Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

szkoda, że moje nie są:( ale kiedyś będą:):) Mam nadzieje Co tam zaklęta u Ciebie?? cO PORABIASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajze puzniej bo muj nażeczony chce mnie na lody wyciągnąć :) i siedzi i podglada co pisze, wiec uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647 kasia8923@wp.pl :) Ja byłam teraz u mamy , zjadłam 2 talerze rosołu. Boli mnie brzuch i głowa. Nic mi się nie chce. Pospałam trochę , ale ciągle jestem śpiąca. Cały czas myśle , żeby tylko z moją Fasoliną było wszystko ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakleta ja ci przesle fote jutro bo teraz niesiedze na swoim kompie a tu niemam zadnych swoich zdiec jest tu ktos wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie pospisywalam wszystkie maile na kartke (jeestem w pracy) I jak wroce do domu to powysylam wam wazystkim maile z moim zdjeciem, zdjeciami!!!! Teraz lece zakladaejla kafeteryjnego, zw zeby wam go ujawnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mowilam zdjecia quake jak bede w domku, jak Macie czas to slijcie do mnie na a.r_ct@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Bardzo chciałabym z Wami pisać tak na bieżąco, ale niestety nie mam jak. Wtedy jak przychodzę z pracy to czytam co tam naskrobałyście, a jest tego tyleeeeee, że nie dam rady odpisać każdej z osobna :( Ale pamiętajcie o mnie Myszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę fotki, ja też mój mail to bukowskal@wp.pl Ja pospisuję adresy i postaram się wysłać jutro.Trochę teraz zajęta jestem siostrzenicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje Wam posłać fotki, ale w pierwszym mailu zapomniałam je dołączyć :P Więc spróbuje jeszcze raz, a mój mail to: made_of_sun@tlen.pl Jak kogoś pominęłam to krzyczcie :) Jak zaklęciem - nie mam żadnej wątpliwości, na 100% jesteś w ciąży, więc kochana o niczym innym nie myśl tylko dbaj teraz o siebie :* Dziewczyny posyłajcie swoje ciążowe fluidy, byśmy również zaciążyły i dołączyły do Was jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospisywalam wasze meile i jutro powysyłam muj meil to rudzi215@wp.pl a jeszcz napiszcie jak sie nazywacie bo tu juz prawie kazda napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast pewnie, że pamiętamy:) Ja już pospisywałam adresy. Jutro wyślę albo już dzisiaj. Ja mam na imię Lucyna :) Miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ale masz kręcona włoski fajne, ja mam proste i to takie piórka cienkie, że szok:) Ja poszukuję aktualnego zdjęcia na kompie.Chyba jedyne to z siostrzenicą.Poszukam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam z przedłużonego weekendu nad morzem i śle buziaka odrazu na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - niestety to nie są moje naturalnie kręcone włosy, to trwała ondulacja ;) natura obdarzyła mnie prostymi i niezbyt gęstymi włosami, więc ją nieco poprawiłam i tak już je kręcę od kilku lat i odzwyczaić się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast jestes strasznie podobna do mojej znajomej,ach te zielone oczęta :) mala24lb czekam jeszcze na twoje foty,ja powysylam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech któraś sprawdzi czy doszło ode mnie, bo nie wiem czy dobrze wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pospisuje adresy i powysylam, ide juz spac bo padam normalnie, do jutra malenkie ;) a moze wy mi swoje wyslecie, mi bedzie latwiej odsylac :) do jutra klaudynka281290@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolla ale masz śliczny kolor oczek:) Napiszcie czy dostałyście moje jak któraś będzie bo nie wiem czy wysyłać jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb dostałam wiadomość ale fotki się wolno coś otwierają:) i jeszczę cię nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×