Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista na 4 dni przed owulacja nie powinniscie współżyć, zeby nasienie było lepszej jakości i, zebyscie mieli większą ochote i przyjemność z tego :) tak przynajmniej słyszałam- kupcie sobie testy owulacyjne, na necie to niewielka kasa, conajmniej 10 szt i testujcie, polecam- ponoć bardzo skuteczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jak mi prześlą te testy owulacyjne, to mi się przydadzą dopiero na następny cykl starań, bo w tym cyklu chyba nie będzie sensu ich użyć....:( Więc ten cykl traktuję tak na chybił trafił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat i Everlast- mój lekarz powiedział, aby nie kochać się codziennie, tylko co mniej więcej 2-3 dni, bo wtedy nasienie faktycznie lepiej dojrzewa, jest lepszej jakości. Natomiast tuż przed owulacją właśnie wskazany jest seks, ponieważ jak ktoś np. stara się o dziewczynkę, powinien współżyć właśnie 2-3 dni przed owulką. Bo w sam dzień owulki jest większa szansa na chłopaka- tak mówi metoda owulacyjna planowania płci:P Poza tym na 4 dni przed owulacją są już dni płodne, a wątpię, by któraś z nas chciała marnować takie okazje, tym bardziej, że owulacja może się lekko przesunąć zawsze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nic nie będę kupować, bo ciągle mam nadzieję na to, że @ nie dostanę:P Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko jeszcze wiedzieć kiedy się ma tą owulację :O Kupie te testy, ale pewnie je dostane w przyszłym tygodniu....więc nie na ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny testy wykrywają owulację na 24-36 godzin wcześniej, wiec opłłaca się je kupić, ja tez byłam septyczna, a wykyło idealnie- pokrylo sie to z faktem wystapienia sluzu szyjkowego przed owulacją, ale zrobicie jak uważacie... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR_CT.
LOLCIA moje gratulacje! Mam nadzieje ze juz tak zostanie I Mazda po kolei bedzie widziec 2 krechy!!!! Scherza, zakleciem zakleta co sie z wami dzieje nic nie piszecie, ale moze to I dobrze, odpoczywajcie!!!! Kto tam nastepny w Kolejce? Arista I agula powodzenia.... Oby wam sie udalo!!!! Co do mnie to mam teraz bole cycuchoof na calego.... Podbrzusze zaczyna powoli pobolewac jak na @... To moj 25dc, ostatni cykl by 30to dniowy, ogolnie sa 29-32 dniowe!!!! Zobaczymy, trzymam palce skrzyrzowane oby jednak ten cykl przedluzyl sie na 9cio miesieczny!!!! czarnaONA czaruj czaruj, jak narazie co powiedzialas o zafosolkowaniu, tak sie stalo!!!!! Powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny- ja uciekam, bo mój ukochany przyszedł:) AR_CT - nie dziękuję, by nie zapeszyć. dziś mój 30 dzień cyklu, jutro ostatni dzień i się okaże... Dobrej nocy, szczególnie Tobie, Żaneto- wyśnij tym razem moją ciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- ja mam dziś 23 dzień cyklu i tez czekam.....ale nie sądzę, zebym była, mam ciut nabrzmiane piersi i dzis czułam takie rwanie w jajnikach....jak miałam w czasie ciazy, ale w 2 trymestrze, no nic, trza czekać.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja do expertoof nie naleze ale wydaje mi sie ze ze jazda cisza jest innaa.... Ja tez mam bole w cycochach I na dole, prawy jajnik ciagnie w dol jak wariat!!!! Arista masz racje nie dziekuj nie dziekuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia.... no to czekamy.... DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI ZA WAS...... mam nadzieje ze jutro dowiemy sie ze nastepna z was wskakuje do tabelki zafasolkowanych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki lolcia wielkie gratulacje i przesylaj te ciazowe fluidki na nas wszystkie abys i my mogly sie cieszyc z dwuch kreseczek. zycze wszystkim aby te wstretne@ nie przyszly a kysz a kysz no i mam szczera na dzieje ze jutro kilka z was da nam fajna wiadomosc ze nie dostaly@ moj to jest 20 dc cyklu i tez nie ma na razie ale ja to nie wiem kiedy mam sie jej tak naprawde spodziewac bo mi sie franca rozregulowala ostatnia mialam po 19 dniach wiec zobaczymy a i wreszcie dopisuje sie do tabelki mam nadzieje ze aktualnej STARACZKI: agnes505---------1-------- 19.07- 27.07------23------........Radomsko CzarnaONA-----3-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................12/08.........28/29... ......Katowice taka jedna chicago........2..................??????.............30...........usa,chicago CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć lolcia52........2....................?.................2 2.......nowy sacz....? Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie no to teraz juz jestem oficjalnie straczka bardzo bym chciala uczestniczyc w tych waszych dyskusjach ale nie stety roznica czasu wiec kiedy przychodze nadrabiam zaleglosci w czytaniu.i cos tam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z was sie pytala co stosowac i czy mozna na roztepy aby sie nie pojawily w czasie ciazy. na samym poczatku czyli w pierwszym trymestrze nie powinno sie stosowac zadnych kosmetykow na roztepy bo moga zaszkodzic plodu tylko tak jak dziewczyny napisaly jakas oliwe dla dzieci lub zwykly kerem do ciala natomiast juz po pierwszym trzymestrze czyli tak ok 4 mis mozna juz uzywac specyfikow na roztepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziekuje bardzo za wszystkie gratulacje neprawde sie ciesze:) niestety testu nie mam bo z tego wszystkiego z tego szoku wyzucilam go bo balam sie ze ta 2 kreska zniknie:) zrobilam test nawet 2 testy po poludniu i wyszly 2 grube krechy:) teraz oczywiscie zaczelam sie martwic bym nie mial zadnych mdłości bo jak narazie to nie chce by rodzice o czym kolwiek wiedzieli w szczegulnosci ze z nimi mieszkam:) cycuchy bardzo mnie bola i sa wieksze niz zazwyczaj .. musze chyba kupic nowy stanik:) do lekaza wybieram sie w przyszlym tygodniu na 1 badanie i wtedy dowiem sie dolkadnie ktury tydzien i kiedy data porodu ale z moich obliczen to marzec kwiecien:) scherza ja bym juz sie smarowala tymi kremami bo skura musi sie zaczac przyzwyczajac do spoecifiku byy zaczol dzialac:P ' reszcie dziewczyn zycze 2 kresek z calego serduszka ..przesylajac ciazowe fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane co tak dlugo spicie:) kurcze strasznie bola mnie plecki...:( prawie cala noc nie spoalam nie dosc ze bolalo to jeszcze straszna burza byla......:( niestety u mnie pada i jest zimno ale jakos szczegulnioe mi to nie przeszkadza:) pozdrawiam i mam nadzieje ze kturas zaraz sie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpie od 6 , bo ze snu w dalszym ciągu wybudzają mnie mdłości po prostu masakra...no ale wszystko jestem w stanie znieść dla fasolki....od dzisiaj będę sie smarować jak na razie oliwką dla dzieci, to chyba ARista poleciła.. :) brzuch mam taki wzdędy....ze nie dopinam sie w sopdenki...biodra też już się powiększyły.....ja powiedziałam już rodzicom i teściom...radość niezapomniana no i mamy już szalały w sklepach więc mam już całą wyprawkę he he ale w neutralnych kolorach całe szczęscie.....że o tym pomyślały.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej scherza:) ja mam zamiar powiedziec rodzicom i tesciom po slubie:) mam nadzieje ze do tego czasu nic sie nie wyda:) kochan powiedz mi od kiedy liczy sie ciaze..to znaczy jej poczatek od daty ostatniej miesiaczki czy owulacji bo ja zielona jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana od ostatniej miesiazki... ale lekarz jak zrobi ci usg to wtedy na podstawie wielkości pecherzyka potwierdzi który to tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak os odtatniej miesiaczki to bedzie okolo 5 tygodnia:) kurcze a ja myslalm ze to dopiero 3:) kurcze tyle mam obaw..watpliwosci:( a ty kochana jak sie czujesz.....mnie tylko bola plecy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie mam się dobrze cały czas leżę..... wczoraj coś próbowałam zrobić to od razu brzuch mnie zaczął boleć..i zaraz poleciałam do łóżeczka.....tylko mdłości mi dokuczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadnych mdlosci nie czuje ..jestem zdziwiona ale sie ciesze:). a powiedz i bylas juz moze na usg jesli tak to co juz bylo widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już dwa razy za pierwszym razem było widać pęcherzyk tz domek dla dzidziusia wielkości 5 mm a 6 dni pózniej też byłam i domek był już wielkości 9 mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w sumie to jaj jestem zdziwiona ze to juz 5 tydzien:) ja do lekarza ide za tydzin wiec mam nadzieje ze cos bedzie widac:) jak szperalam po necie to wyczytalam ze czasem w 6 tygodniu widac juz bijace serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ostatnio w piątym tyg. zobaczyła dwa bijące serduszka... :D niezle co ? z lekka była zaskoczona..... a zaszła szybko po odstawieniu tab. antykoncepcyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale:) ja teraz okupuje strony na temay ciazy i znalazlam kalkurator ktury oklicza tygodie ciazy i wyszlo ok5 lub 6 a termin porodu na poczoatek kwietnie:) normalnie szaleje.. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) musze sie troszke uspokoic..:)i wziasc w garsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może bedziemy rodzić razem ja mam na 2 kwietnia :D ja mam jedną ksiązekę i tylko na niej się opieram a z tego co już wiem to jedz duzo warzyw i owoców i nie jedz TATARA , SERKÓW PLESIOWYCH, FETY, CAMEMBERT, MIĘSO ZAWSZE DOBRZE UPIECZONE, SALAMI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×