Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

i dodam, ze mi calkiem zanikl sluz do spodziewanej @ a pozniej przez kilka tyg balamn sie ze poronilam, bo mialam "chlup" w mAjtach,a to tylko nawal sluzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kurcze mam nadzieje ze tez za niedlugi czas bedziemy trzymac test 2 kreskowy w torebce:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wsadzę w specjalne pudeleczko, które przygotuję dla mojego dziddziusia, w kórym bedzie test, pępek, karta ciąży, pamiatka chrztu itd.... prezent ten moje maleństwo dostanie na 18 urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek żal, dziewczyny nie wchodxcie w to, jakiś gówniarz urządził sobie gre, każde kliknięcie do jakies grosze do kubka menela.... Mój 12letni kuzyn w to gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale sie maczytalam! Strefa czasowa daje mi duzo do czytania, jak wy zaczynacie pisac to ja smacznie spie, potem praca I wlasnie dopiro mialam czas poczytac!! Trzymam kciuki za te ktore robia testy w najblizszym czasie! CzarnaONA-> nastepny cykl nalezy do ciebie kochana! Sorku ze sie nie udzielam na topicku za czesto, ale w pracy zawrot glowy, a dostepu do kompa nie mam, uzywam do tego mojej kom. Co do objawow, chlercia@ ma byc za tyle czasu, a ja mam Takie bole jajnikow, I podbrzusza ze glowa mala! Staram sie nie myslec o tym ale czuje je caly czas!!!! Pozatym pogode mamy super wlasnie jestem ha basenie, szkoda ze nie moge do niego wskoczyc, moja mala co sie Nia opikuje jeszcze nosi pieluche, a te zapipuszkowane nie moga byc w duzym basenie! Takze co mi zostali moczyc nogi w basenie dla bobasoof! Zajrze za jakis czas jak mala pujdzue soac, sorki jeszcze raz ze sie nie udzielam, chociaz bardzo bym chcial, zazdroszcze jak cxytam I widze jak sie zaprzyjaznilyscie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek to nie forum dla takich jak Ty... WYNOCHA oszuscie!!!!!!!!! Jestem dzis wkurwiona i nie potrzeba nam takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przeczytalam wasz topick i fajnie tu a i atmosfera fajna wiec jesli mi pozwolicie dolaczyc bylo by super. to bedzie moj 2 cykl staran o druga dzidzie.mam 30 lat a w listopadzie bedzie 31 wiec najwyzszy czas jesli chce miec drugie a i to ze wiecej nie planuje. moja mala julka ma 2 latka skonczone w czerwcu i mysle ze to tez dobry czas na rodzenstwo dla niej a i ja jeszcze nie wyszlam z wprawy a pozniej to i ja moge byc za stara i z lenistwa sie nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakleciem zaczarowana aerdevzne gratulacje, a jednak, ktos mial racje mowiac ze jak jedna zacznie to potem sie sypie jedna za druga, no to kto na tabelce nastepny ???? Zaraz bedIe matrons zafasolkowana!!!! Hej taka jedna, widze ze tez tu zajrzalas?! Wpisuj sie do tabelki! Razem weselej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zakleciem zkleta, ale masz krechy na tescie, tylko pozazdroscic, jeszcze raz gratuluje no I sypmy sie z zafasolkowaniem, juz mamy trzy w zaciazonych!!!!! TERAZ CZAS NA NAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, Dianka90 I jak zakleciem zkleta-przesylajcue fibre fale dla starajacych sie!!!!! Jest ktos na forum? Wszyscy pewnie kolacyjkie szykuja? A u mnie seidel dnia, jak zwykle jak najwiecej sie na Kade dzieje to mnie nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08----------24-----------We j herowo karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namieszalam!!!! Jak wroce do domku to poprawie! A jak ktoras ma teraz czas to zapraszam do poprawki! Sorki cos mi net szfankyje w kom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zakleciem, troszke namieszalam, nie wypisalam cue ze stataczek inie napusalam mijscowosvi, net mi pada w tel.. Takze jak masz czas to mozesz mnie poprawic! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę :) STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole karolla8787----1-------------------30.07 -------- 22 -----------Łódź mala24lb-------3-------------------25.07--------- 24---- -------Polkowice Everlast--------1--------------------30.07---------28--- ---------Śląskie A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1-------------28.07 ???------19zaraz 20------------Łódź fibisiunia-----1-----------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Lolcia52.........2....................02.08........22... ..........nowy sacz monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakleta ---> Gratuluje :D A tatus to normalnie strzelec wyborowy, jeden cykl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ Ale zaszalałyście z tym pisaniem, nie nadążam tego czytać, witam i ściskam wszystkie nowe staraczki 🖐️. A.R_CT - nic się nie martw, ja też nie mam jak pisać, najpierw jestem w pracy potem przychodzę, to piorę sprzątam, gotuję, a na koniec zasiadam do kompa i czytam zaległości ;) Jak zaklęciem zaklęta - spokojnie nie denerwuj się, małe plamienia czasem się zdarzają. Jeśli masz możliwość to powtórz test, a jeśli masz więcej cierpliwości to poczekaj do jutra i rano go powtórz a potem idź do gina. Te Twoje obolałe piersi jak opisywałaś też mi wyglądały na objaw ciąży, zrobiłaś test mówisz, że wyszły 2 gube krechy. Masz mocne te plamienie, czy są niewielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta- HURA HURA Gratuluję serdecznie :) Mnie może w przyszłym miesiącu się uda.Na razie nacieszę się siostrzenicą. Najgorsze, że ja mogę czekać, ale już się zaczynam bać, że coś ze mną nie teges:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to znowu ja.Wróciłam. Okres mam, ale czekam cierpliwie na następne dni płodne. Everlast A ty kiedy robisz?Czy już robiłaś teścik. Zaklęta nie martw.Gratuluje serdecznie :) Na pewno jest ok. Jak wspomniała Everlast występują małe krwawienia nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, rety...czy mnie zawsze omija to, co najlepsze:D??? ZAKLĘTA- GRATULACJE!!! Rety, ciężarnych przybywa nam z prędkością światła, więc moje drogie staraczki- szykujmy się! Mówiłam, że to zaraźliwe:) Witam także nowe koleżanki:) Kurczę, sporo czasu zajęło mi przeczytanie tych... prawie 10 stron, które żeście zapisały:) Macie rację, nasz topik jest super:) No ale co się dziwić, skoro my jesteśmy super? :D Któraś z Was napisała, że nie spodziewała się, że będzie mieć przyjaciółki z netu- ja też się nie spodziewałam, że to się tak fajnie wszystko rozwinie! Znamy się krótko i na razie tylko wirtualnie- ale ja już czuję, że to będzie coś więcej, taka bardziej owocna znajomość... Kochane dziewczęta- napisałyście dziś tyle, że nawet nie wiem, jak się włączyć do tej rozmowy i co napisać...naprawdę dech mi zapiera:) Moze napiszę tylko, że byłam dziś na koncercie Kukiza, całkiem przypadkiem odkryłam, że właśnie daje koncert w parku, koło mojego bloku:) A poza tym objawy wcześniej przeze mnie wymieniane utrzymują się- śluz biały, normalny, lekkie bóle głowy, bóla podbrzusza i kłucie w jajnikach (o, czuję je nawet teraz...). Martwi mnie tylko temperatura, bo mierzę ją od kilku dni i jest strasznie niska- około 36,2-36,3 stopnia...ale cóż. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista A ty już robiłaś test? Coś chyba pisałaś na początku, że na koniec miesiąca masz dostać. Witam wogóle, trochę nie pisałam.Mam nadzieję, że Ci się uda Aristo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, Mala... Do mojej @ jeszcze kupa czasu, dopiero koło 7.08...Także jeszcze sobie z testem poczekam. Profilaktycznie i tak robię testy co mniej więcej tydzień, tak w razie czego:P Ale robiłam wczoraj i właśnie też był negatywny... Starałam sobie przypomnieć, jak to było w poprzedniej ciąży- no i jak poszłam do gina i stwierdził 6-7 tydzien, to byłam 1 tydzien po zrobieniu testu mniej więcej- więc test wykrył mi około 4-5 tygodniową ciążę. A teraz nawet jeśli mi się udało, to i tak: seks był 19, więc zapłodnienie około 21. Po zapłodnieniu jeszcze nie wytwarza się hCH, tylko przy zagnieżdżeniu się zarodka, a on zagnieżdża się około 5-7 dni po seksie (w zależności od tego, w którym miejscu jajowodu była komórka jajowa w czasie zapłodnienia). Więc zagnieżdżenie powinno być...hm- dzisiaj:) Do tego testy wykrywają obecność hCH po około tygodniu od momentu zagnieżdżenia- więc najwczesniej test pokaże mi coś dokładnie za tydzień:) Pojadę na Woodstock, to nie będę o tym myślała a potem wrócę i zrobię sobie teścik:) Dziewczyny- obiecuję Wam, że jeśli uda mi się wreszcie zajść w ciążę, to zapraszam Was do Opola normalnie na imprezę (wówczas dla mnie bezalkoholową:D i dla niektórych z nas)...Co Wy na to:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×