Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ja wlasnie koncze pierwszego;p Ale na jednym sie nie skonczy;ppp mniaM MNIAM;p dodalam jeszcze ser i papryke;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade;) farsz jeszcze mi zostal tylko jajekl juz nie mam bo jedno rozbilam o podloge;)))))))) moja inteligencja!! Kiedys zrobilam tak ze zamiast calosc w misce to bialko bylo na ziemii a zoltko w misce;)))))))))))))) i dzis bym psa zadusila.. ehh;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mną naleśniki wczoraj chodziły, chyba też sobie narobię w weekend :) Goga to teraz tylko czekać do obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko u mnie polowa nalesnikow jest bez jaja bo zapomnialam;) jak opowiadalkam mamie o moich dzisiejszych gafach to pewnie na koncu busa ja slyszeli jak sie smiala;)))))))))))) juz sie wyszorowalas??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo;p Kajtek na mnie szczeka bo jesc mu sie chce;p zciaga mi spodnice a to ze ona na gumce to raz zciagnal ja patelnie nioslam, a jak mam okno na droge do sklepu.. ale mial ktos polewke;(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Goga;p lepiuej miec to juz z glowy;p dzidzia bedzie Cie wspierała cały czas;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama mi dziś oznajmiła, że adoptowała psa ze schroniska chociaż w domu już jednego ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijta Slodko;)))))))))))))))) E no! Banmon fajna masz mame;p moja mama woli samotnosc;p A jakiego Banmon chcialabys pieska ba ja chce jeszcze syberiana haskiego i owczarka flandryjskiego;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to kupię sobie buldożka francuskiego suczkę oczywiście, wczesniej miałam doga niemieckiego błękitną sukę no ale 5 lat temu zdechła :( generlanie całe życie z psem byłam wychowywana lub z innymi mniejszymi zwierzakami które se kupowałam i teraz jakos mi tak dziko bez zwierzaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie martw sie..;) Bedzie szkrabik bedzie psina;pppp ja to moje zwierzaczki traktuje jak dzieci;)))) Jaqnusz to sie ze mnie smieje;))))))))))) bo gabrysia ma goraczke i tylko zasypia jak ja przytule i miziam;pp co jak co ale on nawet sie stara.. kazde chce sie bawic przytulac;p ponaga mi;PPPPPPPPPPP tylko janek woli spac ale jak go zawolam to wychodzi i otwiera oczka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie ja...
Ja tez sie staram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabska kuchnia
http://www.allegro.pl/item763611285_tajin_tajine_tagine_tadzin_arabski_garnek_maroko.html zdrowe, egzotyczne gotowanie w marokanskim naczyniu ceramicznym na ogien, na grila, na plyte i do piekarnika. Dostepne w aukcjach allegro uzytkownika MarokoStyle lub w naszym sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ... Polecamy, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiem ze musze zrobic te badania, bo inaczej sie nie uspokoje! i w zyciu nie zajde w ciaże, bo sie bede cały czas stresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... ...0 7.10 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz i sie uspokoisz;pppppp Banmon, jak tam???? Mniemam ze okres do Ciebie nie przyszedl????? Goga, gdzies jest???? Amerie, teskno tu za Toba!!!!! HopU;)))))))))))) pisz cos;ddd Smile, kiedy Ty wreszcie wrocisz????????????? Marzenka, pisz co porabioasz;pppppppppppp Dagus ostatnio Ciebie tu w ogole nie ma;( Jak tam fasolinka???? A co u Ciebie xkalanderka??? Dobrze sie czujesz???? Piszcie bo tu pustki;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny jestem, ale tylko czytam, bo źle się czuję i nie mam na nic siły, a niestety do pracy chodzić muszę :( Ciągle jest mi niedobrze i wymiotuję, chodzę ciągle zmęczona, rozdrażniona i płaczliwa a wyje zawsze wtedy jak się przyklejam do sedesu ;( Dziewczyny to jak się czuję jest naprawdę okropne. Jak uda mi się coś zjeść i zostawić w żołądku to czuję się jakbym tam jakis kamień nosiła... Z fasolką przypuszczam, że wszystko ok. Jutro jedziemy do ginki. Wyniki krwi mam fantastyczne więc pod tym względem jest dobrze :) Ale tak bym chciała, żeby te wszystkie dolegliwości mi minęły, bo mam już napawdę dość wszystkiego.... Siedzę w pracy, pogryzam krakersy, mam nadzieję ze zostana tam gdzie ich miejsce, bo dzisiaj całe śniadanie zmarnowałam w kibelku ;( Pozdrawiam Was i czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... ...0 7.10 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................6............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nie mam za bardzo co pisać poza tym ze ok i jestem przeziębiona ledwo dycham :-o 3 majcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bardzo szkoda że to dziadostwo przylazło do Ciebie :o ale zobaczysz że wreszcie się uda :) następne staranka przed Tobą 🌼. A poza tym byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×