FF (follower fan) You and I talked about that at lunch. Took it all away from him and displayed it all just a few blocks away from his house. When we told Michael about it he got angry, he had been told it wouldn't happen and he believed it. Karen Faye Kissinger it just really bothers me....that this inventory was done prior to his death. Karen Faye Kissinger his things are on exhibit.... Karen Faye Kissinger I believe AEG is producing the exhibit Karen Faye Kissinger Michael did fire Tohme (17th June) ...but he was in the hospital when Michael died. Can anyone make sense of that? SAM FF I remember Thome Thome coming to Michael's house at night after he had been to the doctor's and made him sign papers outside in the dark.... SAM FF Brian Oxman has my testimony of everything I witnessed, or most of it. SAM FF That's right, at night, in the dark, outside, when he had been to the doctor's...shocked?! SAM FF We saw so much....you have no idea! SAM FF In the end Julien's auction made millions without even needing to auction off his things that still now one has their hands on...And Michael's will (the one they're trying to make us believe is the latest will) doesn't state any ownership over any of his propoerties and physical belongings....INTRESTING! SAM FF This is only the tip of the iceberg, people. There are tons of people that need to be dragged to jail. The doctors, his security, his management, AEG, SONY etc...They all took advantage of him and watched him suffer and ultimately killed him. SAM FF When we asked Michael if he had himself gone to see the exhibition a mile away he said "No, no, they took care of it! It's not happening! It was a mistake!", and we said "no Michael, we were just there, it's on!", and he put his hands over his ears and said "I don't want to hear those things! It makes me angry!". SAM FF Last time I saw Michael, at 1.30am on June 25th, he looked fine, I saw him dance that night...I believe something had changed thoe last two days...and I don't want to go into right now.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie miałam jakiś czas temu pytać czy któraś z Was czyta Karen na fb i czy coś ciekawego tam jest..także dzięki Sonic 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonic 3
nie ma za co :) akurat przyszłam tu jeszcze coś wkleić, bo to ciekawe. Karen napisała kilka godzin temu: who has noticed: all of Michael's children's names are incorrect on "his" will? http://www.facebook.com/profile.php?v=feed&story_fbid=298157459678&id=1464473223 hmm... według tego testamentu z 2002, dzieci mają na imię: -PRINCE MICHAEL JACKSON, JR., -PARIS MICHAEL KATHERINE JACKSON -PRINCE MICHAEL JOSEPH JACKSON II http://i2.cdn.turner.com/cnn/2009/images/07/01/michael.jackson.will.pdf ale tu chyba tylko imiona Paris się zgadzają, czy się mylę?czyli ona sugeruje, że testament jest fałszywy? :O pod tą jej wypowiedzią wpisała się osoba z TINI: Very hilarious Branca was fired in 2006 and reappears as an executor in June 2009! Then, he co-execture with MCClain and both of them, not only decide whether or not approve MJ's memorabilia, official parties, exhibitions etc.. but also they take now 10% of those sales, OTHER than earning a lot of millions of $ "just to execute" this likely fake will. This is a fraud itself. Then, dates and names are wrong and the fact D. Ross was named as tutor when she herself was astonished by this, because she hadn't see Michael for years and didn't know those kids almost neither. So are they thinking we are all corrupted and blind??? Why don't Jacksons get a calligraphy expert and see who really wrote it? MJ's kids are losing a lot of money that is going to Branca, Dileo, Mottola, Thome Thome, Phillips and all those ppl there. They don't want to give any official doc to Joe, calling for privacy laws, while his Father has the right to know the truth, much more than anyone else. Is that possible all US authorities are corrupted? NO WAY! So we must fight to find the honest ones, willing to hear our, his family and his true friends's voices and give us J.U.S.T.I.C.E. once and for all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie karen i jej nie ufam....nie wiem czemu ale to juz tak od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonic 3
Just 48 hours before his death, Michael Jackson was “in a high state of stress and emotional drama, fearing that he would never be able to complete the 50-concert run in London, and it would kill him.” That’s the inside word from one of the closest business friend’s of the late King of Pop who he turned to often when problems were at their darkest. I am sworn to never release his identity. The night that the rehearsals were filmed and recorded at the Staples Center in L.A., Michael returned home “exhausted, highly strung, stressed and sweating profusely.” Click HERE for CNN video of the rehearsals on YouTube. Michael reportedly said: “We did it, but we can’t go on. I’ll never make all 50. It will kill me.” Michael’s confidante told me that he had come up with a last-minute plan to meet everybody’s needs. He wanted AEG to stage the This Is It show as a one-night world spectacular -- the largest one-time pop music event in history. It would be produced live from London, and it would be available in movie theaters, arenas and concert halls around the world simultaneously with immediate CD and DVD release The concept was that Michael would still earn the money he desperately needed and AEG would make the same money in one night as they would from 50 shows. Michael apparently believed it would work and everybody would be happy, but he was stressed beyond belief if AEG insisted on going with the original plan, according to his confidante. “He couldn’t sleep, he was exhausted, and he was more stressed than he’d ever been in his life,” I was told. “At the very moment he should have been able to get back on top of the world, he worried so much he wouldn’t be able to execute it, and disaster loomed. He thought this new plan was the best solution.” But top business executives reportedly rejected what Michael proposed. His plan was nixed. He became even more stressed, and, according to my source, it was that stress and high-wired sleeplessness that drove him to seek relief in the illegally prescribed anesthesia that should have only been used in a hospital operating room http://www.vegasdeluxe.com/blogs/luxe-life/2009/jul/06/exclusive-michael-jacksons-last-minute-bid-fight-e/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Karen. Zawsze wydawała mi się "dziwna", ale nie wiedzieć czemu, w tym wszystkim jednak szczera...może to moja naiwność;) co do tego, o czym wyżej można czytać. Już jestem głupia:) nie wiem nic, wszystko to takie pokrętne. Dużo dziwnych zbiegów okoliczności, przypadków. Wasza teoria choc przykra bardzo i wolałabym,żeby nie była prawdziwa, to jednak daje jednak do myślenia... odnośnie raportu, nie mogę niestety otworzyć tego pliku, także znam tylko z fragmentów, o których mówicie i które sa publikowane na innych str. Ale czy nie wydaje Wam się dziwne, że skoro do wezwania karetki minęło tyle czasu, a murray jako, jakby nie było lekarz, wiedział co się dzieje, co zrobił podając ten lek i mógł się spodziewać, jakie będą zarzuty, to spokojnie czekał na przyjazd karetki, a później policji? Nie sugeruję tutaj "zacierania śladów", ale tak się głośno zastanawiam (czytając w raporcie, ile butelek, fiolek, po jakich lekach znaleziono), że czekalby sobie spokojnie, aż policja wszystko dokladnie spisze i będzie miała dowody przeciwko niemu? /inna sprawa, że i tak by do tego doszli/ tak, jak pisałam, nic juz nie wiem, nic nie jest proste w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu wszystko jest dziwne
w jego zoladku znaleziono propofol,a ten podaje sie dozylnie. mial dosc powazne problemy z jednym plucem. na mjjc zastanawiaja sie jakim cudem przeszedl badania przed koncertami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniefankaMajkaaaa ty to stoisz po stronie psychicznie chorych...a szatan twoim pasterzem co hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7687544
hej. dziewczyny, szukam strony z archiwalnymi skanami gazet z MJ. kiedyś coś takiego widziałam, była bardzo duża baza tych artykułów (zwłaszcza z lat 70 i 80), ale teraz nie mogę znaleźć :( może macie namiary na coś takiego. wydaje mi się, że nawet tu kiedyś coś z tego wklejałam, ale nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaaa
na świecie jest tylko 2 mężczyzn wartych prawdziwej i bezwarunkowej i wielkiej miłości - Michael Jackson i Jezus... Mam nadzieje że za to bluźnierstwo nie pójde do piekła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że kochał swoje dzieci , i właśnie dla nich to zrobił. Zabezpieczył im przyszłość. Przemyślał każdy szczegół. Jestem tego pewna - ale jak juz pisalam to moje zdanie i nikt nie musi sie z tym zgadzac a już przynajmniej do czasu uniewinnienia doktorka albo śmiesznego wyroku dla niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość another part of me
butterflies tak to dziwne.ale przypominacie sobie kiedy odkryto te leki?tam cos bylo nie tak z zabezpieczeniem i przeszukaniem domu.wydaje mi sie,ze za pierwszym razem nic takiego nie znalezli,dopiero za drugim,wraz z ta poplamiona bluzka.Moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
Nawiedzona,mocno powiedziane,ale zgodze sie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzonaaaa
jestem fanką Michaela odkąd skończyłam 9 lat a dziś mam 27;) na kafeterii też kiedyś dawno temu założyłam temat o Michaelu Jacksonie i nie pamiętam nawet tytułu, mało kto się odezwał:O a po za tym ... wcale nie byłabym zdziwiona gdyby się okazało że Jezus wrócił na ziemię aby wcielić się w Michaela Jacksona :classic_cool: wiem odbiło mi ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×